Искам да кажа ... (112)

  • 56 653
  • 755
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не ви ли омръзнаха тия ски? Бялата зима, студеното време?
Хайде вече да е топло, пъстро и с много цветя.

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • София
  • Мнения: 17 283
Благодаря, Лиляна  Hug И аз искам вече пролет!

# 2
  • Някъде там
  • Мнения: 16 070
Благодаря Лиляна  bouquet Изключително много ми омръзна.Пролетта и есента са моите сезони,нищо че все по осезаемо липсват като климатични особености.

# 3
  • Мнения: 39 364
И още как!
Давиз, в един ресторант децата ядоха "Хопъл попъл"- пържени картофи с пържен бекон, сирене, кашкавал гъби(те не пожелаха да има гъби, защото не ги обичат)и объркани с яйца. Бяхa мнoго доволни.

# 4
  • Мнения: X
Ужасно ми писна от зимата! Искам хубаво време, слънце и цветя.
Ски не мога да карам. Харесва ми като спорт, но на този етап не ме влече и нямам желание да се науча.

# 5
  • Мнения: 9 571
На мен ми е много пролетно последните дни Laughing След студовете и 10 градуса с малко слънце ми е като лято и седя колкото мога повече навън. Сега нещо се намръщи и май ще ми се развали кефа. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 12 989
Хич не искам да се върна в киша и сняг ще е депресиращо, слънце искам и поне 20 градуса:)

Даун, днес на плажа румънецът, който  е живял в Австралия ( Аделай май се казваше града) се възмущаваше, че една кутия цигари била около 20 долара Shocked Верно ли? Та се сетих за теб и гостенката, ако верно са такива цените си за трепане, ако си поела даже и една кутия!

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами на мен честно казано ми се искаше още малко зима и ски-сезон, ама карай, добре беше и така!

В отчетната ми тема вече имаме първо бебенце Heart Eyes Лелеее, верно не остана ooooh! Утре почвам да пера Laughing И не е лошо да стегна една чанта за всеки случай, че не се знае, знае ли се...

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Ние вече сме на морска вълна Simple Smile Особено след като взех колата, а тя има и теглич (няма да се налага ние да търсим и монтираме) - вече се размечтаха за караваната на плажа Crazy
Това не пречи на Златото да зяпа камерите къде е паднал още сняг. Искаше му се този уикенд да закриваме сезона, но други желаещи няма - дреб има мач, големият е на поход, а на мен не ми се ходи Laughing

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз тази седмица съм в болнични и макар че ми е ужасно зле, заради гадната хрема и задушаващата кашлица, цял ден се въртя като муха без глава, извъртях найсе перални и сушилни, в кухнята също се чудя какво да изфабрикувам. Вчера две ястия - супа и основно, днес закуска кренвиршки, сега си мисля за един бананов сладкиш с грис.
Иска ми се да легна, но се задушавам, когато лежа.

# 10
  • Germany
  • Мнения: 7 945
При нас вече пеят птичките и минзухарите ми са нацъфтели. Много обичам пролетта и я чакам с нетърпение. Дано не е дъждовна като миналата година, а слънчева и шарена като по миналата. Тази година ще се прибираме до БГ за Великден и ще се порадвам и на българската пролет Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 366
Омръзна ми зимата! Искам слънце, хубаво и топло време Crossing Arms!

# 12
  • Мнения: 11 680
Изминалата зима ми стига за следващите поне десет години  Crossing Arms
Искам слънце, море, топло. Птичките да пеят и сутрин да излизам по потник от вкъщи  Laughing

# 13
  • Мнения: 4 864
Още малко и идва пролетта. Само трябва да преживеем март месец с неговите капризи Wink  днес ни пуснаха по- рано, че имаме банкет довечера. Теглих един душ, поспах един час и започвам да се правя красива. Толкова ми се спи и нищо друго не ми се прави!!

# 14
  • Мнения: 11 680
Аз утре съм на сбирка. Купих си нова роклА, чоРпогащник и лак в подходящ цвят.
Ще се въобразявам на женЪ, както ме бъзикат колегите   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт