Дайте идея за диета

  • 10 649
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 834
Мария, благодаря за инфото.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 071
Системата -60. Лесна е и се яде всичко.

# 17
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Сиси, благодаря и за двете.  bouquet

Не я искам, защото е много дълга и се отчайвам. Отделно, че деня на ВГХ ми действа много зле, макар ужасно много да обичам тесто, не ме наяжда и ям като прасе този ден.
Отделно, че не обичам плодове и повечето пъти стоях гладна до обяд, а в плодовия хапвах салати..
Същата работа и при мен. Въглехидратите ми отваряха зверски апетит и нямах наяждане.
Сега съм на месо, сирене, яйца, кисело мляко, зеленчуци и се засищам много бързо и за дълго. Плодове ям от време навреме като ми се прияде (не съм им фен).
По принцип е така съгласна съм.
Но аз не забелязах да имам голям апетит в този ден, нека да вметна ,че аз мога да живея само на въглехидрати. Laughing
На мен диетата ми харесва, вярно е, че е дълга, но така се научих да не смесвам определени храни, да се храня с повече плодове и да закусвам, което не се беше случвало от години (плодове и след това и други храни).

ПС: Кленовият сироп не е ли много калоричен, мисля че спадаше към бързо въглехидратните храни.  Rolling Eyes  Иначе и аз съм чела, че доста хора го употребяват, ако им се прияде нещо сладко по-лъжичка или по-малък грамаж.

Последна редакция: сб, 28 май 2016, 22:48 от Ивекс

# 18
  • Мнения: 3 031
Ивекс, при всеки е различно. Прочети за инсулиновата резистентност.

# 19
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да, да знам, че е така, чела съм Мoin, просто реших да напиша при мен как е.
Аз самата се изненадах като знаех колко трудно устоявам на тестени изделия.
Може би съм се респектирала и от самата диета, въпреки че не я спазвах с точности, доста изключения и прегрешения имах, ако бях я спазвала както си е щях да имам със сигурност по-добри резултати.

# 20
  • Мнения: 3 031
Да, аз също пробвах 90 дневната, вярно за около 10 дни, не повече, защото резултатите бяха нагоре Tired
Започнах я първо, защото въглехидратите са моето изкушение и един ден от четири ми се виждаше супер. Много проблемен ми беше и плодовият ден -  глад и ядене на нещо, което нито ми се яде, нито ме наяжда.

# 21
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Плодовете и на мен ми бяха мъка отначало, но аз хапвах и ядки, защото не се издържаше.
Просто не е твоята диета.  Hug
И приятелка така, мъчи я две седмици и се отказа.
На мен грешката ми е, че каквато и диета да започна, дали тази, дали ще огранича само въглехидратите или нещо друго не отделям време за спорт, по-скоро ме мързи, а преди години тренирах и се чувствах отлично, но просто само като се сетя за фитнеса или парка и ми се реве, не знам защо така. Rolling Eyes Но съм решила да се амбицирам и да се вкарам в релси този път. bowuu

# 22
  • Мнения: 3 031
Успех! На мнение съм, че всеки трябва да се насочи към режим, който му пасва, и като резултати, и като удоволствие. Защото можем и да нагъваме една седмица зелени ябълки, но после става страшно. Всичко трябва да е умерено. А и яденето е едно от удоволствията в живота, не трябва да е мъчение. Само трябва да е контролирано Hug

# 23
  • Мнения: X
И аз нямам време за спорт, а и ме мързи.
Плодовете за мен са десерт, т.е след храната. Хаха

Този сироп откъде се взима и колко струва? Може само 1 хранене да замести, нали? Ти само на сироп ли кара?

Moin, свалила ли си кг и за колко време?

А тази минус 60, калории ли се броеше?

# 24
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Благодаря Moin споделям мнението ти.

Потребителката каза, че си го носи и си пийва от него през деня, доколкото аз разбрах не става въпрос за заместване на хранене, а ако й се прияде нещо извън основните хранения. Peace Коригирам се и за заместване.

