По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 10

  • 46 832
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 356
Благодаря за темата. И аз се нареждат за прашец. Дано всички видим скоро сбъдване на мечтите си.   Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 9 111
И аз искам розов, може и син, може и от двата  Laughing.

# 17
  • Мнения: 19 689
Ох, дано! Като забременеете, да се отчетете и да ви се радвам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 27
Здравейте на всички!Ще се радвам ако някой ми помогне със съвет.Аз съм с поликистоза,пих контрацептиви и тя се изчисти.Миналия месец пих колостилбегит за овулация и на 11-12 ден някъде отидох при лекаря си.Той каза че овулация най-вероятно не е настъпила.Само че след около една седмица имах температура 37 градуса.Сега ми закъснява с 10 дни ,правих тест но е отрицателен,а имам леки болки в гърдите от няколко дни.Възможно ли е тази температура да е била от овулация и сега да съм бременна?Успех на всички кандидат майки Heart Eyes Hug Peace

# 19
  • Мнения: 5 894
Докато не пуснеш един кръвен може само да хвърляме боб и гадаем Wink

# 20
  • Мнения: 19 689
Докато не пуснеш един кръвен може само да хвърляме боб и гадаем Wink
А може и да го изядем chef

# 21
  • Мнения: 27
А ако отида при гинеколога си той може ли да разбере на ултразвука?Спермограмата ни е малко лоша така че много не очаквам,но все пак се надявам на чудо!  Embarassed Confused Освен това на своя глава започнах да пия дуфастон,за да предизвикам цикъл... #Crazy

# 22
  • Мнения: 5 894
secrets, не виждам логика даваш пари за преглед вместо да отидеш утре сутрин и да пуснеш един кръвен. От него ще стане ясно има или няма бременност.
Ако има така и е прекалено рано няма как да се види на ехограф. Съветвам те първо да помислиш за смяна на лекаря. Добрия специалист няма как да не различи дали е или не е настъпила овулация. Освен това подозирам, че стимулацията ти е правена без проверка на проходимост на тръби или се лъжа newsm78

# 23
  • Мнения: 6 542
Аз бих пуснала кръвен тест за бременност.
Честита ни нова тема - да е много късметлийска Hug

# 24
  • Мнения: 2 359
Записвам се и аз в новата тема! Нека ни донесе много поводи за радост!
И аз ще се пъхна под прашеца на Кристи, дано е много розов и много заразен  Blush

# 25
  • Мнения: 27
Много ви благодаря момичета за отговорите!Bling -a-ling  не са ми правили тест за проходимост,аз ходя в Селена на прегледи при д-р Кръшков и за сега съм доволна но е доста синтезиран и бързо ни отмята.Каза че ако спермограмата е пак лоша ще кандидатстваме по фонда и  междувременно инсеминации.Исках да се запиша при д-р Ставрев,но той е доста зает и няма никакви часове. newsm78

# 26
  • Мнения: 19 689
Записвам се и аз в новата тема! Нека ни донесе много поводи за радост!
И аз ще се пъхна под прашеца на Кристи, дано е много розов и много заразен  Blush
Там корабът отплава отдавна - син е отвсякъде Simple Smile Ама дано да е много заразен Hug

# 27
  • Мнения: 5 894
secrets, стимулация с клостил е меко казано несериозно да се прави без поне една проста ЦС преди това. Сериозно помисли за смяна на лекаря. Щом имате проблем със СГ задължително направете контролна в друга клиника и ако пак е лош резултатът може да кандидаствате за фонда. Отделно много зависи точно какъв е проблемът със СГ. Само в някои случаи инсеминациите имат смисъл, а в други се налага директно ин витро.
Не се оправдавяй пред себе си с липса на време или пари. Здравето ти е над всичко. Много от нас се разхождат до другия край на Бг или в чужбина, за да постигнат мечтата си Wink

# 28
  • Мнения: 27
Ох добре ще видя какво ще направя.Нямам много опит и ми е трудно да преценя кой доктор е добър и на кого да вярвам.Но ако ще правим инсеминации първо тест за проходимост,за да не ги правим напразно.Благодаря Bling-a-ling Hug

# 29
  • Мнения: 753
и аз се нареждам за прашеца. успех на всички. малко ни остана до теста.стискам палциO:-)

Общи условия

Активация на акаунт