Мога ли да осъдя съседите си

  • 14 066
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 052
Ама разбира се, бой! И епитети! Ама да, по ефтинко е от да си оправиш пода на жилището. Кой ли ще ти се занимава с подобрения за да си живее спокойно, ако може да ходи да върже на някоя пикла два шамара ...

# 61
  • Мнения: X
Боят е много рисковано начинание и според мен. Не е въпросът само за съдене, не знаете колко й е акълът, ще вземе да подпали нещо, я тераса, я кола, или да ви пребият после нейни приятели.
Точно. Най-много в нова беля да се вкараш. Особено, ако набитият е дебил.

# 62
  • Мнения: 45
Много не ми се иска някой да я бие, въреки че си го проси със самия начин, по който ни говори... все едно ние сме й длъжни за нещо. Приятелят ми е доста едър и силен, надявах се поне от това да се притесни, въпреки че с нея е говорено само спокойно и възпитано. Явно проблемът в случая е, че никой не я е плеснал през устата, когато е било време и сега си мисли, че никога няма да се случи.  Laughing

Окей, а някой от вас подавал ли е вече жалба срещу подобни селски госпожици и може ли да ми обясни каква е процедурата? Първо писмена жалба, после какво следва?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 36 759
Писмена жалба при кварталния. Той би трябвало да дойде да я предупреди, а дали тя ще си вземе бележка вече е друг въпрос. Ако не, вече според мен самия квартален ще ти обясни какви други права ти дава закона.

А госпожицата с това си нагло държание рано или късно ще попадне на някой по-ербап от нея и ще си отнесе шамарите. Не се и съмнявам.

# 64
  • Мнения: 45
DV84 Честно казано дали ще кове пирони или ще тропа с обувки или пети по ламинат и плочки за мен е все тая, звукът е абсолютно същия... като пироните даже са по-търпими.  Laughing

HighSpeed Мерси, ще проуча допълнително нещата.

# 65
  • Мнения: 45
Не се сърди, човече- домоуправителят е една недочуваща възрастна жена, която се събира с останалите пенсионерки (най-често пред вратата ми на първия етаж  Laughing ) да обсъждат кой днес кихнал, кой апартамент какво си купил, кой не дал 2 лева членски внос, кой оставил саксия с цвете на общата част, но в лицето ти после са мазни и любезни, та от тях съдействие не желая, после ще ми излезе сигурно през носа. Въобще може да си представите, че целият блок се състои от главно зли стари хора, които се чудят по какъв начин да те обидят в 2-те минути, които се засичате, това момиче, което не знам откъде е дошла и две- три свестни семейства, никое от което не е в досег с моя апартамент. Sad

В много, много краен случай бих се изнесла, апартаментът е семеен, не плащам наем за него, изхарчих сума пари да си го обзаведа и декорирам с много желание. Ако бях под наем- отдавна да съм си събрала чантичките.

# 66
  • Мнения: 5 513
С това мнение което имаш за хората в блока се чудя защо си там.

# 67
  • Мнения: 46 577
Ами стани ти Домоуправител и промени нещата.

# 68
  • Мнения: 45
Деси, написах защо съм там. Simple Smile
Да си дам апартамента под наем, за да се изнеса аз под наем е малоумничко.

# 69
  • Мнения: 45
Не се сърди, човече

Вариант е и това,да.

# 70
  • Мнения: 5 513
Деси, написах защо съм там. Simple Smile
Да си дам апартамента под наем, за да се изнеса аз под наем е малоумничко.
Продаваш този,купуваш нов ,като преди това си огледала съседите и си екстра.

# 71
  • Мнения: 5
На мен пък ми се случи обратния вариант . Съседката отдолу твърдеше че имам фитнес уреди у дома , а аз живеех на квартира там и мебели още нямах . Тичаше вечер запъхтяна , звъни на вратата и ми вика .... " ето сега чух , да видя какво правите" ....аз я пусках да потича из апартамента и да търси уредите да се успокои . Като се убеди че тича из празен апартамент на излизане ми вика '' не може да нямате аз ги чувам да бръмчат " и така . После отвориха Кауфланд отсреща и ми олекна, защото те започнаха да и пречат като си обявяват промоциите .Добре че като си купих апартамент уцелих на съседи и нямам никакви проблеми . То това си е важна част от проучването при покупка на апартамент , не че някой после не може да си продаде апартамента на луд , но все пак.....

# 72
  • Мнения: X

Продаваш този,купуваш нов ,като преди това си огледала съседите и си екстра.
И когато някой съсед продаде апартамента или почине и на негово място се настани някой идиот, започва всичко отначало.

# 73
  • Мнения: 45
Деси, ще е огромно неудобство, но е опция и това...

# 74
  • Мнения: 46 577
Никога не можеш да ги прецениш, а и като нищо ще си поживееш спокойно 1 седмица и хоп - съседът ще продаде апартамента и ще дойде някой като сегашната  Mr. Green
Всичко е на късмет, но все пак при явен проблем, който се задълбочава, и при толкова други проблемни съседи, и според мен продажбата и покупката на друг е най-добрият вариант.

Общи условия

Активация на акаунт