Варненска благодейност VІ

  • 7 739
  • 222
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Хайде на новата тема Hug!
Нека е пълна с добри инициативи и с много помощ за онези сладури в Овчарово!

Харесах си заглавие и го сменям Laughing.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 12:07 от Катюша

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Йо, мадър, тука идвам,
леко с намазнен клепач ти смигвам,
сипвам кофе, стягам си коланя
и небрежно си полягам на диваня, ъ-ъ-ъ (рапирам фе)...
Пуша страстно некъква сцигара,
леко гнила, ама вдига пара,
щракам компа и чета навред,
кой с кого направил си .. шербет. Ъ-ъ-ъ (продължава да рапирам)

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Йо мадър,
идея нямаш как ми оправи настоениету Heart Eyes!
Рапирай, рапирай, Мишо Шамара пасти да яде Laughing!

# 3
  • Мнения: 216
   Joy Joy Joy

Йо, мен,пожелавам  тиха, ползотворна, коледна тема. На Коледа стават чудеса -  нека го покажем  на децата и на себе си. smile3503

# 4
  • Мнения: 748
И колко ни обичаш Simple Smile Едно стихче не измисли за любовта.. Все цигари и компове в главата ти Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета  Hug
В секундите надбягани от пулса на сърцето, пристига сняг на прага ни и става много светло! Приижда с гръм и музика, облечена във бяло, среднощната илюзия да почнем от начало - да сложим ясна граница на своя ден предишен, и върху чиста страница - ден първи да напишем! След празничните изстрели в пространствата далечни, ще срещнем нови истини и хора по-човечни! Тревоги ще изпитаме, ще се стремим към нови цели.... В нощта прииждат дните ни, като снежинки бели!...color]

# 6
  • Мнения: 748
Мерси Иви, добре че беше ти да спасиш красавицата ни Simple Smile

# 7
  • Мнения: 253

 Страхотно, Дамаянти  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 6 039
1. и аз да ви зарадвам, Монка и Дива търцат по пецатници.
уреждат нещата. Разбрах, че ще има и луХсозни картички, прегънати.

днес следобед, дано успея и не закъснея. ще се срещам с някои , и аз не знам с кои за да обсъдим и календарите, за да мога да ги метна и завърша докато съм тук.
иначе с толкова зор само 1 кило съм загубила от вчера  Joy Joy Joy

2. а сега се сещам, нали правих едни рамки на дечицата, не искате ли да ги разпечатам вече и под някаква форма да им ги подарим

3. снощи си мислех, че на детския карнавал е добре да сложим една голяма кутия за дарения със снимки на децата. Сигурна съм, че ще има и случайни минувачи от хотела, които пък може да искат да дарят някой лев. Добре е да има къде да го пуснат. А и бащите докато ни гледат отстрани също може да се включат, ей така между другото.
Мога да я украся,цветна да се набива на очи  #Crazy
какво мислите??? /и 5 лева да се съберат, все е нещо в +,аз лично бих се възползвала./

# 9
  • Мнения: 253
Malenna, идеята за кутията е чудесна  Hug Мисля, че може да съберем много повече от 5лв  Peace

# 10
  • Мнения: 748
Ние и рулца събираме Simple Smile

# 11
  • Мнения: 311
Аз пък искам да кажа на Катюша:

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН КАТЕ!

 
bouquet

ДА ТИ Е ЖИВО ИМЕТО И ДА ТИ НОСИ МНОГО КЪСМЕТ!

# 12
  • Мнения: 748
ООО Шефке и си траеш:) Честито и със здраве да продължаваш да си го носиш!!

# 13
  • Мнения: 1 629
Аааа, как забравих ooooh!

Честит имен ден, Катюше! Здраве ти пожелавам, най-вече! Наздраве!  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Честит имен ден, Кате!
Много здраве, късмет и много детски усмивки!

# 15
  • Мнения: 206
На интервюто в телевизия Варна си доподнахме много с журналистката,тя иска да направи отделно предаване за сдружението ,смята да се обади и на свои колеги за да получим по-голяма гластност! Предаването ще бъде през декември преди карнавала,като покани мен и още една от нас !
Относно картичките ,сутринта с Монда и Дива ходихме в печатница ,правят ни оферта, сега Монда и Дива продължават да проверяват и на други места ,мисля че до края на деня ще имаме резултат.!
В мен има 50 лв. от Мира за сдружението!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН КАТЮШКЕ!!!!!!!!!

# 16
  • Мнения: 301
1. и аз да ви зарадвам, Монка и Дива търцат по пецатници.
уреждат нещата. Разбрах, че ще има и луХсозни картички, прегънати.

2. а сега се сещам, нали правих едни рамки на дечицата, не искате ли да ги разпечатам вече и под някаква форма да им ги подарим

3. снощи си мислех, че на детския карнавал е добре да сложим една голяма кутия за дарения със снимки на децата......
Мога да я украся,цветна да се набива на очи  #Crazy......
Oх, и аз отдавна напирам за тези кутии! Ама искам и календари... Аз се заемам с напечатването.
Главата е  31 на 23см. Ако имаш идеи- действай. Аз все си представям колаж от хубавите усмихнати очички на дечицата.  И с твоите прекрасни рамки???Мога да помоля и помощ "отвън" ако нямаш достатъ4но време(то пък кога ли е достатъчно newsm78) Същата картинка да я използваме за картичка, която да продаваме целогодишно и за кутиите за дарения, които да сложим на повечко места и то колкото може по-скоро!
И снимките да разпечатаме - да!
Когато решите, мога да пусна материал в 24 часа- Море

# 17
  • Мнения: 301
Честит имен ден Катюша!!!
Здраве, късмет и любов ти пожелавам! И ... добри хора около теб!
Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
привет, дами!
простете, че се набърквам, ама вашият край ми лежи на сърцето - добруджанско чедо съм, а и винаги съм мечтала да живея във варна...

прочетох за идеята да правите разни печатни неща със снимки на децата. моля ви, проверете с директора на дома дали това е добра идея! знам, че е за добра цел, но някои от тези деца подлежат на осиновяване, редно ли е да се разпространяват снимките им?

пожелавам ви много вълшебен и усмихнат декември! коледа е преди всичко вътре в сърцето....

колкото повече, толкова повече! Wink

# 19
  • Мнения: 253
 Pippo, и аз мисля, че идеята да се продават календари и снимки с лака на децата не е много удачна. По-добре да се направят календари само за дома, а портретните снимки да дадем на самите деца  Simple Smile Може да им ги сложим в рамки. Мисля, че много ще се зарадват  Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 15:49 от toni_n

# 20
  • Мнения: 301
Много съм далеч от мисълта да разпространяваме снимки на децата! Под разпечатване имам предвид  снимки, които да занесем на самите деца - може в рамки или в албумче - като първа страничка! За календарите - пак казвам - колаж от грейнали очички, а не детски лица ... Те няма да се разпознават ясно.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
ок. аз да си кажа. с тези две момичета нали няма да стана свекърва, поле за изява търся Wink

а децата много ще се зарадват да получат собствени снимки, казвам го от опит.

# 22
  • Мнения: 253
Много съм далеч от мисълта да разпространяваме снимки на децата! Под разпечатване имам предвид  снимки, които да занесем на самите деца - може в рамки или в албумче - като първа страничка! За календарите - пак казвам - колаж от грейнали очички, а не детски лица ... Те няма да се разпознават ясно.

  Peace 
  Извинявай   bouquet  не съм разбрала   Embarassed

# 23
  • Мнения: 5 500
Да вметна една идея може ли...
Мисля си, че ако на картичката е изписано, че средствата ще отиват за децата от дома в с. Овчарово ще бъдат посрещнати с по-голям ентусиазъм от купувачите!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мисля, че именно за такъв надпис говорехме някъде тука и се надявам да е съгласуван днес с пецатницата, щото и аз си представям, че на задницата на картата ще бъдат написани таквизи работи "Срдествата от закукупуването на тази картичка ще подпомогнат децата от дър-бъра( инициалите на дома) в с. Овчарово, Добричка община"..
Дъра-бъра.. срам! Простете ме, днес съм в муза, такъв прекрасен ден беше! И весело, и смешно!  Laughing

# 25
  • Мнения: 13 512
Да вметна една идея може ли...
Мисля си, че ако на картичката е изписано, че средствата ще отиват за децата от дома в с. Овчарово ще бъдат посрещнати с по-голям ентусиазъм от купувачите!

Естествено,че е написано на гърба на картичките.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Благодаря за пожеланията момичета Hug!

# 27
  • Мнения: 2 839
Написано е ... Средствата от дъра-бъра, сто чадъра, са в полза на ала-бала-портокала ... сещаме се и ние туй-онуй  bowuu

# 28
  • Мнения: 143
Кате честит имен ден  bouquet

Момичета идеята за кутията много ми допада Peace а ако има календари ще си купя обезателно  Mr. Green е и картичка сьщо Peace

# 29
  • Мнения: 180
мили дами, кога ще направим следващата сбирка да си бобъбрим? кога ще е следващото ходене в Овчарово, дано да е след обед, че да мога да дойда  Praynig И другото, нямам търпение да станат картичките, че да върви алъж-вериша!  smile3508 Ще направим пачки по стотачки!  bg за децатааааа!

В старата тема, бяхте питали за чаршафи тип-напикалници. колко броя трябват? Мисля, че мога да урдея, но ще стане за догодина  Confused Тези за които говоря, покриват цялото легло, с ластици са, отгоре са памучен плат като хавлиен и найлон от към страната на матрачето. Страхотни са. АЗ използвам такива за малчо.

# 30
  • Мнения: 13 512
Ани, днес имахме такава  сбирка, но теб те нямаше. Следващата ще е другата седмица. За напикалниците щяхме да пускаме тема ,за да съберем от майките, на които вече не им трябват, тъй като цената им на едро е над 15 лева, което е много. Ако можеш да намериш,ще е чудесно. Трябват около 30 бройки, но и по-малко да са, пак файда. Какво значи догодина? 3 януари ли? майтапя се...
В Овчарово сме решили да ходим на 30, за да отпразнуваме рожденните дни на родените през ноември 2 деца. Ще занесем торта,почерпка и подаръци за двамата. Няма да е обаче следобед със сигурност, така че  гледай да  си уредиш гледачка.

# 31
  • Мнения: 4 187
Такааа, да кажа тук, че забравих в другата тема от възмущение Sick. На 30 съм първа пушка за Овчарово, моля един гъз място за мен в някоя каляска, отслабнала съм не заемам много  Crazy. Какви подаръчета ще вземем за рождениците ? Каква почерпка ? Някой ще ходи до Метро или .....? То вие си имате отработена схема,  но аз да попитам !

# 32
  • Мнения: 180
Ани, днес имахме такава  сбирка, но теб те нямаше. Следващата ще е другата седмица. За напикалниците щяхме да пускаме тема ,за да съберем от майките, на които вече не им трябват, тъй като цената им на едро е над 15 лева, което е много. Ако можеш да намериш,ще е чудесно. Трябват около 30 бройки, но и по-малко да са, пак файда. Какво значи догодина? 3 януари ли? майтапя се...
В Овчарово сме решили да ходим на 30, за да отпразнуваме рожденните дни на родените през ноември 2 деца. Ще занесем торта,почерпка и подаръци за двамата. Няма да е обаче следобед със сигурност, така че  гледай да  си уредиш гледачка.


smile3511 Къде писахте за тая среща? Пак изтървах  Cry Или не сте искали да присъствам... newsm78 А аз си мислех, че сме приятелки!  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 180
Star каква късметлийка си че отиваш... аз пак няма да успея  Cry да ги нагушкате и от мен

# 34
  • Мнения: 13 512
Какви подаръчета ще вземем за рождениците ? Каква почерпка ? Някой ще ходи до Метро или .....? То вие си имате отработена схема,  но аз да попитам !
Двете деца са момчета и мислим  да им вземем по една кола с дистанционно.Ще вземем и две торти/ за двете деца по една/-тъкно ще са и за двете групи. Сокове и банани примерно.

# 35
  • Мнения: 216
Виждам, че вече сте обобщили плановете за Овчарово, подаръци, торти , морти....

Аз да не се отплесвам, ами да ходя да търся напикалници....

# 36
  • Мнения: 216

В старата тема, бяхте питали за чаршафи тип-напикалници. колко броя трябват? Мисля, че мога да урдея, но ще стане за догодина  Confused Тези за които говоря, покриват цялото легло, с ластици са, отгоре са памучен плат като хавлиен и найлон от към страната на матрачето. Страхотни са. АЗ използвам такива за малчо.

Чудесно, точно за такива говорим! Няма да са излишни, дори за след нова година.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 23:52 от tonimam

# 37
  • Мнения: 301
..................
В Овчарово сме решили да ходим на 30, за да отпразнуваме рожденните дни на родените през ноември 2 деца. ....

...........И аз си чакам за списъците... Моля, моля, искам и аз да знам: Кой? Кога? Praynig

# 38
  • Мнения: 3 595
Много ми дойде...ще ви пиша утре  #Crazy

Катюш Честит Имен Ден   bouquet

Ако има и други именници да се чувстват поздравени  Hug

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 01:15 от Ivy

# 39
  • Мнения: 13 512
..................
В Овчарово сме решили да ходим на 30, за да отпразнуваме рожденните дни на родените през ноември 2 деца. ....

...........И аз си чакам за списъците... Моля, моля, искам и аз да знам: Кой? Кога? Praynig
17.11.Дани   18.12. Сезгин
   22.12 Ивелина
Pippo дай си мейла да ти изпратя списъка

# 40
  • Мнения: 6 039
на линия съм, имах планове да се прибера в 22, но вече е 1 часа, започвам да правя календарите.
моля който има снимки на децата, весели, качествени и т.н. да има готовност за утре, ако не ми стигне това, което имам аз като материал да ми изпратите на ICQ.

малко трудно ми тече мисълта, дано сте ме разбрали.
утре, т.е. вече днес, събота, следете темата, защото ще пусна подложката за календарите ,а ко има нещо да се промена, да наннеса корекциите, преди да съм изтървала полета.  Joy

# 41
  • Мнения: 6 039
охх, какви хора сте, как може да спите в 2.22ч. newsm78

кой сега ще ми каже какъв надпис да сложа. #Crazy Знам само думите "дом с.Овчарово", ама как се води точно този дом, и какво ще пише на календара  newsm78 newsm78 newsm78 - чудя се, а да ви го пускам без текст е някак незавършен????

спящи красаваици, пуууууууу, че ме е яд!!!

# 42
  • Мнения: 4 187
Какви подаръчета ще вземем за рождениците ? Каква почерпка ? Някой ще ходи до Метро или .....? То вие си имате отработена схема,  но аз да попитам !
Двете деца са момчета и мислим  да им вземем по една кола с дистанционно.Ще вземем и две торти/ за двете деца по една/-тъкно ще са и за двете групи. Сокове и банани примерно.

Ох, нямам търпение.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добрютро Hug!
Моля всички изпратили ми ЕГН-та да ми доизпратят и следната информация:
настоящ адрес, ЛК№ и кога е издадена Praynig.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Катюш, нали се сещаш, че нъмбърът на банковта сметка няма да си дам, щото все пак имам планове за круиз из Сейшелския остров и почти съм събрала пари, ако се сещаш, ъ-ъ??
Краставица, ряпа на  мезе,
гаргара с гроздово спиртосано шише,
бистър плаж и палми африкански,
мотат ми се палавници по без бански!?  Whistling

# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Катюш, нали се сещаш, че нъмбърът на банковта сметка няма да си дам, щото все пак имам планове за круиз из Сейшелския остров и почти съм събрала пари, ако се сещаш, ъ-ъ??
Краставица, ряпа на  мезе,
гаргара с гроздово спиртосано шише,
бистър плаж и палми африкански,
мотат ми се палавници по без бански!?  Whistling


Аз ни ти го и ща намбърът, другото прати Laughing.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъм, дали ще е благоприлично да се поднесат някакви подаръци,дребни, символични, израз на признателност примерно към персонала?  Rolling Eyes Нали Коледа, все пак..

# 47
  • Мнения: 180
Pippo на 19ти Декември отивам и ще видя какво мога да взема. Дано цената е била такава каквато си спомням  newsm78 Ако са по-скъпи няма смисъл.

# 48
  • Мнения: 6 039
в момента правя нов вариант на календара, този от снощи не ми харесва сега като го гледам
около обяд ще  пусна новия.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте!

Имам няколко въпроса, ако някой може да ми отговори:
1. Колко са децата в дома в с. Овчарово?
2. Може ли да се направи дарение от хранителни продукти, какви е подходящо да бъдат?
3. И ако може, къде мога да ги оставя, за да ги предадете на дома?

Съжалявам ако е писано по темите, но в момента нямам възможност да ги изчета всичките.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ще излъжа за точната бройка, дечицата май са почти 30. 27-28 деца ми се върти, ама аз ги закръглям.  Embarassed
Дарение може да се прави, за препоръчване пакетирани, консервирани продукти в срок на годност. Замразени риби, кайма сме носили, млечни продукти също. Обикновено имат нужда от основни храни - боб, леща, олио, захар, макарон, брашно, сирене, консерва зеленчукова всякаква.. Пресни плодове също! Туй с сещам. Нищо не им е излишно.
Децата бяха похвалени, че си изяждат всичко!  Wink
Имаше някаква дата, ще излъжа и за нея, скоро беше, на която ще ходим (всеки е добре дошъл)и може да се уговорим да закупиш работите и да ги оставиш у някоя от нас или да дойдеш сабахлян в 8 ч на уречения ден (дали не беше 2 декемврий) на Мамбо до ХЕИ, за да претоварим нещата.
Аз се извинявам, че не знам точни цифри, дати, голям срам!
Общо взето така, сигурно някой по-компетентън ще се включи да даде точно инфо. Embarassed

# 51
  • Мнения: 216
Не, че съм по- копентентЪн, но ходенето до Овчарово е за 30 ноември -четвъртък.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 686
Благодаря за отговора.
Нямам възможност сутринта преди тръгване да дойда, затова може би ще трябва да ги оставя някъде. Аз живея на бул. Сливница, близо до Пожарната. Ако има някой наблизо ще ида да ги оставя.

