Спечелете грижа за кожата със силата на истинска българска роза

  • 14 173
  • 328
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9
това че е българско  марката и уханието на крема за лице и раце е много скъп и божествен

# 271
  • Мнения: 1 271
Когато избирам козметика за мен е важно:
-да е подходяща за мен
-да няма вредни съставки
-да има активни съставки, съответстващи на резултата, който обещава продукта
-да е на разумна цена
-да е приятна за използване/ нанасяне
-да има хубав аромат
-да имам доверие на марката, производителя
-добри отзиви, препоръка
-да бъде достъпна, лесно откриваема

# 272
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Съставки,аромат,цена

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
За мен е важно да паснат на кожата и косата ми. Да нямат агресивни съставки и да не са тежки. Аромата също е от особено значение. Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 37
При избора ми на козметика, единственото нещо, с което не правя компромис е да бъде от утвърден производител, разполагащ с необходимите технологии, учени ….
За останалите неща – състав, аромати, страна на производство и т.н…. съм склонна да пробвам нови/различни продукти и да експериментирам.

# 275
  • Мнения: 240
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"
За мен най-важно е качеството, да е подходяща за кожата ми, да  няма вредни съставки.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Качеството, състава, цената, информацията от Интернет.

# 277
  • Мнения: 1 130
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"

При мен марката, цената, опаковката и луксозния (или поне представителен) вид.

# 278
  • Мнения: 120
Съставките - минимум химия, основно натурални компоненти и цената.

# 279
  • Мнения: 1 505
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"
Не мога да знам,без да съм пробвала дали действа добре на моята кожа.
Когато избирам козметика,са ми важни отзивите за нея.Съобразявам се с качеството и цената.Не очаквам с/у малко да получа много.

# 280
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Когато избирам козметика се съобразявам най-напред с нуждите на кожата или косата ми, освен това предпочитам продукти с по-малко химия и повече естествени съставки, и не на последно място да е с добро съотношение цена-качество. Марката не е от голямо значение за мен, доверявам се и на отзивите на познати и тези, които откривам в интернет. Не вярвам в това, че само един много скъп продукт може да постигне онова, което един евтин, простичък откъм съставки или домашно приготвен продукт не може.

# 281
  • София
  • Мнения: 10 703
Аз когато избирам козметика, чета съставките. В повечето случаи избирам да е на билкова основа. За мен освен съставките е важен и ароматът на база компилацията от билки. Да попива бързо и да носи мекота и удоволствие.

# 282
  • Мнения: 66
Да е българска и с качествени, натурални съставки и не на последно място цена!

# 283
  • EU
  • Мнения: 400
Най-важното за мен са естествените и безопасни съставки. Съотношението цена-качество е от съществено значение при избора.

# 284
  • Мнения: 22
Най важното за мен е продукта да е с натурални съставки .

Общи условия

Активация на акаунт