Спечелете грижа за кожата със силата на истинска българска роза

  • 14 174
  • 328
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 139
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"

1.Състав
2.Качество
3.Цена
4.Опаковка

# 301
  • Мнения: 10 874
Най-важни за мен са съставът и ароматът на козметиката.

# 302
  • София
  • Мнения: 2 099
Здравейте. Разбира се, най-важното за мен са вложените съставки. Внимателно чета целия етикет. Напоследък предпочитам чиста био козметика. Произведените от „Българска роза“ АД Карлово продукти за лице, тяло и коса по нищо не отстъпват на по-скъпата чужда козметика. 
 bouquet bowuu

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Най-важен за мен е съставът.  Peace

# 304
  • Мнения: 2 071
Най- важно за мен е козметиката да е качествена, да е подходяща за моята кожа и цената да е в моите възможности.

# 305
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Най-важното е  съставката, да е с повече натурални продукти. Също така да ухае хубаво, да е с лека формула.

# 306
  • Мнения: 1
Нaй-вaжно е козметикaтa дa е нaтурaлнa и зa съответният тип кожa/косa. Simple Smile

# 307
  • Мнения: 187
Най-важно: да е препоръчана от приятел и да е подходяща за моята кожа.

# 308
  • Мнения: 1 971
Най-важното за мен, когато избирам козметика, е да няма вредни съставки.

# 309
  • Мнения: 330
Важно ми е съотношението цена-качество. Да знам, че това, което купувам наистина си струва.

# 310
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Чета съставките, хубаво е да няма много химия. Цената също е важна - нито много скъпа, нито много евтина. Ползвам козметика от среден ценови клас.

# 311
  • Мнения: 5
Здравейте за мен Розата е "царица на цветята" . За мен е важно КАЧЕСТВО , КОЖАТА МИ ДА Е СТЕГНАТА И ЗАЩИТЕНА, цената , но не е определящ фактор. За розата има божествен аромат и е незаменим компонент на доста луксозни парфюми и куп полезни дори лечебни свойства . Спомага за нормализацията на обмяната на веществата , изглажда кожата прави я стегната и еластична , дори се използва за лечения на изгаряния на някои дерматологични заболявания .
Имам 3 деца и вярвайте ми трябва много да се поддъра кожата .Харесва ми се е полезна и за суха и за мазна кожа  има антибактериални свойства , нормализира Ph-то и тонизира идеално . Харесва ми се мога да го позлвам за всичко от кремове , лосиони , маско и в средства срещу цилулита .

# 312
  • Мнения: 28
Обожaвaм нaтурaлните продукти с розa. Heart Eyes
В козметикaтa нaй-вaжно е кaчеството, състaвките и... по възможност дa е нaтурaлнa  Peace

# 313
  • Мнения: 944
За мен най-важен е състава и разбира се въздействието върху кожата ми.  bouquet

# 314
  • Мнения: 10
Здравейте. Разбира се, най-важното за мен са вложените съставки.Нуждите на кожата и реакцията и към даден продукт.Произведените от „Българска роза“ АД Карлово продукти за лице, тяло и коса по нищо не отстъпват на по-скъпата чужда козметика. 

Общи условия

Активация на акаунт