Ще гледам тогава до 29 да съм ги дала на някой.

# 53
  • Мнения: 301
Ъм, дали ще е благоприлично да се поднесат някакви подаръци,дребни, символични, израз на признателност примерно към персонала?  Rolling Eyes Нали Коледа, все пак..
Да, да!!! Разбира се!
Добре че мислиш овреме, а не като миналия път дето тичах напред-назад... Чудна идея! Нещо парфюмерия, козметика... подаръче за под елхата.... или що ли? А дали да не им купим един цифров апарат за стотина лева - като подарък за дома? Ама то пък не е лично... Не знам, кажете... Аз съм ЗА! Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ъм, дали ще е благоприлично да се поднесат някакви подаръци,дребни, символични, израз на признателност примерно към персонала?  Rolling Eyes Нали Коледа, все пак..
Да, да!!! Разбира се!
Добре че мислиш овреме, а не като миналия път дето тичах напред-назад... Чудна идея! Нещо парфюмерия, козметика... подаръче за под елхата.... или що ли? А дали да не им купим един цифров апарат за стотина лева - като подарък за дома? Ама то пък не е лично... Не знам, кажете... Аз съм ЗА! Hug

И аз съм за идеята! Нека да е лично, може да е сувенир или...не знам...ама да им остане да знаят, че се цени работата им. Онази прекрасна учителка и възпитателка, която организира и води всички тържеста ще се пенсионира след два-три месеца, може да й подготвим изненада и на нея.

# 55
  • Мнения: 3 595
Има ли място за двама - един голям и един малък...този път идваме Naughty

# 56
  • Мнения: 6 039
момичета, кокичета,
какво да ги правя тия календари? Да 'зема да ги занеса на Джордж? Joy

утре до 16ч съм на Бг земя, така че ако ще влизат в употреба трябва да ги предам.
0899807352

# 57
  • Мнения: 13 512
Има ли място за двама - един голям и един малък...този път идваме Naughty
Разбира се,че има, Иви.

# 58
  • Мнения: 13 512
Благодаря за отговора.
Нямам възможност сутринта преди тръгване да дойда, затова може би ще трябва да ги оставя някъде. Аз живея на бул. Сливница, близо до Пожарната. Ако има някой наблизо ще ида да ги оставя.

Ще гледам тогава до 29 да съм ги дала на някой.

Аз мога да мина да ги взема . 0899993272.

# 59
  • Мнения: 1 866
Момичета, попитах ви на 2 пъти на кой мога да дам малко парички за касичката за децата, обаче напоследък бяхте заети с разговори за сдружението, логото и други важни неща и май не ме забелязахте. Кажете ми къде да ги занеса. Не са много, но са от сърце. Малко ми е трудно да се организирам да дойда на срещите и все ги изпускам, затова питам. Аз живея в района на Лятно кино Тракия, но мога да дойда и някъде другаде, само ми кажете къде и ще се постарая да ги донеса на някоя от вас. 

# 60
  • Мнения: 13 512
Момичета, попитах ви на 2 пъти на кой мога да дам малко парички за касичката за децата, обаче напоследък бяхте заети с разговори за сдружението, логото и други важни неща и май не ме забелязахте. Кажете ми къде да ги занеса. Не са много, но са от сърце. Малко ми е трудно да се организирам да дойда на срещите и все ги изпускам, затова питам. Аз живея в района на Лятно кино Тракия, но мога да дойда и някъде другаде, само ми кажете къде и ще се постарая да ги донеса на някоя от вас. 
Обади ми се по телефона и ще се разберем да мна да ги взема 0899992372  .

# 61
  • Мнения: 216
Момичета, нося горещи новини - коледните картички ще бъдат отпечатани Grinning. Току що се връщам от среща с г-н Недков, собсвеник на печатница и рекламна агенция "Faktor R" и бързам да ви зарадвам....

С Монда бяхме по- детски щастливи newsm44 newsm68, когато ни каза цената от 260 лева за 6000 броя картички, което заначи 4 стотинки за картичка. Реално ние ще си платим само материалите за отпечатването на картичките, дори не всички.... И всичко това благодарение на голямото сърце на г-н Недков- Да му се връща добрината стократно... newsm20

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Браво Тони Hug!
Благодарности и на Петър Недков за отзивчивостта и голямото сърце! Много се радвам!!!

Монда, все се каня да те питам у Острец няма ли фризьор, че сама се фризираш Wink?

# 63
  • Мнения: 748
Супер.. Браво на всички.. А с календарите какво ще правим?

# 64
  • Мнения: 206
Момичета супер новина! Кога ще са готови? ;Един вид ли ще са -двустранни ;? По колко ще ги продаваме -1лв. ?

# 65
  • Мнения: 180
Супееееер! Браво на Тонимам и на Г-н Недков специални благодарности! Моля ви пишете в темата за следващите срещи по отвреме, че понякога се случва един два дена да не мога да проверя форума и изтървам срещите.

  bouquet

# 66
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъ, ходенето до Овчарово нали е за 30-ти ноемврий, нали, нали? От 8 ч рано сабахлян в кафенето?
Тук срещнах някъде една млада мома, която иска да дойде с майка си на посещение, да видят, да чуят. Викам да ги взема с мене?
Как ще сме автомобилно? Кой ше шофира, кой за фас тайно ще примира?

# 67
  • Мнения: 13 512
Момичета супер новина! Кога ще са готови? ;Един вид ли ще са -двустранни ;? По колко ще ги продаваме -1лв. ?
Картичките са два вида- единични и сгънати. До края н седмицата ще са готови. Веднага ги дадоха да се работят.Възхитена съм от господина, но  за отношението му вероятно имаше значение и вторитетът на семейството на тонимам.Утре ще отида да им купя и пликове. Идея откъде? Ведомствената книжарница? Метро?

# 68
  • Мнения: 3 595
С какъв размер ще са картичките...бих могла да проверя във ведомствената до нас е... иначе и Метро звучи по-евтино...

# 69
  • Мнения: 13 512
Ъ, ходенето до Овчарово нали е за 30-ти ноемврий, нали, нали? От 8 ч рано сабахлян в кафенето?
Тук срещнах някъде една млада мома, която иска да дойде с майка си на посещение, да видят, да чуят. Викам да ги взема с мене?
Как ще сме автомобилно? Кой ше шофира, кой за фас тайно ще примира?
ДА, на 30 е, но аз предлагам да не тръгваме толкова рано този път.Нека да е 8.30.Нали не бързаме за програма? Пк ще имаме време да се видим с децата. А в Добрич ще ходим ли? Трябва да предупредим, ако ще ходим. Засега с коли ще сме аз и Дива.
С какъв размер ще са картичките...бих могла да проверя във ведомствената до нас е... иначе и Метро звучи по-евтино...
Картичките са с размер 10/15.

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 17:19 от monda

# 70
  • Мнения: 3 595
Ако ще ходим същия ден до Добрич сигнализирайте да приготвя повече храна за малкото Mr. Green а за картичките утре сутрин ще проверя и ще ви пиша  Hug

# 71
  • Мнения: 13 512
Ако ще ходим същия ден до Добрич сигнализирайте да приготвя повече храна за малкото Mr. Green а за картичките утре сутрин ще проверя и ще ви пиша  Hug
В сряда ще знаем и ще те предупредим ,Иви.
С календарите  се занимава Pippo, може би по-късно довечера ще ни каже  бройката,която възнамерява да отпечата.

# 72
  • Мнения: 180
Мони колко време е пътя до Овчарово и обратно?

# 73
  • Мнения: 13 512
Мони колко време е пътя до Овчарово и обратно?
Пътят е 1 час. Обикновено стоим там докъм 13-13.30. И един час обратно път -около 14.30 се прибираме. Този път зависи дали ще се ходи до Добрич.
А ще празнуваме ли двата  ноемврийски рожденни дни? Почерпка,торти,подаръци, балони?

# 74
  • Мнения: 216
Аз останах с убеждението, че ще ги празнуваме, ама още не съм разбрала кои са  рождениците и на каква възраст са? Embarassed Някой ще ме светне ли?

# 75
  • Мнения: 2 839
Бравос! Чудеснос! Похвалнос!
Ходим ние в петък да дирим Михаля, а тя работата е била в кърпа вързана  Grinning
Стискайте палци да оцелея, оживея до четвъртък, болест ме тръшна. Ако нещо по документите излезе, свиркайте  Hug

# 76
  • Мнения: 13 512
Аз останах с убеждението, че ще ги празнуваме, ама още не съм разбрала кои са  рождениците и на каква възраст са? Embarassed Някой ще ме светне ли?
Ами ноември е само един- Дани- на 17 ти. А за декември са двама- на 18 и 22 и ще станат на 5 години.Сезгин и Ивелина.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 newsm78 На Сезгин аз ще му купя падарък. Точка, не приемам възражения. Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 2 839
newsm78 На Сезгин аз ще му купя падарък. Точка, не приемам възражения. Heart Eyes
ooooh! ooooh! ooooh!
... което ми напомня, че аз ще купувам подаръка на Дани, ама пусти главобол, забравих да ви информирам.

