"Стари" vs "нови" потребители

  • 9 604
  • 250
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 14 654
...Станах прекалено многословна и едва ли някой ще чете какво съм писала...

аа,не,на мен много ми хареса какво си написала  bouquet така и аз мисля

# 226
  • Мнения: 161
 smile3555 с тая тема избихте рибата  hahaha
Още не съм се сблъскала с такова чудо, като разделение  Mr. Green

# 227
  • Мнения: 920
Аз като съвсем нова, ще си кажа. Много зависи как влизаш. Както се казва по дрехите посрещат, по ума изпращат. Наскоро влезе 1 нова мама, получи няколко страници приветствия за добре дошла. И не е единствен случай. Аз се намъквам тихичко по терлици. Ама да влезеш със задника напред, т.е. с анална тема.......

# 228
  • Мнения: 2 359
Evelyna: "Разделението го има, както си признават повечето от вас."
  Е това не го разбрах само. Ти ще ми кажеш какво мисля и доколко съм искрена, така ли? Хайде всяка да говори за себе си, щото иначе ще стане тъпинко. Crazy

# 229
  • Мнения: 861
Ами да има си го разделението. Аз поне го усещам и то не в конкретно отношение спрямо мен, а като цяло в тона във форума.

# 230
  • Мнения: 7 186
А в други форуми влизате ли редовно да видите за кво става въпрос и как е стари vs нови ? Rolling Eyes
Стари кучета има навсякъде, тук даже юзърите са много любезни и доста търпеливи с новаците, ако трябва да бъдем честни. Stop

# 231
  • Мнения: 3 698
Не игнорирам никого и не деля на "стари" и "нови" потребителите. Много се радвам, че любимото форумче става все по-четено  newsm18 Tada welcome.

# 232
  • Мнения: 3 569



Не деля потребителите на нови и стари.

# 233
  • София
  • Мнения: 6 206
Evelyna: "Разделението го има, както си признават повечето от вас."
  Е това не го разбрах само. Ти ще ми кажеш какво мисля и доколко съм искрена, така ли? Хайде всяка да говори за себе си, щото иначе ще стане тъпинко. Crazy

Съжалявам, ако съм била разбрана погрешно. На никого не съм казвала какво да мисли. Изразих само своето мнение на база наблюдение. От скоро съм тук, но през това време четох. И не съм обощавала - всички. Има стари потребители, които достатъчно подробно дават информация по нови теми, дори и повтарящи се. 

Честито на всички, които празнуват днес!    bigdance2

# 234
  • Мнения: 2 359
  Абсолютно си била разбрана погрешно, сори Confused

# 235
  • Мнения: 2 653
Не мога да спя и не мога да мисля вече и за това реших да чета малко глупости (и да пиша) Laughing
Има разделение както навсякъде.И то не само стари-нови наблюдавала съм и София- други градове , България - чужбина за и против болница Св.Лазар(това ми е любимия спор Laughing) и всякакви такива групички с различни мисления
.Нормално е този форум е малко или много отражение на характера на всички нас(с изключение на тези , които се представят за нещо повече и са фалшиви)
Мен лично ме дразнаят мамите , които се водят"стари кучета " и така натякващо изказват мнението си по въпроси за отглеждането на децата , сякаш това е единствения начин. Или за някои, които се мислят за много компетентни, а всъщност компетентността им се изразява не на реални знания и опит.Но не е болка за умиране- просто подминавам такива мнения.
Има и конфликт между мъже жени- и да ме прощават мъжете, но малкото мнения, които съм прочела тук от татковци са били малко идиотски.(няма да споменавм името му, не искам да обиждам никого с моето мнение).
До сега където съм писала обикновено не съм получавала пренебрежително отношение.
Всеки достатъчно интелигентен човек ще отсее информацията която му трябва.
А по темата за аналния секс- ами това го интересувало момичето- това питала.
аз не съм я чела , но сега ми стана интересно ище я потърся.
А за темите които се повтарят- някой път се затруднявам в намирането на мнения по даден въпрос , защото (особено за разни марки) всеки си ги пише както пожелае и  в този случай някой предпочитат по- лесния начин.
Май много глупости написах , но трябва да се разнообразя с нещо докато ми постихнат болките.
извинете ме! smile3525




Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 01:13 от fiona

# 236
  • Мнения: 1 150
Е как можа точно тази тема да изровиш   Mr. Green
Трябваше да покажеш нещо, а не да вдигаш мъртвите  Joy

# 237
  • Мнения: 9 905
ще покаже бебе Simple Smile като му дойде времето. Да не се е родило тази нощ, ей?

# 238
  • Мнения: 394
ще покаже бебе Simple Smile като му дойде времето. Да не се е родило тази нощ, ей?
Съмнявам се. newsm78На жената не и било добре през ноща тогава е писала.Сега сигурно спинка още-виж кое време е.

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Викам аз "Таз' тема кога порасна толкоз? newsm78 Вчера я нямаше,нощните пак са били активни." А то какво било. Мляс (закусвам санбич), ми има разделение на стари и нови. Що да няма? Новите да сте дошли по-рано, сега ще чакате да остареете, то това става с времето.

Общи условия

Активация на акаунт