Тричане- традиция по български .

  • 5 410
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 960
А други пък само чакат да подемат за пореден път рефрена колко назадничави са българите.

# 16
  • Мнения: X
 Природозащитниците до един бяха някакви хаховци. Цигани, гейове и някакви руски курветини. Това тричане също е върховна глупост, но пък и природозащитниците хич не бяха в час.

# 17
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
от репортажа се разбра, че от няколко години кучета не се тричат. Но няколко индивида идват в селото да тричат плюшени кучета, което си е подигравка към обичаите и традиците на местните. Явно на природозащитниците им липсва медийното внимание отделяно на тричането и средствата които са усвоявали в борбата с него и сега се опитват да реанимират.

 Не знам кои са тези НЯКОЛКО години, но в нета има репортажи, вкл. на БТВ,  от тричане през 2015 г. Може би само миналата година не е имало, но ето тази пак искат да си тричат селяните на Бродилово. newsm78

# 18
  • Мнения: 14 635
Природозащитниците до един бяха някакви хаховци. Цигани, гейове и някакви руски курветини. Това тричане също е върховна глупост, но пък и природозащитниците хич не бяха в час.
За някой лев,такива са кандидатите.И аз съм против тричането,но няма да се вдигна срещу заплащане да се разправям с местните.Както не съм ходила на всякакви платени ''протести''.

# 19
  • Мнения: 2 596
от репортажа се разбра, че от няколко години кучета не се тричат.
Скрит текст:
Но няколко индивида идват в селото да тричат плюшени кучета, което си е подигравка към обичаите и традиците на местните. Явно на природозащитниците им липсва медийното внимание отделяно на тричането и средствата които са усвоявали в борбата с него и сега се опитват да реанимират.

 Не знам кои са тези НЯКОЛКО години, но в нета има репортажи, вкл. на БТВ,  от тричане през 2015 г. Може би само миналата година не е имало, но ето тази пак искат да си тричат селяните на Бродилово. newsm78

От репортажа разбрах само, че е забранено от няколко години, а не че не се тричат  Peace

# 20
  • Мнения: 676
Чудя се в 21 век, как може да има такива елемнти на забава под предтекст "традиция" ? И то точно към кучета, които са най-лоялните приятели на хората и единствените животни заедно с делфините, които според мен явно показват че имат душа и емоции .

Не са кучетата и делфините единствените животни с емоции. Иначе да, обичаят е жесток и мисля, че е забранен вече.

# 21
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
от репортажа се разбра, че от няколко години кучета не се тричат.
Скрит текст:
Но няколко индивида идват в селото да тричат плюшени кучета, което си е подигравка към обичаите и традиците на местните. Явно на природозащитниците им липсва медийното внимание отделяно на тричането и средствата които са усвоявали в борбата с него и сега се опитват да реанимират.

 Не знам кои са тези НЯКОЛКО години, но в нета има репортажи, вкл. на БТВ,  от тричане през 2015 г. Може би само миналата година не е имало, но ето тази пак искат да си тричат селяните на Бродилово. newsm78

От репортажа разбрах само, че е забранено от няколко години, а не че не се тричат  Peace

Да, сигурно това са казали. Peace

# 22
  • Мнения: 2 616
Начи... когато за пръв път чух за това така наречено тричане, от многото възмущение и врясък, които се лееха, останах с впечатление, че кучето умира - пребива се или нещо друго.
Пък то просто пльосвало в реката, поосефервало се, поотръсквало се и бягало, както после разбрах.
Не казвам, че щеше да ми е приятно на мястото на кучето, но врясъкът и възмущението според мен са силно преувеличени.
Възможно е да е отчасти заради това, че от една страна, западните правозащитници ни имат за диваци по дефиниция, а и ние себе си приемаме за такива, срамуваме се и се правим на пО католици от папата, зер да измием срама от челото.  Embarassed  Може и друга да е причината, може и случайност.
А "дивашки" обичаи има навсякъде. И по цивилизованата Европа също толкова.

На същото мнение съм.
Аз по никакъв начин не бих подкрепила насилието с/у животни, но на кучетата не им става нищо от т. нар. тричане. Не че намирам традицията за много хубава и заслужаваща адмирации, но определено не заслужава врясъка на някакви "природозащитници", сред тях и небезизвестните украински курви.
При толкова много малтретирани и страдащи животни, намерили за какво да се хванат и заядат.

 newsm10


Забелязал съм, че подобни уруспии и протестъри се интересуват основно от правата на псета, хомосексуалисти, цигани, дегенерати всякакви, но не и от страданията и проблемите на страдащи, нормални хора.  Sunglasses Неотдавна едни такива аморални създания на копанка при други дегенерати бяха номинирали за наградата "Човек на годината" затворник с двайсетгодишна присъда за убийство! #2gunfire #2gunfire #2gunfire Извратеняшките безценности на западния свят или що?!  Sunglasses А европейските дегенерати натискат за узаконяването и вече го постигнаха на инцеста в Германия и Швеция ("младите либерали" в Швеция настояват за същото и за некрофилията), очаквайте скоро и в България техните извратени фенове, пратеници и съответни законови нововъденеия! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 23
  • Мнения: 477
El Maruachi , на това твоето му казват дезинформация и внушения . Цитирай къде точно е приет закон позволяващ инцест и некрофилията ? Това че някои идиоти искат да го направят, не значи че е направено . Демонизацията на западна Европа ми идва в повече понякога ,видиш ли колко са пропаднали те и колко сме добре ние .

# 24
  • Мнения: X
El Maruachi , на това твоето му казват дезинформация и внушения . Цитирай къде точно е приет закон позволяващ инцест и некрофилията ? Това че някои идиоти искат да го направят, не значи че е направено . Демонизацията на западна Европа ми идва в повече понякога ,видиш ли колко са пропаднали те и колко сме добре ние .

 Пропаднали са, да. И пияни, и разюздани, извратени общества. Държавите в западна Европа са най-пияните на света, където на пиянството в публичното пространство се гледа благосклонно и дори се насърчава. За сексуалните им извращения пък да не говорим.

# 25
  • Мнения: 15 960
El Maruachi , на това твоето му казват дезинформация и внушения . Цитирай къде точно е приет закон позволяващ инцест и некрофилията ? Това че някои идиоти искат да го направят, не значи че е направено . Демонизацията на западна Европа ми идва в повече понякога ,видиш ли колко са пропаднали те и колко сме добре ние .
Ха-ха, кой го казва. Виж, оплюването на българите си е в реда на нещата. Я дай точен пример тази година къде е имало тричане, като си толкова принципна.

# 26
  • Мнения: 477
El Maruachi , на това твоето му казват дезинформация и внушения . Цитирай къде точно е приет закон позволяващ инцест и некрофилията ? Това че някои идиоти искат да го направят, не значи че е направено . Демонизацията на западна Европа ми идва в повече понякога ,видиш ли колко са пропаднали те и колко сме добре ние .
Ха-ха, кой го казва. Виж, оплюването на българите си е в реда на нещата. Я дай точен пример тази година къде е имало тричане, като си толкова принципна.
Нина, кажи ми точно какъв ти е проблема, да го решим веднъж завинаги ?

# 27
  • Мнения: 477
El Maruachi , на това твоето му казват дезинформация и внушения . Цитирай къде точно е приет закон позволяващ инцест и некрофилията ? Това че някои идиоти искат да го направят, не значи че е направено . Демонизацията на западна Европа ми идва в повече понякога ,видиш ли колко са пропаднали те и колко сме добре ние .

 Пропаднали са, да. И пияни, и разюздани, извратени общества. Държавите в западна Европа са най-пияните на света, където на пиянството в публичното пространство се гледа благосклонно и дори се насърчава. За сексуалните им извращения пък да не говорим.
На мен ли ще ми обясняваш колко са зле ? Прекарала съм достатъчно време в западна страна и мога да ти кажа че идиотите и пияниците са точно толкова, колкото и навсякъде другаде .А за Руснаците искате ли да поговорим ?

# 28
  • Мнения: 15 960
Проблемът ми е с всеки, който води антибългарска пропаганда. Да ти е за първи път, да речем - случайност. Ама нещо взе да ти става навик.

# 29
  • Мнения: 477
Проблемът ми е с всеки, който води антибългарска пропаганда. Да ти е за първи път, да речем - случайност. Ама нещо взе да ти става навик.

Антибългарска пропаганда ? За това че съм пуснала тема с въпроса дали сме толерантни ? Беше ми отговорено красноречиво в нея, не съм влизала в спор с никой там и след като си отговорих на въпроса, темата беше заключена . А сега, защото заглавието не ти е харесало, пак да ме обвиняваш е меко казано инфантилно . Спри да гледаш телевизия Алфа и да се зомбираш . Навсякъде почнахте да виждате врагове . smile3537

Общи условия

Активация на акаунт