Ринопластика

  • 142 788
  • 788
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
Здравейте:) искам да ви попитам някой има ли мнение или чувал ли е отзиви за доц. Венцислав Цветков от Военна болница?

# 91
  • Мнения: 1
Здравейте! 
Моля жените които са били на консултация или са се подложили на ринопластика при д-р Емре Илхан да споделят на кратко своите впечатления от консултацията, болницата , самата операция и резултата след това .Моля споделете и каква е цената за консултация , колко дни/седмици/месеци време след консултацията  Ви е била операцията.Моля споделете вашите впечатления от лекарсият екип ,както и къде останахте няколко дни след престоя в болницата .Моля Ви споделте относто и сумата за първа ринпластика при хирурга, тъй като съм се решила на тази операция ( след дългогодишно обмисляне) и искам той да е моят хирург,но немога да наеря ценова листа на услугата  предлагана от него .
Благодаря !

# 92
  • Мнения: 292
Моята "консултация" с Др Емре Илхан беше много бърза и по мейл. Simple Smile Изпратих му снимки отблизо на моя топчест нос и той ми писа още на другия ден, че поради типа на кожата ми операция не се препоръчва. Писала съм и на други двама в Истанбул и на трима в България. Утре имам консултация при проф. Недев във Варна.

# 93
  • Мнения: 2 838
При какъв тип кожа не се препоръчва ринопластика?

# 94
  • Мнения: 19 104
При какъв тип кожа не се препоръчва ринопластика?

Дебела кожа на носа.

# 95
  • В.Търново
  • Мнения: 6 697
При какъв тип кожа не се препоръчва ринопластика?

Дебела кожа на носа.
Повечето имат такава кожа на носа.Но това не спират докторите да оперират.На лесен нос всеки доктор може.

# 96
  • Мнения: 59
просто на тънката кожа стават съвършените носове тип " Барби " , а на дебела - не . Аз също съм с дебела кожа , но това не ми попречи Simple Smile

# 97
  • Мнения: 292
А, не искам нос на Барби. Аз съм на 57 години. Просто искам носът ми да е еднакво широк навсякъде, а не с топче. В момента вися пред кабинета на проф. Недев в Св. Марина във Варна, да видим той какво ще каже. Засега събирам мнения и информация. Мненията на форумите натежават в полза на турските специалисти.

# 98
  • Мнения: 19 104
А, не искам нос на Барби. Аз съм на 57 години. Просто искам носът ми да е еднакво широк навсякъде, а не с топче. В момента вися пред кабинета на проф. Недев в Св. Марина във Варна, да видим той какво ще каже. Засега събирам мнения и информация. Мненията на форумите натежават в полза на турските специалисти.

Не искам да те отчайвам, но на 57 години кожата е позагубила еластичност и е много трудно, до невъзможно в някои случаи, да се възстанови нормално след ринопластика. Може и да се навият да ти направят операция, но чудеса не очаквай. Дебелата кожа също е усложнение и като цяло резултатът е трудно предсказуем:
https://www.buckinghamfacialplastics.com/blog/rhinoplasty-in-older-patients

# 99
  • Мнения: 292
Благодаря за съвета, нищо не е окончателно все още. Днес проф. Недев не можа да ме приеме, бил уморен след операция. Ще пробвам в четвъртък и ще пиша как е минало.

Последна редакция: ср, 04 апр 2018, 16:54 от dandree

# 100
  • Мнения: 1 377
А как мина при Недев? Аз сякаш към него съм се насочила.

# 101
  • Мнения: 292
А как мина при Недев? Аз сякаш към него съм се насочила.
Ааа, извинявам се, не проф. Янков, а Недев. Недев след операция беше много изморен и не ме прие, така че се разкарвах напразно. Ще се пробвам след празниците.

# 102
  • Мнения: 1
Здравейте! Интересуваме Ринопластика в Варна. Бийте ли, споделили мнения и да ме ориентирате за добър хирург в града, както и цени. Ще съм ви много благодарна, ако някой сподели мнението си по въпроса.

# 103
  • Мнения: 2
Здравейте момичета Simple Smile аз също ще попитам за Др.Ташкин,каква е цената за реоперация при него и как се свързахте? И може ли оперираните при него да пуснете някоя снимчица?
https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0 … -740608362729807/

# 104
  • Мнения: 2
Здравейте момичета писала съм и по-рано в тази тема оперирах се при доцент Ташкън на 13.5.2017 изключително доволна съм а на 15 май тази година се оперира моя позната която като за 10 ти ден изглежда невероятно (: Направих  Българска фен страница на Ташкън за да може да се свържете по-лесно с него (: Успех на всички и по-смело (;
https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0 … -740608362729807/

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт