"Прости ми" /Beni Affet/ - Тема 4

  • 104 309
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
Момичета не съм ви следяла доста време.Поразрових се да видя колко серии остават,ами още около 500.  Flutter  Mr. Green .

# 16
  • Мнения: 630
Не не,филма все още се снима  Laughing

# 17
  • Мнения: 399
Няколко дни се чудя къде изчезнахте,а то....имало нова тема.
Гледам че хората с моето мнение за Йелдъс и Фериде се множат Joy
Аз пък от повече от седмица днес успях да гледам и то какво...нищо интересно и нищо ново.Бахар днес такава усмивка странна имаше,че малко на невменяема приличаше.И като си представя че ще я гледаме още много време в затвора и то с още по големи драми и неадекватни решения.

# 18
  • Мнения: 1 280
Е как така, а пък пише,че е финал? Shocked ooooh!

# 19
  • Мнения: 630
Финал на 5 сезон,наесен ще започне шести.Но Кемал вече няма да участва  Confused

# 20
  • Мнения: 3 058
Вчера го гледах дотам, където Ейлюл си тръгваше от имението на Козан и говореше с някой по телефона. Каза, че бил прав, че кокошките са й бъркали в чантата. После докрая оставаха около 30 минути, случи ли се нещо интересно?  Rolling Eyes

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Йелдъз беше взела едно тефтерче от чантата на Ейлюл, и двете с Фериде го разровиха - откриха някакъв телефонен номер/тук се разсеях и не разбрах как узнаха, че е на любовника на Йелдъз/, с две думи - разбраха, че Ейлюл стои зад цялата работа.
Джесур нали издирва Бахар/познавайки я под друго име/, та откриха жена с такова име в някаква болница и се запъти натам /интересно ми е кога ще разбере, че изгората му е в затвора Wink
Джунейт получи диска с ..хм..палавата си сестра Wink, Ферман беше до него, пуснаха го, но в този момент звънна телефона на Ферман/който малко преди това обясняваше как искал да се сдобрят с Йелдъз/ и той излезе, Джунейт обаче видя записа и избесня - обади се на Фериде-то и каза, че се прибира. Та, щат не щат май двете кокошки ще трябва да му кажат Laughing
Май, това беше в общи линии bouquet

# 22
  • Мнения: 3 058
Благодаря ти, мила Бисквитка.  bouquet  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 5 712
Няколко дни се чудя къде изчезнахте,а то....имало нова тема.
Гледам че хората с моето мнение за Йелдъс и Фериде се множат Joy
Аз пък от повече от седмица днес успях да гледам и то какво...нищо интересно и нищо ново.Бахар днес такава усмивка странна имаше,че малко на невменяема приличаше.И като си представя че ще я гледаме още много време в затвора и то с още по големи драми и неадекватни решения.
А, множат се!? Май сме си само ти и аз!  Joy

# 24
  • Мнения: 3 058
Много хубава сцена със зарята, чак не ми се мисли като дойде 6ти сезон наесен какъв ще е тоя филм без Кемал. Откачена работа.
Джесур ми харесва като актьор. Чак ме е яд, че засега малко го показват.
Някой зяпал ли е нещо напред, в този сезон ли се появяваше бащата на Фериде и Ейлюл?

# 25
  • Мнения: 3
Баща им жив ли е?! Нали уж родителите им са загинали в пожара :-!

# 26
  • Мнения: 3 058
Жив е, ще се появи.
Скрит текст:
Прецъках малко напред. Тунч ще се появи след 20 серии. Тогава ще дадат и Инджи в затвора. (Една от сестрите на Джесур). След 30-33 турски серии Бахар излиза от затвора. А след около 40 се появява и Шебнем/Шабнел - втората сестра на Джесур, съпругата на Шахин. Гледах откъс как Кадер и Севги се вайкат, че тоя брадат маймун не се е прибрал вкъщи и хоп дават го под завивките с по-младата съпруга. Лепи му едни страстни целувки по брадата и се гушкат. Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 5 712
Джони, благодаря, че гледаш и споделяш!  Hug

# 28
  • Мнения: 399
А как излиза Бахар от затвора?
А в последния сезон Кемал е умира така ли,какво точно себслучва?

# 29
  • Мнения: 2 141
Момичета, може ли някоя с две думи да каже какво стана днес, че нямах възможност да гледам Praynig

Общи условия

Активация на акаунт