Бебешките стаи

  • 16 663
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
daqna11 - И ние за това мислихме

*s.i.l.v.e.r* -много хубава идея, мен ми хареса втората серия

miles&more - добре , нека бъде помещението , в което спи бебето. Където и да спи му трябват легло и шкаф.

bananarama - добре си ти, аз хол нямам, моето ще е  пред бпока   Mr. Green

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Здравейте с приятелки сме кръстници-орисници ...

Силвър, на мен лично също повече ми допада втория вариант, но действително зависи от конкретните мебели, които ще поръчате. Ако не държите да бъде изненада за родителите, допитайте се до тяхното мнение. В крайна сметка те трябва да я харесат  Grinning

# 32
  • Мнения: 241
Здравейте, благодаря за мненията. Simple Smile
Ситуацията е следната, аз движа нещата защото другите две "феи" не живеят в България. Изненада ще е само за бъдещата мама, тя не иска да купува нищо предварително, таткото е наясно, но е ошашавен и остави всичко на нас.
Мебелите, на които сме се спряли са легло-кошара и за това имаме спор , шкаф с приставка за повиване и гардероб.
Тук най-добре се вижда, но е от друга серия.


Аз клоня към първия вариант, стаята на малката е изцяло в бяло боядисана и ми се иска с мебелите да вкараме малко цвят, а и в самото име Magic Princess има подтекст.


# 33
  • Мнения: 4 696
На мен и двата варианта ми харесват.

# 34
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Аз бих се обидила, ако някой си позволи да обзаведе стаяаа за бебето ми, без да ме попита дали и какво искам! И няма да приема подаръка!

# 35
  • Мнения: 241
elleni, според мен ще се зарадва много. Simple Smile Както казах коментирано е с таткото, тя предварително не иска нищо от суеверие. Като роди, не ми се мисли колко неща ще трябва да се купят за кратко време.   Съдейки по себе си аз бих била във възторг ако някой ми направи такъв подарък, но щом казваш  ще говоря с другите дали да не изчакаме. 
За сега това е избора , но все пак съм планувала да разгледам и ИКЕА какво предлага, предстои ми да обзавеждам  стаята на синът ми, та голямо обикаляне ме чака.
 


# 36
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Няма начин да не се обидя, ако някой си позволи да ми отнеме удоволствието от избора! Но това съм аз, може за други да не е толкова важно! Аз винаги ще си кажа, че бих си го избрала по-хубаво от това! Представете си, че тя си има визия за това, как да изглежда стаята, че си е харесала мебели, аксесоари. И изведнъж някой й натрапва различни, които, ще - не ще, ще трябва да ползва... Ммм, не, благодаря!

# 37
  • Мнения: 241
Има резон в това, което казваш, но знаеш, като се роди бебето, за нищо не остава време. Двете сме приятелки от първи клас, с другите от гимназията, една кръвна група сме, а и сме говорили какво си представя. Тези мебели ги избрахме  защото може да им се сменят плоскостите ако иска друг вид принт. Спорът е м/у нас трите, доколкото я познавам, първо ще ни се накара, после ще ни разцелува. Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
Ако нямаше смисъл от бебешка стая нямаше да има такава индустрия. Аз смятам, че ако има възможност детето трябва да си има свое място от малко, за да свиква на самостоятелност. Това не значи, че не може да спи в кошче при родителите докато е бебе, както и при всяко дете със сигурност е различно. Аз съм против деца на 4-5 години да спят в една стая с родителите си, освен ако няма място. Нито за детето е добре, нито за родителите. Освен това детето винаги може да дойде при мама и тате в голямото легло, ако го е страх. Но това залепяне за родителите прави детето много зависимо от тях. То самото е личност и трябва да си има собствено пространство.

Относно детската стая - подарък. Аз съм от хората, които искат всичко да са избрали за детето,  дори и да не съм го взела - да съм го избрала аз. Ако не е така с вашата приятелка и си познавате вкуса добре - можете да й изберете и вие. Освен това, ако е подходящо можете да я подпитате като й покажете обзаведена с подобни мебели стая. Да й видите реакцията. Като цяло на мен също ми харесва по изчистената серия, но щом ще са бели стените наистина трябва да се вкара малко цвят, защото ще изглежда безлична обстановката. Хубави са и двете обзавеждания и ако са й по вкуса - майката навярно много ще се зарадва.
Защо не си говорите с нея какви мебели си представя за стаята. Със сигурност си мисли за такива неща и има някаква представа.

# 39
  • Мнения: 241
Мagnollia, благодаря за съвета, имах възможност да я подпитам без да се усети, защото ще  правим и на нашият син стаята, та и показах различни варианти и добре, че направих така, защото на нея и харесаха мебелите, но се умили при този вариант, който изобщо не ни влизаше в сметките, бяхме забравили, че обожава котките:
http://www.meblik.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F/marie-baby/
Сега остава да изберем какви мебели. Simple Smile

   

# 40
  • София
  • Мнения: 3 271
Мagnollia, благодаря за съвета, имах възможност да я подпитам без да се усети, защото ще  правим и на нашият син стаята, та и показах различни варианти и добре, че направих така, защото на нея и харесаха мебелите, но се умили при този вариант, който изобщо не ни влизаше в сметките, бяхме забравили, че обожава котките:
http://www.meblik.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F/marie-baby/
Сега остава да изберем какви мебели. Simple Smile

  


Много е хубаво и това обзавеждане  Simple Smile А щом тя го е одобрила е още по-хубаво. Ще й трябва легълцето,  скринче за повиване и гардеробче. Другото е винаги възможно да се добави и на един по- нататъчен етап.  bouquet

# 41
  • Мнения: 241
Мagnollia, кое легълце имаш предвид? Аз съм на мнение да купим направо детско легло. От синът ми имам много хубаво кошче за бебета с балдахин, леко е и се мести където искаш. Голямото легло ще може да се ползва и от нея ако иска да си полегне, по-практично ми се вижда. Шкафа с приставка за повиване е задължителен, спомням си, че нямах първите месеци и се изкривих да повивам по легла и дивани. Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 3 271
Щом има кошче за бебето, може и легло да вземете, но въпреки всичко трябва да има някаква преграда за обезопасяване.  Виждам, че ги предлагат отделно, защото в голямо легло детето ще може да спи без преграда след 4 годинки. Да не падне през нощта. 
Моето легло е както за бебе, така и за по-голямо дете. Става като легло-диван. Продават и отделно прегради, които, когато е нужно ще купя за да се предпазва детето през нощта.

# 43
  • Мнения: 498
Здравейте, нова съм в темата, но дълго ще ви досаждам! Simple Smile  Живот и здраве, януари ще стана мама за първи път! В този ред на мисли, кога според вас е най-добре да започна да потготвям стаята за малкия, момче ще имам.
Харесват ми стаите, които сте показали,  но има ли магазини или склад с изложбена зала, че на снимка винаги изглеждат добре, но после?
s.i.l.v.e.r, стаята с розите има ли вариант за момче, естествено с други апликации?

# 44
  • Мнения: 4 696
Здравейте, нова съм в темата, но дълго ще ви досаждам! Simple Smile  Живот и здраве, януари ще стана мама за първи път! В този ред на мисли, кога според вас е най-добре да започна да потготвям стаята за малкия, момче ще имам.
Харесват ми стаите, които сте показали,  но има ли магазини или склад с изложбена зала, че на снимка винаги изглеждат добре, но после?
s.i.l.v.e.r, стаята с розите има ли вариант за момче, естествено с други апликации?
Aми зависи според мен какво ще включва ремонта, кой ще го прави и с колко време разполага. Ниеще започнем сигурно малко раничко, но има някои по-сложни неща за правене, а и мъжът ми ще върши основно нещата и същевременно ще ходи на работа.

Общи условия

Активация на акаунт