Отговори
# 30
  • Мнения: 10 064
Представям си този човек как я бъзика с тези календарчета и бабата не се усеща.
Вероятно е прекалила с разказите за внучката си.

# 31
  • Мнения: 4 418
Ако може и едно календарче за мен, поемам куриера.

# 32
  • Мнения: 635
Между другото, такива малки календарчета почти не се продават или се намират много трудно. Миналата година търсих.

Глупости. Имам десетки- продават се в пощите.

Относно случая, смятам че става дума за педофил. Не виждам друга причина да събира снимки на чужди деца.

# 33
  • Мнения: X
Кой ходи в пощите, освен пенсионерите? И къде е казано, че човекът събира снимки на чужди деца? Наличието на снимка на дадено дете означава наличие на колекция от детски снимки? Интересна логика.

# 34
  • Мнения: 4 418
Относно случая, смятам че става дума за педофил. Не виждам друга причина да събира снимки на чужди деца.
Викаш в интернет снимки липсват.

# 35
  • Мнения: X
Относно случая, смятам че става дума за педофил. Не виждам друга причина да събира снимки на чужди деца.
Викаш в интернет снимки липсват.
Мдам. Затова педофилите молят бабите за снимки на внучетата. ooooh!

# 36
  • Мнения: 8 810
Не правете повече такива календарчета. Свекърва ти е тъпачка. Може да навира календарчетата в ръцете на хората и кой знае в чии да попадне снимката на детето. Някои баби са просто..... Sick

# 37
  • Мнения: 635
Кой ходи в пощите, освен пенсионерите? И къде е казано, че човекът събира снимки на чужди деца? Наличието на снимка на дадено дете означава наличие на колекция от детски снимки? Интересна логика.

Примерно този, който получава или праща колети.

Това че е взел една снимка на чуждо дете е достатъчен показател че би взел и всяка друга.  Освен разбира се ако не е в любовни отношения с бабата и не смята детето за почти собствено внуче.

пс. Реална и интернет-снимка са две съвсем различни неща.

# 38
  • Мнения: 4 418
Освен разбира се ако не е в любовни отношения с бабата...
Става интересно.  Laughing

# 39
  • Мнения: X
Pollux, като ги знам българските баби, много по-вероятно е тази баба да е мегадосадница, която само дудне за внучето и човекът да е искал да я зарадва или просто тя да млъкне, след като той вземе календарчето. Много по-вероятно е тя да му е тикала календарчето с внучето, отколкото той да си го е поискал. Не изключвам педофилската вероятност, но предвид българските и бабешки нрави, мисля, че тя е не повече от 5%.

# 40
  • Мнения: 4 418
Pollux, като ги знам българските баби, много по-вероятно е тази баба да е мегадосадница...
Ти като станеш баба обаче няма да си такава.

# 41
  • Мнения: X
Pollux, като ги знам българските баби, много по-вероятно е тази баба да е мегадосадница...
Ти като станеш баба обаче няма да си такава.
Ти ще кажеш! Ще обгазявам куцо и сакато с лика на внученцето. Laughing

# 42
  • Мнения: 4 418
Ти ще кажеш! Ще обгазявам куцо и сакато с лика на внученцето. Laughing
Laughing

Не можеш ме подведеш, ти си опитен форумец, натрупала си много опит от грешките на другите. Ще си страхотна бабичка.

# 43
  • Мнения: 2 811
и свекърва!

# 44
  • Мнения: X
Аха, свекърва-баба на летяща метла. А да знаете каква тъща ще стана- новите вицове за тъщите ще са персонално за мен. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт