Искам да кажа ... (112)

  • 56 650
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Телевизори имаме два. Не гледам редовно, има няколко канала които предпочитам. Травел, Нешънъл Джиографик, Анимал Планет, понякога Хистори. По другите канали чат-пат гледам филми. Обичам да заспивам на телевизор. Семки не ям. Laughing
Вино и аз пия с вечерята, но не всяка вечер. Не съм фен на алкохола, не нося на пиене и не харесвам идеята да пия всяка вечер.

# 721
  • Мнения: 5 366
При д-р Велковски на частно запазвахме около месец-месец и половина по-рано, а по ЗК съм го задебнала от октомври (с препоръка да се видим с него през април). Всяка седмица до март звънях, през март - всеки ден, на единия ден ми казват, че не си е дал графика, на др - всичко било заето. Накрая съпругът ми му се обади и той ни запази час. Случаят на дребси е доста специфичен и препоръката беше да ходим само и единствено при д-р Велковски.
А вкъщи, да се разбира в България, ТВ на нашия етаж нямаме. Никога не сме чувствали липсата му. Долу, при нашите, има и там гледахме научнопопулярните канали, докато ядем. Тук имаме някакъв стар, чат-пат го пускаме, каката да слуша чешка реч.

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Имаме няколко ТВ и гледаме-новини,предавания-кулинарни, музикални,сериали, спорт.
Ние пък пием всяка вечер, по бутилка вино обикновено  Peace.През лятото-бира аз, а по нощни заведения-мартини,а ММ- уиски.
Вместо да си лягаме, си направихме пуканки и гледаме МастерШеф  bowuu.

# 723
  • Мнения: 17 987
Гена, и ние изпихме виното, сега гледаме Капките. Малцинство сме да знаеш Wink

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гена, и ние изпихме виното, сега гледаме Капките. Малцинство сме да знаеш Wink
Whistling пиещите и гледащите ли  Laughing? Капките ме изкушават и мен...абе,не е лесен изборът  Mr. Green.

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 16 140
И аз съм в отбора на пиещите вино и гледаща капките.

# 726
  • Мнения: 4 188
И аз съм в отбора на пиещите вино и гледаща капките.
Как е кучака  newsm78 Торти прави ли newsm78 Аз съм на кексче с фрешче, хах ooooh! #Crazy Кексът с петте яйца е уникален.

# 727
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Вино не пия,семки не чопля, телевизия гледам.
Здравейте  Grinning

# 728
  • Мнения: 10 874
Кексът с петте яйца е уникален.
Този ли? newsm78
Вчера търсеше с три яйца, днес с пет си правил... и малко се обърках. Grinning

Много благодаря на всички за милите думи, дано винаги ви е полезна и приятна за разглеждане готварската книга! Heart Eyes Hug

# 729
  • Мнения: 4 188
Кексът с петте яйца е уникален.
Този ли? newsm78
Вчера търсеше с три яйца, днес с пет си правил... и малко се обърках. Grinning

Много благодаря на всички за милите думи, дано винаги ви е полезна и приятна за разглеждане готварската книга! Heart Eyes Hug
Точно този Лаленце, но не сложих алкохол, щото нямаме, само какао, цели ядки на орех и стафиди. Чуден стан.

# 730
  • Мнения: 10 874
Точно този Лаленце, но не сложих алкохол, щото нямаме, само какао, цели ядки на орех и стафиди. Чуден стан.
Супер! eat
Хубаво е да се уточнява, понеже вече рецептите са доста и е редно да се знае за коя даваш препоръка, така да се каже. А и много често някой като похвали някоя рецепта, поне още няколко човека я пробват след това, та затова попитах.

# 731
  • Мнения: 39 356
Добро утро!
Еййй, от много вино, семки, телевизия и кексове тази сутрин е пусто!
Я ставайте! Аз отметнах оправяне на спалната, миене на тоалетна, на мивката в кухнята, 30 минути на кростренажора, пазаруване от нета.  Mr. Green

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
 Shocked Rolling Eyes Аз станах, закарах децата на училище и пия кафе.

# 733
  • Мнения: X
Аз успях да мина през банята, закуска и сега си пия кафето и гледам фейсбук и форума.
После се обличам, малко грим и излизам.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Аз бачкам от 7,30, изпих две кафета даже.

Общи условия

Активация на акаунт