По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 10

  • 46 827
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 355
 Secrets, моят съвет също е да помислиш за смяна на лекаря. Кръшков е добър за бременност и раждане, но за ин витро в Селена има по-подготвени доктори.

# 31
  • Мнения: 2 359
Записвам се и аз в новата тема! Нека ни донесе много поводи за радост!
И аз ще се пъхна под прашеца на Кристи, дано е много розов и много заразен  Blush
Там корабът отплава отдавна - син е отвсякъде Simple Smile Ама дано да е много заразен Hug

Ох, Кристи, защо съм останала с впечатление, че ще си мама на дама. Хайде, за следващия път, грешката ми да се окаже вярна  Hug

# 32
  • Мнения: 19 689
Лайт, дано Hug Но сега мъж си исках и мъж ще си имам Heart Eyes Следващото да е девойка!

# 33
  • Мнения: 311
Честита да ни е новата темичка! bouquet Много късметлийска и изпълнена с хубави новини! Hug

# 34
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Хайде и аз да затвърдя свекървенския прашец  Mr. Green
 babydust7 babydust7 babydust7

Стимулация без проверка на тръбите е просто несериозно. Не очаквах в Селена да правят такива глупости  Thinking

# 35
  • Мнения: 2 144
Тара, благодаря за темата bouquet

Въобще не се учудвам вече на нищо. Вие така се учудвате, сякаш в нашата клиника всичко е ок. Работи се на парче, не се оглежда организма отвсякъде преди трансфер, сякаш сме опитни зайчета. Господ да ми прости, защото забременях именно тук, но голяма част от успеха ми е в собствената инициатива, четене, консултации с безброй други специалисти, без да съм изпращана от лекуващия ми лекар. ДрСтаменов разбра, че съм си преляла Имуновенин на самия трансфер. Самият той не ме изпрати при имунолозите, при все че видя проблем в имунологичната биопсия.

# 36
  • Мнения: 1 669
Ta.ra, благодаря за темата  bouquet
Търкул и аз под прашеца, нямам претенции син или розов. Пожелавам на всички лавина от положителни тестове Hug

# 37
  • Мнения: X
Стимулация без проверка на тръбите е просто несериозно. Не очаквах в Селена да правят такива глупости  Thinking
И аз съм безкрайно изненадана,  Thinking, в същата клиника съм, но при друг лекар и едно от първите неща, които ми бяха назначени от моя д-р беше цветната снимка.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 884
Тара, благодаря за темата bouquet

Въобще не се учудвам вече на нищо. Вие така се учудвате, сякаш в нашата клиника всичко е ок. Работи се на парче, не се оглежда организма отвсякъде преди трансфер, сякаш сме опитни зайчета. Господ да ми прости, защото забременях именно тук, но голяма част от успеха ми е в собствената инициатива, четене, консултации с безброй други специалисти, без да съм изпращана от лекуващия ми лекар. ДрСтаменов разбра, че съм си преляла Имуновенин на самия трансфер. Самият той не ме изпрати при имунолозите, при все че видя проблем в имунологичната биопсия.
Точно така, ако не си самоинициативен, шансът да успееш спада рязко.Шакирка Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 3 271
Благодаря за темата, Тара   Hug

Момичета, искам да ви помоля да изкажете мнение за тези резултати:

Скрит текст:
На 3 ден


На 13 ден


Те са на моя близка, която не е от България и тя е много притеснена. Резултатите са от септември месец. Миналата година ноември са били нормални и оттогава не ги е изследвала. Януари е правила диагностична лапароскопия и при нея всичко е било ОК.

Моите проблеми при забременяването са били в друга насока и хич нямам представа какво да й кажа.
Моля ви за вашето мнение.

И понеже моя прашец е розов и дългокрак /според Сигридов  Mr. Green/ ръся ви обилно, пък дано хване  Heart Eyes


 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 40
  • Мнения: 5 894
Единствено притеснителен ми се вижда ФСХ. И моят е такъв от години и никой няма обяснение защо. Резервът ми уж е добър. Ама резултат до сега няма. Не е правилно да гадаем по едни хормони от един конретен месец. Нещата трябва да се проследят поне няколко месеца и най-вече да й се направи оценка на резерва, ако все още не е.
ТСХ е нисък, но зависи какви проблеми има с щитовидната.

# 41
  • Благоевград
  • Мнения: 164
Цопвам се и аз под розовия прашец и желая на всички успех

# 42
  • София
  • Мнения: 9 111
Искам да питам. Навсякъде пише да не се прави стимулация особено с клостил без проверка на тръбите. Това само за стимулация без пункция ли става въпрос  newsm78? Защото аз като съм с непроходима и липсваща тръба съм все със стимулации, последната с клостил.  Каква е идеята? НАли тези фоликули се пунктират и оплождат, после връщат, без да минават през тръбите.
И малко Пънчолински прашец да насмуча, докато е време  Wink  newsm79 newsm75

# 43
  • Мнения: X
Може ли двама родители с кафеви очи да имат дете със светли? Ако дядото е със светли става,нали?

# 44
  • София
  • Мнения: 9 111
Нашето е така Wink Може, защото се води рецесивен алелът за сини, но теоретично като се съберат два рецисивни, става. Но очите да са ти проблемът  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт