Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 15 853
  • 280
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Welcome back в най-големия онлайн змиярник...
И да внимаватИ, щото кълвем, папем, съскаме и кърмим... Много фнимателската...

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Добро утро,
за обяд съм там времето  е много обещаващо не като вчера.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ей, Таничка, дано не забравя да ти взема картите...

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А, добър ден.
Експри, какво е "папем"?  Mr. Green

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И АМ даваме  Twisted Evil аз да не съм като вас...животни такива..да кърмите с нехранителна кърма толкоз време  Mr. Green
Жадито ако идва да ми вземе онези работки Crazy

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А, добър ден.
Експри, какво е "папем"?  Mr. Green
Той ся като е на диета и вече само "папи" онлайн Mr. Green

# 6
  • Мнения: 619
Добро утро!
1.Заглавието ми харесва много!
2.Хера и Дони-вчера в 18.30ч ме среща Жоро на Иве1ина и ме бъзика,че се прибирам много рано  ShockedТъй,че и ние сме по метлосването,моля!
3.Ави прояде окончателно и след пюрето вече пропи и вода и не суче...Чувствам се ужасно от този факт...Искам си постоянно сучещото бебееееееее..... Cry

# 7
  • Мнения: 753
Ей решихте..., нарочиха ви за змии и на вас ви хареса rotfImao rotfImbo
какви змии може да има тука така и не разбрах, ...когато сервирате на собствения си син отивайки ви на гости с телефонно предупреждение 2 последователни недели любимите му пържени картофки с мас и вратни пържолки и картофено пиле под носа му, а прекрасно знаете че ПОСТИ, и е нейно желанието за всеки неделен обяд и ние се съобразяваме....за тази мама вече кое е по подходящо змия или женското съответствие на куче?... извадих 'късмет' с тази мамма майй....какво да очаквам спрямо мен, когато е толкова супер нежна към сина си.....

за петък и аз официално съм нарочила да е танци.....ще минем и ние, да ви запозная с Тигърче №1.....бре Хапчице трудна работа да се запазят за 8  места в мароканския ресторант....пушенето на наргиле и  #Crazy #Crazyна мен ми замая главата, пробвах и не ми хареса, но как щях да знам ако не бях опитала....друго си е в центъра на Амстердам с черно пиво в едната и с весела цигарка в другата .....спомена е по свеж Shocked

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 11:52 от Tigercheto

# 8
  • Мнения: 619
с черно пиво в едната и с весела цигарка в другата .....спомена е по свеж Shocked
А има ли спомен въобще?
Ех,спомени,спомени(доколкото ги имам,де от споменатата комбинация).....

# 9
  • Мнения: 449
Експри, хади деее, откога те чакаме да го извадиш тоз питонЬ, кво трябва още да направим hahaha Joy Joy Joy
Днес не ме банвайте, аз ще отсъствам по уважителни причини Peace
Дони,  верно то вашето ходене аналог няма, ама кво пък толкова-сега ви се е паднало
Whistling
И кво прайм с тоз марокански, да не стане тъй накрая да отидем на Дидо на гости да видим питонЯ Laughing
Тигърче, нема да се коркаш, ами се нареждай на опашката за най-голяма кобрица свекърва, ний с Хера засега водим класацията/борбата е много оспорвана Laughing/
Билбо_бо, недей да пропускаш такива хубави дни заради кърменето навън, мен целия град ми знае циците вече, след 100тния път/ний ги навъртаме за седмица най-много/ вече спира да ти пука Grinning

# 10
  • Мнения: 280
Ще дойдем и ние на Бирхала,то се знае,ама кога???Чеде май стачкува,реве нон стоп и още не е ясно кога ще сколасам да изляза.
И Жади не я банвайте,щото и тя е с уважителна причина.

# 11
  • Мнения: 11 315
Днес  нямам кредор се разписвам само .... в змиярника Mr. Green

# 12
Мда... Змиярник, я! Пък аз съм като малко пухкаво бяло зайче с кръвнишки червени очички сред ято пепелянки... Горкия аз...
Обаче и аз някакви метаморфози вече претърпявам, от време на време си набождам езика на зъбите си, пък и самия той понякога се раздвоява.


P.S. А мъжката змия змий ли се нарича, змиец или змей?




За отговор чакам...

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 11:39 от Таткото на Ива

# 13
  • Мнения: 753
ДРАКОН... newsm65......Тиранозавър.... Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 11 315



P.S. А мъжката змия змий ли се нарича, змиец или змей?


Змиеносец! Mr. Green

# 15
  • Мнения: 449
Мъжка змия   Mr. Green- една от малкото думи в българския език, които нямат мъжки род

# 16
Мъжка змия   Mr. Green- една от малкото думи в българския език, които нямат мъжки род

Мда... Това е тема за размисъл...

# 17
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
ЗМИЯНАЦ ????? newsm78

# 18
  • Мнения: 753
Както и да я сучеме...досега опита ми показва, че по съскащи и по отровни от женските индивиди не съм срещала..
Разбира се и съм на мнение. че форумската женска гилдия не е в този параграф, макар и 'нападната и очернена'..
А мъжката част е многооооо  далече в тази класацията, ...Да ви е плашил мъж змия???? Аз не съм срещала ама съскаща женичка насреща, опази ме... но...пък има и 'отровно захапващи скорпиони', ....макар и рядкост.

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 18:14 от Tigercheto

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
P.S. А мъжката змия змий ли се нарича, змиец или змей?

Мъжката змия се нарича "ЗЪМ"!
Дони трябва да го е чувала, аз от бургаско го знам. То оттам само бисери де (нищо лично Дони Heart Eyes)

Тигърче, стига си плюла по женските змии, забрави ли кой ти провали Св. Валентин и кой игра карти на другия ден вместо да се изивини с букет рози и шепа скъпи камъчета?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Някой да знае какво става с форума и защо ми няма линка към личните съобщения?
Всеобщ ли е проблема или моят телевизор нещо  newsm78

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
при мен се вижда

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Някой да знае какво става с форума и защо ми няма линка към личните съобщения?
Всеобщ ли е проблема или моят телевизор нещо  newsm78

В задтелевизорното устройство да не е?  newsm78  Mr. Green
Ей туй нящо при тебе накъде гледа?

