Бременна съм

  • 11 080
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 850
Бързо оздравяване на децата, грижи се и за себе си. Много сила ти желая!

# 46
  • София
  • Мнения: 24 839
                     Не плашете излишно жената.Тя е голям и разумен човек и заедно със съпруга си ще вземат най-правилното решение за тяхното семейство.Успех,каквото и да решат.
Жената иска съвет, ако всички напишем " Успех, каквото и да решат", никакъв смисъл от темата няма да има.

# 47
  • София
  • Мнения: 9 850
Мадам Тиква, силно стискам палци всичко да се оправи и нареди. Praynig Голяма прегръдка от мен Hug

# 48
  • Мнения: 3 228
Успех и от мен!
За практическите неща във връзка с работата мога да дам един съвет. Имаш право на ползване на 6 месечен неплатен отпуск за отглеждане на дете до 8 години (за всяко дете по 6 месеца), които се зачитат за трудов стаж. В тази връзка не е нужно да напускаш, а да помолиш работодателят си да ги ползваш. Той не е на загуба от евентуалното ползване на такъв отпуск.

# 49
  • Мнения: 1 688
Успех и от мен!
За практическите неща във връзка с работата мога да дам един съвет. Имаш право на ползване на 6 месечен неплатен отпуск за отглеждане на дете до 8 години (за всяко дете по 6 месеца), които се зачитат за трудов стаж. В тази връзка не е нужно да напускаш, а да помолиш работодателят си да ги ползваш. Той не е на загуба от евентуалното ползване на такъв отпуск.
Също така и бащата има право на такъв отпуск за всяко дете, 5 месеца от които може да прехвърли на майката. На всяка цена се опитайте да ползвате тази опция, вместо да напускате работа. Успех! Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 5 606
Тикве и аз мисля, че сте взели правилно решение! Сили и късмет ти желая!  Hug

# 51
  • Мнения: 9 805
И аз щях да пиша за неплатения. Дано здравословните ви проблеми останат в миналото.

За децата - най-доброто лекарство по принцип е чистият въздух, спокойствието и домашната храна.

За педиатър, предлагам ти да се консултирате със завеждащия на Педиатрията. Всеки четвъртък от 13 до 14 часа има свободен прием. Аз съм с много добри впечатления от доцента. Предполагам, че можете и предварително да се обадите по телефона.

# 52
  • Мнения: 141
Тикве, сгурна съм че сте взели правилното решение, не се притеснявай, всичко ще се оправи, бързо оздравяване на дечицата  Hug Hug Hug

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Тикве, мисля те, мини да кажеш как си, оправиха ли се децата?  Hug

# 54
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Децата биват .Предстоят изследвания на баткото .
Аз в 22 , РД на детето , направих спонтанен аборт .Твоята лекарка ме оправи , бях с голяма кръвозагуба .....
Мина !

# 55
  • Мнения: 2 810
 Praynig И това ще мине и всичко ще е наред - силно стискам палци за изследванията.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Стискам палци изследванията да са ок и вече лошото да е зад гърба ви  Hug

# 57
  • Мнения: 2 850
Да се оправяте бързо и всичко лошо да остава зад гърба ви!

Общи условия

Активация на акаунт