КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ СЛЕД KARADAYI В ОЧАКВАНЕ НА НОВИ ПРОЕКТИ И ИЗЯВИ - ТЕМА 80

  • 64 577
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12 152

Их, как ме уцели?! Това ми е от любимите!  Heart Eyes

Хулиганската ми душица тя

На мен и вдигането ми е любимо  Laughing Laughing Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 7 078
С пожелание за уют и топлина в съботната вечер! Hug

# 722
  • Мнения: 2 605
 Привет сладурки! Hug Хубава вечер! love001 love001 love001

# 723
  • Мнения: 12 152
Лени  Hug Пипи   Hug
....................

Тъй и тъй сме бивши хулигани без сериал, що да не споделя нещо вкусно Laughing Laughing Laughing

и хубаво  Crazy Crazy Crazy



....................

 Joy Тук се е появил още един черен шал - на Махир Кара  Heart Eyes





# 724
  • Мнения: 2 605


Тъй и тъй сме бивши хулигани без сериал, що да не споделя нещо вкусно Laughing Laughing Laughing

и хубаво  Crazy Crazy Crazy



Това ще го пробвам още утре, въпреки, че имам лоши спомени от всичките ми опити с ябълки chef, ама то от опит глава не боли, такава "хулиганска" и калпазанска рецепта не мога да подмина Joy Joy Joy Резултата утре cook love001

# 725
  • Мнения: 7 078
Привет, девойки! Hug

Прекрасно неделно утро!
Щедър, позитивен и усмихнат ден Hug
Нека сме щастливи! Heart Eyes

Благодаря ви за споделеното!!!




****************



Скрит текст:

# 726
  • Мнения: 2 605
Добро утро! HugХубав, слънчев и топъл ден ви пожелавам! Лени благодаря! bouquet love001 love001 love001

# 727
  • Мнения: 12 152
Привет и от мен!  Hug Grinning Heart Eyes



.....

Лени, страхотно  

...................

Пипи  Hug
Скрит текст:
Пробвай го мила, много хубаво стана и трохичка не остана  Laughing вътре сложих и малко счукани орехчета  Peace

Изчезвам защото Галка, може и да пусне новата тема в друг подфорум на бг мама  food002  Joy Joy

# 728
  • Мнения: 15 391
Селям ви, къзлар!  Hug Hug Hug Hug Hug

Благодарско за споделените красоти  Heart Eyes Heart Eyes айретен за новите хулигански открития точно кът за менИ  Crazy Crazy... пропускам орехитЕ на първо време и съм охааа . Утре ще дам отчет кви съм ги свършила  Sunglasses

Новата тема е готова  Peace ама не е нова старата визия е щот мноУ ми харесва  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes мислех да й сменя поне цвета, ама размислих, добавих само химна  Laughing Laughing Laughing

Те пътечката, сладурки  Hug Hug Heart Eyes  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=960829.new#new

# 729
  • Мнения: 2 605
Ииии както обещах, получи се перфектно, благодаря Косе!  Hug Hug HugЧерпя! bouquet
Скрит текст:
love001 love001 love001

# 730
  • Мнения: 12 152

Новата тема е готова  Peace ама не е нова старата визия е щот мноУ ми харесва  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes мислех да й сменя поне цвета, ама размислих, добавих само химна  Laughing Laughing Laughing

Те пътечката, сладурки  Hug Hug Heart Eyes  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=960829.new#new


Галка  Heart Eyes чок тешекюрлер, сестро...Сега ще се наложи и нея да изписваме  Wink  Laughing Laughing Laughing

................

Ииии както обещах, получи се перфектно, благодаря Косе!  Hug Hug HugЧерпя! bouquet
Скрит текст:

Браво Пипи  Hug много е хубав  Peace
Освен химн вече и сладкиш си имаме  Joy

...............

 Grinning Grinning



-----

# 731
  • Мнения: 2 605
Добро утро в понеделник! Hug love001 love001 love001

# 732
  • Мнения: 12 152
Привет и успешна седмица!  Hug  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 2 605
Яяяяя да си довършим темичката. Днес нали беше мероприятието на Ерхан бей, те снимчица, на нашичкия само челото стърчи Joy Joy Joy ама е ТАМ love001

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 18:19 от pipilota65

# 734
  • Мнения: 2 605
Привет и успешна седмица!  Hug  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


love001 love001 love001 Повода за събирането е тъжен Sad

Общи условия

Активация на акаунт