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Някой да знае какво става с форума и защо ми няма линка към личните съобщения?
Всеобщ ли е проблема или моят телевизор нещо  newsm78

В задтелевизорното устройство да не е?  newsm78  Mr. Green
Ей туй нящо при тебе накъде гледа?

Въх, срамота!
Т'ва пък ако съм го видяла някога Embarassed

# 24
  • Мнения: 619
"Съпругът помага при раждането и държи лампата, за да свети на лекаря. Когато лекарят поема в ръце второто близначе, съпругът изчезва заедно с лампата.
- Приятелю! - провиква се лекарят. - Ела и донеси лампата. Струва ми се, че ще дойде още едно бебе...
- Не, няма да дойда! - отговаря отчаян съпругът. - Изглежда, че тая проклета светлина ги привлича... "

Стана ми смешно и реших да го споделя с вас....ако не ви е забавно,кажете да го изтрия...

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Запис в змиярника   Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 122
Здравейте на всички, благодаря за хубавите думи, ние вече сме си в къщи и скоро се надявам да тръгнем по разходки /дано се задържи хубавото време/. За сега се кърмим, надявам се да е доста време, старая се да вкарам режим, ама малко трудно с тази малка госпожица.
Ето и една снимка- вече даже се усмихваме http://www.bgphoto.net/photos/2512/o633087249474240000.JPG

# 27
  • Мнения: 753
Добро утро, зъмове и змийки!

Стефко, ами ей сега ме разкри вече: да такава съм , бързо ми минава, наистина забравих тоа гаден св. Валентин, но за догодина поне ще съм подготвена и няма да отбивам предварителните атаки на чуждите зъмове, а ще съм нежна и кротка та да не рева пак, ...нали съм водолей, минава и заминава, първите няколко часа са критични т.к. съм и дракон..... ама честно по съскаща змия от някои видове змиички виждал ли....цял живот живея с една като за пример: едната ми сестричка и смея да кажа че имам страхотен пример....

Еее вица е актуален Ави, не го изтривай!

Мини, голяма сладурана, може ли да се класираме с Дани бебе на опашката bowuu bowuu

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 08:31 от Tigercheto

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добре дошла на Стефания у дома   bouquet
ДНес по обед сме на Бирхалето...сссссссссс

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
нали съм водолей, минава и заминава, първите няколко часа са критични т.к. съм и дракон.....
Я, още един Водолей-дракон. Ставаме 3-ма Mr. Green

Мини, голяма  е красавица малката  Heart Eyes

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Пу-пу-пу, симпатяга дреболинка... Да е жива и здрава...!
И да се кърмите повече... Па за къв или чий чеп ти е тоя режим дет искаш да го вкарваш на дребосъчката...????? newsm78

# 31
  • Мнения: 619
Па за къв или чий чеп ти е тоя режим дет искаш да го вкарваш на дребосъчката...????? newsm78
Хих-и аз това исках да питам...
Добре дошли официално !
(Ама в този змиярник много трябва да я пазиш да не я ухапе някой..)
Еее,най-накрая Ави да си има приятелка в групата!

# 32
  • Мнения: 619
Някой да знае какво става с форума и защо ми няма линка към личните съобщения?
Всеобщ ли е проблема или моят телевизор нещо  newsm78
Лелее,от няколко дена забелязвам,че нещо не е наред,но чак сега виждам,че ги няма личните ми съобщения...
Жади,значи и моя телевизор не е в ред.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Някой да знае какво става с форума и защо ми няма линка към личните съобщения?
Всеобщ ли е проблема или моят телевизор нещо  newsm78
Лелее,от няколко дена забелязвам,че нещо не е наред,но чак сега виждам,че ги няма личните ми съобщения...
Жади,значи и моя телевизор не е в ред.
Не телевизора...задкормилното устройство е душата.....ссссссс Mr. Green Виж тоя бутон дали е в такава позиция

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не телевизора...задкормилното устройство е душата.....ссссссс Mr. Green Виж тоя бутон дали е в такава позиция

Стига съска, ми ела си прибери мъжа от нас, че моя след малко си идва, пък всичките ми гардероби са пълни!

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Стига съска, ми ела си прибери мъжа от нас, че моя след малко си идва, пък всичките ми гардероби са пълни!
Чай да те банна, че поне да си изпразниш гардеробите  Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 619
пък всичките ми гардероби са пълни!
С мъже предполагам. hahaha

# 37
  • Мнения: 449
Мини, много сладка принцесата Hug/още ли сте кандидатки да сватуваме Wink
Сватя, да ти кажа, и на мен ми няма линка на съобщенията, никакви знаци не ми сочат нагоре, гардеробите ми са пълни с всичко друго, но не и с мъже, а гемиите ми бавно-бавно потъват, като гледам това хубаво време и вашата организация за 8ми, пардон, 9ти март Laughing

# 38
  • Мнения: 855
Аз може само да мина край Бирхалето, че имам малко работа до Алианц България, а само до 15ч работят  Sad

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
пък всичките ми гардероби са пълни!
С мъже предполагам. hahaha

Бе гледам периодично да си ги изпращам при жените им, че като огладнеят се чудя какво да ги правя  Mr. Green

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Мини, много сладка принцесата Hug/още ли сте кандидатки да сватуваме Wink
Сватя, да ти кажа, и на мен ми няма линка на съобщенията, никакви знаци не ми сочат нагоре, гардеробите ми са пълни с всичко друго, но не и с мъже, а гемиите ми бавно-бавно потъват, като гледам това хубаво време и вашата организация за 8ми, пардон, 9ти март Laughing
Е, какво сега, да не искаш да кажеш, че няма да се включиш в мероприятието?
А някокаво развитие има ли? Някой да е запазил места?

