Спечелете грижа за кожата със силата на истинска българска роза

  • 14 165
  • 328
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 244
Най- важно за мен е козметиката да е подходяща за моята кожа, както и съотношението качество/цена.

# 31
  • Мнения: 1 745
Важно е да е подходяща за моята кожа и възраст,да е на сносна цена и да не е с прекалено много химии.  Peace

# 32
  • Мнения: 574
Препоръки, цена и качество с еднаква тежест са ми и трите изисквания. Ако пробвам нещо ново ако има малка опаковка или мостра бих предпочела да взема да пробвам преди да купя по-голяма опаковка.

# 33
  • Мнения: 5 132
Когато избирам козметика за мен е важно доколкото е възможно да е с преобладаващи натурални съставки и да е подходяща за кожата ми. Доверявам се напълно на българската козметика  Peace

# 34
  • Мнения: 3 546
Аз и друг път съм писала, че много харесвам кремовете на българска роза. Много добре се отразяват на моята кожа, а това е най-важното за мен при избора ми на козметика. С удоволстеие бих пробвала и друго от серията.

# 35
  • sofia
  • Мнения: 1 944
На първо място, трябва да ми харесва аромата, тъй като съм доста чувствителна, относно силните и натрапчиви ухания. След това са важни съставките в козметиката и дали тя е съвместима с моята кожа.
Не на последно място е важна цената на козметиката и външния вид - опаковка, цветове, обичам новостите във всеки аспект и се радвам на цветните неща Simple Smile

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте Simple Smile, основните или най-важните неща при избора на козметика за мен са да е подходящ за нуждите, които имам. Лично за мен е по-важно действието на продукта, отколкото марката и вида на опаковката. Също така предпочитам да се придържам към натурални продукти и в много случай предпочитам сама да смеса няколко съставки и да получа желаният крем, а не да купя химично оброботван продукт  Peace

# 37
  • Мнения: 7 284
Най-важно е козметиката да е подходяща за тип кожа и коса.Това го разбирам ,като пробвам с малка опаковка от даден продукт.Ако съм удовлетворена от действието му върху моята кожа,дълго време го ползвам с удоволствие.  Състава,цената, асортимента и намирането на дадена козметика в търговската мрежа,също не са за пренебрегване.

# 38
  • Мнения: 47 990
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"
Чета внимателно етикета, избягвам парабени, СЛС и други съставки
Избягвам аромати и цветове, макар че правят продуктите много атрактивни
Гледам цената
Кожата ми е чувствителна и много продукти не ми понасят, така че след етикета и цената, вече съм на проба/грешка, и обикновено залагам на изпитани от мен марки

# 39
  • Мнения: 1 988
Важен е състава, как се отразява върху кожата ми и удобната опаковка.

# 40
  • софия
  • Мнения: 25 474
Най-важното за мен са вложените съставки и дали са подходящи за моите нужди. Отзивите на ползвалите продуктите са добра отправна точка за неговото качество.

# 41
  • Мнения: 6 017
Най - важното за мен е да влияе добре на кожата ми.

# 42
  • Мнения: 1 431
Да е на достъпна цена, да е качествена, от естествени източници и кожата ми да се чувства добре.

# 43
  • Мнения: 1 557
Най-важно за мен при избора на козметика са натуралните съставки, тъй като кожата абсорбира всичко и добрата грижа за нея се постига с добра козметика. Искам също да ухае приятно и да се понася добре от кожата ми.

# 44
  • Мнения: 3 199
Да е качествена, да има видимо действие, да е на достъпна цена и колкото се може по-натурална.

Общи условия

Активация на акаунт