КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ СЛЕД KARADAYI В ОЧАКВАНЕ НА НОВИ ПРОЕКТИ И ИЗЯВИ - ТЕМА 80

  • 64 579
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 391
Мерабаааа!



ВзЪмвам те, пиле, взъмвам!

На хулиганките, поздравче оставям и бегам  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 706
# 707
  • Мнения: 12 152
              
         Как да не му повярваш ?! Laughing Laughing Laughing



 

 
 

......

Благодаря ви за споделените красоти и поздравчето  Party  Hug Hug Hug

Цитат

Фен арт  Peace

.............

Още от ТТ  Grinning





Не му се викало каризма  Joy

Kenanizma💎🌟 #kenanimirzalıoğlu #karadayı






# 708
  • Мнения: 2 605
             
    






Не му се викало каризма  Joy

Kenanizma💎🌟 #kenanimirzalıoğlu #karadayı







Косе Пак ме изпревари с картинките, таман ги копвам  и с тях си оставам. Все едно си мислим едно и също по едно и също време. WinkСтранно нещо," Кенанизма"- необяснимо newsm78 txtloves love001 love001 love001

# 709
  • Мнения: 12 152
Косе Пак ме изпревари с картинките, таман ги копвам  и с тях си оставам. Все едно си мислим едно и също по едно и също време. WinkСтранно нещо," Кенанизма"- необяснимо newsm78 txtloves love001 love001 love001

Пипи  пуста телеПатия  Wink Laughing Laughing



# 710
  • Мнения: 13 291
Ей го беее Hug Hug Hug всичко вика чок гюзел  Laughing Laughing Laughing Laughing





ХулиганитИ, малко съм изпуснала темата и язийорите. Да сте чували нещо за Батю  вътре ?  newsm78

# 711
  • Мнения: 15 391
Да сте чували нещо за Батю  вътре ?  newsm78

  Hug Hug Дел  Heart Eyes

Бошлаф, джанджаазъм, Peace накараха ме писарите да мечТая
Ама и как да влезе вътре, като йенге не го пуска ич навън  Laughing Laughing Laughing

# 712
  • Мнения: 13 291
Бошлаф, джанджаазъм, Peace накараха ме писарите да мечТая
Ама и как да влезе вътре, като йенге не го пуска ич навън  Laughing Laughing Laughing

Да беше го написала това ярън сабах, джанджаазъм.  Sad Можеше да сънувам Краля и ПрЪнца.



# 713
  • Мнения: 12 152
Привет и хубави почивни дни!  Hug Grinning Heart Eyes



..............

Бошлаф, джанджаазъм, Peace накараха ме писарите да мечТая
Ама и как да влезе вътре, като йенге не го пуска ич навън  Laughing Laughing Laughing

Да беше го написала това ярън сабах, джанджаазъм.  Sad Можеше да сънувам Краля и ПрЪнца.






Скици такива Heart Eyes Heart Eyes Laughing Laughing

Феновете даже и лого му сложиха  Joy но Краля каза, че се радва на Прънца отстрани  Peace




...А нямаше да е зле и той да си поиграе малко на руска рулетка hahaha









# 714
  • Мнения: 15 391
Хубав ден и от мен, прекрасни  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes

У Варна сме добре  Hug Hug това, което кмета не успя да почисти по улиците, слънцето се е заело  Nature Sunny ...нека ви и на вас, слънчев и усмихнат ден!


...А нямаше да е зле и той да си поиграе малко на руска рулетка hahaha




Ох, пак ме размечта

# 715
  • Мнения: 13 291
...А нямаше да е зле и той да си поиграе малко на руска рулетка hahaha

Влизаше си вътре одма!  Sunglasses Четин Текиндор пак е баба. Ръза пак ще си припомни шамарите на Батю. И те така!  Wink
Хем ми се гледа Кени, но сякаш не искам да е само гост звездЪ.  Confused Поне да пусне нова реклама. Дет се вика да помърда напред назад само!

# 716
  • Мнения: 7 078
Здравейте сладури! Hug

Да споделим второто кафе и да си пожелаем един чудесен почивен ден! Hug
Прегърнете щастливите мигове и им се насладете!  Heart Eyes  Hug


Скрит текст:




За всичко споделено Flowers Bouquet

Топла и усмихната събота! Hug

# 717
  • Мнения: 4 642


   Тази сутрин ми попадна погледа в едно отдавнашно интервю, където Кенан споделя, че е много уморен и след Карадайе ще си почива по-дълго. Дори пишеха, че едва ли не по негово настояване сериалът е приключил на 3-ти сезон. Можело е и повече. Това доколко е вярно не знам, но всяко по-дълго продължение крие риск от намаляване на качеството.

  Ето по-стари фотки за Релакс на очите:


 


   


   

   


 

# 718
  • Мнения: 12 152

Влизаше си вътре одма!  Sunglasses Четин Текиндор пак е баба. Ръза пак ще си припомни шамарите на Батю. И те така!  Wink


   Peace  Joy Joy

Ох бе, как да не припомня как започна ВНЛ  Heart Eyes Heart Eyes между Кибрита и Махир в тоалетната и коридорите на съда  hahaha hahaha hahaha







..............


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

........



   Тази сутрин ми попадна погледа в едно отдавнашно интервю, където Кенан споделя, че е много уморен и след Карадайе ще си почива по-дълго. Дори пишеха, че едва ли не по негово настояване сериалът е приключил на 3-ти сезон. Можело е и повече. Това доколко е вярно не знам, но всяко по-дълго продължение крие риск от намаляване на качеството.

  Ето по-стари фотки за Релакс на очите:



Криси
Благодаря ти за хубавите снимки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Така е.Наистина Кенан не искаше трети сезон, но Баш тарикат продусера Керем Чатай явно умее да убеждава.   Joy Joy
То и ние не искахме тогава ама сега рИвем  

Колкото и да ни липсва, мисля, че на всички фенове беше ясно, че той ще направи тази голяма пауза след КД и 2016-та ще се посвети на себе и и на семейството , ако се погледне филмографията му - от 1998г. няма празно място и не е спирал да работи освен 6 месеца отбиване на задължителната военна служба през 2008г....сега обаче вече го очакваме на екрана отново


# 719
  • Мнения: 13 291

Их, как ме уцели?! Това ми е от любимите!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт