Великобритания - Тема 68 Зимно Пролетно Зелена

  • 65 915
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 222
Благодаря G&B! Гледах го и аз, но 1-2 неща има само. То за нашия район ги няма събрани на едно място...аз за цяла Англия искам 😂

# 676
  • UK
  • Мнения: 4 308
Нашите ги има събрани на сайта на общината. Освен да си гледаш по местата, които те интересуват.

# 677
  • Мнения: 3 222
Нашите ги има събрани на сайта на общината. Освен да си гледаш по местата, които те интересуват.
Явно така ще правя. Както и на сайтовете на местните забележителности и организации....

# 678
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Ей ме и мен Simple Smile Много имах за учене. Предстоят ми reading и writing exams през следващите две седмици. NVQ -то, първата тема дето ми даде я опуках благополучно и предсрочно за 1 седмица, сега ще ходя за втората. Не ми се видя толкова трудно, ама ще видим по-нататък.
Ние ще си ходим в БГ в края на юли за 2 седмици и в Гърция на море за една. През януари купих билетите 370 паунда отиване и връщане за трима ни. Много зле ми се отрази миналогодишното пребиваване в БГ, нито се наспах като хората, нито на морето си прекарах добре, но поне видях майка и татко и племенника ми. Сума ти проблеми ми се струпаха тогава. Като започнем с операцията на мъжо, която се инфектира от вътрешно-болнична инфекция в БГ и го карах в спешното в английско после, та жегата, комарите, чалгата от съседите и алармите на колите по нощите. Хубавото беше, че се наядох до насита с пресни салати и вкусни плодове. Единствената нощ, която спах беше преди полета, дето викат хората, че трудно се заспива преди пътуване, особено със самолет. Едва се събудих сутринта. Joy

# 679
  • Мнения: 1 478
Моята мома е още малка, но и предстои дс тръгне на ясла скоро. И понеже англ не ни е основен език, от яслата, момичета които ще се грижат за нея ще научат някои бг думи, за да юоже да ги разпознават ако тя ги каже, например вода, че и се пишка и тн. Не че все още приказва, едно мамо не е казала, но англичаните и бг ще проговорят Joy Joy Joy Joy
И аз доколкото видях имат малко тоялетни, те не ги спират ако искат да изшизат навън, вратата непрекъснато е отвофена, та едва ли ще е така с тоалетната​. За нейната възраст имат и тоалетна и повивалник.

# 680
  • Мнения: 3 222
Честита първа пролет! Да е много слънчева и цветна!

Happy Bella, успех с изпитите!

# 681
  • UK
  • Мнения: 4 308
Ейй, първа пролет не е ли утре?
 
И мен ме питаха за някои думи като вода и т.н., да я питат дали има нужда от нещо и така ги произнасяха, че тя нищо не им разбираше.  Laughing

# 682
  • Мнения: 872
Посещавал ли е някой Лейк Дистрикт? По кое време на годината е най-добре да се отиде и в коя част?
 Днес разглеждах сайтове за разарвации за лятната ваканция. Любимото ми място по Българското черноморие - Мирамар,Обзор, за периода края на юли-август излиза по-скъпо от Гърция и Турция,а и нямат свободни места. Чудя се къде на друго място да отидем,искам задължително да е ол инклузив и храната да е добра и да има детска анимация.

# 683
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Посещавал ли е някой Лейк Дистрикт? По кое време на годината е най-добре да се отиде и в коя част?
 Днес разглеждах сайтове за разарвации за лятната ваканция. Любимото ми място по Българското черноморие - Мирамар,Обзор, за периода края на юли-август излиза по-скъпо от Гърция и Турция,а и нямат свободни места. Чудя се къде на друго място да отидем,искам задължително да е ол инклузив и храната да е добра и да има детска анимация.

Долните неща няма да ги намериш в Лейк Дистрикт. Най добре е лятото при хубаво време за да се насладиш на красотата.

АИ само в чужбина.

# 684
  • Мнения: 872
Тук в Англия съм си набелязала да отидем в Лейк Дистрикт и остров Уайт. Едва ли ще можем да посетим и двете места тази година,но поне едното от тях през някой слънчев уикенд. Но се чудя на море къде да отидем.Искаше ми се да е по българското черноморие, но като гледам,май пак някъде в чужбина ще е.

# 685
  • Мнения: 3 222
Ваканцията грам не са евтини цените и там. Тези дни гледах около Великден и лятото евентуално и ние да идем за няколко дни. В крайна сметка предпочитам да е късна есен с по-нормални цени. За сравнение една къща £300 паунда наем за седмица е £700 през отпускарския сезон😲 Хотелите на по-нормални цени също са почти изцяло резервирани.
Ако все пак попаднеш на хубава оферта, моля да споделиш. За сега ще се задоволим с еднодневна екскурзия до едно от езерата.

Като опция за лятна морска ваканция са плажовете по южното крайбрежие и Уелс. Миналото лято дамите споделяха, че там им е харесало.

Ние за сега клоним към обиколка на Уелс и се затруднявам да намеря изгодни нощувки. Ще съм благодарна за съвет.

# 686
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Най-хубавата ми почивка беше през  Февруари в Сентър паркс в Лейк Дистрикт . Невероятна красота , времето беше студено , но сухо и слънчево. най-хубавите ми снимки са от тази почивка.  Hug

Иначе БГ черноморие  е от 5-6 години наистина по-скъпо от други страни в района. Нашето олл инклузив е у дома , а детската анимация е БАБА  Heart Eyes
Ходихме в Турция миналата година и даже ми бърсаха стъклата на слънчевите очила  Mr. Green

Тази година незнам какво ще правим  newsm78

# 687
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Гледахте ли за атентата в Лондон, направо ужасно... Ние бяхме в понеделник на разходка там с гостите и детето и направо настръхнах когато чух какво се е случило...

За почивка ние бяхме миналата година тук http://www.englishriviera.co.uk и много ни хареса.

# 688
  • London
  • Мнения: 292
Гледахте ли за атентата в Лондон, направо ужасно... Ние бяхме в понеделник на разходка там с гостите и детето и направо настръхнах когато чух какво се е случило...

За почивка ние бяхме миналата година тук http://www.englishriviera.co.uk и много ни хареса.

Ха! А , ние бяхме до посолството и се чудя , а бе , защо има такова неистово задръстване ...
И сега като прочетох ми настръхна перушината.

# 689
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ужас, ужас. Tired

Общи условия

Активация на акаунт