"Стари" vs "нови" потребители

  • 9 581
  • 250
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 819
Kазвам, каквото имам да кажа и т'ва e!

 newsm10

# 241
  • Мнения: 4 473
Една лъжа като се повтаря непрекъснато, взЕма, че става истина, мдааа Laughing

# 242
  • Мнения: 2 653
Е как можа точно тази тема да изровиш   Mr. Green
Трябваше да покажеш нещо, а не да вдигаш мъртвите  Joy

Е извинете, че закачих точно тази тема, но ми се стори най-неангажираща и по нея можеш да напиша нещо.
А какво да покажа- нищо особено няма за показване- а пък ако покажа нещо- "старите "ще вземат да ме порицаят  ако е в разрез с техните разбирания   newsm47

# 243
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Стари - нови smile3534

# 244
  • Мнения: 6 155
Аууу, ма тия новите още ли са тук?  Twisted Evil Mr. Green

# 245
  • Мнения: 4 473

Е извинете, че закачих точно тази тема, но ми се стори най-неангажираща и по нея можеш да напиша нещо.


Темата е всичко друго, но не и най-неангажираща Joy Joy Joy
 Peace

# 246
  • Мнения: 2 653

Е извинете, че закачих точно тази тема, но ми се стори най-неангажираща и по нея можеш да напиша нещо.


Темата е всичко друго, но не и най-неангажираща Joy Joy Joy
 Peace
За мен е такава  newsm08
Ангажиращите теми(според мен )са тези в които трябва да се даде съвет на някой или нещо сериозно.Тази според мен е пусната повече на шега .Малко изместих темата ,  spam2

# 247
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Никога не съм се чувствала Нова. Даже и преди една година, когато се регистирах. Сега, уж вече не съм нова, но имам 200 и незнам си колко мнения, а има потребители от месеци, чиито мнения са прехвърлили хиляда... newsm78. И кой е нов, кой е стра, кой е активен, кой е пасиван... не знам... Rolling Eyes
Мене тука ми е уютно. Струва ми се, че не съм и прозрачна (т.е. незабележима...) Четат ме хората (ми като пиша - ще четат, де ще ходят... Laughing) Никой не ми е казал, че съм се изказала неподготвена...опс Outta Joint Embarassed... веднъж ми казаха, де Sunglasses...ама много нежно беше Hug, спор нема!
Ааааа... За кво говорехме newsm78... hahaha Joy...

# 248
  • Мнения: 352
Аз пък въобще не обвъщам внимание кой го е написал,колко публикации има и т.н.

# 249
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Даже не съм се сетила да се замисля по този повод  Whistling
Според мен пък е нормално ако си споделял и обсъждал повече неща с някого, да си имате и повече приказката. А много хора се знаят вече и в реалния живот извън форума, така че всичко е нормално.
А който иска да ми игнорира мненията само щото съм новак - да го прави за своя сметка - не знае що изпуска  hahaha
Сега като се замисля   Thinking май от дете все съм се придържала към непопулярни мнения, пък от приятели не мога да се оттърва...
go figure! smile3534

# 250
  • UK
  • Мнения: 3 959
А пък аз вече не съм новаа!

Общи условия

Активация на акаунт