Проблем с взаимоотношенията заради здравословен проблем

  • 14 461
  • 137
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
^ Много смислен и добронамерен пост!
Авторката да послуша съвета.

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
ЗАНДАЛИ благодаря много за поста  Hug. Може би наистина да има някакви проблеми и да не са точно депресия, защото разликата в поведението му е направо повече от огромна. Добре не искаш да имаш повече отношения, но един месец да се държиш повече от добре и след това едва пълен обрат. Това ми е трудно да го повярвам, че го прави, защото се е уплашил. Аз няма да му напиша такива неща, защото не съм такъв човек и вярвам, че рано или късно всичко се връща и както искаш да се държат с теб така се дръж и ти, но наистина ми и още е много неприятно от цялата ситуация и просто ми трябваше подкрепа или и аз незнам какво точно.

# 137
  • Мнения: 2 650
 *Padme*,  чувствата ти са съвсем нормални. Чоекът те е накарал да  му  се довериш  до степен да очакваш нещо повече и после  се е врътнал с тъпи оправдания. Това си е вид предателство и е нормално да  си разочарована, наранена, дори ядосана.  Случва се на  всякакви хора -  на добри,лоши, красиви, грозни, здрави, болни, успешни, лузъри...просто се случва да  попаднеш на такъв- ей така за урок. Хубавото при теб  е, че се е разкрил рано. Ти си късметлийско момиче Hug

Общи условия

Активация на акаунт