Бебешките стаи

  • 16 666
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 241
Нали в началото ще спи при мен, не си представям да го оставя само поне първите няколко месеца.
Какво друго освен легълце и шкаф за дрехите трябва?

Гледай шкафа да има приставка за повиване, иначе ще се изгърбиш. Моят до 3 месеца спеше в малко легло-кошке, беше много удобно, можех да го местя навсякъде. Ще ти трябва стол, да можеш да поседнеш някъде. Не забравяй за банята нещата. Simple Smile

Да се похваля, направихме поръчката за принцесата, взехме голямо легло, шкаф и ракла.
Сега е ред на  синът ми, той лудна по принтовете на Дакар:
http://www.meblik.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F/dakar/



# 61
  • Мнения: 498
Другият месец ще стратираме ремонта и мъжът ми каза по магазините след това, та още не сме ходили на място да ги разгледаме.
*s.i.l.v.e.r*, честито, кога ще правите стаята?
Кави неща за банята ще трябват в неговата стая?

Всичките мобели са им хубави, аз предпочитам по-цветните, с животинки. Simple Smile
Варианти колко щеш, този държи първото място.
http://www.meblik.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%86%D0%B8% … ppy-animals-baby/


# 62
  • Мнения: 1 980
За банята са нужни бебешка ваничка, козметика и хавлия (препоръчвам ти да имаш поне три, тъй като има риск докато подсушаваш бебето да свърши някоя работа на хавлията Laughing).
Нашата вана е анатомична със стойка. От едната страна е за бебета от 0 до 6м., а от другата от 6 нагоре. Ние засега местим ваната в банята, когато го къпем. Мислим и през зимата да процедираме така. Банята е буквално на една крачка от детската, ще пускаме всички климатици, а банята ще я стопляме. Има хора, които предпочитат да си къпят бебетата в стаите. Нашата баня е малка и няма как да държим непрекъснато ваничката там, затова я местим, но тя е лека.
Продават и отделно анатомични поставки за обикновени вани, които се използват за бебета от 0+.
Повивалник също е хубаво да имате. Peace

# 63
  • Мнения: 241
Има значение къде ще къпете бебето, в банята или в стаята.
Forest rain, подробно е обяснила, като хавлиите гледай да са големи и мекички, че кожата им е чувствителна.
За варианта, който си избрала от Мебелик, може да видиш в другата тема за детските стаи, някой си го беше купил и вече даже е сглобен, да ти каже как изглежда. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 109
Темата или ли някъде продължение?

Покажете си бебешките стаи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт