Силно име за момиче

  • 16 871
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23
Ако става въпрос Георги има също по няколко деца в клас, но това не значи че не е едно от най-силните мъжки имена!

# 76
  • София
  • Мнения: 310
Като си кръщаваш детето на някого, първо, не е задължително да е на роднина, второ, специално за България поверието е да не се кръщава на починал човек, дори подробност към това е, че може да кръстиш детето на човек, който е починал, НО, ако е минала една година от смърта. После, решението да кръстиш детето си на някого е по желание, в някои случаи по традиция. И има разлика между това да си кръстиш детенцето със скалъпено модерно име и да спазиш по някакъв начин, някаква културна традиция- това са две различни неща.
А за наистина неадекватните коментари на AfterShock просто... #Crazy чудя се от къде да започна, ама май ще си замълча, че ще стане много дълго.

# 77
  • Мнения: 457
На мен пък силно популярните имена ми се струват точно скучни и преекспонирани, дори да са много хубави.   В никакъв случай не искам край детето ми да има 3-4 негови адашки. В класа ми навремето имахме 5 Албени и не можех да се начудя как така са ги прецакали родителите им с тези имена Crazy А името Албена е хубаво, но като половината клас се казва така някак се обезсмисля.

# 78
  • Мнения: 2 133
Точно там е работата, че в имената има мода. Няколко години едно и също име е на мода и така много връстничета се казват по един и същи начин. Аз не познавам ни една Албена, което вероятно значи, че с теб имаме поне 5-6 години разлика. Имахме много Марии, Десита и Гергани  Flutter

# 79
  • Мнения: 457
Така е, аз затова най-старателно избягвам модерните точно в момента имена, тоест примерно топ 10 за последните години автоматично изчезват от моя списък  Peace Едното ми дете е с популярно име, но за момче не ме бърка толкова, виж, за момиче - не мога да го приема  Crazy

А по мое време наистина имаше бум на Албените, в съседните класове също бяха повече от 1.

# 80
  • София
  • Мнения: 310
Точно там е работата, че в имената има мода. Няколко години едно и също име е на мода и така много връстничета се казват по един и същи начин. Аз не познавам ни една Албена, което вероятно значи, че с теб имаме поне 5-6 години разлика. Имахме много Марии, Десита и Гергани  Flutter
Grinning С теб сигурно сме набори и по мое време имахме много Гергани, Марии, Даниели и Ралици.

# 81
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
От Десислава по-често срещано име не е имало по мое време!  Laughing

# 82
  • Мнения: 5 259
Десислава, Петя и Галина бяха на тумби по мое време.

# 83
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ние пък имахме 3 Елици Grinning.
Вярно, че много отдавна не съм срещала малки Албени. А името е доста хубаво. Доста повече от мъжествената Андрея Mr. Green

# 84
  • Мнения: 949
Теодосия Heart Други фаворити за "силни" имена са ми Божидара, Косара, Ирина. Леко бременеене и успех! Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 046
Бриана ми харесва. В Австралия е много популярно за момиче....

# 86
  • Мнения: 18
Бриана, Самара, Дарина, Данина и Тамара са силни и непуполярни.
Мелъди е чуждестранно една приятелка от америка се казва така.
Нежни- Мелина Нелина
Красиви и изтънчени Туайла Никол Мариела Маринела Мануела Еделайн Кортни Дженеви

# 87
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Самара-свързвам го с магарета.Нали на магарето се слага самар Thinking

# 88
  • Мнения: 2 133
Бриана, Самара, Дарина, Данина и Тамара са силни и непуполярни.
Мелъди е чуждестранно една приятелка от америка се казва така.
Нежни- Мелина Нелина
Красиви и изтънчени Туайла Никол Мариела Маринела Мануела Еделайн Кортни Дженеви

Ти сериозно ли?  Crazy

# 89
  • Мнения: 18
Бриана, Самара, Дарина, Данина и Тамара са силни и непуполярни.
Мелъди е чуждестранно една приятелка от америка се казва така.
Нежни- Мелина Нелина
Красиви и изтънчени Туайла Никол Мариела Маринела Мануела Еделайн Кортни Дженеви

Ти сериозно ли?  Crazy
Еми да какво има

Общи условия

Активация на акаунт