Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен,

Направих тази статия за да изясня какви са приоритетите на бъдещото правителство в сектор Образование и наука за да няма после някой не разбрал и не чул какво предстои да се случи в българското училище, висшите учебни заведения и научните центрове.

По всеки един от приоритетите съм изложил позиция и коментар.

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 20:23 от Редактор*

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз статия не виждам. Но с удоволствие бих прочела ТУК за образованието и какво смятат да го правят управляващите, както и коментарите на потребителите ТУК.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 606
Копирайте статията тук, има реална опасност да изтрият темата, защото:
Цитат
7. Не се допускат рекламни обяви и теми, както и аватари, подписи и др. елементи от потребителския профил, които представляват тенденциозна реклама на сайт, фирма, продукт, услуга.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не искам да гледам видео. Искам да чета, цитирам и коментирам ТУК. Ако имаш да предложиш нещо по темата, съобрази се с това, защото този форум не е за клипчета отвън, а за коментари ТУК. Иначе става ясно, че просто искаш да се рекламираш или да си вдигнеш посещаемостта някъде си.

# 4
  • Мнения: 14
Извинявам се много, но аз работя експертно по тази тема - имам дълги статии и постове и от опит знам, че материал дълъг повече от 500 символа не се чете.

Е кажете ми как да обобщя видео от 25 минути в 500 символа?

Използвам форума като платформа за публичност за това какво се предвижда да се случи в сектор Образование и наука, а не като място за "трупане на трафик".
Аз притежавам популярен блог, в който редовно се качват специализирани материали - и това не е реклама, а довод да обясня, че логиката ми не е свързана с трупането на още трафик.

Конкретно по въпроса - доколкото виждам сред опциите на форума присъстват: вмъкването на връзка и вмъкването на видео.
Не е прецедент някой от потребителите да споделя "външни" препратки.
Още повече - аз разполагам единствено с видео материал по темата.

Така, че бих се радвал да коментираме същността на темата, а не формата на нейното представяне.

Ако някой желае да "убие" дебата в зародиш с процедурни хватки - то това е много встрани от вложеното експертно начало при разработването на обхватния материал /който представям/. В подобни процеси не участвам и не желая да бъда въвличан!

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам желание и интерес да коментирам тази тема, но нямам време да гледам клипчета.
Може да се посочат основните направления в текст, особено от човек, който експертно се занимава, това не би трябвало да е проблем, да изложи най-важното и после в течение на темата да влиза с пояснения, ако се налага.
Виждам, че модератор е премахнал линка към клипа, значи все пак не е по правилата.
А темата наистина е важна, но дали все пак ще разберем за какво става дума...

# 6
  • Мнения: 14
Какви са приоритети на бъдещото правителство в сектор Образование и наука? /Видео коментар/
Това е заглавието на статията - всеки, който иска може да я намери.
Съжалявам, но пак казвам - има поне 10 много важни акцента, които са разгледани в детайли - и не е възможно в рамките на 500 символа да се изложи всичко това.
по 50 символа за всеки приоритет Simple Smile

# 7
  • Мнения: 14



Да, в действителност регистрирам манипулация от страна на модераторите на моето съобщение.

Разбира се - аз съм задал въпрос относно причините за манипулиране на съобщението ми.

Но прикачам видео линк към съдържанието на материала.

Пожелавам приятно гледане!

# 8
  • Мнения: 25 641
Ох, дано приоритетите да са насочени към повишаване на грамотността и умението за свързана реч. Че като гледам заглавието на статията и анонса ѝ, направо ми се плаче...

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Опитах, отказах се. Ужасно дразнещо видео.
Добре че няма достъп до управлението този.

# 10
  • София
  • Мнения: 17 592

Темата силно ме интересува, но не видях никакъв коментар - нито дори основни насоки или мнение...
"Върви прочети, пък после ако щеш коментирай тук" ми звучи по-скоро обидно към аудиторията.
И не вярвах, че ще доживея деня, в който да споделям едно мнение с Лилето, ама... нА, чудесата нямат край.
Ако човек не може поне основата на тезата си да изложи в рамките на една страница... това означава, за мен поне, че по-скоро просто няма теза.
Великият Айнщайн беше казал, че никоя теория, която не може да обясни на 5 годишния си син, не си заслужава да бъде разглеждана... Wink
(перефразирано)

# 11
  • Мнения: 14
Разгледани и анализирани са 10 приоритета!
Анализът, колкото и скромен да е той във видеото - има своята пространственост и дълбочина.
Целта ми никога не е била да изложа тезата си в 5 изречения, а дори напротив - да вляза в детайлите на процесите.

Всеки, който търси опростените концепции и лесните отговори - е сбъркал адреса.

По отношение на "неуважението на аудиторията".
Вече веднъж казах, че съобщенията ми са манипулирани - затова предпочетох този вариант, в който публикувам само статията на материала. Съжалявам за причиненото неудобство, но това не зависи от мен.
По отношение на изложението на тезата - ще си позволя да попитам г-жата колко точно научни публикации, материали, книги, изнесени уроци и разработени продукти притежава???

Защото освен "изместване" на темата към дребнави и въпроси, които абсолютно не са по темата - не виждам абсолютно нищо друго.
Толкова ли в един 25 минутен материал не си харесахте нищо, което може да се коментира на експертно ниво???
Е, съжалявам! Аз в подобни коментари и дискусии не влизам!!!

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сбъркал си форума.

# 13
  • Мнения: 14
Виждам, че не се получава експертен дебат.
Би било полезно някой хора поне да се запознаят с приоритетите ако не друго - то това видео е чудесна възможност.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Виждам, че не се получава експертен дебат.
Би било полезно някой хора поне да се запознаят с приоритетите ако не друго - то това видео е чудесна възможност.
doh
Предлагам да се скриеш експертно и никога, ама никога да не припарваш до образование.
Сега ми стана ясно, защо не искаш да пишеш. Ами ти не можеш.

Общи условия

Активация на акаунт