Instant Pot - магическият помощник в кухнята

  • 132 941
  • 879
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 544
И как точно се правят пуканки в ИП? На коя програма?
На "Соте" -More. Олио или кокосово масло 20-30 мл.на дъното да загрее хубаво (Аз слагам и сол в олиото). Сипва се една кафена чашка царевица за пуканки, разбърква се и се слага стъклен капак. По някое време изписва "Hot"   Laughing и като са готови обикновенно ми изключва, защото много е загрял Wink
Имате ли представа на коя програма на Горение мога да приготвя?

Нямам представа какво е Горение и как се ползва.  Wink

Но в обикновенна тенджера на котлон принципа е същия- Котлон, тенджера, олио- да загрее хубаво, сол, пукани, капак. От време на време се раздрусва, да не загорят.

# 451
  • Мнения: 2 854
Запис от мен да ви следя!И да питам на миналия черен петък имате ли спомен каква му беше цената на ИП?Върти ми се нещо 95 ама евро или паунди не помня?

# 452
  • Мнения: 2 041
Запис от мен да ви следя!И да питам на миналия черен петък имате ли спомен каква му беше цената на ИП?Върти ми се нещо 95 ама евро или паунди не помня?
В английският амазон 69.99 паунда.

# 453
  • Мнения: 2 854
Този модел който беше 7в 1 ли?Мале много добра цена?! А капака запичащия на Олла  може ли да се ползва на ИП?

# 454
  • Мнения: 2 041
Този модел който беше 7в 1 ли?Мале много добра цена?! А капака запичащия на Олла  може ли да се ползва на ИП?
Да. Аз го купувах за една приятелка, вече почти година го ползва постоянно и е много доволна. Мисля, че е съвместим капака на Оля-та с ИП.

# 455
  • Мнения: 134
Здравейте,
Искам да поръчам Instant pot, но никъде не го намирам наличен. Дали го е виждал някой някъде или пък скоро да го е поръчвал?
Ако не, бихте ли ми препоръчали подобен уред на друга марка? Искам да го подаря за Коледа.  bouquet

# 456
  • Мнения: 28 804
Здравейте,
Искам да поръчам Instant pot, но никъде не го намирам наличен. Дали го е виждал някой някъде или пък скоро да го е поръчвал?
Ако не, бихте ли ми препоръчали подобен уред на друга марка? Искам да го подаря за Коледа.  bouquet
Ако го търсиш в България ,няма го! Ето линк за Амазона!
https://www.amazon.com/Instant-Pot-Multi-Use-Programmable-Pressure/dp/B00FLYWNYQ

# 457
  • Мнения: 5 134
Има ли някакви далавери из европейските Амазон-и или емагазини тази година на ИнстантПот?

# 458
  • Мнения: 28 804
Има ли някакви далавери из европейските Амазон-и или емагазини тази година на ИнстантПот?
Има, цената е повишена! Sunglasses

# 459
  • Мнения: 2 854
Последно го имаше миналия понеделник  ,от 119 €  му вдигнаха цената на 126€  и на черния петък скочи на 146 € .От събота насам е на всякъде с изчерпана наличност!Аз много го исках ,ама накупих сума дрбосъци ,това ми хартиса !

# 460
  • Мнения: 5 134
Хаха, да, най-добрата промоция Simple Smile
При нас в САЩ са масово около 79 долара покрай намаленията тази седмица. Искаше ми се да взема един на майка ми от европейските Амазон, ама не намирам добри цени.

# 461
  • Мнения: 2 199
Имаше го скоро в английския амазон. Може покрай черния петък да е изчерпан. Абонирай се за нотификация може да го доставят пак.

# 462
  • Мнения: 28 804
Хаха, да, най-добрата промоция Simple Smile
При нас в САЩ са масово около 79 долара покрай намаленията тази седмица. Искаше ми се да взема един на майка ми от европейските Амазон, ама не намирам добри цени.
Защо е го вземеш от САЩ и като си идваш ще го донесеш, то от европейските егати цените, аз го купих миналата гдина за 99 евро!

# 463
  • Мнения: 5 134
Малко е обемен за носене Simple Smile

# 464
  • Мнения: 28 804
Малко е обемен за носене Simple Smile
Е да ама на половин цена....знам ли? newsm78 Там популярен ли е, щото то само май ние европейките готвим като луди, хората си ядат полуготовите храни и си свиркат!

Общи условия

Активация на акаунт