Насладете се на любимата пържена храна без угризения. Тествайте Philips Airfryer

  • 55 673
  • 445
  •   1
Отговори
# 15
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Уреда е страхотен и с голямо удоволствие бих го изпробвала.
У дома всички обичаме да си похапваме пъжени неща- картофки, риба, тиквички, кюфтенца... Едно от любимите на мъжа ми е пилешки дробчета.

# 16
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 237
В семейството ни обичаме пържена храна като картофки, тиквички, кюфтенца, но се старая да я избягвам пърженето най-вече заради детето. Предпочитам да предлагам по здравословна храна в неговото меню и с този уред бих се справила чудесно!

# 17
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Всички в нашето семейство обожаваме пържени картофи и кюфтета, но заради мазнините рядко ги приготвям. Много ще се радвам ако спечеля този уред, за да разнообразя храната у дома. Пожелавам си късмет!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 41
Пържени тиквички са ястието , което много харесваме в къщи! За съжаление трябва де се пържат в много олио, което неизбежно  ги прави доста мазнички! С удоволствие ще изпробвам уреда за здравословно готвене Philips Airfryer! Ще наравя също и пържени кюфтета,  картофки, патладжани, панирани чушки! Все свързани с пържене са, така че са предизвикателство! Обичам да готвя, правя го с удоволствие, и ще бъда отличен Тестер! Посрещаме често гости, които ценят добрата кухня, така че отзивите от уреда ще са повече от един!

# 19
  • Мнения: 2
Обичаме пържени картофи и тиквички , така че с готовност бихме изпробвали Pfilips Airfryer.

# 20
  • Мнения: 17
Моето любимо ястие, което избягвам да похапвам заради високото съдържание на мазнини, но бих го пробвала в Airfryer е пържени тиквички. Винаги поемат много мазнина при пържене, дори и при тефлонов тиган. Избягвам да ги правя и хапвам, а много ги обичам!

# 21
  • Мнения: 5
У дома всички обичаме пържени картофки,пържени кюфтенца,пържени пиперки,пържени пилешки крилца....или общо взето всичко пържено ни е любимо.За съжаление обаче ,напоследък започнахме да ги избягваме.Причината е ясна -натрупахме килограми отгоре,и най-вече децата.Започнах да приготвям по-често варени или печени храни,които обаче не им допадат особено....може би аз не ги приготвям достатъчно вкусно,може би термичната обработка не е достатъчна ,за да имат онзи страхотен вкус!Надявам се да имам възможност да изпробвам уреда,който предлагате като награда.Вярвам,че всички отново ще сядат на масата с желание!

# 22
  • Мнения: 48
Моето любимо ястие, което избягвам да похапвам заради високото съдържание на мазнини, но бих го пробвала в Airfryer са пържени тиквички с кисело мляко. С Philips Airfryer обаче бих приготвила пържени картофи, риба ,а мога да експериментирам и нови рецепти.

# 23
  • Мнения: 746
Вкъщи обожаваме пържени картофи и пържени кюфтета,но се ограничаваме заради мазнината която поемат.Затова печем на скарата кюфтетата и варим картофите.Много ми е любопитно какво ще се получи в този уред.

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 657
Не обичам пърженето от една страна, заради мазнинината, която се поема от продуктите и нездравословността на ястията, приготвяни по тази технология и от друга - заради миризмата, която остава в помещението, независимо от отворените прозорци / включен абсобратор. Това е и причината да не приготвям по никакъв повод любимите на детето и баща ѝ пържени кюфтета. Иначе обичаме пържени тиквички, чушки бюрек, паниран карфиол, пържени картофи. Много са пържените ястия, които обичаме и никое от тях не приготвям вкъщи.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 099
За съжаление с пържене с приготвят най-вкусните неща. Особено картофки, кюфтенца и пилешко месо със зеленчуци. Бих искала да пробвам и риба. Ще е чудесно с този уред.

# 26
  • Мнения: 5 692
Картофени кюфтета, патладжан, тиквички  Peace

# 27
  • Мнения: 21
Здравейте!Нашето семейство обожава и държим много на вкусната и качествена храна и преди време когато съм си позволявала да готвя и пържа с повечко мазнина, сега вече избягваме поради здравословни проблеми на мъжа ми със стомаха и моите видоизменени бъбреци и високите стойности на криатенин и холестирол.
Обожавахме вкусно приготвените пържени картофчета, запържването на комбинирани зеленчуци, почти през ден пържех чопанчета и паржолки на тиган, но това остана в миналото поради причината-здраве.
С най голямо удоволствие бих тествала
вашия уред Philips Airfreight,най вече, за да върна усмивката на нашите деца от храната която отдавна не приготвям.

# 28
  • Мнения: 6 038
Като цяло избягвам пържената храна. Като кулинарна блогърка научих за уреда от друг блог и останах изненадана, че подобно нещо съществува. Бих заменила сравнително новият си фритюрник с подобен уред. Доволна съм от доста ваши уреди, защото имам не малко у дома. Ще се радвам да изпробвам уреда и да "пържа" в него без никакви угризения.

# 29
  • Мнения: 819
Искам да участвам и да се насладя на това удоволствие!

Общи условия

Активация на акаунт