# 79
  • Мнения: 143
Браво момичета за хубавите новини  Peace
обещавам в някой от следващите ви посещения в дома в с.Овчарово и аз да се присьединя и да помогна с кьквото мога  Hug мислех да дойда сега на това отиване но малкото се разболя  Rolling Eyes
Ще следя темата с интерес и при пьрва вьзможност ме бройте и мен  bouquet

# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Абе, какви падаръци всъщност е подходящо да се подаряват? М? Понеже все пак няма да си я носят вкъщи, щото там е вкъщи.. Явно играчка да бъде? Нали тъй? Какво мислите? Thinking

# 81
  • Мнения: 13 512
newsm78 На Сезгин аз ще му купя падарък. Точка, не приемам възражения. Heart Eyes
ooooh! ooooh! ooooh!
... което ми напомня, че аз ще купувам подаръка на Дани, ама пусти главобол, забравих да ви информирам.
Точно това щях да напиша и аз. Дива-за Дани.САмо че на Сезгин нали е декември? Този път само за Дани ще занесем. А на другите двама между Коледа и Нова година става ли?Че са на 18 и 22. или на 22-23 да отидем? Кога ще им е Коледното тържество? И Коледа и рожден ден няма ли да дойде много и рожденния ден  да мине незабележим? Според мен е по-добре  след коледното тържество. Или да им занесем подаръците н Коледа, а те сами  си отпразнуват рожденните дни.

Абе, какви падаръци всъщност е подходящо да се подаряват? М? Понеже все пак няма да си я носят вкъщи, щото там е вкъщи.. Явно играчка да бъде? Нали тъй? Какво мислите? Thinking
И аз мисля,че играчка трябва да бъде.-за гушкане например.

# 82
  • Мнения: 3 595
Аз ще взема на адашчето си, само че се притеснявам като им дадем на тях играчки другите няма ли да ревнуват  newsm78 На Ивелина си мислех да и взема някое хубаво плюшено животинче за гушкане  Hug

# 83
  • Мнения: 13 512
Тка ще чакат рожднните си дни с нетърпение ,защото ще знаят,че и те ще получат подаръци

# 84
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Правилно! Аз падаръци не получавам и затуй не си чакам рождения день хич никак! Пфу!
Багер с дистанционно би бил чудесен дар. Бръмм насам, бръмм - натам. Яко а?  Blush

# 85
  • Мнения: 301
Привет и от мен!
Браво за чудесната работа момичета! много добра новина! Аз мога да проверя в една фирма за пликове утре - може да вземем цветни- червени, зелени, жълти... така ще са още по-ефектни картичките на Маленна.
Аз утре ще поръчвам календарите - мисля да са 200 броя. Как мислите да ги използваме - само за спонсори или да поразпратим тук-там? Ако имаме нужда от повече, мога да поръчам и такива като плакати-еднолистни... ама не ми е съвсем ясно за какво и колко ще са необходими. Пък и можем през януари да допоръчаме ако не ни стигнат тези newsm78
За декемврийските рожденници дали да не занесем сега подаръци, които учителките да им поднесат на самия ден? Или да спретнат малко тържество на 20-ти, посредата... За Коледа малко ще останат в сянка ми се струва. Thinking

# 86
  • Мнения: 13 512
 Рожденните дни през декември  са на 18 и 22. Можем и сега да им занесем подаръците, а учителките да им ги дадат  тагава. Тов е по-добрият вариант.А ние да отидем за Коледдното им тържество.

# 87
  • Мнения: 3 595
Тогава утре ще пазарувам нещо меко и топло за гушкане...колебателно ми е между мечок и куче  newsm78

# 88
  • Мнения: 6 039
momichetaaaaaa, pozdravi ot London! nqmam kirilica,taka che me iiiziwnete

raadwam se za dobrata oferta za kartichkite, rabotete, dokato me nqma, Grinning

pytuuvahme ot Varna do london 12 chasa. besshe koshmarno,, mislejhh, che nqma da ojiveem za pyrvi pyt prez jiwota si dnes kato se sybuudih se zaradvah, che vse pak symm jiva. Kacahme po speshnost v Paris i t.n. da ne vi zanimavam sega. Tuuk e prolet, tolkova e huubavo, dano sym s takiiva chuuvstva do kraq na prestoq. veche ne znam kakvo oshte trqbva da prejiveq zaradi tozi koncert.
celuvki na wsichki, dano dokato se vuurnna kartichkite da sa gotovi

# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Малена, все се канех, накрая да го сторя - пожелавувам ти само вълшебства! Сигурен съм, че ще си изкараш великолепно престоя у Лондон, много здраве на Кралицата и да прати по тебе някой друга домашна курабия!
Щях да пращам по тебе вълнен чорап за Джордж, ама щом е хубаво време, излишни ще са му! Тюх!
И завиждам, да знаеш!!  Hug


На възпитателките може да подарим календар и надписана картичка с още нещичко по повод ЧНГ?

# 90
  • Мнения: 4 187
Забравих да напиша, че освен себе си на 30 ще нося и три чувала с играчки, ще има ли място  ?

# 91
  • Мнения: 13 512
Място сигурно ще има. Днес си мислех-наред с плодовете,които
е им занесем, дали да не им занесем и няколко тикви? Могат да им направят печена тиква за десерт  или следобедна закуска-по-добре от кроасаните.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пирфектну! Ти с Тир-а ли ще си или ще омагьосваш тиквите на каляски?

Аз колата не мога да взема, заето е. Пфу!  Tired

# 93
  • Мнения: 2 839
На някой не му ли се намирга някой щайга ябълки??

# 94
  • Мнения: 216
Монда, аз мисля, че в селото има тикви по това време и сигурно ще им занесат.

Аз ще взема ябълки.

Подаръците за персонала са  добра  идея - календар и нещо лично, имаше идея да е  някаква
козметика.Това така или иначе ще е в плана на следващото ходене, нали?

 И аз ще съм с кола. newsm01

# 95
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ябълка имам ,само да не забравя.  Embarassed

# 96
  • Мнения: 180
Монда, аз мисля, че в селото има тикви по това време и сигурно ще им занесат.

Аз ще взема ябълки.

Подаръците за персонала са  добра  идея - календар и нещо лично, имаше идея да е  някаква
козметика.Това така или иначе ще е в плана на следващото ходене, нали?

 И аз ще съм с кола. newsm01

За персонала, мисля Календар + някакъв подарък от AVON. Какво ще кажете? Имат страхотни комплекти за около 15лв. В моя офис има момиченце на което могат да се поръчат.

Малена на кого е концерта?

# 97
  • Мнения: 748
Виж подписа и

# 98
  • Мнения: 180

Явно съм кликнала някъде на сетингс и не ми излизат подписите на никой....

# 99
  • Мнения: 748
George Michael - London   Tue 28/11/2006
 20:00 GMT   Earls Court, London

# 100
  • Мнения: 13 512
Монда, аз мисля, че в селото има тикви по това време и сигурно ще им занесат.
Аз ще взема ябълки.
Подаръците за персонала са  добра  идея - календар и нещо лично, имаше идея да е  някаква
козметика.Това така или иначе ще е в плана на следващото ходене, нали?
 И аз ще съм с кола. newsm01
Добре,тогава.Аз ще взема банани или мандарини.

# 101
  • Мнения: 2 839
Момичета, какво решаваме за цените на картичките?
Луксозните 1лв?
А другите?

# 102
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Момичета, какво решаваме за цените на картичките?
Луксозните 1лв?
А другите?

Аааа, нелуксозните-1 лев, а луксозните 1.50 май говорихме Grinning.

# 103
  • Мнения: 13 512
Момичета, какво решаваме за цените на картичките?
Луксозните 1лв?
А другите?

Аааа, нелуксозните-1 лев, а луксозните 1.50 май говорихме Grinning.
За количества над 1000 бройки, каквито заяви Дива- по 1 лв. луксозните. Иначе- 1,50

# 104
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не разбрах последната ви мисъл, госпожа... Какви количества?

# 105
  • Мнения: 13 512
Не разбрах последната ви мисъл, госпожа... Какви количества?
Над илядо къса. ...

# 106
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Вие каква бройка карти сте заявили, всъщност?

# 107
  • Мнения: 206
Момичета с това ходене в работен ден ,незнам кога ще намеря кой да гледа Лора и да дойда до дома.Многа ми е мъчно за децата ,поне за Коледа ще гледам да измисля нещо.Ако мога да помагам с нещо ,казвайте?

# 108
  • Мнения: 301
Ами тогава аз какво да купя??? Кроасани, бисквитки, сладко...още плодове??? Дайте идея, аз поизпуснах писанията и нямам време да наваксам.

