КГБ = Клуб на Готините Баби - 168.

  • 68 134
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 099
Айшинко, а как да грабна ваучер за химическо чистене? Нали знаеш, че съм идиотът, който плаче да го осиновиш. Много ще те слушкам.

# 676
  • София
  • Мнения: 16 050
Здравке, за тебе винаги има оферта https://grabo.bg/sofia/him-chistene-0n7vu . Може да платиш с карта в сайта, в офис на Изи пей или по банков път.
Но си помисли струва ли си? Ателието е в Младост 1, като дадеш пари за 2 пъти отиване и връщане с автобус или такси - цената ще стане като в кварталното ви  химическо. Аз го ползвам това от линка, доволна съм. Но имам карта за автобус до там, с нея ходя и на работа в обратната посока.

# 677
  • София
  • Мнения: 1 529
Здравейте.
Това лошо време ме ядосва много. Все ми е студено.
 Аз основно дундуркам Михаелка. Каката завърши предучилищна,баткото училище. Добре са се справили и двамата.
 Сега играят в градината с деца от махалата,карат колелета. Друго си е да си на село,обикалят улиците.
 През уикенда бяха в Елешница ,да празнуват рождения ден на вуйчо си Павел, изгоряха от слънцето на басейна.
 Ние с дядото гледахме беба. Тя беше послушна, много е забавна,спокойна . Пу пу.
 Днес я захрани майка и с каша,и тя като ревна за още. hahaha
 Hug Heart Eyes

# 678
  • София
  • Мнения: 4 178
Шпунц, честито на завършилите ви ученици. А малката бебка явно се чувства прекрасно с баба и дядо, а щом е и послушна - дете разкош. Дай Боже всекиму. Да я нацелуваш от мен по дупето и петичките  Laughing
Ти, надявам се, си добре, нали?

# 679
  • София
  • Мнения: 1 529
 Римар Hug. добре съм ,само до 5 дни след вливки съм парцал,после бива.
Дигам и кръвното ,но само като съм в болницата и ускорявам пулса там, у дома нямам високо кръвно и сърцебиене. Занимавам се и в градината ,но повече се дразня,че не мога да работя както преди...

# 680
  • Мнения: 18 571
Шпунци ,да са добре децата ,я  как ви радват.А никой  не може както преди...да не се лъжем.Нека сме до близките си и да се радваме ,пък работа ще има  и след сто години.Всички сме така ,нашите набори.Радвам се ,че се обади.

# 681
  • София
  • Мнения: 4 178
Че и аз, пък и всички набори, не мога както преди. Давай го лежерно, радвай се на внуците и децата. Земеделието остави на младите.

# 682
  • София
  • Мнения: 8 386
Няма лъжа, няма измама. Полека лека ще се отказваме от това и онова. За работата не ми е чак толкова жал, но за това, че вече не мога да танцувам както преди, а и гледката не е така красива както беше...Е те за това най-ми е мъка. Дано някоя от внучките ме наследи. Ще ѝ подаря моите кастанети...
ШПУНЦИ, миличка, радвам се, че си добре. Щом бебка можеш да гледаш, ти си геройче. Да ви е жив и здрав сина, хайде, булка да ви доведе, пак баба и дядо да станете. Предай му това от мен Wink
Днес бях обещала да сготвя на чаветата пиле с ориз. Реших, че имам всичко и започнах. Когато дойде време за запържа ориза за малко в мазнината, като гледам, то не било ориз, ами киноа ( плика непрозрачен, та не се вижда) Е, стана много вкусно. Децата само ме попитаха: Защо австрийският ориз е толкова дребен?  Joy Важното е, че ядоха без да мрънкат.
При нас жегата продължава. А как ухае на липи... В района наоколо има много липи и сега цъфтят.
С/у блока има градинка и черква. Всяка сутрин се събуждам в 7.00 от камбанен звън. Излежавам се още 15 мин. и ставам да правя закуска на чаветата. Както казва едно момиче от военните съпруги-смених софийското КПП с виенско КПП. hahaha Joy
Хайде стига за сега. Hug
Поклон пред човека и твореца Евтим Евтимов Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
ПП Римарче, нали си по-млада, та ме изпревари. Бите...

# 683
  • Мнения: 5 347
Прочетох ви подробно, но  е късно  и само ви пожелавам ЛЕКА НОЩ!

# 684
  • Мнения: 18 571
Много се чудих дали да ви кажа ,но се реших.Крайно гадно нещо ще напиша ,моля ви не коментирайте нищо ,че ми е тежко-почина внезапно племенницата ми на 36 години в Испания ,днес ни съобщиха ,майка  и  не знае ,чакат момент в петък да я  привикат при лекар и  тогава да и кажат,ще отидем и ние със сина в подкрепа ,да сме повече хора,защото я познават и  може да реагира много зле,да направи нещо импулсивно. Цял след обяд съм на тръни с изправени коси. Единственото момиче в рода ,дете на девера ми ,който почина 1999, от години живее  с гадже с Испания  ,била е бременна но в началото. Държала е чаша  сок или вода и  внезапно  е станало. Търсят как и кога ,какво да предприемат. Ужас за всички ни.не  мога да скрия,не мога и да коментирам ,нищо не знам. Никак няма да са лесни следващите дни.

# 685
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 298
 И аз искам да кажа: ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА ГОЛЕМИЯ ПОЕТ ЕВТИМ ЕВТИМОВ! Ето любимата ми песен по стихове на големия поет:

                



 ПП Борянке, сега прочетох. Нямам думи и не мога да коментирам Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 686
  • Мнения: 1 563
Току ща влизам и чета Борянка..... Ужасно нещо се е случило.... Не е за коментиране ... Борянче ,моите най -искрени съболезнования за това младо момиче ! Жалко , много жалко и тежко... Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Дълбок поклон пред паметта на големият поет Евтим Евтимов ! Да почива в мир и покой ! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Шпунци  Hug радвам се за теб миличка ,че Бог ти дава сили да гледаш и да се радваш на прекрасните си  слънчица ! Това е най важното , а градините когато и докъдето можем.

Фло, ама наистина и с киноа стават хубави ястия. Вкусно е ,на мен също ми харесва . И при нас липите са нацъфтяли. Имаме и пред блока и зад блока. Вчера ММ  слезна долу та набра една торба и я проснах на покривка над гардероба в спалнята. Сега цялата спалня ми ухае на липа.

Маринка, приятно пътешествие и почивка ! Да си изкарате прекрасно !

Аз днес реших да си подменя всички домашни чехли ,джапанки. В ТМаркет са пуснали  всякакъв вид чехли с 40 % намаление. Отидох и накупих да има и за нас и за гости като идват. Изкарах всички стари от гардеробчето ,едни изпрах , други на село , трети в контейнера. И така свърших една чудесна работа.
Направих и един сироп от зелени орехчета , точно сега ги има ,по тази рецепта. Ако решите може да си го направите.
http://lekuvai.bg/15547/%D0%BC%D0%BE%D1%89%D0%B5%D0%BD-%D0%BB%D0 … 0%B5%D0%B7%D0%B0/

Видях го в интернет. За първи път го правя. Ако не помага , няма и да навреди.

Утре отиваме на село за няколко дни. Ако мога да пиша  от телефона ,ще се обадя , ако  не ,само ще чета , а като се прибера ще пиша,та да не ме мислите.

Лека и спокойна нощ мили приятелки !

Борянка Hug Hug Hug Hug

Янче и на мен ми е любимата песен..... Благодаря ти !

Последна редакция: ср, 08 юни 2016, 23:40 от lusi60

# 687
  • Мнения: 1 082

   Привет и довиждане, че ме чакат задачи-да не забравите, че е Спасовден.

# 688
  • София
  • Мнения: 2 672

Добро  и леко да ви е утрото  и целия Спасовден!


# 689
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 298

 Добро утро и от мен!
Освен Спасовден днес било и международен ден на приятелството

                         

 Честит празник, скъпи приятелки!

Общи условия

Активация на акаунт