Закупуване на жилище

  • 73 890
  • 699
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 25 750
Това в полето, бре Shocked Дали има канализация изобщо? А улици кога ще има не ми се мисли.
Е, ама цената е като за в полето. Peace

# 361
  • Мнения: 1 354
Е аз принципно нямам против да живея в някое поле, ама точно там наистина на мен не ми харесва. Иначе има хора обичат да се движат само с кола, да им е по-уединено...и разбира се без деца Simple Smile
Но цената като оправдава полето, защо не. Аз между зелено, и бетон, предпочитам да гледам зелено.

# 362
  • Мнения: X
Само не разбрах, защо разговора зави към блоковете в полето... Мен ме интересува в момента само качеството на сградите им

# 363
  • Мнения: 40 950
Само не разбрах, защо разговора зави към блоковете в полето... Мен ме интересува в момента само качеството на сградите им

Защото така става във форумите - дрейфът на темите е най-нормално нещо. А темата не е лична и частна твоя, а е отворена.  Grinning 

# 364
  • Мнения: 11 626
Като рекохте "полето и канализация" и се сетих, че в Малинова долина има един блок, построен сигурно преди 15 години, хора живеят поне от 10 години там и е на септична яма все още!

# 365
  • Мнения: X
Малинова долина ще се развие със сигурност, въпроса е, че е далеч от метрото доста там. Иначе пък има гледка към планината, по-нависоко е и въздуха е по-чист от повечето западни квартали на града.

Видях някакви бъдеще планове до там да се направи разклонение на линия две, някой да има такава информация?

# 366
  • Мнения: 1 354
В Малинова живее една моя приятелка, от първите “нови” блокове от 90те. До скоро нямаше акт 16. От етажните събрания ги доят всяга година по 2-3-4 хил.лв - трафопост, партиди,път,саниране за акт 16, рушвет за него и т.н. Техен съсед го разкъса глутница и почина, там в полетата. Микро районът е все още опасен, има си и преселници в колиби. Транспорт мега далече. Наскоро общината отказа спирка на трамвай, даде да се строи на нейно място.
Единственото хубаво е все още гледката към Витоша.
За всичко това цената би трябвало да е 500 евро кв.м.

# 367
  • Мнения: X
Днеска ей така профилактично налепих входовете на блоковете в желания от мен район че си търся апартамент...гледах деликатно да ги лепя да не писне някой Grinning

# 368
  • Мнения: 190
И ние си търсим гарсониера в южни или източни квартали. Обмислям и аз с това облепяне по  входове на блока.

# 369
  • Мнения: X
Не съм оптимист точно от това да излезе нещо ма какво му е да се пробва Simple Smile

# 370
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Може да излезе нещо. В нашия вход точно така продадоха един апартамент миналата година.

# 371
  • Мнения: 1 354
Имах обаждания от подобно облепване. Има надежда Simple Smile

# 372
  • Мнения: 9 877
Има шанс! Преди време така продадох имот.

# 373
  • Мнения: X
Булстерой се съгласиха, днес съм при адвоката. Дано не се запънат нещо по пътя. Даже в договора уж били съгласни да се сложи срок за завършване на сградата с някакви неустойки.

# 374
  • Мнения: 1 354
Браво, стискаме палци!

Общи условия

Активация на акаунт