Спечелете грижа за кожата със силата на истинска българска роза

  • 14 183
  • 328
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 619
За мен е важно козметиката да е подходяща за моята кожа и нуждите й. Цената, съставките и ефикасността върху моето лице/тяло. Предпочитам българската козметика по принцип.

# 256
  • Мнения: 595
Когато избирам козметика за мен е важно качеството на продукта, съставките, цената и дали е подходящ за моята кожа.

# 257
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
При избора на козметика, най - важното за мен  е качеството на продуктите и дали са подходящи за моята кожа и коса. Цената не е определящ фактор.

# 258
  • София
  • Мнения: 973
Козметиката си избирам най-вече по нейните съставки. След това също чета и някои отзиви за продукта. И най на последно място е цената.

# 259
  • Монтана
  • Мнения: 694
За мен най-важното при избора на козметика е състава и съотношението цена и качество.

# 260
  • Мнения: 253
Изборът на козметика за мен е много важен, тъй като съм с проблемна кожа. Най-важен е съставът на продукта към който съм се насочила, ако отговаря на моите изисквания и е в рамките на бюджета то това е моят избор!

# 261
  • Мнения: 224
Важно е избраната козметика да е подходяща за моята кожа, също и да има добро съотношение цена и качество.

# 262
  • София
  • Мнения: 612
Когато избирам козметика, за мен най-важно е какво съдържа продуктът. Кожата ми е чувствителна и някои съставки много я дразнят, други я омазняват повече. Най-важно за мен е косметиката да не "тежи" на кожата ми, да е лека, мека и да й позволява да диша.

# 263
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Натурални съставки, подходяща за моята кожа, максимална хидратация и приемлива цена.  bouquet

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 1 312
За мен най-важно при избора на козметика е продуктите да са с изчистен състав, предпочитам натурални продукти, да са подходящи за моя тип кожа/коса и да са на разумна цена.

# 265
  • София
  • Мнения: 6 262
За мене е важно, когато купувам козметика, да имам доверие на производителя Wink

# 266
  • Мнения: 1 028
Когато избирам козметика държа на марката (залагам на утвърдени и познати), чета описанието на продукта и доста често се доверявам на мнения на приятелки и/или в интернет.

# 267
  • Мнения: 344
 Когато избирам козметика за мен най-важни са съставките, предпочитам натуралните био продукти.

# 268
  • Мнения: 888
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"

1. Съставът да е максимално изчистен от вредни съставки и да преобладават натуралните такива. Да не предизвиква алергии, обриви, запушване на порите и др.

2. Опаковката на продуктите и дизайна - с помпичка, в туба, а ако е в бурканче - да е стъклено по възможност

3. Съотношение цена-качество

4. Ароматът - да е приятен и да не е натрапчив

5. Да има тестери на продуктите и мини опаковки

# 269
  • Мнения: X
Важно е да е подходяща за моя тип кожа или коса. Да е с чисти съставки и да мирише хубаво ☺

Общи условия

Активация на акаунт