Доволна съм, не гладувам, не съм изнервена и свалям всеки ден ( средно по около 0,5) а и си пречиствам организма...по-нататък може да включа кисело мляко или чисто месо Simple Smile
Аз доверие на сиропи, хапчета и т.н нямам във връзка с отслабването, но това си е лично мое мнение, не го приемайте за заяждане.
Заинтригува ме това, че се сваля по половин кг дневно, ако правилно съм разбрала. Моите уважения, но звучи нереално и така да е не е здравословно. Peace

Последна редакция: нд, 29 май 2016, 00:15 от Ивекс

# 25
  • Мнения: 3 031
Сиси, аз никога не съм имала много излишни кг. Но след двете раждания така си върнах формата, свалих по 4-5 кг, които ми бяха останали (51-2 кг ми е идеалното тегло) с този режим и общо взето живея с него. Ако ям безразборно мога да отида и на 60 (случи ми се веднъж след престой в Щатите). Разбира се ако отидем на хубава пицария, ям пица, ако направя мусака я изяждам с кеф. Но на следващия ден пак се връщам към режима. Стана ми начин на живот, не го приемам както диета.

# 26
  • Мнения: 1 071


А тази минус 60, калории ли се броеше?


Всъщност, не. И аз мислех, че има броене, но не. Закуска  - каквото ти душа иска, обяд - същото, но с малки ограничения, вечеря - избор от няколко комбинации. Вечерята е преди 6, а между храненията не се яде. Има тема тук - аз оттам я намерих Simple Smile За 2 месеца почти 10 кг отслабнах.

# 27
  • Мнения: X
Познавам се и нямам волята да пазя дълги диети като 90 дневната, предпочитам по-бързичко да се свършва и да си ям каквото си искам Simple Smile с едно наум разбира се
Това е "идеалния" начин да си на диети, докато си жива.    Laughing
Гладуваш, отслабваш, почваш да ядеш, дебелееш....и пак, порочния кръг отново.

На ВМ НВХ съм.
Скрит текст:
Хареса ми, лесно е за спазване, доставя удоволствие, не гладувам (днес например закусвах бъркани яйца, резен свинско филе, малък домат, 1/2 краставица, половин авокадо).Не се лишавам и от плод, ако ми се прияде, нещо сладко при повод, по 2 сг на месец си заминават твърдо.
Хареса ми, защото е начин на хранене, даващ възможност да се следва дълги години, дори до живот.
Общо взето, е начинът, по който са се хранили бабите ни, които нямаха наднормено тегло, диабет, високо кръвно или сърдечни болести.

# 28
  • Мнения: 2 275
Скрит текст:
Познавам се и нямам волята да пазя дълги диети като 90 дневната, предпочитам по-бързичко да се свършва и да си ям каквото си искам Simple Smile с едно наум разбира се
Това е "идеалния" начин да си на диети, докато си жива.    Laughing
Гладуваш, отслабваш, почваш да ядеш, дебелееш....и пак, порочния кръг отново.

На ВМ НВХ съм.
Скрит текст:
Хареса ми, лесно е за спазване, доставя удоволствие, не гладувам (днес например закусвах бъркани яйца, резен свинско филе, малък домат, 1/2 краставица, половин авокадо).Не се лишавам и от плод, ако ми се прияде, нещо сладко при повод, по 2 сг на месец си заминават твърдо.
Хареса ми, защото е начин на хранене, даващ възможност да се следва дълги години, дори до живот.
Общо взето, е начинът, по който са се хранили бабите ни, които нямаха наднормено тегло, диабет, високо кръвно или сърдечни болести.
Краси bouquetотлично казано Peace
за съжаление вървят само диетите "минус 5 кила за 3 дни" Joy и пак отначало с бонус плюс 5-10 кила

МОЙ СЪВЕТ е да си избирате режим по вкус ,а тук има за всякакви вкусове
и незабравяйте:краткотрайните диети са и с краткотраен резултат,ако не си промените храненето

# 29
  • Мнения: 1
Защо трябва да се спазват диети? Щом ти се хапва, след 1 седмица, след 10 дни след 2 месеца диети и глад, пак ще хапваш повече и ще качиш. Основното правило е да не се смесват въглехидрати, протеини и белтъчини, т.е, разделно хранене. Не смесвай тестени изделия, месо, картофи и ориз. Ако ги ядеш поотделно всеки ден, разликата няма да закъснее. Хапвай повече плодове, вместо сладки, бъкани е Е-та и захар, задължително зеленчуци на вечеря (може с риба на скара или месо), сирене, яйца със салати, спагети и пасти, без месо ...и пий много вода. Ако успееш да изтърпиш една седмица, ще се почувстваш значително по-добре. А за спорта.. поне веднъж в седмицата, не бъдете мързеливи, никой не иска да бъдем модели, все пак това сме си ние, това са си нашите тела, защо да не изглеждаме добре и да се чувстваме добре. Не може без мъничко усилия.

Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт