"Прости ми" /Beni Affet/ - Тема 4

  • 104 310
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 856
До колкото знам Козан е отговорен за смъртта на родителите на Ейлюл.

А какво се е случило с Османчо, че е в болницата сега?

# 46
  • София
  • Мнения: 15 467
Запорираха къщата, фабриката, абе всичко и той припадна.А оня, синът който е с Фериде даде последните пари на един измамник.

А Ейлюл защо толкова мрази сестра си?

Последна редакция: чт, 14 юли 2016, 15:19 от Тайна

# 47
  • Мнения: 299
Ейй тая Ейлюл не мога да я трая вече, Бахар също.  #Cussing out Толкова да са ми противни и двете, че ми идва да счупя телевизора като ги видя!!

А Ейлюл защо толкова мрази сестра си?
Тя не знае, че Фериде й е сестра. Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 15 467
А майката на Бахар може ли да е толкова проста?Вбесява ме всеки ден и изпростява все повече.Как е отгледала и изучила толкова деца?Даже Ейлюл не ме дразни толкова.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 712
Изненадана съм, че не знаете /не всички  Peace/, защо Ейлюл се държи така, а непрекъснато я съдите  Peace
Ето линк към 1-ви епизод:
 
http://www.videoclip.bg/watch/487974_prosti-mi-ep1-bg-audio-beni-affet-nu6i

Интересно ми е след като го гледате,  дали бихте възразили срещу поведението и... и ако, все пак е така, още по-интересно ще бъде, да се запитате вие как бихте постъпили!?  newsm78 Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 15 467
Коя е червенокосата с Кемал?Уау, Ейлюл е противна още от първата серия.Ужасно неприятна актриса, както и оная Хандан беше.Възрастни актриси  играят млади момичета.Поне това ми харесва в корейските,че повечето актьори са на възрастта на героя си или по-млади.

Последна редакция: чт, 14 юли 2016, 16:30 от Тайна

# 51
  • София
  • Мнения: 5 712
Ако имаш предвид 1-ви епизод, това е Хандан.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 8 221
Изненадана съм, че не знаете /не всички  Peace/, защо Ейлюл се държи така, а непрекъснато я съдите  Peace
Ето линк към 1-ви епизод:
 
http://www.videoclip.bg/watch/487974_prosti-mi-ep1-bg-audio-beni-affet-nu6i

Интересно ми е след като го гледате,  дали бихте възразили срещу поведението и... и ако, все пак е така, още по-интересно ще бъде, да се запитате вие как бихте постъпили!?  newsm78 Peace

Това, че тя е решила, че Козан е запалил къщата им, не я оправдава. А и както се оказва по-късно нито я е запалил, нито баща и е умрял. Няма да водя този спор пак.

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 15 467
Ако имаш предвид 1-ви епизод, това е Хандан.  Simple Smile
После са я сменили ли?Щото тази дето умря беше ужасна, друга беше, с грозни зъби, възрастна.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 712
Същата актриса е!  Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 15 467
Това, че тя е решила, че Козан е запалил къщата им, не я оправдава. А и както се оказва по-късно нито я е запалил, нито баща и е умрял. Няма да водя този спор пак.
Наистина ли отмъщава, само защото е решила,че той е виновен, без да знае? А Тунч защо отмъщава, той знае ли истината,че е син на Зюхре.

# 57
  • Мнения: 399
Е как така само заради това ли отмъщава,защото си мислела че Козан е убил родителите й,това да не е нещо малко и незначително.
А Тунч знае че Зюхре му е майка именно за това отмъщава,защото се чувства пренебрегнат.

# 58
  • Мнения: 3 058
Тунч знае, че е син на Зюхре, но не знам дали знае нещо за баща си. Давали ли са такива неща?
Мен Ейлюл в момента много ме ядосва, изтъкана от гняв и злоба и жадна за отмъщение. Още повече ме дразни онзи грозен коркозабъл Алпер. Не е ли време вече майка му да го вика и да си ходи. Joy Joy
Йълдъз и тя страшно много ме нерви, има облик на стара мома. Вечно недоволна и вечно се бърка в живота на другите.
Шахин и той много ме дразни с тая брада.
Всичките кокошки в затвора и те ме дразнят, а Бахар за пръв път проявява характер - не може да бъде.  Joy
Всички ме дразнят напоследък.
Само Джесур харесвам (извратено е знам, той и той е грозен).
 Joy Joy Joy

# 59
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
А бе , момичета....Сценарият е толкова нескопосен, че няма накъде....Пълна липса на логика и последователност ....Напр. чела съм , че турската полиция е една от най-стриктните и педантични в света... Naughty.Оставят арестант в стаята за разпити без видео наблюдение, без дори да заключат вратата, та всеки да може да влезе и да го изнудва...  hahaha
Толкова са боси (сценаристИтИ) за елементарни неща...пък ние търсим логика в действията на обикновените персонажи...Тук никой не мисли, не проверява,  не проучва преди да направи каквото и да било...Действат първосигнално, като маймуни....И драгият просветен и осведомен зрител се обърква тотално...Остава да гледаме картинки и да не предиряме толкУз... Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт