Проблем с взаимоотношенията заради здравословен проблем

  • 14 480
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Честно да ви кажа смятах, че ще се средоточим не върху здравословният ми проблем и че едва ли не съм тралала, а върху това какво мога да направя с въпросния човек. Защото въпреки всички тук аз все още смятам, че той просто много се стресна и на мен ми се иска да намеря някакъв начин и да обсъдим нещата.
Не те разбирам. Питаш тук какво да правиш, нямаше нито един, който да те посъветва да продължаваш да го търсиш, но ти не си съгласна и си решила на всяка цена да говорите. Какъв е смисъла от темата тогава? Ти си си решила какво ще правиш, не приемаш съвети, дори не се замисляш, тогава защо?

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Честно да ви кажа смятах, че ще се средоточим не върху здравословният ми проблем и че едва ли не съм тралала, а върху това какво мога да направя с въпросния човек. Защото въпреки всички тук аз все още смятам, че той просто много се стресна и на мен ми се иска да намеря някакъв начин и да обсъдим нещата.
Не те разбирам. Питаш тук какво да правиш, нямаше нито един, който да те посъветва да продължаваш да го търсиш, но ти не си съгласна и си решила на всяка цена да говорите. Какъв е смисъла от темата тогава? Ти си си решила какво ще правиш, не приемаш съвети, дори не се замисляш, тогава защо?

Замислям се, просто явно не ми се иска да го приема Sad.
А и защото както знаем хората сравняват по себе си (макар и много да отричат, че правят така) аз бих обяснила повече, защото съм била и от двете страни и знам как се чувстват хората.

# 107
  • Мнения: 1 427
Е да, ама ти не си той! Naughty
Не приписвай собствените си качества върху него!
Има хора, които ще ти кажат каквото искаш да чуеш, ще се държат както ти харесва и като им писне-айде чао.
И според мен ти пише за да те има като резерва.
А ти си толкова ужасена за да не си сама, че си готова да му килимче! ooooh!
Пиша ти така за да се опомниш навреме, защото с дете на ръце не се бяга толкова лесно.
Не бъди наивна-често хората имат доста по-користни подбуди, отколкото ни се иска да знаем!

# 108
  • Мнения: 5 508
То ако така се правеха деца - от днес за утре ... hahaha

Авторке, толкова ли е трудно просто да му пишеш по същество, вместо да се държиш като глупав пубертет и да го подпитваш за кучето от снимката?

# 109
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
   Ама какво да му пише по същество? Той, младежът, вече ясно ѝ е казал и показал, че не я иска...

# 110
  • Мнения: 5 508
Не е съвсем ясно, а и както се вижда, авторката иска да изясни нещата около неговото отблъскване. Като толкова иска да знае кое, как и защо се е случило просто трябва да му пише по същество, а не да го подпитва като срамежлива девойка за снимките с кучето Whistling

# 111
  • София
  • Мнения: 24 839
Замислям се, просто явно не ми се иска да го приема Sad.
А и защото както знаем хората сравняват по себе си (макар и много да отричат, че правят така) аз бих обяснила повече, защото съм била и от двете страни и знам как се чувстват хората.
Мисля си, че не отчиташ, че той и по себе си сравнява- нали страда от депресия.
От друга страна, не бива да смесваш любезното и възпитано отношение с интерес- това, по повод факта, че ти е отговорил на писането.
Всъщност, не сте се карали, за да прекъсне дори познанството, нали?
Може би, трябва да го оставиш да реши за себе си какво иска и какво му стиска да направи.

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
То ако така се правеха деца - от днес за утре ... hahaha

Авторке, толкова ли е трудно просто да му пишеш по същество, вместо да се държиш като глупав пубертет и да го подпитваш за кучето от снимката?

Защото, след като написа, че такава връзка според доктора не била подходяща за него аз какво да му пиша "мани го. Кво го слушаш". Може за много от вас да изглежда, че се унижавам като съм готова да му пиша пак, но все пак всичко си има граници.
И може би това, че той написа само това и въобще не изказа собствено мнение на мен по-някакъв начин ми е обърнало представите както на мен ми се иска да са нещата.
absurT и аз си мислех, че това не би следвало да прекъснем всякаква комуникация, но много мъже не искат да поддържат приятелски взаимоотношения с жени, с които са имали друго. И това, че вече няма никаква комуникация между нас ме кара да смятам, че той е от тях. Или му трябва много време, за да реши, а не създаваше впечатление да е такъв човек

# 113
  • Мнения: 1 196
Честно да ви кажа смятах, че ще се средоточим не върху здравословният ми проблем и че едва ли не съм тралала, а върху това какво мога да направя с въпросния човек. Защото въпреки всички тук аз все още смятам, че той просто много се стресна и на мен ми се иска да намеря някакъв начин и да обсъдим нещата.
Не те разбирам. Питаш тук какво да правиш, нямаше нито един, който да те посъветва да продължаваш да го търсиш, но ти не си съгласна и си решила на всяка цена да говорите. Какъв е смисъла от темата тогава? Ти си си решила какво ще правиш, не приемаш съвети, дори не се замисляш, тогава защо?
Не е никой, аз и казах да го потърси,какво толкова ще стане, в днешно време мъжете се държат като ,,ощипани моми,,, жените са активните... Laughing Нито нейната диагноза е болка за умиране,нито неговата - малко по позитивно, пък и само за компания да е с него или заради секс само,докато намери подходящ - какво лошо има...  Peace

# 114
  • Мнения: 5 508
Мислех, че се изразявам ясно - питаш го това, което те интересува, а не му казваш "Мани го тоя". Питаш го, получаваш отговор и вече решаваш дали да продължиш как да продължиш.
Не е сложно да го питаш "Сериозно ли искаш да кажеш, че се отдръпна заради лекаря си или истината е, че той ти служи като оправдание, защото те е страх да си с мен заради припадъците? И ако наистина смяташ, че трябва да се отдръпнеш от мен, защо ми отговаряш, а не спреш всякаква комуникация с мен?"
Нали именно отговорите на тези два въпроса те вълнуват, а не толкова дали нещо между вас в действителност ще се получи ... Не ти е важно, какво ще стане между вас, а искаш да знаеш защо не е реагирал по начина, по който според теб би реагирала ти самата в подобна ситуация.
Ако пък аз не съм ти разбрала терзанията в предишните коментари - моля да ме извиниш.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Зизу правилно си ме разбрала. Защото пак казвам той беше наясно с проблемите и уж нямаше проблем, а после се завъртяха нещата на 180 градуса.
А това дали ще се получи нещо е много относително, може да сте били заедно и 5 години и пак нищо да не стане (знам такива случай и то при хора не на 15-20)

# 116
  • Мнения: 1 267
Авторке, нито го питай, нито го разпитвай. Има си хора, които просто не си заслужават и тема в БГ МАМА да пуснеш за тях Joy! Няма какво да го мислиш, питал бил доктор, глупости - баба си питал! Никого не е питал, ами просто сте от скоро заедно и човек му е лесно да си бие камшика след такова кратко познанство.
На теб ти желая успех и скорошно оздравяване!

# 117
  • Мнения: 5 508
Зизу правилно си ме разбрала. Защото пак казвам той беше наясно с проблемите и уж нямаше проблем, а после се завъртяха нещата на 180 градуса.
А това дали ще се получи нещо е много относително, може да сте били заедно и 5 години и пак нищо да не стане (знам такива случай и то при хора не на 15-20)
То и аз пак казвам, че едно е да знаеш за нещо, друго е да се сблъскаш с него Peace

# 118
  • Мнения: X
Не е сложно да го питаш "Сериозно ли искаш да кажеш, че се отдръпна заради лекаря си или истината е, че той ти служи като оправдание, защото те е страх да си с мен заради припадъците? И ако наистина смяташ, че трябва да се отдръпнеш от мен, защо ми отговаряш, а не спреш всякаква комуникация с мен?"
Той вече се е отдръпнал, и в двата случая не му први чест, така че не виждам смисъл да му повдига акциите, колкото и да я терзаят възможните отгвори на горните въпроси. Wink

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
   А и едва ли ще получи свестен отговор, при така зададен въпрос, та сякаш е излишно да пита. Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт