"Стари" vs "нови" потребители

  • 9 602
  • 250
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 394
 Joy Joy Joy
Ей много ми е забавно. hahaha

# 196
  • Мнения: 394
Кефите ме определено,като чакате да се появи някое по-различно мнение и да се започнат великите мисли:"Гледай сега,колко съм отворена-разбих я,няма какво да ми отговори".
Искренно се забавлявам hahaha hahaha hahaha
Давайте-можете и още-ЗНАМ. Mr. Green

# 197
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Rolling Eyes
Ми не'ам думи просто.

# 198
  • Мнения: 2 792
 Тая тема не я ли изчерпахме вече, всичко е ясно старите потребители сме отвратително гадно племе, нещо като тайна клика съществуваща, само да трови живота на всеки новорегистрирал се Crazy

# 199
  • София
  • Мнения: 7 242
Чакай още малко. Че покрай темата yoyoto е на път да стане "старо" куче. Да не й спираме устрема, викам аз hahaha

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Да пусна пак тема за кибиците? smile3503

# 201
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Искрен- искреНо  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 1 581
То хубаво "старо куче", обаче нито времето тече по-бързо, нито постовете се броят  Twisted Evil
Аз пък отивам на разходка, тука никой не ми обръща внимание  Crossing Arms

# 203
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Аз пък отивам на разходка, тука никой не ми обръща внимание  Crossing Arms
Намигам ти от одеве, не ме ли виждаш?!

# 204
  • София
  • Мнения: 7 242
То хубаво "старо куче", обаче нито времето тече по-бързо, нито постовете се
А, аз щото няма работа и шефа на разходка не ме пуска, преброих тези на yoyoto по темата Mr. Green 21 са до сега
Дали пък някой няма да пусне тема-номинация за най-много постове на потребител по дадена тема newsm78

# 205
  • Мнения: 7 837
Дали пък някой няма да пусне тема-номинация за най-много постове на потребител по дадена тема newsm78

Спор няма, Буба бие рекорда  Grinning

# 206
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Дали пък някой няма да пусне тема-номинация за най-много постове на потребител по дадена тема newsm78
Касиди ще отнесе приза като куцо пиле домат с темата за 'форумската майка' Grinning

# 207
  • Мнения: 7 914
Има. Аз само чакам да видя някой с ранг "новак" и веднага  ritnik bambam fight hahaha

Ша знаеш ама нема да се дадем без бой hit piasyk ritnik newsm66 newsm29

Leo , извинявай (или по- точно без извинявай ) ама ти с твоите цели 890 (точки  Mr. Green ) що говориш от името на зеленяците...опааа новаците де! Те са само до 50 точки, амахаааа
 smile3533И не се оправдавай, че Biby имала повее точки от теб, понеже тя не е стара а направо ПРАстара  smile3534

# 208
  • Мнения: 1 581
Аз пък отивам на разходка, тука никой не ми обръща внимание  Crossing Arms
Намигам ти от одеве, не ме ли виждаш?!
Еее, друго казва, като си изпрося един намиг от надута пуйка  Mr. Green  Ноооо е време за малко реални социални контакти - за който може да си го позволи  Laughing

# 209
  • Мнения: 4 754
Касиди ще отнесе приза като куцо пиле домат с темата за 'форумската майка' Grinning
Коя тема?

Общи условия

Активация на акаунт