Връзка завършваща с Аборт

  • 12 988
  • 132
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 651
Ако тоя боклук е същия, за който се сещам аз, значи има за какво да се жалва момичето. Той цяла година я заблуждава, говори й за брак и семейство, говори й за деца, но пропуска да каже, че дългата си връзка я е зарязал неговата именно защото е станал спонтанен аборт, а той не бил готов за баща.

Съди го мила - съди го за емоционални травми, за медицински разходи, за всичко за което се сетиш.
Ама вие лично ли се познавате?

# 106
  • Мнения: 6 166
Замисли се защо си попаднала на женкар, който не иска да се обвързва. Да не би ти много да искаш да продължиш напред и да си имаш семейство с някой нов? Да не би той да те е действал както си знае, да ти говори каквото искаш да чуеш, за да получи всичко: домашно готвено, уют, но не и да плати цената: да те води по ресторанти, по екскурзии, да ти направи предложение, да плати детската градина на детето.

# 107
  • Мнения: 1 782
Малко неполиткоректно ще се изразя - по принцип мъжете, които се обвързват с жени с дете от друг, си търсят комфорта. Това са ми личните впечатления. Чувала съм и сигурно има такива, които са супер духовни и приемат чуждото дете като свое, обгрижват майката и т.н. , но това са изключенията от правилото.
Както за една жена е по-добре да си създаде семейство със свободен мъж, така и за мъжа е по-лесно да си намери необремененна жена . Та тези дето се заглеждат в жени с деца, е много вероятно просто да не искат да се напрягат, тъй като жената едва ли не трябва да се радва, че са предпочели нея пред някоя свободна и свежа жена без деца. Така разсъждават според мен тези мъже и не ме учудва реакцията му след аборта.
Ако се беше родило детето, той пак щеше да бяга от трудностите - да се грижи за детето, или направо да ги зареже.
А в най-добрия вариант - да се скрие в работата си  , да подхвърля някакви пари, колкото да не го закачат, а жената да се чуди как да не го тормози с трудности и битовизми, да не изисква от него, само и само той да остане с нея.

Та, наистина леко се е отървала.

# 108
  • Мнения: 46 592
Малко неполиткоректно ще се изразя - по принцип мъжете, които се обвързват с жени с дете от друг, си търсят комфорта. Това са ми личните впечатления. Чувала съм и сигурно има такива, които са супер духовни и приемат чуждото дете като свое, обгрижват майката и т.н. , но това са изключенията от правилото...
Аз пък само такива от втория вид познавам.
От първия нито един.

# 109
  • Мнения: 32
Малко неполиткоректно ще се изразя - по принцип мъжете, които се обвързват с жени с дете от друг, си търсят комфорта. Това са ми личните впечатления. Чувала съм и сигурно има такива, които са супер духовни и приемат чуждото дете като свое, обгрижват майката и т.н. , но това са изключенията от правилото...
Аз пък само такива от втория вид познавам.
От първия нито един.
аз познавам един мъж от вторите приел детето и се грижи за него като свое. Но явно не се намират лесно.
При мен беше комфоро и хубаво...разбира се с детето Simple Smile!

# 110
  • София
  • Мнения: 24 839

Аз пък само такива от втория вид познавам.
От първия нито един.

Интересно, колко ли такива познаваш и колко жени, обгрижващи чуждото дете като свое познаваш?
Не виждам смисъл от бодряшки внушения, че под път и над път се срещат такива мъже.
Защото не само не е вярно, но докато жените не започнат да приемат чуждите деца, рицарите ще си останат само в градските легенди. Peace

# 111
  • Мнения: 46 592
Малко под 20 е бройката.
Някои имат и общи деца, други не.

От другия вид познавам 0.

# 112
  • Мнения: 2 650
И аз познавам само от втория вид. Не знам каква е бройката, не съм броила,  но определено  БНД на малкия обичаше детето ми / големия син/ и се грижеше за него. Настоящият ми партньор е същия,  само дето съм вече с две деца. Нямам идея дали ги обичат точно като свои, но пък и не е нужно, важното е, че ги обичат и  ги мислят с грижа.

# 113
  • Мнения: 32
И аз познавам само от втория вид. Не знам каква е бройката, не съм броила,  но определено  БНД на малкия обичаше детето ми / големия син/ и се грижеше за него. Настоящият ми партньор е същия,  само дето съм вече с две деца. Нямам идея дали ги обичат точно като свои, но пък и не е нужно, важното е, че ги обичат и  ги мислят с грижа.


какво е БНД ? явно нещо съм изпуснала ...

# 114
  • Испания
  • Мнения: 37 503

какво е БНД ? явно нещо съм изпуснала ...

Бащата на детето.

# 115
  • Мнения: 615
Ако тоя боклук е същия, за който се сещам аз, значи има за какво да се жалва момичето. Той цяла година я заблуждава, говори й за брак и семейство, говори й за деца, но пропуска да каже, че дългата си връзка я е зарязал неговата именно защото е станал спонтанен аборт, а той не бил готов за баща.

Съди го мила - съди го за емоционални травми, за медицински разходи, за всичко за което се сетиш.
Ама вие лично ли се познавате?

Познават се те..имаше два еднакви поста от този профил и от рапунцелския.  Tired Отпускарски е сезонът, на хората им е скучно.

# 116
  • Мнения: 25 846
Аз разбрах, че втората потребителка знаела за такъв случай и мисли че става дума за същия човек.

# 117
  • Мнения: 615
Имаше два напълно идентични последователни поста, включително и като пунктуация (май почти липсваше) и главни букви
(също нямаше) през 3-4мин. от авторката и втората потребителка. Явно нещо си обърка профилите.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 12:52 от thumbelinna

# 118
  • Мнения: 25 846
Имаше два напълно идентични последователни поста, включително и като пунктуация (май почти липсваше) и главни букви
(също нямаше) през 3-4мин. от авторката и втората потребителка. Явно нещо си обърка профилите.  Mr. Green
За такова нещо май дават банан. Mr. Green

# 119
  • Мнения: 615
Имаше два напълно идентични последователни поста, включително и като пунктуация (май почти липсваше) и главни букви
(също нямаше) през 3-4мин. от авторката и втората потребителка. Явно нещо си обърка профилите.  Mr. Green
За такова нещо май дават банан. Mr. Green

Не знам, една друга съфорумка го забеляза и направи пост със задачка към модераторите, при което Рапунцелка се затръшка да проследили IP- адресите.  Laughing

За мен темата е абсурдна и бездруго, но за да не е спам, РапунГелка  Whistling да си наляга парцалите и да не очаква нищо от въпросния, все пак има и друго дете, за което трябва да мисли. За едните 100лв не си заслужават всичките гимнастики.

Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 16:29 от thumbelinna

Общи условия

Активация на акаунт