Бременна съм

  • 11 075
  • 57
  •   1
Отговори
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Много пъти съм писала  и искала съвет .Много сте ми помагали .Направете го и сега .
Бременна съм .В самото начало ,само тестове положителни имам  .
Проблемите :
 Имам три ренгена направени , защото децата ми са болни и сме в болница .Пия Алулини и други хапчета. ...
После - сами сме .Адски ни е трудно и с две деца .С финансите не сме идеално , но се справяме .Аз съм с 4 коремни операции , второто секцио  беше много тежко .
Защо допуснах това - лятото АГ ми каза , че съм с Изчерпан яйчников резерв , дори ми каза , че яйчника ми прави само проблеми и е по-добре да го махна .
В шок съм .... Адски объркана .... Страх ме е  ! Може ли да си "побъбрим " ?

# 1
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Съжалявам, за това, което си преживяла, и затова, през което минаваш в момента. Мъжът ти какво мисли?

# 2
  • Мнения: 2 850
Здравей, мадам тиква!
Нормално е да си шокирана от бременността предвид това, което са ти казали за яйчниците.  Точната дума сигурно е паникьосана. Таткото знае ли, говорихте ли?

# 3
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Мъжа ми е много притеснен за мен .Казва ,че го е страх да не ми се случи нещо .
Иначе ми повтаря да се успокоя и да изчакаме няколко дни .
Говорих с приятелка акушерка . Тя казва ,че заради рентгена положението е сложно .

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Нормално е да си объркана и притеснена.Изчакай да минат няколко дена да го обмислиш и да ти се избистри главата.Каквото и да решиш ще е правилното решение за теб Peace

# 5
  • Мнения: 7 325
Първо си изясни твоята позиция - повече го искаш или повече не го искаш, защото ми се струва че си на кантар. После, ако решиш да го имате поговори с добър специалист как би ти се отразила бременността и раждането на физическото състочние, какво евентуално да чакваш от облъчването и лекарствата които приемаш.
За трудностите свързани с отглеждането, колкото и банално да звучи има ли го желанието се намира начин.

# 6
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 253
Рентгени, лекарства, коремни операции - не ти трябва на баир лозе.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
След 4 коремни операции и две живи и здрави деца, аз не бих имала никакво съмнение какво да направя. Нито колебание. Рискът е прекалено голям. 

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
След 4 коремни операции и две живи и здрави деца, аз не бих имала никакво съмнение какво да направя. Нито колебание. Рискът е прекалено голям. 

Абсолютно съм съгласна.  Peace
Не дърпай дявола за опашката!  Naughty

# 9
  • при късмета
  • Мнения: 24 047
Съжалявам за това през което преминаваш.
Много фактори са се натрупали. Мисля, че ще е рисково и за теб и за плода. Направи си възможните консултации, решете какво искате, позволяват ли ви обстоятелствата и направете каквото сметнете за най-добре.
Аз само ти стискам палци да минеш през всичко възможно най-безпроблемно

# 10
  • Мнения: 3 031
Имайки предвид здравословното ти състояние, аз бих го играла сигурно и няма да задържа детето. Категорично не бих си правила експерименти Peace

# 11
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Благодаря на  всички влючили  се!
Това ми дойде като капак просто .Цяла седмица треперех за сина си който е с много рядко  и тежко усложнение от грип .После се оказа ,че малката се влошава и включиха втори венозен АБ .
А сега и това ....
Вината,  която изпитвам е  огромна .Едно, че децата не са добре и второ, че .... ме боли душата за това , което сме направили  .
Гледам да не задълбавам  в мисли и да разсъждавам философски .

# 12
  • Мнения: 54 606
Само това ти липсваше... ooooh!
Усещам, че искаш подкрепа за аборт.
Имаш я от мен! Hug

# 13
  • Мнения: 2 441
Преди 3 години бях в такава ситуация - неочаквана трета бременност.
Рискови фактори - почти 40 години, генетично предавана болест в рода на мъжа ми /Даун/, аз самата със специфично здравословно състояние, наличие и на още негативни фактори.
В рамките на една седмица бременността ми беше потвърдена  и приключена по медицински показания в 7г.с.
Няколко месеца ми беше криво, но това беше правилното решение.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 36 708
В такава ситуация за мен лично единственото възможно решение би било аборт...

Общи условия

Активация на акаунт