Спечелете грижа за кожата със силата на истинска българска роза

  • 14 168
  • 328
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Най-важното за мен са съставките, по възможност натурални и да влияе добре на кожата ми.

# 46
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
За мен е важно козметиката да е качествена и да е съвместима с кожата ми.

# 47
  • Мнения: 58
Здравейте и от мен. Най-важното при избора на козметика според мен са натуралните съставки и това компанията да не тества продуктите си на животни.  Wink

# 48
  • Мнения: 234
 Качество, разнообразие и цена.  

# 49
  • Мнения: 2 823
Най-важното при избор на козметиката ми са съставките,най-добре натурални.Гледам да съобразя с нуждите на кожата,също и да е на достъпна цена.

# 50
  • Мнения: 259
За мен най-важните неща при избирането на козметика е тя да е подходяща за моя тип кожа, да отговоря на нуждите  за типа кожа, да създава усещане за свежест и мекота, да превръща грижата за кожата в лесен и резултатен процес, да спомага за подобряването на вида на кожата.

# 51
  • Мнения: 71
Най-важни за мен са съставките. Козметиката трябва да съдържа натурални продукти и да е с грижа за кожата.

# 52
  • Мнения: 2 755
За мен е важно козметиката да е безопасна за здравето, не че когато прочета съставките ще разбера, но все пак се старая в тази посока. Важно ми е да се понася добре от кожата ми, а също и цената да не е космическа.

# 53
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
Да отговаря на нуждите на моята кожа, като винаги предпочитам продукти с по-изчистен състав. Съответно следя и за добро съотношение на качество и цена.

# 54
  • Мнения: 464
За мене най-важното е козметиката да е качествена, да са вложени основно натурални съставки и да се отразява на кожата и косата ми благоприятно!

# 55
  • Мнения: 1 050
Съставките на продукта и цената.

# 56
  • Мнения: 528
Винаги гледам състава на козметиката, която се използва вкъщи. Следя да е с максималко пречистен състав и да съдържа естествени екстракти. Разбира се, ако е препоръчана от близък, също е от полза.

# 57
  • Мнения: 4 208
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"

Когато избирам козметика за мен са важни:
1. съставките - най-предпочитаните са естествени, без консерванти (парабени)
2. съвместимостта с моята кожа - най-добре е да има тестер
3. количество - мразя миниатюрните и огромните опаковки
4. аромата - обичам леките, почти неуловими аромати
5. цената - да е поносима
6. опаковката - да е защитена от отваряне преди продажбата и да може да стои стабилно на полица/рафт
7. срока на годност - да не е космически дълъг, но все пак да може да се употреби определеното количество (съобразно препоръчаната честота на употреба)

П.П. Обожавам козметиката с българско розово масло - запазена марка ми е.

# 58
  • Мнения: 22 867
На първо място качеството, използвала съм българска козметика и знам, че не отстъпва по качество на чуждестранната, поне на използваната от мен. На второ - вложените продукти, допада ми състава, все повече отсъстват вредни съставки в нея. Цената е на последно място по важност, но истина е, че много български продукти се продават на смешна цена в сравнение с подобни, но вносни. Peace

# 59
  • Мнения: 19 018
Абсолютно важни са натуралните съставки

Общи условия

Активация на акаунт