За памперсите

  • 47 806
  • 201
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 708
Привет мамчета. Ние за бебка намерихме изгодно турските Pampers. На опаковката пише Prima yeni bebek или нещо от сорта. Нямат разлика с тукашните, а са на 16,50-17 лв. Препоръчвам ги на всеки! Пропуснал памперс сме имали само когато е сложен кофти от нас. Бебка пие много чайче и пишка много, понякога памперса е по-тежък от нея Grinning.
Ta ако можете да си ги набавите, няма да сбъркате.
Имат огромна разлика, единственият път, когато вместо полски купих турски без да искам, се подсече жестоко детето, та цяла седмица го лекувахме, стигнахме и до кортикостероиди.

# 121
  • Мнения: 58
Привет мамчета. Ние за бебка намерихме изгодно турските Pampers. На опаковката пише Prima yeni bebek или нещо от сорта. Нямат разлика с тукашните, а са на 16,50-17 лв. Препоръчвам ги на всеки! Пропуснал памперс сме имали само когато е сложен кофти от нас. Бебка пие много чайче и пишка много, понякога памперса е по-тежък от нея Grinning.
Ta ако можете да си ги набавите, няма да сбъркате.
Имат огромна разлика, единственият път, когато вместо полски купих турски без да искам, се подсече жестоко детето, та цяла седмица го лекувахме, стигнахме и до кортикостероиди.
Възможно е. На нас винаги ни е сухо дупето като сваля пампито и пипна кожата. За сега не сме се подсичали, но ще наблюдавам за нещо такова. Май си е до детенце. Сравнявала съм тукашен Памперс с този турския понеже бях доста скептична като видях цената и са едно към едно и като попиваемост и на външен вид.

# 122
  • Мнения: 784
Аз ползвам за сега Пуфис и съм доволна. Първия месец бяхме на зеления памперс, но направо 2ка-малката се роди по-големичка и от болницата препоръчаха това, но много пропускаше. От няколко дни сме и на 3 ката на Пуфис, че започнаха да пропускат. Купих и скоро Бочко да ги сравня и да кажа, че тяхната 3кг е малко по-голяма.

# 123
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Пробвах и лилавия памперс премиум протекшън актив фит. Става но най доволна съм си от Либеро Ню борн и Тъч. Скоро ще пробвам и Либеро комфорт.

# 124
  • Мнения: 1 026
При нас не продават бяла серия на памперс и не мога да направя сравнение.
Като размер Памперс са по големи от тези на Либеро.

Няма разлика  Peace

# 125
  • Мнения: 2 721
Първите 2 месеца бяхме на белия памперс. Нито 1 път не е пропускал(имам момченце) . От месец сме на Пуфис и също съм много доволна. Нито пропуска нито се подсича. Според мен пропускането се получава от неправилно сложен или залепен памперс.

# 126
  • Мнения: 4 292
Хич не е само от това. Зависи много от пелените. Мак толкова мозък не се изисква, за да поставиш правилно един памперс. Зависи от движенията на детето, от правилния размер, но и пелените трябва да са читави.
 Не знам как харесвате турския Памперс, веднъж взех по грешка миришеше на машинно масло.

# 127
  • Мнения: 1 026

 Не знам как харесвате турския Памперс, веднъж взех по грешка миришеше на машинно масло.

Никога не ми се е случвало. Винаги всичко е било ок.
Аз съм страшно разочарована от памперсите на Бочко - язък им за цената - пълен найлон..  ooooh!

# 128
  • Мнения: 1 700
предимно Пуфис купувам.менкам ги с Молфикс или Евибейби

# 129
  • София
  • Мнения: 344
Първия месец- месец и нещо бяхме на белия памперс. Първо на 1, а после на 2. Нямахме проблеми с него, но идва скъпичък. След това попаднах на промоция на Пуфис и ми харесаха. От тогава сме на Пуфис. Ще довърша 3-ката, която имам и минавам на 4-ка, че вечер 3-та пропуска. Сега преди сън му слагам 4-ка и за 8-9 часа нямаме никакъв проблем.

# 130
  • София
  • Мнения: 861
Бихте ли ми препоръчали марката памперси, които според вас най-малко пропускат? Simple Smile Досега бяхме на белия памперс премиум и в началото бяха добре (не че новородено бебенце пишка или ака кой знае колко), но сега толкова много пропускат, че супер много се ядосвам Close

# 131
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Innerlane правилно ли ги слагаш ? Колко често ги сменяш ?
Аз лично съм доволна от Либеро и трите им серии ми харесват ( Nyborn, Comfort, Touch) . Пропускат ми само ако съм го сложила накриво или не съм го стегнала добре.

# 132
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Бихте ли ми препоръчали марката памперси, които според вас най-малко пропускат? Simple Smile Досега бяхме на белия памперс премиум и в началото бяха добре (не че новородено бебенце пишка или ака кой знае колко), но сега толкова много пропускат, че супер много се ядосвам Close
Тройката на Премиум страшно пропускаше при нас и беше някакъв ужас. Смених на зелен памперс за 2 дни и се подсече. В момента, в който минахме на четворка ( Премиум)съм повече от доволна.
Нямам опит с други памперси. Още мострите ме отказаха да ги пробвам дори.

# 133
  • София
  • Мнения: 861
Innerlane правилно ли ги слагаш ? Колко често ги сменяш ?
Аз лично съм доволна от Либеро и трите им серии ми харесват ( Nyborn, Comfort, Touch) . Пропускат ми само ако съм го сложила накриво или не съм го стегнала добре.
Уж ги слагам правилно, подробно ме обучаваха в родилното. Залепвам отпред, затягам памперса, вадя тия хартиените неща на крачетата... ММ е с далеч повече стаж в слагането на памперси от мен, покрай племенниците си, но който и от нас да го прави, пак пропускат Rolling Eyes

Иначе проверявам и сменям и преди всяко хранене, което при нас е на 3 часа някъде. Много е неприятно това с пропускането, защото бебчето по принцип нощно време примрънква в 3 и в 6 и като реагирам да го нахраня веднага, пак си заспива и нощният ни режим е относително лек. Снощи обаче в 3 като я вдигам за хранене - и тя мокра ooooh! Няма как да я оставя да спи в опишкани дрешки и пелени. А след като светнахме и сменихме памперса - край. Разбуди се детето, криво и намусено, и будува и мрънка почти до следващото си хранене Crossing Arms

В една друга тема ми казаха да гледам производството и да не купувам от премиума с руските надписи повече - имало било разлика...? newsm78

Имам един малък пакет зелен памперс, който бях взела за в родилното, ще ги изтествам и тях набързо. После ще купя Либеро. Много ми се ще за през нощта поне детето да е сухо.

# 134
  • София
  • Мнения: 344

Важен е и размера на памперса. При нас почват да пропускат като ни остане около килограм до максималните описани.

Общи условия

Активация на акаунт