Лакове за нокти - 112

  • 70 535
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Спри го, той е ползва малко време. Вземи ако искаш базата на Катрис 2 в 1 много съм доволна от нея.
Може ли линк, за да знам какво да търся  Embarassed И аз ползвам от година някъде за основа Евлин 8 в 1 ...

# 61
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В ДМ има ли Катрис? В моя град си имаме само ДМ... Иначе мисля пак на Есенс да си взема базата...

# 62
  • София, България
  • Мнения: 631
Приемаме нови и още как 😀Само да знаеш, че няма измъкване от тази тема 😂

Да, върнах няколко теми назад да ви чета и разглеждам маникюрчета и идеи и направо съм луднала вече. Сега само за лакове, лепенки, фигурки и т.н. мисля и даже днес след работа сигурно ще ходя до ДМ или Лили да си взема някой и друг лак или основа или не знам и аз вече какво Relieved

# 63
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Катрис има само в Лили

Като топ не съм го ползвала, ползвам на Евелин екстрийм.

Иначе преди този бях доволна от базата на Есенс, гел базата, но бързо се сгъстява както топа.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 002
Ето ревю на новите неонови Шанели:

http://nagellacke.blogspot.bg/2017/

Скрит текст:










Хич не съм впечатлена. Има масови марки с такива цветове, не мисля, че си заслужава да се дадат една бала пари за тези, само защото са Шанел.

# 65
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Момичета някоя ползвала ли е топ на Revlon,черно шише и пише че може да се използва и с лампа за печене и без и на Perfect има такъв.Мнения,нещо не мога да си харесам топ лак да има повече блясък.Ползвах този на Avon супер е но ми се сгъсти бързо.

# 66
  • София
  • Мнения: 722
Аз си купих тази база на Катрис от аптеката. Беше подарък към лак (от старата колекция), който пък беше намален наполовина. За 2.50лв взимаш лак и база или топ Simple Smile Как да подмине човек Simple Smile Лакът ми изкарва много време с нея, но и тя се сгъсти.
Бих си купила топ на сеш, но в Бг май няма или поне не намирам и не знам откъде купувате. Иначе и аз искам да има много блясък и да съхне бързо. Simple Smile
Водни стикери веднъж си купих от старнейлз. Но излизат доста скъпи спрямо али. Сега поръчах от китайците и още чакам едните. Иначе от темата знам за сайт Вишнев цвят, но не съм поръчвала.

# 67
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Катрис има само в Лили

Като топ не съм го ползвала, ползвам на Евелин екстрийм.

Иначе преди този бях доволна от базата на Есенс, гел базата, но бързо се сгъстява както топа.
Благодаря за отговора!
А става ли да се използва тази основа и отгоре да е обикновен лак? Защото гледам, че тя е гел лак, а аз нямам лампа ... Може и да съм тотално объркана, защото не съм запозната с гел лаковете  Embarassed

А друга добра основа/база за обикновен лак след нея да предложите?

За топ лак аз ползвам Сеш ... ММ ми го поръча от Амазон две шишенца. Ползвам още първото и като започна да се сгъстява, започнах да разтварям всеки път с по 4-5 капки от разредителя за лак на Перфект ... не забелязвам да се е влошил топа от разреждането ...

# 68
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Aз нямам гел лак, това с обикновен си го ползвам . И на есенския пише , че са като гел Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 621
Почти безобидна, може да се използва с обикновен лак. Пупси, Сеш съм виждала в магазини Мориа (става дума за София).

# 70
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Като се сгъсти лак, основа или топ не ползвате ли разредител за лак?

# 71
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Като се сгъсти лак, основа или топ не ползвате ли разредител за лак?
Аз ползвам Simple Smile

И да ви кажа в Малинка пак имат намаление ..., но е много "скапано" направено - всяко нещо има различно намаление т.е. всеки цвят лак - > от цена 6.90 лв. лаковете са намалени на 5,90; 3,90; 2,90; 1,90 и 1,30 лв. Но ... поне в МОЛ София продавачката не знаеше цената на всеки различен цвят и трябваше да проверява на компютъра всеки един, а те са поне 50  Shocked Както и да е, не можах да изчакам да проверява всичко свалих 20-тина цвята и от тях купих 8 бр., които бяха на по 1,30 Simple Smile Ето ги, ако нещо ви хареса и искате да го купите със снимката ще бъде по-лесно търсенето Simple Smile Не проверявах цената на трите, които ви показвах в по-преден пост, че имам, но ги имаше и тях като цветове.

# 72
  • Мнения: 13 082
Супер,благодаря за тази информация☺Утре имам път към Парадайс ще погледна в магазина им.
И да ви кажа не харесвам тази основа на Катрис,лака ми се бели като лепенка с нея. Всъщност с всяка база,която съм пробвала до сега е така. Само с Евелина нямам този проблем.

# 73
  • Мнения: 2 122
Имам масленозеления. Разкошен е!

# 74
  • Мнения: 31 175
Супер,благодаря за тази информация☺Утре имам път към Парадайс ще погледна в магазина им.
И да ви кажа не харесвам тази основа на Катрис,лака ми се бели като лепенка с нея. Всъщност с всяка база,която съм пробвала до сега е така. Само с Евелина нямам този проблем.
Аз го купих моя Сеш оттам преди около две седмици.

Общи условия

Активация на акаунт