Спечелете грижа за кожата със силата на истинска българска роза

  • 14 168
  • 328
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 435
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"
За мен е важно съотношението цена и качество. Първо избирам продукта дали е съвместим с кожата ми, след това много обстойно прочитам съставките му и не на последно място каква цена е.  Peace

# 316
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
За мен е най-важно съставките на продукта да са натурални-масла,билки...Харесвам ароматите да са близки до естествените,продуктите съдържащи роза да миришат на роза.От доста време си купувам само българска козметика,която не отстъпва по качество на останалите продукти на пазара.И не на последно място обръщам внимание и на цената.

# 317
  • Мнения: 16
Важно е козметиката, която купувам да има гаранция за качество и определено харесвам българска козметика.

# 318
  • Мнения: 3 727
Избирам козметика по възможност с по-малко химия и повече натурални съставки. По възможност тествам преди да купя нещо,което не съм ползвала. Преди да стигна до тест на кожа,търся информация за продукта. В момента ползвам мляко за тяло,крем за ръце и розова вода на "българска роза" Карлово

# 319
  • Мнения: 242
За мен е важно да има съотношение между качеството  и цената на продукта,кожата ми да се чувства добре и да има натурални съставки

# 320
  • Мнения: 133
Най-важното за мен при избора на козметика- да е предназначена за моят тип кожа,задължително да е и за чувствителна кожа. Не пренебрегвам и марката козметика,разбира се 😊

# 321
  • София
  • Мнения: 924
Утвърден производител, био и натурални съставки, доказано качество.

# 322
  • Мнения: 1
Най-важно за мен е да избера точната козметика за дадения проблем,който да е качествен и да има добро действие.  Wink

# 323
  • Мнения: 1 265
Най-важното за мен са вложените съставки, добрите препоръки и разумната цена. Харесвам и ако има приятен аромат, добрата хидратация в дълбочина и подхранването.

# 324
  • Мнения: 43
За мен са важни няколко неща:
- ефектът на козметиката в/у моята кожа
- съдържащите се съставки, предпочитам натурални 
- цена

# 325
  • Мнения: 249
За мен е важен съставът на козметиката, да не е с прекалено много химии.
Важна е цената и най-вече качеството.

# 326
  • Мнения: 142
Първото което гледам e най-вече дали е подходяща за моята кожа.

# 327
  • Мнения: 19 026
Какво е важно за вас, когато избирате козметика? - съставките и поносимостта върху кожата ми

# 328
  • Мнения: 1 180
Изтеглени са късметлиите, които ще получат награди от "Българска роза". Това са:
svet_cvet    
delia
Mama Mimi
~Karina~
Савина1

Честито!



Очакваме печелившите да се свържат с нас до 19.02.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com, като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградите (имена, адрес и телефон за връзка).

Последна редакция: вт, 14 фев 2017, 13:44 от Адри́

Общи условия

Активация на акаунт