Проблем с взаимоотношенията заради здравословен проблем

  • 14 474
  • 137
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Предполагам, че са били кадърни, защото доста ни ги припоръчаха.
Като отключващ елемент не бих казала, да е имало нещо кой знае какво тогава карах шофьорски курсове и беше станало ясно, че в отдела, който работех ще го затварят, но аз така или иначе тогава исках да се махна от там (да ме пита сега човек защото ама минало Simple Smile ).
Не се сърди, човече първоначално не усещах нищо просто изведнъж става, но след като почнах да пия хапчетата за епилепсия и мина към 1.5-2 години започна преди да ми стане лошо все едно искам да си спомня нещо, а не мога и незнам какво точно е.

С цел да ме нападнете всички Simple Smile, вчера му видях една снимка с куче и му писах съобщение дали не си е взел куче. Изненадах се от това, че ми отговори почти веднага и писахме още малко (може би щеше да е повече, ако не бях заспала), след като не е добре да поддържа такава връзка защо той не се дистанцира? Хич не ме бива да анализирам правилно такива неща

Последна редакция: пн, 28 ное 2016, 16:03 от *Padme*

# 91
  • Мнения: 46 572
Не се отказвай да търсиш причината, само така можеш да се лекуваш адекватно.
Успех!  Hug

# 92
  • Мнения: 425
Ама ти няма да спреш да се държиш като тийнейджърка  ooooh! Писала му била, той защо бил отговорил... Ами защото си пази вариант да получи секс, неангажиращ, разбира се. Мъжете винаги си оставят открехнати вратички за секс с бивши.

Девойко, той не е лудо влюбен в теб. За един месец това не може да се случи. Престани да се самонавиваш, че не можеш без него. И ти не си влюбена. Просто си самотна. Опитай се да пребориш самотата по друг начин, не като се вкопчваш отчаяно в един мъж, щото това ще го отблъсне повече от какъвто и да е здравословен проблем.

Запиши се на спорт, или на курсове някакви. По-добре на спорт. Направи нещо, за което си мечтаеш отдавна, концерт, скок с бънджи... Угаждай си, развивай се... Момиче, първо трябва да си станеш самодостатъчна, чак тогава ще си готова за връзка.

# 93
  • Мнения: 32 131
  Той болен, тя болна- явно и болестите им не са в хармония. Затова, най-логичното и правилното, се е случило- разделили са се. Трудно ще съжителстват човек с депресия, която върви в комплект със страхови и  паник-състояния и болен с припадъци. Само ще си влошават взаимно състоянието. Защо е нужно да се сипят обиди за момчето? По-добре ли е да се прави на герой и да прецени, че не е такъв в по-напреднал стадий на взаимоотношенията им. Да си губят времето, да се появят деца , а бащата в депресия. По-добре ли ще е така? А и колкото и да се правим на широко-скроени, не е за всеки да започне връзка с болен партньор.
  Авторката е най-добре да се опита да си изясни диагнозата и ако е лечима, да я пребори. И да не живее с нагласата брак на всяка цена, че мъжете когато я доловят,  бягат от такива отчаяни моми, независимо болни ли са, здрави ли са.
  И да не се самосъжалява толкова, че така вреди на себе си . А и околните , когато  доловят самосъжалението , обикновено странят от такива хора. Каквото и да си говорим, емпатията не е толкова често срещано качество. Повечето хора са емпатични за кратко. Ако ги товариш постоянно с проблеми, започват да те избягват, за да пощадят собствената си психика. А пък при зараждаща се връзка , съвсем не върви да се самоокайваш.

Не мисля, че връзката е била зараждаща се, при положение, че са планирали запознаство с родителите.
Другият вариант е, че просто е решил, че това е подходяща за брак. Не опира явно до никаква любов.
А нормално е да има малко обиди. Все пак това предизвиква поведението му.

# 94
  • Мнения: 1 427
А вестибуларния апарат изследвала ли си, Padme?
Може от онази температура да е дало нещо отражение там  newsm78
И стига се самонавива за това подобие на мъж  Crossing Arms

# 95
  • Мнения: X
Не искам да изскачам с диагнози, но някои от пороците на сърцето не са вродени, а придобити в следствие на натоварване на организма чрез много висока температура.
И обикновено хората с порок на сърцето са податливи на него именно поради гореспоменатия синдром на Марфан.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Аз се запознах с родителите му, не беше планирано, но няколко пъти ходихме до тях.

Вестибуларният апарат не съм изследвала, защото докторите ми казаха, че ако имам проблем ще имам проблем и с пазенето на равновесие.
А относно сърцето и тук и в София направихме доста изследвания, дори успяхме да направим и консултация с д-р Чирков и няма проблеми там.

# 97
  • Мнения: 635
Защо се учудваш не разбирам. Да кажеш на някого че си епилептик е същото като да му кажеш че си шизофреник.

Това не са диагнози с които можеш да имаш нормална връзка и семейство. Приеми го.
Момчето просто не си е давало сметка с какво си има работа докато не го е видял с очите си.

# 98
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 876
преди да ми стане лошо все едно искам да си спомня нещо, а не мога и незнам какво точно е.
Същото се е случвало с мен при проблеми с оросяването следствие на драми с шипове, дискова херния, блокажи в гърба и шията и т.н. Не съм стигала до припадъци, но съм била близо.

# 99
  • Мнения: 1 427
Защо се учудваш не разбирам. Да кажеш на някого че си епилептик е същото като да му кажеш че си шизофреник.

Това не са диагнози с които можеш да имаш нормална връзка и семейство. Приеми го.
Момчето просто не си е давало сметка с какво си има работа докато не го е видял с очите си.
Авторката каза, че не е епилептичка, доколкото помня.
Това че само бг доктори са се опитали да я изкарат такава, не значи че е.

# 100
  • Мнения: 1 196
Защо се учудваш не разбирам. Да кажеш на някого че си епилептик е същото като да му кажеш че си шизофреник.

Това не са диагнози с които можеш да имаш нормална връзка и семейство. Приеми го.
Момчето просто не си е давало сметка с какво си има работа докато не го е видял с очите си.
Хайде без крайни заключения моля!!!
Има много хора къде с много по-лоши диагнози и имат нормална връзка и семейство... Да ще и трябва силен човек до нея,но не е невъзможно,за любовта граници няма,когато истински обичаш някой,няма значение в какво състояние е.... Аз съм убедена,че скоро ще намери мъж до себе си,само да бъде по-позитивна! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Джулия имам ЯМР и на врата, но няма шипове или други проблеми.
А относно това дали е епилепсия аз мога да кажа, че съм сигурна, че не е, защото пристъпа го е виждал невролог и каза, че припадъка прилича на епилептичен, но не е. Нямах възможност да направим престои в болницата, за да дадат епикриза, но съм по-склонна да вярвам на тях отколкото на тука тия наште т.нар лекари (като пример мога да ви дам изказване на един професор: след като тези хапчетата не действат пак ще пробваме с първите, тоя път може да не направи алергия).
И да попитам въпреки, че не е това, но все пак има и момичетата с епилепсия, които са женени, значи не са чак толкова прокажени

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Защо се учудваш не разбирам. Да кажеш на някого че си епилептик е същото като да му кажеш че си шизофреник.

Това не са диагнози с които можеш да имаш нормална връзка и семейство. Приеми го.
Момчето просто не си е давало сметка с какво си има работа докато не го е видял с очите си.
Понякога се чудя като пишете разсъждавате ли?
Ти това на своето дете би ли го казала?

Padme, ти си разумен човек. Сигурна съм, че ще намериш човека, който ще бъде до теб и с който ще се чувстваш сигурна. Ти не си по-малко човек от всички останали, напротив, по-достойна и силна си от много други.
Спри да мислиш какво мислят разни непознати за теб. И здрава и права да си, винаги ще има хора, които не ти мислят доброто. Не се унижавай, не падай духом, стегни се и се бори за това, което наистина искаш.
Не постъпваш разумно като му пишеш. Остави го, ако той те потърси, значи иска да е с теб. Ако не, здраве да е, не е бил твоят човек. Сложи си обицата на ухото и продължи напред!

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Честно да ви кажа смятах, че ще се средоточим не върху здравословният ми проблем и че едва ли не съм тралала, а върху това какво мога да направя с въпросния човек. Защото въпреки всички тук аз все още смятам, че той просто много се стресна и на мен ми се иска да намеря някакъв начин и да обсъдим нещата.

# 104
  • Мнения: 46 572
С цел да ме нападнете всички Simple Smile, вчера му видях една снимка с куче и му писах съобщение дали не си е взел куче. Изненадах се от това, че ми отговори почти веднага и писахме още малко (може би щеше да е повече, ако не бях заспала), след като не е добре да поддържа такава връзка защо той не се дистанцира? Хич не ме бива да анализирам правилно такива неща
Защото е възпитан и добър човек и му е неудобно да те отреже така грубо.
Ако има интерес той ще те потърси.

Защо се учудваш не разбирам. Да кажеш на някого че си епилептик е същото като да му кажеш че си шизофреник.
Явно въобще не си наясно с нещата.

Общи условия

Активация на акаунт