Дайте идея за почивка по празниците септември?

  • 9 661
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 766
Ние ще сме в Жеравна. Лятото бяхме във Велинград и много ни хареса.

# 31
  • София
  • Мнения: 17 342
Така де, бих отишла в Габрово и Търното, етъра, Шипка и т.н, ако не си била. Боженци не е лошо (за час два)..


Такъв е нашият план  Peace Лошото е, че със сигурност ще има много хора навсякъде, ама ...

# 32
  • Мнения: 318
Така де, бих отишла в Габрово и Търното, етъра, Шипка и т.н, ако не си била. Боженци не е лошо (за час два)..


Такъв е нашият план  Peace Лошото е, че със сигурност ще има много хора навсякъде, ама ...


На 07.09. Етъра ще бъде с безплатен вход.

# 33
  • София
  • Мнения: 17 342
Ние ще сме там за вторите септемврийски празници, от 22ри. Не съобразих, че има2 пъти почивни дни Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 330
За Северозападна България в допълнение бих препоръчала Клисурски, Чипровски и Лопушански манастири. Клисурския много красиво място, Чипровския на повече от 1000 години, Лопушанския с реновирани места за настаняване. В гр. Чипровци има интересен музей на килимарството и златарството. В районът има приятно място за селски туризъм в комплекс "Стари Бистрилишки къщи" в с. Бистрилица.

Последна редакция: ср, 31 авг 2016, 06:38 от fatalina

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Някой от вас дали може да препоръча хубав хотел с вътрешен топъл басейн (може минерален) и водна пързалка (пак вътре)? Няма значение къде в страната, само да намеря такова чудо.

Иначе в Чатеш, Словения ...невероятно е, но то е комплекс и си е цял аквапарк и зима и лято, няма значение кога се отива и в двата сезона бяхме и е доста забавно за деца.  Joy

# 36
  • Мнения: 6 330
Някой от вас дали може да препоръча хубав хотел с вътрешен топъл басейн (може минерален) и водна пързалка (пак вътре)? Няма значение къде в страната, само да намеря такова чудо.

Иначе в Чатеш, Словения ...невероятно е, но то е комплекс и си е цял аквапарк и зима и лято, няма значение кога се отива и в двата сезона бяхме и е доста забавно за деца.  Joy
Вижте Аугуста в Хисаря. Не съм била гост на хотела, но моя близка пролетта води внучката си там и бяха много доволни. Иначе в хотел Астера в Банско има някакъв интересен Спа център.

# 37
  • Сф
  • Мнения: 10 715
В Аугуста Хисар съм виждала вътрешен с пързалка,но на снимките им само.Някоя мама от Пловдив да каже как е.Иначе във Вършец в хотел Ата е хубаво, но сигурно нямат места вече.И през Петрохан си е ок пътя.
Рибарица също, има пещера Съева дупка,  красиво е.
Сапарева баня, но хотел не мога да препоръчам.Имат и някакъв аква комплекс външен,мин.  вода в курорта е доста топла.

# 38
  • Мнения: 5 178
Потвърждавам Аугуста в Хисаря има вътрешна водна пързалка, Астера Банско има атракционни басейни,  но точно пързалка тип ролба няма. Като хотелска част двата хотела нямат място за сравнение, определено Астера, като градове определено Хисаря.. Няма угодия

# 39
  • Мнения: 7 107
За Северозападна България в допълнение бих препоръчала Клисурски, Чипровски и Лопушански манастири. Клисурския много красиво място, Чипровския на повече от 1000 години, Лопушанския с реновирани места за настаняване. В гр. Чипровци има интересен музей на килимарството и златарството. В районът има приятно място за селски туризъм в комплекс "Стари Бистрилишки къщи" в с. Бистрилица.

Аз бих добавила и Изворски манастир - малко, но много китно манастирче, а за водата в аязмото се говори че лекува очни заболявания. Може да се съчетае с Белоградчик и скалите.

Пещера Венеца до Орешец също е страхотна и би представлявала интерес за малки и големи.

# 40
  • София
  • Мнения: 38 811
Ние ще мръднем до Ахтопол.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Благодаря. Да,угодия няма ужас вече!! Места сега може да няма,но от Пловдив хисар ми е близо и ще отидем да я пробваме тази пързалка все някога.
Изчаквам да ми отговори един човек и ако е *да* може към морето ни на север да се ориентираме. Как се казва там онзи голям комплекс с голямо спа,и гледка..друго не мога да обясня...един път го засякох в сайт и ми хареса на вид..огромно беше,с вътр басейни уж топли и на северното ни море

# 42
  • София
  • Мнения: 2 886
За да не пускам нова тема, да ви питам за идеи по време на кратката ученическа ваканция 29.10-01.11. Мисля да пробваме Астера Банско, но ще се радвам и на други идеи. Фаворит ми е Риу Правец на мен, но нямат места за 29.10. Моля да споделите, ако имате впечатления, как е вечерята в Астера. Офертата им е подозрително евтина.

Общи условия

Активация на акаунт