Нови придобивки в гардероба - 48

  • 193 700
  • 759
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 300
Купих си готина рокля, но трябва да я занеса на шивач да се скъси.  Grinning

# 136
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Отдавна не съм се записвала.  Mr. Green Извинявам се за не много добрата снимка

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
Благодаря ви bouquet

susikata , ще го пазя. Дано само издържи целия ден,а после и вечерта - предвидено е да има хора и танци до ранните часове Mr. Green

# 138
  • Мнения: X
Най-накрая си взех червена чанта Mr. Green 

# 139
  • Мнения: 1 110
дяволски чаровна супер аутфит  Peace bouquet

# 140
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
И аз имам нова чанта - вземах я специално за пътувания . Има много отдели и  голям капацитет и мисля, че ще ми е много удобна.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
Чаровнице, голяма кукла си Heart Eyes Би ли споделила поличката откъде е?

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 560
А сандалките?  Simple Smile
Хареса ми поличката,сандалите,чантата,бедикюра и фигурата  Hug

# 143
  • Мнения: 2 291
Една чанта.

Скрит текст:


И две кошници. Едната е в такава в естествен цвят на слама, а другата е в кафяво, която сега боядисвам 2/3 в златно:

# 144
  • Мнения: X
Благодаря момичета.За съжаление това не съм аз Sad ,това е  момиче с чанта като моята.Няма други снимки в интернет чантата и само тази намерих за да я покажа.Иначе ще е нося с подобни панталонки(момичето е с панталон пола)

# 145
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Пука ти на новата чанта Mr. Green Hug

# 146
  • Мнения: 892
И аз имам нова чанта - вземах я специално за пътувания . Има много отдели и  голям капацитет и мисля, че ще ми е много удобна.



Страхотна е! Аз си бях харесала една в патладжанено на същата марка, още съжалявам, че не я взех, но поръчката ми идва малко сложна, трябваше да я поръчам заедно с една друга ....

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
От частите от теб,които съм виждала Mr. Green ,ти си не по-малко готина Hug

# 148
  • Мнения: 1 436
Melany, със здраве да си носиш чантата! А кошницата е страхотна  Heart Eyes Би ли споделила от къде е?

Her_79, обичам Kipling- леки, здрави, побират много, идеални за пътувания и не само (особено по "малко спортните" им модели). Много, много повече ги харесвам от прословутите Longchamps!

# 149
  • Мнения: 1 659
Една циганийка от мен,

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт