КГБ = Клуб на Готините Баби - 168.

  • 68 133
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 8 386
В денят на приятелството да ви кажа Здравейте мои мили приятелки! Хубаво ми е, че ви имам. Ценя дружбата и приятелството и се стремя да ги пазя, като нещо изключително ценно. Понякога е имало и разочарования... И без тях не може. Животът е този, който отсява песъчинките от златото. Бъдете ми живи и здрави, колкото повече, толкова по-добре!
Мисля си от сутринта. Защо Господ не ни е "направил" така, че за всички да има еднакво дълъг живот. Живеем, живеем, идва денят, гушваме китката и заминаваме. Нали така е справедливо? Защо едни да се мъчат прекомерно дълго, болни, немощни, нещастни, останали без приятелите си, а други да си отиват в разцвета на силите си, а трети съвсем малки, още нищо не разбрали и нищо не видяли...Ех, живот, живот.
Да не забравим, че е Спасов ден, казвате. В миналото даже не съм го знаела. Свързвала съм го с ученото в училище-9-то юнския преврат. От 14 години свързвам тази дата с това, че на нея си отиде мама Cry
Бог да я прости Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Момичета, лапчо се вразуми не без намесата на ММ Wink. Днес второто кафе е Виенско кафе от мен за вас и парче торта Сахер Simple Smile



Спорен ден, милички. Hug Hug Hug


# 691
# 692
  • Мнения: 7 391

Честит ви Международен ден на приятелството!

Макар,че какво значи един ден в годината? И какво? Нима само тогава имаме право да кажем "благодаря" на онези, истинските и верните и за жалост все по-оредяващи ПРИЯТЕЛИ ?

Та нали благодарение на тях и съвместно с тях-приятелите, ние страдаме, тъгуваме,радваме се, шегуваме се, обичаме се, подкрепяме се...Абе оцеляваме!


Приятелите винаги остават

автор:Димитър Ценов

Приятелите със черти познати
не носят на ревера си емблема.
Откриваме ги само по душата,
опора щом ни дават без да вземат.

За себе си мълчат, но ни изслушват,
разделят наш'те грижи, свойте ризи.
Приятелството не е бар задушен,
във който хора влизат и излизат.

Приятелите ни без думи казват
и всички провинения прощават.
Отиват си любови и омрази,
приятелите винаги остават.

Те не ценят по титли и услуги,
а внасят ред в душите ни човешки.
Останалите са в графа „и други”
като допуснати печатни грешки.

# 693
  • Мнения: 894
 Здравейте момичета.
Днес и весел и тъжен ден.
Хубав ,защото е ден на приятвлството, тъжен че е Спасовден.
Боряна жестко е да се губи млад живот, приеми моите съболезнования.
Фло светла и памвт на майка ти!
Днес боядисах яйца , защото днес е бил Великден за мъртвите. Да почиват в мир.
Шпунци радвам се  и те прегръщам.
КАГ може да ми се отвори парашута и да пътувам с моите до  вашия град те по работа аз айляк .Така че могв да ти се обадя Ще ти пратя телефона си на лични.
Приятна вечер на всички!

Последна редакция: пт, 10 юни 2016, 07:47 от Ivllin

# 694
  • Мнения: 18 571
Ядосана съм много ,научихме повече подробности,но най-важните не сме. И майка  и не знае още.Утре ни викат да отидем и  заедно да и кажем.Някои  неща правят дето бих ги намразила заради това...да пази господ никога да не се случват,но и в темата имаме майки ,изгубили децата си.Не  знам как ще мине утре денят.И дали няма да шамаросам някого,щото има кандидат.Но  коя  съм аз да се меся....Никога да не се случва на никой ,повтарям.

# 695
  • София
  • Мнения: 4 178
pi6a ot Dani.  Бор_яна, nqmam dumi  Flowers Rose Flowers Rose

# 696
  • Мнения: 1 563
Мили приятелки , щастлива съм ,че имам такива стойностни,позитивни и добронамерени приятелки като вас ! Обичам ви и ми липсвате !
Фло, да почива в мир и покой твоята майчица ,а и всички наши близки!
Борянка,много ти е тежка мисията !Събирай сили и пий нещо  успокоително!
Ние на сме на село.Времето днес чудесно.Направихме и слънчеви бани.Доста работа свършихме,а сега сме на двора и пийваме ракийка ш салата  хапваме!
Приятна и спокойна вечер!
Целувки и прегръдки,милички !

# 697
  • София
  • Мнения: 16 050
Луси, наздраве! Представям си колко е приятно - на чист въздух.
Фло, цял ден облизвах екрана с тая торта. И си спомних как ни покани на виенски Сахер в кабинета преди години.
Това е - приятелство, радвам се за познанството ми със всички.
Борянка, много тъжно. Разбиам те, почти съм го преживяла.  Докато следвах в Търново вместо есенна бригада в калта ходех на курсове за мед. сестри. Обучавахме се като за още 1 специалност, с теория и практика. Та бяхме и на уроци/аутопсии/ в моргата. Имаше момиче на 22 г, бременно в 5 м. Обясниха, че това е аневризма в мозъка и никой не знае предварително дали го има или не. По време на бременност се засилвало налягането и най-често се случвало подобно нещастие. Още си спомням аутопсията и зародиша. От както съм дете и моя мозък не се оросява добре и докато чаках Ани все си повтарях, че на мене няма да ми се случи. Не и докато бебето не е излязло.

# 698
  • Мнения: 5 347
Боряна, моите съболезнования! Каквото и да кажа, ще е излишно, защото утеха няма в такива случаи.

Иви, ще се радвам, ако се видим!

# 699
  • Мнения: 1 082

  И да Ви почерпя за подмладяването ми!


  Наздраве от рано сутринта! Приятен ден мили мои-не ме мислете-днес съм в почивка-кой като мен!

# 700
  • Мнения: 1 558
Добро утро!

На Дидимити пожелавам много щастие и здраве!




А на всички - слънце, усмивки
и добро настроение!


# 701
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 298

 Добро утро и от мен!

  ДИДИМИТИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ!

                       

# 702
  • София
  • Мнения: 1 529
Здраве ,късмет и много усмивки занапред Дидимити!

# 703
  • София
  • Мнения: 8 386
Добро утро красавици.
НА РОЖДЕННИЧКАТА ДИДИМИТИ, ЗА МНОГО ГОДИНИ! ДА МЛАДЕЕШ И ДА КРАСИВЕЕШ!



При нас нощес валя, а сега е слънчево и свежо.

# 704
  • София
  • Мнения: 4 178
Дидимити, Честит рожден ден! Много здраве и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт