"Прости ми" /Beni Affet/ - Тема 4

  • 104 308
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 058
Направиха операция на Муса и беше успешна. Кемал намери начин да съобщи на Бахар, каза й да чака на двора в затвора, спомни си някакъв момент от миналото, "че небето щяло да светне", той й хвърли заря и беше много хубаво. Heart Eyes Джесур и оня шльоко търсиха Азизе и я бяха намерили. Медицинска сестра в някаква болница, но Джесур не я одобри. Joy Joy Разпитваха за Муса и разбраха, че е преместен и никак не бяха доволни. Кемал и Умут също разбраха, че някой търси Муса.
Джунейт нали разбра предната серия за онази палава сестра, която има, но си замълча и накара Фериде да подпита Йълдъз. После те го излъгаха, че уж вече не се срещала с него. След това се разсеях и не видях как, но Фериде си призна всичко на Джунейт, че Ейлюл е купила апартамента и т.н. Този Оран или там както се казва се обади на Джунейт да го дразни и да го изнудва нещо. Джунейт не каза нищо на Ферман. Обади се на някой и каза да го търсят този, защото е скроил номер на сестра му, разбра се, че е използвал фалшиво име.
Май това беше.  newsm78
Скрит текст:
Скоро ще преместят Бахар в друга килия с 5-6 дърти кокошки. Там има тарторка, която няма да я хареса и дълго време ще й правят ежедневието не особено приятно, даже ще искат и да я убият, но се спират. С един нож, то и нож не е ми направо си е като меч. Joy Тогава Бахар им вика: "хайде, давайте" и те се спират. После стават партии, но ще гледаме известно време затворнически дразги. В тази килия ще доведат и Инджи, но нея Джесур я измъква по-рано от затвора. Става ясно, че и тя не харесва Шахин.

# 31
  • Мнения: 2 141
Джонкааа, жива и здрава да си. Благодаря за резюмето.  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 058
Моля, за нищо! Нали и аз, когато нямам възможност да гледам следя оттук сериала! Та просто връщам жестове.
Наде, много е дълго, друг път ще ти разкажа, ако някой не го направи, но с две думи Бахар нали се омъжва за един доктор, дето не й дава развод. Той прострелва Кемал в една къща, после пали пожар и така завършва сезона. Бахар отива да го спасява, но лежи и тя в пламъците и драма на драмите.

# 33
  • Мнения: 146
Скрит текст:
Скоро ще преместят Бахар в друга килия с 5-6 дърти кокошки. Там има тарторка, която няма да я хареса и дълго време ще й правят ежедневието не особено приятно, даже ще искат и да я убият, но се спират. С един нож, то и нож не е ми направо си е като меч. Joy Тогава Бахар им вика: "хайде, давайте" и те се спират. После стават партии, но ще гледаме известно време затворнически дразги. В тази килия ще доведат и Инджи, но нея Джесур я измъква по-рано от затвора. Става ясно, че и тя не харесва Шахин.

Не, не....серизно, вече ще се гръмна. #2gunfire #Crazy не ми издържат нервите на тоя сериал

# 34
  • София
  • Мнения: 1 907
Аууу колко съм ви изпуснала, кажете моля как все пак Бахарката излиза от затвора?

# 35
  • Мнения: 399
Благодаря Джони.А щом така свършва сезона значи все пак Кемал може и да остане жив или пък и двамата с Бахар да умрат,знае ли човрщек какво са ни подготвили сценаристите.

# 36
  • Мнения: 724
Благодаря Джони.А щом така свършва сезона значи все пак Кемал може и да остане жив или пък и двамата с Бахар да умрат,знае ли човек какво са ни подготвили сценаристите.
Дали и те знаят? Laughing

# 37
  • Мнения: 146
Много съжалявам за offtopic-а, но...  Embarassed Embarassed

Скрит текст:
Някой гледал ли е "Любов под наем?"  Embarassed Embarassed

# 38
  • Мнения: 631
Оф, това в затвора не го издържам вече, още много ли?

# 39
  • Мнения: 630
Кемал напусна сериала,значи или умира или ще сложат нов актьор.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 712
Много харесвах Кадер Embarassed...  тя беше единствената нормална в това семейство, когато Бахар не реагираше адекватно на поведението на Берат, а и когато Севгито защитаваше само Берат и мама му и непрекъснато я тормозеше, а накрая дори я изгони от дома и...  Thinking

Сега обаче истеряса напълно /Кадер/ и стана злобна гад, която врещи непрекъснато, като Фериде и Севги /но Севгито като екстра И съска!/, които викат на всеки, който им засегне интереса...  ooooh! ooooh! ooooh!

Не мога да понасям хора, които крещят за щяло и нещяло...  Thinking

# 41
  • Мнения: 2 856
Изпуснах няколко серии  ooooh!

Кажете ми сега каква е драмата? Защо Кадер истеряса?  Grinning

# 42
  • София
  • Мнения: 5 712
Аз също изпуснах миналата, а днес гледах от 15.10 ч, но Кадер истеряса от бая серии насам, така че май нищо не сме изпуснали в това отношение...  Joy
Ако някой е гледал, може да сподели, какво сме изпуснали...  Peace

# 43
  • Мнения: 399
Да и аз не съм гледала от много отдавна та ми е любопитно какво истерясва.
По принцип ми беше и ня мен любимка защото беше най-адекватна от всички,но от както се появи баща и тя започна да се държи като малко дете и да иатерясва.С нртърпение чакам да видя физиономиятя на Севги и Кадер като разберат какъв всъщност е Шахин.

# 44
  • София
  • Мнения: 15 467
Здравейте, аз понеже го загледах някъде от там, където се върнаха от някъде Бахар и Кемал и бащата на Бахар се присламчи, та не съм разбрала защо Ейлюл иска да им отмъщава на Козан? Гледах и някаква серия в ютуб, 123000 и някоя си, там Ейлюл беше булка и се прегръщаше с Фериде.

Общи условия

Активация на акаунт