Относно цените на картичките аз предлагам 0,80 за единичните и 1,20 за двойните. Все пак имаме доста бройки.. по-добре да ги реализираме сега, т.е. тази година, отколкото да ни останат за догодина Thinking

# 109
  • Мнения: 2 839
Относно цените на картичките аз предлагам 0,80 за единичните и 1,20 за двойните. Все пак имаме доста бройки.. по-добре да ги реализираме сега, т.е. тази година, отколкото да ни останат за догодина Thinking
yes
И аз съм на това мнение. SOS Детски селища си продават картичките от 1,20 до 1,80, а не можем да се сравняваме с тях. Засега  Mr. Green
Мисля, че цените на Пипо са по-разумни. По-добре повече на по-ниска цена.
Тъкмо говорих с една фирма. На тях им трябват 400 картички, но ми казаха че при цена 1,50 няма да купят.  Rolling Eyes

# 110
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Съгласен с Пиппо.  Peace Вие как мислите? Да не бъдем алчни?

Диана, може пък да организираш ходене в неделен ден? Сигурно ще има кандидатки за тогава, помисли и си пусни питанка. Не пречи да ходим поотделно, нали?

# 111
  • Мнения: 216
Соред мен най- разумно е цената на картичките да е по- ниска за голям брой картички и по- висока за единични бройки. Така смятам е справедливо. Да залагаме на сигурното. За цената мисля, че Pippo  е предложила оптимален вариант,... и с риск да се повторя - за голямо количество може да мислим за по ниска цена - при всички случаи ще сме на печалба- ние и децата!

# 112
  • Мнения: 301
......................
Диана, може пък да организираш ходене в неделен ден? Сигурно ще има кандидатки за тогава, помисли и си пусни питанка. Не пречи да ходим поотделно, нали?
Ами да, аз имам колеги, които все искат да дойдат, ама няма как.
Сигурно ще има желаещи. Питай, стига Василева да няма против Thinking
       А за големи количества картичките могат да паднат (за над 300бр) съответно по 0,70 и по 1,10лв. така при продажби "на едро" и дребно ще се получи приблизителна цена 0,95 - 1,10лв, но пък се надявам да продадем повече. Все пак всеки ще си направи сметката, а в книжарниците има и по-евтини...

# 113
  • Мнения: 4 187
Монда, аз мисля, че в селото има тикви по това време и сигурно ще им занесат.
Аз ще взема ябълки.
Подаръците за персонала са  добра  идея - календар и нещо лично, имаше идея да е  някаква
козметика.Това така или иначе ще е в плана на следващото ходене, нали?
 И аз ще съм с кола. newsm01
Добре,тогава.Аз ще взема банани или мандарини.

Аз също мислех да взема банани или портокали. За какво количество говорим  newsm78 ? Тогава да взема нещо друго а?

# 114
  • Мнения: 13 512
star:по-добре плодове.mandarinite i portokalite sa trajni,po-dobre ot кроасани и вафли

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 21:47 от monda

# 115
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не може в неделя Confused ! Тогава къпят всички деца поетапно, режат нокти, приготвят дрехи и са в авариен състав. Това, че помагаме не ни дава "автоматични права" върху режима им.
И на мен ми е най- удобно почивните дни, но- какво да се прави. Смятам ако Мишо не се разбере за петък с "целодневното яслене" да го взема- ще му е/им интересно предполагам.
Аз да се "автомобилизирам" ли?

# 116
  • Мнения: 301
Ето и цените за пликове, цената е без ДДС, за 1000бр:
бели-обикновено залепване - 18,90лв   т.е. 0,0189 за бройка
бели - залепване с латекс?? - 20,10
бели - залепване с лента -      23,50       т.е. 0,0235 за бройка
цветни- интензивни цветове - 40,80лв  т.е. 0,0408 за бройка
Ако кажете какви, мога да ги поръчам до утре или след сряда (когато се връщам)

# 117
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Embarassed Ще ми се да са цветни, освен от суета, ами и да се конкурентни, все пак. Общо стойността на продукта става 8 стинки и няколко парички с цветен плик, тъй ли? Шареното си е шарено, по-естетично-привлекателно е.  Белият плик - совсем обикновен плебей някакъв... Кой ползва бели писма вече?!?  Crazy
Чакам другите мнения.

# 118
# 119
  • Мнения: 13 512
И аз мисля да са цветни

# 120
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ти фнимауай, така както си зяпнала Монде, дан лапнеш някой муха, щот ше се задавиш и отиде ни мероприятието - ``Муха се опита да налапа човек, оживява по чудо`` -заглавие в жълтата преса..Онез Защитата на Животните като та погнат, ела гледай сеир...  Crossing Arms

Последно уточнение - утре в 8 30 на Мамбо Хеи, тоест в Лучанов на кафе? Ще нося чувал на гръб, ще ме познаете и по чарвения гердан.
Абе ние много малко време прекарваме с тези деца, не смятате ли? Тъй, нещо да говорим с възпитанието, в някакви игри да участваме или нещо друго занимателно..Да участваме в приложни игри, такива мисли ми се увъртат? М?

# 121
  • Мнения: 301
Аз пък повече от всичко обичам да ми е цветно.. и аз съм за newsm18

# 122
  • Мнения: 13 512
а в Добрич ще се ходи ли?

# 123
  • Мнения: 301
Ами ако ни приемат - да ходим... Или пък за Коледа????

# 124
  • Мнения: 3 595
И аз мислех за мандарини да взема...след малко излизам ще видя цени за пликове...сори вчера ме налегнаха гости от рано та до късно вечерта  Tired

аз съм за цветни  Hug

# 125
  • Мнения: 206
Цветни ,естествено!

# 126
  • Мнения: 180
цВЕТНИ!  Peace

# 127
  • Мнения: 748
А идеята за малките подаръчета.. Какво стана?

# 128
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Имам точно, конкретно запопитване. Колко хавтомобиля и колко дами с бебета ще идват. Аз съм с една приятелка и 2 чужди дами-майка и дъщеря, които бегло познавам, момата ми е колежка от хуниверситата. Да ги взимам ли, удобно ли е, почтено ли е? Майката била давала част от доходите си за благотворителност, но изпитвала съмнения къде отиват точно. Къде е давала, кога и как не зная, но й харесал нашият метод на благодеяние. Ако имаме 2 свободни места, мисля да ги поканя дамите?  Flutter

# 129
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Някой занимава ли се със застраховки?
Вярно ли е, че от утре по-високи цени на ГО щяло да има и било добре днес да си застраховаме фтомобила?  newsm78

# 130
  • Мнения: 2 839
А идеята за малките подаръчета.. Какво стана?

За възпитателките ли? Моята идея е някакви коледни сувенири. Имам предвид примерно коледни покривки, свещници ... всичко може да е, декември пазара е залят с такида домакински закачки. Аз лично не обичам да получавам парфюмерия, та затова аи никога не подарявам, прекалено индивидуално е.
Как ви се струва?

Аз съм с кола, без деца. Поръчах на Дани торта в Лучано, така че някой ще трябва да я придържа по пътя. Тревожно ми е, че не знам на коя от вас мога да се доверя за такова отговорно пазене. Имам притеснение дали ще остане за децата  Crazy

# 131
  • Мнения: 180
А идеята за малките подаръчета.. Какво стана?

ами аз предложих комплекти от AVON за около 15-20лв. ама никой не нищо не каза  newsm78

# 132
  • Мнения: 180
А идеята за малките подаръчета.. Какво стана?

За възпитателките ли? Моята идея е някакви коледни сувенири. Имам предвид примерно коледни покривки, свещници ... всичко може да е, декември пазара е залят с такида домакински закачки. Аз лично не обичам да получавам парфюмерия, та затова аи никога не подарявам, прекалено индивидуално е.
Как ви се струва?

Аз съм с кола, без деца. Поръчах на Дани торта в Лучано, така че някой ще трябва да я придържа по пътя. Тревожно ми е, че не знам на коя от вас мога да се доверя за такова отговорно пазене. Имам притеснение дали ще остане за децата  Crazy

Права си. Парфюмерия не е най-удачния вариант.

# 133
  • Мнения: 748
Бяхме говорили за децата.. Нали събирахме рула от тоалетна хартия.. За лакомства и разни такива май беше идеята?

# 134
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В тия джаджи ще давлязат миниатюрни вкуснотии. Мисля, че има големи пакети с мънички Марс, Баунти, Сникър, нали? Дъвка, някакъв друг бамбонец и ще стане? Какво мислите? Може например да ги нарпавим за момченца и момиченца - с ластици, фибички за изненада или дребни колички..  Party

# 135
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ние много хубаво сме се наканили, ама да бяхме питали и директорката или поне уведомили Embarassed. Аз съм виновен де, ама останах с впечатлението, че някой се е чул с нея за да сме категорични с дата Rolling Eyes. Обади ми се преди малко за да говорим за транспорта на макароните и като казах, че утре ще се видим преглътна и онемя жената Laughing. Обесних защо ще ходим и какво ще носим и утре ще трябва да я вземем пак от бензинаджийницата, щото е в отпуск една седмица. Не че имаше нещо против визитата Hug.
Дайте да преброим хората и колите! До тук с коли- монда, тонимам и дива. Желаещи монда, тонимам, дива, небесната+3, иви и малката, аз, пипо- тоест- 10 души.
Правилно ли смятам? Да не пропускам някого?

# 136
  • Мнения: 13 512
Аз ще идвам с Херми- може би с нейната кола,но все тая.10 човека сме дотук

# 137
  • Мнения: 143
В тия джаджи ще давлязат миниатюрни вкуснотии. Мисля, че има големи пакети с мънички Марс, Баунти, Сникър, нали? Дъвка, някакъв друг бамбонец и ще стане? Какво мислите? Може например да ги нарпавим за момченца и момиченца - с ластици, фибички за изненада или дребни колички..  Party

Ей тази идея много ми допада Peace
как ще се правят тез красоти  newsm78 всеки по-отделно или нещо общо ще се мисли а и още един вьпрос това за коледа ли ще го правим Thinking

# 138
  • Мнения: 13 512
Михайлова: Тези неща ще са за Коледа.Събирате  ли ролата?

# 139
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Товалетните ролки ще поръчам веднага, щом уточним бройката. Как смятате, колко да са? По едно на дете? В домът в Добрич може би тоже ще се зарадват на таквъз сюприз?

Ей, таз Провадия, никой не я споменава веке..  Thinking

# 140
  • Мнения: 2 839
Стела броите ли? Беше казала, че ще идва

# 141
  • Мнения: 13 512
Стела броите ли? Беше казала, че ще идва
Не,  Георг бил зает и не я пускал сама,така че  няма да дойдат. Star  ще идва, да.Станахме 11. с 3 коли.

# 142
  • Мнения: 143
Monda сьбираме  Peaceдаже ей на днес правих тиквеник и после  Toilet 
Само кажете колко трябват Mr. Green

# 143
  • Мнения: 3 595
Купих 8.8 кг мандарини (60 броя) + играчка овца със звънче за Ивелина  Whistling Не е това, което имах предвид мекичко за спане, но просто очите ми останаха в нея... Дано детето си я хареса  Simple Smile Пликовете бяха затворили като стигнах до тях извинете  Embarassed

В 8:30 се събираме или тръгваме?

# 144
  • Мнения: 13 512
В 8.30 се уговорихме  да тръгваме. А за Сезгин подаръка кой щеше да носи? Ивет? Да не е забравила?Остава значи да купим  сокове и някакви сушени плодове  утре от Мамбото.

# 145
# 146
  • Мнения: 4 187
Купила съм портокали ! 8:30 съм на линия (даже може би по - рано за кафе).

# 147
  • Мнения: 4 187
Стела броите ли? Беше казала, че ще идва
Не,  Георг бил зает и не я пускал сама,така че  няма да дойдат. Star  ще идва, да.Станахме 11. с 3 коли.

Аз ги броя 12  Thinking.

# 148
  • Мнения: 13 512
а тонимам броиш ли я? И тя ще лити със коуата

# 149
  • Мнения: 216
Бройте ме +1 , ще идвам с Мира  travel, няма кой да ягледа, от 300 000 гледачи, накрая ни един Cry

# 150
  • Мнения: 2 839
Нещо май станахме много народ с малко коли, а?  newsm78

# 151
  • Мнения: 13 512
Споко, и  аз ще си дойда с колата, Херми също, Катюша може би-тоже

# 152
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споко, и  аз ще си дойда с колата, Херми също, Катюша може би-тоже

Катюша винаги е с колата Wink. Малко мръсен, ама вози и се пуши Laughing.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мхмхмъх, Монде, провокатор таковзе!!  ooooh!

Утре съм пръв на сепарето, ще си точа ноктето и ще почесвам ушето. Толкоз сирьозен нивгаш съм не бивал. Нямам тръпение!  Hug

# 154
  • Мнения: 4 187
Ще има ли в 8 някой с кола на уречената явка  Grinning? Не ми се иска да мъкна чували в сладкарницата  Crazy, а искам и да сърбам кафе..... Whistling.

# 155
  • Мнения: 2 839
8:00-8:10 az

# 156
# 157
  • Мнения: 180
Нямам търпение да видя снимките! Сигурно още не сте се върнали.... АЗ седя и си чакам, поне снимчици да скив  Tired

Трябва ми спешно да знам кога ще са готови картичките, защото трябва да ги разпращам из чужбина а време не остана! Моля някой да ми каже. 10х

# 158
  • Мнения: 748
И аз ти правя компания.. Много ми е гадно ... За картичките сигурно поне седмица ...

# 159
  • Мнения: 748
А с герито какво стана, роди ли?

# 160
  • Мнения: 180
А с герито какво стана, роди ли?

Скорпионче, ако питаш мен, аз не я познавам  Embarassed

# 161
  • Мнения: 206
Трябва да са се върнали ,но не им пука за нас нещастните!

# 162
  • Мнения: 253
 Моля ви кажете как мина? Децата как са? Зарадваха ли ви се? Гушкахте ли ги?
 
 МОЛЯ  baby_neutral  baby_neutral  baby_neutral

# 163
  • Мнения: 748
Тез май са останали за целия ден Simple Smile
Ани, питането беше за всички Simple Smile

# 164
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не сме Grinning.
Хубаво беше както всеки път. Дани много се радва на подаръците и тортата, черпихме ги с меденки, гушкахме се. Децата ни се радваха много. Пак нямат храна и ще пазаруваме Confused.

# 165
  • Мнения: 206
Какво става с парите за храната ,от близо 3 месеца все нямат храна ,не ми се вярва министерството да бави парите толкова много ,ако не сме ние и другите дарители ,децата ще умрат от глад ли?

# 166
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Какво става с парите за храната ,от близо 3 месеца все нямат храна ,не ми се вярва министерството да бави парите толкова много ,ако не сме ние и другите дарители ,децата ще умрат от глад ли?

Не ти се вярва, но така излиза. Имат дълг към енергото в размер на 5000лева и министерството отпуска на месец по хиляда за енергото/заверява платежното/ и оставащите 200 за дома Confused. Днес бяхме в склада с Василева и домакинката, лично видях какво има, тоест няма Sad.

# 167
  • Мнения: 5 500
Какво става с парите за храната ,от близо 3 месеца все нямат храна ,не ми се вярва министерството да бави парите толкова много ,ако не сме ние и другите дарители ,децата ще умрат от глад ли?

Не ти се вярва, но така излиза. Имат дълг към енергото в размер на 5000лева и министерството отпуска на месец по хиляда за енергото/заверява платежното/ и оставащите 200 за дома Confused. Днес бяхме в склада с Василева и домакинката, лично видях какво има, тоест няма Sad.

Момичета, сигурна съм, че правите най-доброто, но вярвате ли наистина на персонала?
Защото, в един друг дом децата ми разкаваха, че ядат всеки ден домати с ориз, а леличките си ходят в къщи с пълни до пръсване торби!

# 168
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Вярваме, да са живи и здрави все така да си ги гледат. Правят им туршии, кисело зеле, със собствени средства купуват и шият пердета, купуват им от тях си вафли и дъвки- много хубави хора са.
Когато са имали продукти сме им гледали седмичното меню/никога не са ни отказвали да го видим/- хубаво си ги хранят. Правят има баници, бухти, мекички. Стараят се...

# 169
  • Мнения: 5 500
Вярваме, да са живи и здрави все така да си ги гледат. Правят им туршии, кисело зеле, със собствени средства купуват и шият пердета, купуват им от тях си вафли и дъвки- много хубави хора са.
Когато са имали продукти сме им гледали седмичното меню/никога не са ни отказвали да го видим/- хубаво си ги хранят. Правят има баници, бухти, мекички. Стараят се...
Браво, радвам се, питах, защото са рядкост такива хора, повечето са от онези другите!

# 170
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Афродит, напълно да вярваш на непознат е невъзможно. Трябва да има доза съмнение, подозрение, имаме го предвид, даже днес го коментирахме. Но всичко дотук говори, че персоналът на този дом работи с желание и влага каквото може. Директорката е много отзивчива и разбрана, лелите също. Не отказват нищо, съпричастни са! Катя днес учишлено влезе в склада да види какво се нахожда там - оскъдица. Shocked

Децата изглеждат добре. Виждат ми се що годе в добро психично здраве, ако можем да говори за такова при повечето от децата, които са с дълбоки травми от различни преживелици и всичко им е отпечатано по личицата. Хигиенизират се явно добре, помещенията са чисти, приветливи и шаренки. Има фотоси за тия работи - там се вижда. Нищо не ме кара да мисля, че има нещо нередно, дано наистина е така!

С децата не зная дали някой е говорил по отношение храната. Отдаваме се на щуро гушене и разпитване кой колко се обичал и какви подаръци искал от дяда Мраза, пардон Коледа, гримове, червила, дъвки (обещал съм! Embarassed)... Помолих възпитателките на едната група другият път да ни устрои час по рисуване и да драскаме групово нещо си. Рисунките естествено ще са за нас!  Hug Пък днес ги карахме да играят игри от нашто детство, беше твърде смешно и забавно, а децата се шашкаха какви правила стари имало навремето...
А как миришеше на вкусно.. Ах!  Embarassed

Днешната визитация беше изненада за възпитателките и лелите. Директорката също не им се беше обадила. Миришеше на много вкусно и предлагам другия път да занесем салам на децата пък да им изядем манджата?  Mr. Green Хъхъх.
 А каква радост с тая торта и свещички и рожден ден.. То беше олелия и танци - там снимките ще говорят...
Това се сещам в суматохата...

П.П. Пък тая питка тяхната.. Ах питка с мед, питка без мед.. Ще сънувам цял живот таз ароматна питка. Трябва да си изпросим за Коледа, а?  Embarassed Embarassed

# 171
  • Мнения: 5 500
Краставичке с домат или без, никой не може да го напише по-добре от теб  Heart Eyes

# 172
  • Мнения: 311
Ах, чета и завиждам, завиждам и чета  Sick ...следващият път и аз съм на линия, че ми е много мъчно за мушичките.
Питахте ли дали са им занесли тавите?

# 173
  • Мнения: 2 839
Минавам само да фърля снимките, после ще ви се явявам пак  Hug
ЧРД, Дани!!!

# 174
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тавите ги забравих в момента, в който прекрачихме прага на дома и глътнах глътка печен въздух от куфнята.  Embarassed Дано Катюш се е сетил, ама и на него му течаха лигите и една лелка ходеше след нея със стирка в ръка... Монда пък си бе турила корсет, не ядяла сладолед и без малко да си тури щипка на носа, дан мирише тая красота... Дива и тя подивя от аромата, Тони и Иви замислиха план за кражба, ама малките принцеси забутаха картата на подземието към куфнята и тъй всичко се провали - останахме гладни, алчни и ослюнчени. И всичко това от скромност!  Mr. Green

Персоналът (не визирам конкретно кой, щото не знам - въх туй е срам) приготвят някакви работи, като сувенири, изработени от децата или подобно, което да се продава с благотворна цел. Живот и здраве, на карнаваля ще видим произведенията!

Коледните падаръци на децата са скромни. Основното и най-модно нещо явно са жисиемите. Много фешън, ама не знам марка и модел. Ще ходим на шопинг скоро! Йюху!

Гюла беше ходила, сякаш с още едно дете на дофтор, ама хапаратурата се развалила и не свършили работата. Подробности - който помни да каже.

Едно момиченце ще идват осиновители от хАмерика да го гледат, сестричето му било в домът в Добрич и заедно  ги искали - дано стане!  Praynig

Господинът французой чака французкото семейство.

Рожденникът Дани, докато духаше свещите и стоеше на столчето в салона (после фотос ще качим) взе, че се поотпусна и му хареса да има празник. После се оказа, че братчето му Андрей има имен ден и си честитяхя и му пляскахме.. И тогаз вече ми беше най-тъжно... Cry  Това трима братя да оставиш, захвърлиш и да трябва да ги разделят... Ма то вече разделени, голямото братче отишло в Добрич 1-ви клас... Ма то няма думи тука, няма...
А пък на рождения ден накараха няколко деца да излязат и да поздравят Дани. Пожеланията бяха за рейнджър, пилот и не помня какво, беше много трогателно и сълзливо да гледаш малките самотни маймунчовци да прогнозиран бъдещето.  Heart Eyes
Един Господ знай какво ще става...

Рискувам Мая да заспи пред ТВ, затуй прекратявам многословието, ама ми беше хубаво да споделя. Чал! Hug

# 175
  • Мнения: 748
Едва се държа да не ревна.. Краставичната пак се отпусна Simple Smile Ако не съ го казвала скоро.. Радвамс е, че ви познавам и че ви има

# 176
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Момичета, страшни сте.  bouquet
Много са сладки дечурлигата.
А този рожденик, защо  толкова тъжен и нещастен. Май горкия не е знаел какво е да имаш празник за рождения ден.

# 177
  • Мнения: 180
Олееееее, страхотни са снимките! Браво пак на вас! Мондето къде се скри, покри! Simple Smile

# 178
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 ooooh! Много съм каталясал, обаче се сетих, че на Тони щерката реши да яде супа. Почитаемата госпожа беше не на себе си като видя, че бедното, гладно дете с охота яде от чуждата супа и я храни една от госпожите. А нямала харети?!  Rolling Eyes Яде, яде, напълни тумбака, фана си гадже под ръка (ща ма прощавати, не запомних името на баткото) и се фръцна към спалното помещение, с надеждата, че ще подребне кротка, самодоволна, следобедна дрямка. Уви, таз тъща се смръщи и прибра момата у колата. Wink
А може и да бъркам кавалерите, но това от старческа деменция, простено ми, нали?  Embarassed

И тъй де, още с усмивки си мисля за путешсетвието и не знам дали ще спа споконе сънь?!  Crazy

# 179
  • Мнения: 13 512
Ето го  Мондито. Много хубаво си прекарахме днес, имахме повече време за децата/ пак недостатъчно/ , но все пак...
Момичета-имаме нужда от храна  за Дома. Ако се сещате за борси,производители,приятели,които могат да  помогнат или да  ни дадат добри цени-свиркайте. Трябва им олио, брашно, сирене../това най-важното/

# 180
  • Мнения: 301
Краставичке с домат или без, никой не може да го напише по-добре от теб  Heart Eyes
Така е! Не ми стигат словата да разкажа толкоз цветно и емоционално Embarassed Embarassed Embarassed
Невероятен ден!!! После ми излезе душата, че утре сутрин заминавам... ама как да не дойда!
Рожденникът първо стоеше като за разстрел миличкия, но после завъртя едни танци .... ума ми се взе Hug
Не ми се тръгваше и вече искам пак!
За капак на днешния ден гледах и едно невероятно театро с Йоана Буковска и се довърших ... от положителни емоции Grinning Heart Eyes Two Hearts balloon

# 181
  • Мнения: 180
Монде, моя най-добър приятел за хранителни продукти е голям и метален, има табелка МЕТРО! Не мога да ви запозная лично, но мога да взема това онова от него. Кажете какво точно и количество, в събота ще ходя на пазар!

# 182
  • Мнения: 216
 Беше емоционално като всеки път! Трогателно и мило, едновременно тъжно и весело....
ooooh! Много съм каталясал, обаче се сетих, че на Тони щерката реши да яде супа. Почитаемата госпожа беше не на себе си като видя, че бедното, гладно дете с охота яде от чуждата супа и я храни една от госпожите. А нямала харети?!  Rolling Eyes Яде, яде, напълни тумбака, фана си гадже под ръка .... Crazy
Това "харети", сигурно ще да значи хапетит Laughing
 Така си беше! Докато си говорим за трудностите, които имат с храната и гледаме празния склад, мойта Мира вече е налазила супата на децата Shocked.Аз да се радвам ли, че яде (по- принцип е много злояда) , да плача ли? Embarassed

Децата обещаха да напишат писмо на дядо Коледа и ще очакват подаръци...Вярно е, че на мода сред тях са gsm-те и на мен едно момченце ми сподели, че това ще си пожелае на дядо Коледа...



# 183
  • Мнения: 3 595
Пиша, трия, пиша, трия...Небесна хубаво го е разказала  Hug

# 184
  • Мнения: 180
Кой ще им се обажда на тези джи си еми  newsm78

Какво ще кажете да им купим един Плейстейшън за всички?

# 185
  • Мнения: 13 512
Кой ще им се обажда на тези джи си еми  newsm78

Какво ще кажете да им купим един Плейстейшън за всички?
Boteva,Boteva...играчки,бе...какво ти стана на теб?!  И какви плейстейшъни-те няма какво да ядат, ти -плейстейън....ама.простено ти е- ти не си идвала там и  не знаеш какво  е. На 14-ти ще си говорим

# 186
  • Мнения: 180
Кой ще им се обажда на тези джи си еми  newsm78

Какво ще кажете да им купим един Плейстейшън за всички?
Boteva,Boteva...играчки,бе...какво ти стана на теб?!  И какви плейстейшъни-те няма какво да ядат, ти -плейстейън....ама.простено ти е- ти не си идвала там и  не знаеш какво  е. На 14-ти ще си говорим

OФФФФФ много съм зле признавам!  Embarassed Ами помислих си че искат истински! Те искуственните джи ес еми за за бебета! Голяма съм шматка. А пък за плейстейшъна наистина е глупава идея, сега ще си изтрия постинга, докато ти си единственния човек, който го е видял  Joy А какво ще кажете вместо джи ес еми такива, детски уолки токита, ще играят на криеница и ще си говорят по радиостанцията?   Sunglasses Какво ще кажеш, а?  Rolling Eyes

# 187
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Момичета, в понеделник или вторник/казвайте кой от двата дни Ви е удобно/ ще се събираме за да уточним последните детайли по устава преди внасянето на документите за сдружението. Моля всички, които искат да са сред учредителите да намерят време и да дойдат за да видите документите и да ги дообсъдим!

# 188
  • Мнения: 311
За мен по-удобен ден е понеделник, макар че общо взето няма значение кой ден ще е.

Някой писал ли е в Добричката тема? Може тамошните мами да се светнат за някоя земеделска кооперация в района. Тези кооперации обикновено раздават брашно и може да прежалят десетина - петнадесет килца.

# 189
  • Мнения: 216
За мен понеделник е идеално, няма какво да го отлагаме..

Какво ще кажете за 17.00 часа на кафе в Етно?

# 190
  • Мнения: 311
Това е, което написах в Добричката тема, дано някой се отзове.

"Здравейте момичета,
извинете намесването ми във Вашата тема, но се надявам да не отминете написаното като поредното мрънкане. Домът за сираци в с. Овчарово отново е без храна. Ние /варненските мами/ организираме за 14 декември посещение в дома, като тогава ще занесем хранителните продукти, които успеем да съберем. В дома се нуждаят от елементарни неща като олио, брашно... Ако някоя от Вас има връзка с борси, производители, вносители, търговци на хранителни стоки и може да помогне да бъде направено дарение или поне да бъдат закупени хранителни продукти с минимална надценка, ще направите едно добро дело преди Коледа. Децата са на студено, защото нафтата стига за да се пуска парното по 2 часа сутрин и 2 часа вечер. Поне да не стоят и гладни. Имат задължение за 5000 лв. към Енергото, а от Министерство на образованието се правят на халосани. Разбира се, че не сте длъжни да помагате. Това е въпрос на лична нагласа и преценка. Ако някоя от Вас има желание да дойде с нас в дома, ние ще бъдем там на 14 и ще се радваме да се запознаем.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144743.180 - това е темата, в която обсъждаме проблемите в Овчарово
Желая Ви приятен ден"

 

# 191
Много са ви хубави идеите Диде. Не съм ви забравила, ще ми гостувате. Надявам се, че и ти не си ме забравила. Силвия - ТВ Варна. Исках да е лично съобщението, но нямам много време да се ориентирам.

# 192
  • Мнения: 13 512
Много са ви хубави идеите Диде. Не съм ви забравила, ще ми гостувате. Надявам се, че и ти не си ме забравила. Силвия - ТВ Варна. Исках да е лично съобщението, но нямам много време да се ориентирам.
това беше за мама Диана

# 193
  • Мнения: 208
Момичета ,броите и мен .Ще се постарая с каквото мога да помогна PeaceМного ме разчустваха снимкити,защото аз съм родом от там,ще чета от какво имат нужда и ще ви помагам

# 194
  • Мнения: 311
Момичета ,броите и мен .Ще се постарая с каквото мога да помогна PeaceМного ме разчустваха снимкити,защото аз съм родом от там,ще чета от какво имат нужда и ще ви помагам

 Hug

# 195
  • Мнения: 180
Моля ви срещата да е във ВТОРНИК - 17:30, ако може, че и аз да дойда  Praynig В понеделник не мога. Разбира се, ако болшинството иска Понеделник, няма проблем, ще се информирам какво сте решили от темата.   bouquet

# 196
  • Мнения: 206
Здравей,Силве ,как ще те забравя ! С удоволствие ще ти гостуваме отново,като се надявам да привлечем повече хора за каузата ,както сама виждаш тя си заслужава!

На мен ми е удобно всеки ден ,само да е след 17.30!

# 197
  • Мнения: 3 595
На мен ми е възможно всеки друг ден освен понеделник, а вторника ми е идеален  Whistling

# 198
  • Мнения: 4 187
На мен ми е удобно и в двата дни. Както решите.


За посещението не знам какво да напиша, този път ми беше много мъчно  Sad. Всички дечица са толкова сладки и мили. Такива добри деца.......Просто искам да са щастливи......

# 199
  • Мнения: 705
Трябва им олио, брашно, сирене../това най-важното/

аз ще купя 20л олио и ще ви го донеса където кажете в понеделник. ако ви се струва излишно или не на място, или ако е по-добре да дам пари, кажете. просто на мен ми се иска да вложа малко повече труд, затова предлагам да купя нещо.

# 200
  • Мнения: 2 839
Stelt ... супер  Hug
Следващото ходене ще е на 13ти, та може и тогава. Аз от 8ми няма да съм тук, моля те дръж връзка с монда или катюша, за да се разберете как да ги вземат.
Благодаря   bouquet

# 201
  • Мнения: 180
Трябва им олио, брашно, сирене../това най-важното/

аз ще купя 20л олио и ще ви го донеса където кажете в понеделник. ако ви се струва излишно или не на място, или ако е по-добре да дам пари, кажете. просто на мен ми се иска да вложа малко повече труд, затова предлагам да купя нещо.

Добре, че прочетох форума, защото се уговорих с Монда да купя ОЛИО  Crazy Щяхме да ги храним 2 месеца с олио Simple Smile Стелт, аз ще купя брашно тогаз Simple Smile

# 202
  • Мнения: 705
свързвам се катюша на лс за олиото, тук само потвърждавам, за да няма дублажи!!!

# 203
  • Мнения: 2 839
Добре, че прочетох форума, защото се уговорих с Монда да купя ОЛИО  Crazy Щяхме да ги храним 2 месеца с олио Simple Smile Стелт, аз ще купя брашно тогаз Simple Smile
Я не бързай и с брашното, че имам надежда от едно място да ни подарят  Praynig
Има време, нека видим кое може да вземем като дарение, а останалото ще купим   bouquet

# 204
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Вземайте олио Peace! Много се "харчи" и никога не им стига.

# 205
  • Мнения: 216
Не се карайте, за всички ще има... Laughing

Имат нужда още от - картофи, замразени зеленчуци, домати  консерва, ...Катюш  е по- наясно още какво имаше нужда.. Rolling Eyes

# 206
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Чакай да давам идеи:
Тенекия сирене тежи много, ама е хубав подарък...
А сухо мляко какво купуват? Сигурно и от него се нуждаят? Трайно е?
Тоалетната хартия и тя пари струва, откъде се снабдяват знаем ли? С какво ги бършат тези бедни деца? Ако знаете как се радваха на влажни кърпички... Ама радост, ама бърсане, ама еуфория!!  Crazy
Мед нямат. Някой не произвежда ли?

# 207
  • Мнения: 311
Аз говорих с един производител на мед. Ще ни даде тенекията на най-ниската за него цена - 70 лв. На мен ми се стори цифра и затова не споделих по-рано. От друга страна аз си нямам никаква представа колко струва кг мед, а със сигурност знам, че неговият е качествен и чист.

# 208
  • Мнения: 4 187
Тенекията със сирене е от мен  Peace!

# 209
  • Мнения: 2 839
Тенекията със сирене е от мен  Peace!
Ок, аз чакам резултат от една мандра, та поне да е на възможно най-ниска цена.

# 210
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Кг мед по пазара и по магазините е между 4 и 5лв.
Тъй като не съм много наясно колко кг мед има в една тенекия най-добре ще е да питаш и тогава ще се знае дали е толкова изгодно.

# 211
  • Мнения: 311
Май една тенекия мед е 25 кг. Ако е така, излиза че цената, на която го предлагат е  2.80 лв. Безспорно медът е изключително полезна храна, особено когато произходът е гарантиран, но в момент като този, когато отново са без елементарни хранителни продукти, се опасявам, че на това може да се погледне като прищявка.

# 212
  • Мнения: 4 392
Здравейте момичета!  bouquet
Нахълтвам тук от Добричката тема! Blush

Пишете ме и мен за 14. Ще направя всичко възможно, да дойда лично.

Моля ви, кажете ми колко са големи децата в дома в Овчарово, броят им, от какво точно имат нужда и т.н. , за да мога да потърся спонсори, че времето лети бързо.

# 213
  • Мнения: 748
Децата са от 3 до 7 години, 30-тина деца... Имат нужда най-вече от хранителни продукти

# 214
  • Мнения: 180
Добро утро! Кланницата за която говорих аз отпада. Останалите съдружници на моя приятел не се съгласили!  #2gunfire Можете ли да повярвате..... Е как да е, хора всякакви  Tired Мисля за други варианти  newsm78.

Какво остава за срещата? Понделник или вторник? Колко часа?

# 215
  • Мнения: 4 187
Какво остава за срещата? Понделник или вторник? Колко часа?

И мен това ме вълнува !

# 216
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Повечето записали се, казаха, че вторник им е по-удобно Peace. Само ще изместим часа за да може и onche-bonche да присъства, защото се налага да е там. Та- вторник, Етно, 18.30?

# 217
  • Мнения: 206
Там съм!

# 218
  • Мнения: 13 512
Май една тенекия мед е 25 кг. Ако е така, излиза че цената, на която го предлагат е  2.80 лв. Безспорно медът е изключително полезна храна, особено когато произходът е гарантиран, но в момент като този, когато отново са без елементарни хранителни продукти, се опасявам, че на това може да се погледне като прищявка.
Медът аз ще го купя от пчелари.Говорих с тях -хем и на тях да помогна.

# 219
  • Мнения: 4 187

ОК, ще съм на уреченото място , но с дете най - вероятно  Rolling Eyes.

# 220
  • Варна
  • Мнения: 2 171

ОК, ще съм на уреченото място , но с дете най - вероятно  Rolling Eyes.

И за мен има такъв вариант...

# 221
  • Мнения: 4 392
Момичета, дайте , моля ви, някакъв линк със снимки на дома и децата в Овчарово да разгледам. Тези, които сте сложили преди няколко страници(ЧРД, Дани!) не ми се отварят. Blush
  bouquet

# 222
  • Мнения: 3 595
Тъй аз имам питанка...

Мойто дете вчера цял ден беше с едно друго, което се оказа, че се е разболяло от Варицела, но чак днес се разбра, че това бил проблема...т.е. в контакт сме били с вече заразено дете...аз без малката ставам ли за среща или не, че не ми е ясно newsm78 Елито засега е здрава, но принципно казаха, че карантинния период е 21 дни...а като гледам и с деца ще сте... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт