Instant Pot - магическият помощник в кухнята

  • 133 021
  • 879
  •   2
Отговори
# 465
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
В Щатите тока е 110 V и такъв уред едва ли може да се ползва тук. За него и преобразувател за ток не става - те са за малки уреди с малко ватове.
Аз миналата година го взех от немския амазон, дневна сделка за 80 евро.

# 466
  • Мнения: 29 008
В Щатите тока е 110 V и такъв уред едва ли може да се ползва тук. За него и преобразувател за ток не става - те са за малки уреди с малко ватове.
Аз миналата година го взех от немския амазон, дневна сделка за 80 евро.
Като заминавах за САЩ си купих една торбичка с адаптори за цял свят, имаше даже за Южна Африка и Авсралия..........помня с тях зареждах телефона си .....но наистина май са за малки устройства  и дали ще стане на ел. уреди не е ясно! По скоро наистина няма........Аз като си купих моя от Английския Амазон дойде с два кабела, единия завършващ на тройка като за Англия и един като за България! Помислили са хората за всичко ! Laughing
Иначе слоукукъра ми е с тройка накрая и с един преходник добре си работеше....!

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 09:27 от mimi.7299

# 467
  • Бостън
  • Мнения: 13 657
НА моят (американска версия) пише:
120V - 60Hz 1000W AC ONLY
(според мен няма да работи в Европа)

# 468
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
НА моят (американска версия) пише:
120V - 60Hz 1000W AC ONLY
(според мен няма да работи в Европа)
Не, няма да работи в Европа. А и 1000W са много за малък преобразувател на ток. За такива уреди преобразувателите са колкото акумулатор и са скъпи.

# 469
  • Мнения: 29 008
НА моят (американска версия) пише:
120V - 60Hz 1000W AC ONLY
(според мен няма да работи в Европа)
Не, няма да работи в Европа. А и 1000W са много за малък преобразувател на ток. За такива уреди преобразувателите са колкото акумулатор и са скъпи.
http://www.elimex.bg/category/957/preobrazuvateli.html?gclid=EAI … AYAiAAEgJzAPD_BwE
Ето преобразувателите за такива мощности са адски скъпи, значи варианта за уреди от САЩ отпада!!!!

# 470
# 471
  • Мнения: 5 134
Ама на мен дори не ми хрумва да мъкна такова нещо от САЩ. Ще продължавам да следя къде има промоции по европейските сайтове.

# 472
  • Мнения: 5 056
Дами, здравейте!

Търся от къде да купя уреда. В Амазон виждам цена от 302 евро?  Rolling Eyes Това май е доста високо. Готова съм да купя уреда на редовна цена, която доколкото разбирам е около 150 евро, този за 302 по-нов модел ли е? Ако да, има ли съществени предимства?

# 473
# 474
# 475
  • Мнения: 5 056
Появи се в наличност и поръчах
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01KHYRHYK/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1

Въпрос - кабелът му фиксиран ли е, или се отделя? От YouTube клипове разбирам, че на различните модели е различно. Бих предпочела отделящ се кабел, за да купя такъв с европейски щепсел. Имам и преходник, де.

EDIT: прочетох, че идва с два кабела, един английски и един европейски, така че не би следвало да има проблем. Не знам цената добра ли е, или не, но имам нужда и поръчах. Simple Smile

# 476
  • София
  • Мнения: 1 544
Появи се в наличност и поръчах
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01KHYRHYK/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1

Въпрос - кабелът му фиксиран ли е, или се отделя? От YouTube клипове разбирам, че на различните модели е различно. Бих предпочела отделящ се кабел, за да купя такъв с европейски щепсел. Имам и преходник, де.

EDIT: прочетох, че идва с два кабела, един английски и един европейски, така че не би следвало да има проблем. Не знам цената добра ли е, или не, но имам нужда и поръчах. Simple Smile

Супер, взела си 8 литровия на чудна цена, сутринта беше 258 паунда Stop
Моят е 6 литров- кабела се вади и пристига с 2 кабела-  за ЕУ и английския щепсел

# 477
  • Мнения: 29 008
Появи се в наличност и поръчах
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01KHYRHYK/ref=oh_aui_detail … ie=UTF8&psc=1

Въпрос - кабелът му фиксиран ли е, или се отделя? От YouTube клипове разбирам, че на различните модели е различно. Бих предпочела отделящ се кабел, за да купя такъв с европейски щепсел. Имам и преходник, де.

EDIT: прочетох, че идва с два кабела, един английски и един европейски, така че не би следвало да има проблем. Не знам цената добра ли е, или не, но имам нужда и поръчах. Simple Smile


Супер, взела си 8 литровия на чудна цена, сутринта беше 258 паунда Stop
Моят е 6 литров- кабела се вади и пристига с 2 кабела-  за ЕУ и английския щепсел
Бравоооо! Пристига с кабел за европа и тройка за Англия, умни хора, за всичко са помислили!

# 478
  • here and now
  • Мнения: 4 334
Когато пуснах линка, цената беше около 100 паунда и имаше един наличен. Купи има и мислия, че цената им е добра, ако някой има нужда от резервна.

# 479
  • Мнения: 5 056
Да, аз като поръчах, имаше по-малък за 109 и по-голям за 129, аз поръчах големия за всеки случай.

Ще погледна какви аксесоари и джаджи могат да се купят към него, но засега няма - първо ще го ползвам малко, за да преценя какво наистина ще ми е нужно.

Между другото, купата му е от неръждавейка, нали? Струва ми се, че четох, че е стомата 18/8, което е ОК, но не помня къде го видях.

Общи условия

Активация на акаунт