# 41
  • Мнения: 855
За 8-ми март в мароканския места вече няма , има само долу в бара (поне снощи имаше....) , но ако сте решили да ходите там, пак проверете, може някой да се откаже или да не отиде ...  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 449
Е, какво сега, да не искаш да кажеш, че няма да се включиш в мероприятието?
А някокаво развитие има ли? Някой да е запазил места?
Не, бе, душата, аз ще се включа, ама в какво-не виждам нещо да сме организирали, това имам предвид Grinning
Иве, ние говорехме за 9ти март, че на 8ми нещо не ни допада шумотевицата на нас, дъртите Wink

# 43
  • Мнения: 315
mini_79 Честито малка сладка беба !   bouquet
Да е жива и здрава, и вие покрай нея, много да ви радва! Мн. е сладка на снимката.  baby_neutral

Днес май няма да можем да излезем, сутринта дадохме коли4ката до нас магазина, да я оправят. Ами механизма, дето се обръща дръжката, се развали. Надявам се днес да я оправят. Ако е готова днес, може да излезем следобед, ако не, 4ак утре.

# 44
  • Мнения: 449
Еййййййй, не се находихте, бе! Не може да се събере народа, че да я направим тази организация за петък вечер-да не сте се нещо отказали или вие няма да идвате и ще съм сама с мъжете ви Mr. Green Да знам за часа /и облеклото, де-кой чорапогащник да сложа Laughing/

# 45
Ще се включа по повод 8ми с по-друга насоченост Simple Smile Неска ми избирахме подарък - розова прежда, която отдавна съм си навила на пръста, обаче имам питанка "Къде да намеря жена да ми оплете по поръчка?"  Blush
А иначе и аз съм дракон обаче лъв  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 6 243
Има ли утре някой, който да отиде да направи резервация за 9ти в мароканския р-т?
Дотук: ние двамата с моя другар и Августа с нейния.

Ако ще се ходи, аз ще се обадя на Шумков, да каже идва ли и тя.

Някой знае ли дали приемат резервации по телефона?

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Приемат резервации по телефона...
089/8611194...

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хера трябваше да я свърши работата с резервацията днес.
Да казва бързо какво е направила!

# 49
  • Мнения: 315
Днес следобед беше готова количката, оправиха я, слава богу.  Simple Smile
Аз съм зодия рибка и тигър.  Blush

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Нищо не е направила Хера днес...ама утре ще се сбадя Blush Направо забравих...сори  Embarassed
Маса за 12 човека?...

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мили и уважаеми дами...! Още по-мили и обичани мами...!
Честит ви празник, от сърце...! Да сте живи и здрави и все така добри...
С много усмивки, целувам ви всичките, по няколко пъти...

# 52
Да не вземе колегата-петел всички целувки и аз се намесвам!
Поздравявам ви всички (което си върви с целувките, разбира се). Само моята Злати знае колко ми е трудно да приема някой като приятел, но вие изключително бързо влязохте в сърцето ми. Защото сте страхотни. И ако някой ви смята за змии аз ще кажа:
"-Ееее... Голяма работа, змии. Змии, ама хубави!"
Та така. Поздравявам ви всичките! (Което си върви с целувките, разбира се.)

P.S. И ние с Злати нямаме напротив да избягаме в Мароканския.

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 07:56 от Таткото на Ива

# 53
  • Мнения: 6 243
Пристигам първа да се целувам. Да има за мене най-много Laughing

И да се похваля с подаръка за този светъл социалистически празник:



Сега вече ще мога да си снимам манджите отблизо, отдалече и изобщо, както си искам.

# 54
Леле! Дова H5 ли е? С 12 пъти оптично увеличение. Ще се разплача от умиление. Пу аз снимам малко с него! Нахално, ненахално - искам си! Да ти е честит подаръка и добре дошла в клуба на професионалистите фотографи "Не на сапунерките".

# 55
  • Мнения: 6 243
Такова е. Има 12х оптично увеличение, 7,2 мегапиксела и още разни работи, дето не ги разбирам.

Имам литература за запознаване.

На кутията пише разни работи, преписвам ти ги: Carl Zeiss Vario Tessar, suer steady shot, high sensitivity ISO 1000, stong flash up to 16 m и разни други, твърде технически звучащи данни.

Ще ти дам да снимаш, ако снимаш мене  Wink

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Извинете  Crossing Arms Twisted Evil

Честит празник мили змиички Heart Eyes Да сте ми живи и здрави и все така приятно съскащи Heart Eyes


Двамата ни мъжовци ще ме разплачат днес от топли постинги Heart Eyes
Честит подарък на Сладка хапка...със здраве да си го ползва и много, много да ни снима Flutter

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 08:37 от Хера

# 57
# 58
  • Мнения: 753
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ, МАМИ!!!  bouquet  bouquet  :bouquet

Питанката на Гостенка една: по лек южно-западен диагонал на стоматологията  ма ул. Княз Борис има магазин за прежди и плетени неща, там се приемат и поръчки за плетене, има много голям избор на всичко и разбира се приемат и нови предложения на клиенти.
Мисля, че доста професионално се ангажират в областта си, аз съм доволна.

Честита камера Сладка Хапке! Много извънземно звучат параметрите, може би защото съм на сапунерка Grinning Grinning Laughing


# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Честит празник, мами!

Хапке, със здраве да си го ползваш фотоапарата!

Аз какво да кажа като и без сапунерка останахме, но за Великден съм заплюла едно канонче.

# 60
  • Мнения: 449
Благодаря на всички ви за поздравите/скъпи мъже, целувките ще си ги търся, да знайте/ Heart Eyes
И от мен:
ЧЕСТИТ 8 МАРТ! БЪДЕТЕ КРАСИВИ, ВЕЧНО МЛАДИ, ОЧАРОВАТЕЛНИ, СЕКСАПИЛНИ, ИМПУЛСИВНИ, АТРАКТИВНИ, ЖЕЛАНИ И ВИНАГИ ЖЕНИ!

Хапке, честита нова придобивка-със здраве да си я ползваш  bouquet
По отношение на "сапунерките"-моята снима на 6.00 мегапискела и също е с оптика Carl Zeiss като всички Сони-та Peace

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Честит празник и от мен!
Пожелавам ви много весело настроение, здраве и любов. Да обичате много мъжете си и да им готвите вкусно. Останалото оставете на мен  Mr. Green



Хапке, завиждам ти вече... и то не много благородно Rolling Eyes

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Резервацията е направена...12 човека за утре вечер в мароканския ресторант...за 19,30-20 часа на мое име.


П.П не Хера Mr. Green

# 63
Много мразя да търся темата на втора страница и за това малко я повдигам. Темата!
Това Сони беше другия вариант, когато вземах преди месец новия си Олимпус. Но заложих на познатото, че си бях свикнал на снимането на стария. Ще ми е много драго да проверя колко съм се минал. Щото... It's a Sony!

P.S. Хера ме е изпреварила в повдигането. НА ТЕМАТА!!

# 64
  • Мнения: 16
Честит празник мили мами!
Желая ви много усмивки, да сте обичани и влюбени и то не само днес.
 baloni newsm51 smile3525   

P.S. Ах как ми се изка и аз да дойда в Мароканския с вас, ама няма щото съм далече  Cry
Весело изкарване на празника на всички.

# 65
  • Мнения: 57
Честит празник и от мен!     bouquet
(А както чувам май и Алек се опитва да се включи в честитките  Laughing ).

Да се похвалим малко - за 2 седмици и половина сме пораснали 800 грама  Heart Eyes Не слиза от цицата, ама поне има защо  Wink

Хайде, лек и усмихнат ден на всички  Hug

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Отивам на Бирхалето

# 67
  • Мнения: 315
 ~ Честит 8 Март - много здраве, щастие и радост, успех и късмет, много любов, много цветя и всичко най-хубаво! ~   bouquet

# 68
  • Мнения: 313
 ДА СЕ ВКЛЮЧА И АЗ ЕДИН ПЪТ В ЗМИЯРНИКА...СССССС... Mr. Green

  bouquetМИЛИ ДАМИ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ДА СТЕ ВСЕ ТАКА ВЕДРИ, ЗАСМЕНИ, ВЛЮБЕНИ И ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВИ. МНОГО РАДОСТ И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА НАЙ-ХУБАВИЯ ПРАЗНИК! smile3525 newsm51

# 69
Умни ли са американците?
Или кратко педагогическо филмче за основите на историята, политиката и географията. На руски е със субтитри на английски.

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 12:48 от Таткото на Ива

# 70
# 71
Вече очаквам и Митьо Питона ex-Пищова да стане наш фен.

Таз девойка дали не и е страшно с таз голяма бяла змия на последната картинка? Че имам един двама приятели дето са готови да я успокоят. Всъщност единия ще успокои и змията, като се замисля...

# 72
  • Мнения: 6 243
Прати ги при мене. Ако не им хареса, аз ще ги дам на АнаКондьо, да видят, че има и по-лошо  Mr. Green

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ваш`та кожа змийска... И тяхната кожа змийска... Дайте ги при менИ... Шги изям...

# 74
  • Мнения: 11 315
Обичам ви змиици, змеици, смокчета и анакондьовци!  Hug
Чувствам се изключително поласкана от нашия Падуан и май ще трябва да го обличам  Mr. Green
Хубоу да полейте празника довечера и да ударите едно и за мен.
Не ме карайте да се преименовам и аз. Няма нужда, щото си хапя по принцип. Зодия Змиеносец Wink

# 75
  • Мнения: 6 243
За мароканския р-т запазвам още две места. Знаете за кого... да не влизам в подробности.

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Вече очаквам и Митьо Питона ex-Пищова да стане наш фен.

Не знам дали за моя Митя си говорил, но като му го показах това много се смя  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 6 243
Грешната! Имам едно предложение за редакция на подписа ти:
"Не хапя! Гълтам!"

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Отивам да пия мавруд, да пуша цигари и да пускам на сержи...да слушате  Twisted Evil
Не ме притеснявайте вечерно време да не се разправям по друг начин с вас  Mr. Green

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Приема се, ама Мамбата вече го е откраднала Crossing Arms

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Приема се, ама Мамбата вече го е откраднала Crossing Arms
Циция...махам го

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Приема се, ама Мамбата вече го е откраднала Crossing Arms
Циция...махам го

Не съм циция, ама освен мъжа ти друго не ща да деля с теб  Twisted Evil

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Грешната! Имам едно предложение за редакция на подписа ти:
"Не хапя! Гълтам!"

На всичкото отгоре, като си написах моето "Не хапя... поглъщам!" тогава видях твоето "Не лая. Хапя." и ми стана много всело  Grinning
Някой няма ли да си напише "Не гълтам! Плюя!", а друг - "Не плюя! Изсмуквам!" и така до края на света...

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бялата змия, имах препоръка...
Да напишеш whiteSNAKE...
Да става ясно, че иде реч за ЗМИЯ, а не за рокаджии...

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ох и Митьо Питона дойде.... Mr. Green

П.П Митя... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Представям най-новата змия...

# 86
  • Мнения: 0
Честито и от мен на всички женски змии!
На зъмовете желая весели змиици.

Хайде сега освен да ме посрещнете с пита и вино задето се престраших да ви вляза в терариума, искам и да ми разясните кой какви ги върши тук. Кой лае, кой хапе, кой смуче и кой поглъща? Че на жената и излязла афта в устата и не ставала тая вечер Joy

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Хора, да ви се оплача прецакали са ме много здраво с един парфюм, купи ми вчера мъжът ми 30 мл, сега като ги гледам онлине те 100мл са малко по - скъпи от това което платихме  Sad.
Изгубих ви дирята кой кой е, ама дано е временно увлечение  newsm78

Добре дошъл, питките Хапката ги прави.

# 88
  • Мнения: 6 243
Таничка, я пиши какво ти е купил таткото и за колко пари?
В някой он-лайн магазини цените са нереално ниски и човек не знае какво получава.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
http://www.ivis-bg.com/product_info.php?cPath=22_94&products_id=1067

eй това само че за 69 и стотинки, много е хубав ама чак пък такава разлика незнам

# 90
  • Мнения: 315

Изгубих ви дирята кой кой е  #Crazy , ама дано е временно увлечение.  Laughing

/[quote

Мале, луда работа, кой кого ще изяде, изплъ'е, изсмуче и др. хаххахахха  Laughing  Joy  hahaha  Laughing

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Изгубих ви дирята кой кой е, ама дано е временно увлечение  newsm78

За непросветените пояснявам... За да може по-лесно да се включат в терариума и в кълбото змии да се впишат...

Анакондьо - Ekcnpec...
whitesnake - Sladka Hapka...
Смок - Тактото на Ива...
СМОКиня - Злати, ама още не се е проявила змийски... Скоро ще съблече човешката кожа...
Зелена мамба - Хера...
The Sinuous Sin - Jade...
Митю Питона - Митя, на Jade, новорегистриран...
БОА ЕДНООКА - Тинчето...
Изпускам ли някой...?

Таничка, другия път като решиш да си купуваш някакъв, какъвто и да е парфюм, ще ми се обадиш... Е, това от 100 мл, което си гледала е тестер... Но както и да е...

# 92
  • Мнения: 315

Изгубих ви дирята кой кой е  #Crazy , ама дано е временно увлечение.  Laughing


Мале, луда работа  #Crazy , кой кого ще изяде, изплюе, изсмуче и др. хаххахахха  Laughing  Joy  hahaha  Laughing


# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Таничка, другия път като решиш да си купуваш някакъв, какъвто и да е парфюм, ще ми се обадиш... Е, това от 100 мл, което си гледала е тестер... Но както и да е...[/color]
Няма да е скоро и свекървата ми подари Нина Ричи нещо си  Simple Smile
Благодаря за разясненията кой кой е Simple Smile
Уф къде пише че е тестер незнам както и да е много е хубав и си го харесвам.

# 94
  • Мнения: 6 243
Бялата змия, имах препоръка...
Да напишеш whiteSNAKE...
Да става ясно, че иде реч за ЗМИЯ, а не за рокаджии...

Аз така си го харесвам повече, но в твоя чест ще си сложа лична титла, за да е още по-ясно  Laughing

# 95
  • Мнения: 619
Че на жената и излязла афта в устата и не ставала тая вечер Joy
Не вярвам!
Добре дошъл!

# 96
Eй, Мите! Най-накрая да се покажеш! Не зная къде го спотайваше тоя питон, но сега е време гордо да го извадиш. На светло!

# 97
  • Мнения: 753
Добру тру.......змие котилце1
 
Същото парфюмче имам така изглежда абсолютно, даже с кремчето, по ефикасен е  Mr. Greenне се учудвам за цената, мога да обясня но тръгвам за Пловдив.

# 98
  • Мнения: 315
 Добро утро на всички старозагорски мами, татковци и бебоци!  Hug

Днес имам РД. Ще ви почерпя виртуално.  Grinning

    

Ако се видим днес, ще почерпя.  Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 280
Krisdimar,честит рожден ден!Да си жива и здрава,да сбъдваш мечтите си и много усмивки ти желая.
А за почерпката не се притеснявай,тя Ивел1на е поела инициативата Joy

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Честит рожден ден и от нас  Laughing Пожелавам ти много щастие , радост и здраве   bouquet

# 101
  • Мнения: 280
Момичета и момчета,днес ми се вижда като за Сити.Ако някой има други предложения,нека се разберем по-навреме,защото се разбрах с моя приятел-психолог в Самаряни да дойде да се видим.Ще  ми се обади малко по-късно,за да уточним къде ще е кафето.Какво да му кажа?За Жади разбрах,че е в София,но отправям молба към останалите да се присъединят,за да го изслушаме момчето.Може да има добри идеи.

# 102
Вместо добро утро, че се изтърка малко:

 
А грозното патенце с неговите комплекси сигурно сериен убиец ще стане?

 
И нещо специално за пушачите:
- Тази ми е последна и повече няма!


Познайте коя от двойките има две деца?


Мечтата на системния администратор...
Ееееех, имам си една мечта...


И нещо специално за Митьо Питона...


Уайтснейк, тия не можеш ги спря. Нямат осъждане, пък и са малолетни. А тревицата изглежда тазгодишна реколта...


И пак за Уайтснейк: Кулинар си, ама такова нещо не си правила, нали?


На Сержи новия служебен автомобил...


Не зная дали ще купуваме обща детска количка, но предлагам аз да вземем тази безценна недвижима собственост. И ще се редуваме да я ползваме по семейно. Имаме нужда от усамотяване.

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добръ ден.....ссссссссссс  Crazy
Митя  Heart Eyes
Аз викам пак Бирхалето  Blush Пуших цигара навън и не ми се стори студено....може и аз да съм се сбъркала вече  Rolling Eyes
Сержо си хареса новия Хавтомобил Mr. Green

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Чертоянов, гледам че нямаш работа. Що не ми дойдеш на гости. Иначе добре се позабвлявах с картинките и коментарите. Смокиньо, не ме кълни, нищо няма да му направя. Малко работа съм му приготвила само. Mr. Green

КрисДиМар, честит рожден ден. Да много здрава, още по-щастлива и най-обичана.

# 105
Я! Да не се скоси нещо за цигарите?
Аз работа си имам колкото щеш, но какво по-добро начало от малко весело в началото на деня. За какво да ти идвам на гости?

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За какво да ти идвам на гости?

Имам 2 кила червени ябълки за изяждане Twisted Evil
Как за какво? Тоя принтер дето ме накара да го купя кой ще го подкара под Виста. Майтапа настрана, днес следобяд трябва да разпечатам едни пакинг листи и да ги дам да ги подпишан на обекта, че мистър Бонарди чака на факса в Италия от сутринта Tired

# 107
Моля, моля! Аз ти разправях за HP-то! Това ти беше по-естетично! Да съм виждал аз да се избира техника по хубост.
Днес ми се падна наистина доста работа и не зная. Щом е на зор може да се пробвам да дойда, но нищо не обещавам. Да не стане пак, че при мен всичко върви, а у вас - не.

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Последно питам днес къде?
Не ме карайте да ви изсмуквам.....

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да не стане пак, че при мен всичко върви, а у вас - не.
Ако е обратното много ще се учудя...

# 110
Да не би като дойда да намеря в принтера ви това:

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Това не би оживяло у нас. Тони и Алекс отдавана щяха да са му видяли сметката...

# 112
  • Мнения: 11 315
Смоче, много ме развесели с поздравите.
Особено последното попадение - все едно у нас Joy

# 113
  • Мнения: 449
Ссстига ссссте сссъссскали като ззззмии на кълбо Grinning
Много са ви готини новите имена. Добре дошъл на Митю Питона Heart Eyes
Сссссмоче, браво, бе, ти ссссе прояви пак Hug
Довечера ще доведа и аз една приятелка, имайте предвид още едно място/освен Джеринце, за радост на Хера Mr. Green/

# 114
  • Мнения: 23
я да съсна и аз малко  smile3521 smile3534

# 115
  • Мнения: 11 315
Само да вметна, че и аз се дегизирах, ама не заради вас. Laughing
Ама да съм в тон, де  Wink
Щото си имам нова "любимка", която ми лази по нервите.
Но няма да настигне МК.

Ако не сте видели
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171195.0;topicseen
А да видим дъл шъ пузнайти койе четиво е от мен Joy

# 116
  • Мнения: 449
Очиларке, сега нямам време, ама после ще вляза непременно и ще гласувам/ако не те разпозная, нъл' ще удариш едно рамо Wink/

# 117
  • Мнения: 11 315
Очиларке, сега нямам време, ама после ще вляза непременно и ще гласувам/ако не те разпозная, нъл' ще удариш едно рамо Wink/
Едно рамо - едно от тия с двуцифрен глас Laughing

# 118
Да не стане пак, че при мен всичко върви, а у вас - не.
Ако е обратното много ще се учудя...
За тези, които следят интригата с новия принтер на Jade - стана точно така - от моя лаптоп си печата, от техния компютър  - не!

P.S. На който не му харесват емотиконите да ползва тези:

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 17:09 от Смок

# 119
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
 Добър ден и от мен!!!
Да ви го пожелая  приятно изкарването в Мароканския , и леко с наргилето , че после боли глава... #Onfire



КрисДиМар , честит рожден ден и от мен! happy bd
Много здраве, щастие , късмет и любов .

# 120
  • Мнения: 6
Не съскай Сербезова.... Mr. Green

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Ооо, Змиеядец, добре дошъл!
Как да не те посрещне човек подобаващо:



# 122
Това изглежда толкова красиво, че не се стърпях да го покажа. Надявам се да става ясно какво е. Искам и аз така на Фотошопааааа...

# 123
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Аййй ,как ме  клъвна проклетийката Mr. Green

# 124
  • Мнения: 6
Като ще кълвем да  знайш...аватара ти е голям пак Twisted Evil

# 125
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
знам ,ама чакам да ми  я оправи мъжа ти...
       змията де smile3533

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ша го упрайм тоз гулям аватар...

# 127
  • Мнения: 753
Сссссссссс добру тру....
Хайде разказвайте за мароканския, ние не излизахме, не можеше да ходи от сряда вечерта моят Тигров Дракон, куцукаше, снимки, докторици, чекакчии, казаха преумора, компреси с лед и мазило с ракия...вчера вечерта кликна капачката и се оправи, но го боли крака още..притесних се, че лекарите казаха: ако до понеделник е така операция на минискуса.

Вчера взех изпит на който ходя от 2004 година, дядото все ме връщаше, с извинението че не заслужавам за 6, а той бил рядък фен на Берое(родом от Казанлък) и не можел да ми пише по малко, вчерашния ми опит беше за 7 път, искаше да му целувам ръка, аз отказах и се върнах в къщи с 5.
За пореден път се убедих, че доста луди шетат около нас  свободно.

Приятен ден ви пожелавам!

Шефката на крановете, обеща снимка от тържеството...да видим малкия принц..




# 128
  • Мнения: 619
искаше да му целувам ръка, аз отказах и се върнах в къщи с 5.
#Crazy
Добро ви утро!
Честито,Тигърче,поне няма повече да ходиш за този изпит!  bouquet
Имам една молба към женската част от форума:има ли някоя мама,която не ползва Авентската си помпа?Бих искала да я ползвам за около 2 седмици,да речем,за релактация(както всички знаете).Ави суче,но като види,че не пуска много,се дърпа и плаче...

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ся ставам.....сссссс
Честито на Тигърче   bouquet
Иве моята помпа е в СМОКинята  Flutter
На ресторанта снощи хубави манджи ама масата беше по-ниска и от тревата баси Twisted Evil Пък аз с пола  Crossing Arms знаех си, че трябва анцунга да надена Mr. Green

# 130
  • Мнения: 6 243
Иве, ще ти дам моята помпа.

Мароканците, да пускам ли снимки в глобалната мрежа?

# 131
  • Мнения: 619
ама масата беше по-ниска и от тревата баси Twisted Evil Пък аз с пола  Crossing Arms знаех си, че трябва анцунга да надена Mr. Green
hahaha
Било е забавно,не се оплаквай!Аз се каних да идвам,ама беше вече 19ч,та си викам-няма вече за къде да се оправям,пък и дали ще има места...

Благодаря ти много,Бяла змийо!  Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 11 315
Не знам дали за мароканците, ама заради мен поне ги пусни Praynig

# 133
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77


Мароканците, да пускам ли снимки в глобалната мрежа?

давай, да видим Мамбата с пола  bouquet

# 134
  • Мнения: 315
 Здравейте мами, татковци и бебоци!  Hug
Благодаря много за поздравите за моя РД. И не можахме да се видим с вас на Бирхалето по обяд да почерпя. Чакахме майка да дойде.Бяхме си у дома, семейно. Изкарахме си много добре. Следобед като се появи слънчицето, излезнахме след 15:00 ч. малко на раходка. Бебо много се кефи.  baby_neutral
Снощи не можахме да дойдем на мароканския р-т, няма на кой да оставим бебешока. Как изкарахте, сигурно много хубаво, гледам пишете и снимки сте направили, я ги постнете тук да ги видим.  Grinning

# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Специално за Тигърчето с хиляди благодарности за костюма пак!  bouquet
Макар че на самото тържество му бяха сложили елече вместо сакото... трябваше да го видиш как гордо си виреше главата, когато му го обличахме. Има и снимка как се оглежда в огледалото, но за съжаление не се вижда самовлюбения му поглед  Mr. Green











А ето и едно клипче от самото тържество, както и от това на Тони.

Хап, и аз чакам снимки и да внимавш да не ми качиш змийската поза от снощи Naughty


# 136
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
http://images14.snimka.bg/002361398-thumb.jpg

а дали успях да го направя както трябва???/

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Ако трябваше да ни покажеш миниатюрна снимка на Херината количка - Да, успяла си!  Grinning

# 138
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
нц, друго исках аз ,ама....виж си л.с.

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Даже и ти отговорих, дай да видим сега какво ще направиш.

# 140
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=112501


сега ще видим newsm78

# 141
# 142
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
БЛЯГОДАРЯ!!!!!!

КАКТО КАЗВА БАБА ВИ ЛИЛИ ИВАНОВА

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Извинете Кобро ама вий случайно да не си прекарахте нет у вас  Crazy или си на аванта в офиса на Сербезов  Mr. Green

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Малко вчерашни снимки...









Глейте ни к`ви сме сладури... Mr. Green
Змийски сладури... Взех да получавам ЛС-та да съм махнел тая гадна змия от аватара си... Mr. Green

# 145
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ку искаш сложи мен за аватар...достатъчно отровна змия съм Mr. Green /за справка - сержи Twisted Evil/

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Алоооуу, почти ни е изпаднал змиярника на 2-ра страница. Срамота!

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Никой не ще да покаже снимки от снощи от Мароканския... Прайте са само... А...?

# 148
  • Мнения: 6 243
Сус бре, ти още не си показал снимките от РД!

намалявам ги в момента. Ако не ми се приспи, ще ги кача някъде и ще пусна малко още тази вечер. Всички няма как да пусна - твърде много са, а и половината са на яденето в чиниите  Laughing

# 149
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Приемам критиката като конструктивна и ще се поправя...
Още тази вечер ще има снимки от РД на Алекс и от моя РД...

# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Приемам критиката като конструктивна и ще се поправя...
Още тази вечер ще има снимки от РД на Алекс и от моя РД...


Токущо намерих снимка в интернет от снощното посещение в Мароканския ресторант. Не знам кой ни е изтипосал така, но изглеждаме като... участници в групов секс?

# 151
  • Мнения: 6 243
Това кадро е направо гнусно.
Моите снимки са по-апетитни:
















Манджите ги публикувах тук: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=1222.0

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Как гнусно, бе, виж каква романтика и задушевност...

А тия снимки са супер, ама малко мънички. Ще има и по-големи, че не ми стигна?

# 153
  • Мнения: 6 243
Това да не е питон, че да е голям.
Хубавите неща вървят в малки опаковки  Mr. Green

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хубавите неща вървят в малки опаковки  Mr. Green

А пък гроздето е кисело ppp

# 155
  • Мнения: 6 243
Хубавите неща вървят в малки опаковки  Mr. Green

А пък гроздето е кисело ppp
На баба ти фърчилото Wink

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Стига глупости, че сме паднали много в очите на Бургас, морето и неговите трудови хора  Mr. Green

# 157
Специално за Бургас, морето и неговите трудови хора (и тримата ги познавам)  - ето как се празнува рожден ден по старозагорски! Снимките са малко, защото батериите съвсем удобно решиха да преустановят участието си в тоз неприличен купон, но героично отдадоха и малкото останало в себе си количество заряд. Нищо няма да кажа, но моля гледащите да обърнат внимание ма малкия (буквално, а бих казал и миниатюрен) червен предмет в ръцете на Анакондьо, присъстващ в някои от снимките (с ужас предполагам и в сънищата на някои дами).   



Тази снимка е последна, защото показва колко сме изнервени със Злати, Роси и Данчо след като сме чакали всички останали половин час на студа!


Тоз, който познае какво съм снимал на снимката, която е предимно черна с малко лилаво горе в ляво  получава вечеря с мен. Пу той плаща!

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Тоз, който познае какво съм снимал на снимката, която е предимно черна с малко лилаво горе в ляво  получава вечеря с мен. Пу той плаща!
Бе не се сещам какво е, но в момента отчаяно се нуждая от него...

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 01:48 от The Sinuous Sin

# 159
# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Т. е. пали колата, идвай да ме вземеш и се готви за ресторант за пушачи!!!

# 161
Пу! Догади се явно! Остави и другите да се почудят. На мен лично ми минаха 5 минути от живота, докато се чудя какво съм запаметил така!

# 162
И на тези, на които вече съм омръзнал, ще кажа:
"- Оппа! Пак здравейте!"

Тези снимки ги правих днес и не мога да не се похваля с нашето лъчезарно бебе Иван. С мама Злати много му се радваме.
 

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Страхотен дундьо! Пу!!!

# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тоз, който познае какво съм снимал на снимката, която е предимно черна с малко лилаво горе в ляво  получава вечеря с мен. Пу той плаща!

Вярно е, че Грешната змия позна какво е снимано на преден план... Стъклен пепелник... И явно без светкавица, щото тока на батериите беше дал фира... Ама никой не каза какво е това лилавичкото, нали...? Това е на моя милост бялата юначна фланелка, флуресцираща от лилавите (ултравиолетови) неонови лампи... Mr. Green
И вечерята изцяло я преотстъпвам на Жадиния...

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 01:53 от Анакондьо

# 165
  • Мнения: 855
Оле, какви усмивки раздавате  Hug Hug Hug Голям сладур е този Иван Heart Eyes

Съвсем се оплетох тука, само змии има и кой кой е....  newsm78

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хех, кой не спял... А пък ако се поровиш няколко странички назад... Дал съм конкретни подробности за това, кой кой е... Wink

А ето и моите снимки от Орфей Хаус и Пърфект Стрейнджърс...


























Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 02:53 от Анакондьо

# 167
Малииии! Тоя как ни е изтипосал! Аз с моята жена само дето любов не правих на масата, ама ти и това щеше да снимаш, нали? Нямат милост твоите батерии! Но малкото сони е направло свестни снимки. Сапунерките не били чак за изхвърляне! Особенно, ако са Сони и Олимпус. (За олимпуса и без това си го мисля, но ако бях се объркал да не го спомена вече щях да бъда обявен за Пресона нон-грата в квартала на Хера.)
Анакондьо, гледам, че и ти си на Фотобукета. Как ти се струва? Изтегли ли онова браузърче, в което можеш направо да дропваш сниките и да си ги качва автоматично? Мисля, че free акаунта дори и с 1 ГБ място си струва. Като за без пари е направо чудесно. Има и нещо друго - можеш да му задаваш каквито и да са по размер снимки, а самия фотобукет си ги намалява до исканата от теб разделителна спсбност. Но това не е новината. Новината е, ч явно ползват много читав конвертор на изображения и въпреки чувствителното намаляване на разделителната способност качеството на снимките остава доста добро. А това има значение все пак.

Брей! Аз за пепелника се чудих сума време, а за да открия какво е лилавото на снимката щеше да ми отиде половин живот. Явно има доста паметливи хора тука, защото аз даже не помня кога съм я правил.

# 168
  • Мнения: 449
Много сладко тоя Ванко на Смок-а и Смок-инята, бе! Пу-пу Heart Eyes
Смочест, и ти имаш малко снимки да публикуваш, май Wink На РД на Алекс си спомням вирехме едни дълги крака там, какво беше Laughing
Сватя, Алекс много елегантен bowuu
Поздравления за операторите, както винаги, но специално за Бялата змия...фотоапаратът определено ме изненада, предвид приглушената светлина в ресторанта  bouquet

# 169
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Не ме закачайте днес...на метлата съм.
Лея змийска отрова.... Twisted Evil

# 170
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Двамата с горната сме на черешата... Да не казвам къде... Mr. Green

# 171
  • Мнения: 11 315
Особенно, ако са Сони и Олимпус. (За олимпуса и без това си го мисля, но ако бях се объркал да не го спомена вече щях да бъда обявен за Пресона нон-грата в квартала на Хера.)
.
И в моя, тъй да знаеш.
Много я уважавам таз марка. Направо си е божествена.
Сони е за простолюдието Wink

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сони е за простолюдието Wink

Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха...
Кажи го на Бялата Змия...
smile3532

# 173
  • Мнения: 6 243
Бялата змия има Олимпус и много си го харесва.
Не се опитвай да всяваш интрига в отношенията ни със сватята.
Освен това през нейния Олимпус моето Сони може да се черви с пълно право. Като си дойде тя лятоска, ще й го крадна.

# 174
  • Мнения: 11 315
Бялата змия има Олимпус и много си го харесва.
Не се опитвай да всяваш интрига в отношенията ни със сватята.
Освен това през нейния Олимпус моето Сони може да се черви с пълно право. Като си дойде тя лятоска, ще й го крадна.
Няма да го крадеш, ами ще ти го пусна за една сесия  Wink

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Питат за раждане в старозагорското родилно...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170740.0
Само предупреждавам слабите сърца и бременните да не следват линка...
Особено бременните, те ще четат клед като родят...

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Бялата змия има Олимпус и много си го харесва.
Не се опитвай да всяваш интрига в отношенията ни със сватята.
Освен това през нейния Олимпус моето Сони може да се черви с пълно право. Като си дойде тя лятоска, ще й го крадна.
Няма да го крадеш, ами ще ти го пусна за една сесия  Wink
Извините гУспУжа Очиларката..лятоска като ми снимахте френската тънка снага де са снимковете  Rolling Eyes Crossing Arms Давай щот нъл знайш..бан и тва е Mr. Green

Вижте това Прав е Експрес..бременните и наближаващите раждане да не четат.

# 177
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Освен това пред нейния Олимпус моето Сони може да се черви с пълно право.

Айде да не си ги мерим, че да не вадя моя... Mr. Green

# 178
  • Мнения: 449
Очиларке, аз гласувах. Нямах нужда от помощ при разпознаването, нали сме родени на една дата с твоето раче Wink

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 12:00 от Пиперлянка

# 179
  • Мнения: 11 315

Извините гУспУжа Очиларката..лятоска като ми снимахте френската тънка снага де са снимковете  Rolling Eyes Crossing Arms Давай щот нъл знайш..бан и тва е Mr. Green

Моля госпожа позеленялата на метлата да не ме плаши с бан, а да се   въоръжи с търпение.
Мойто РС, дето са качени снимковете на френската ви снага, е болно и другата седмица се надявам да го оправят.
Изгоря му дъното и захранването дава на късо, та ще ми ги сменят.
Понатъй ще те удостоя с тази чест да ти ги пратя ... или да ги лепна тук кат афиш Mr. Green

# 180
  • Мнения: 11 315
Очиларке, аз гласувах. Нямах нужда при разпознаването, нали сме родени на една дата с твоето раче Wink
Благодарско!
Има ли други познали верния резултат? newsm78
Нъл съ борим за едната чест. Laughing
Даже не знам какви ще са наградите hahaha

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Извините гУспУжа Очиларката..лятоска като ми снимахте френската тънка снага де са снимковете  Rolling Eyes Crossing Arms Давай щот нъл знайш..бан и тва е Mr. Green

Моля госпожа позеленялата на метлата да не ме плаши с бан, а да се   въоръжи с търпение.
Мойто РС, дето са качени снимковете на френската ви снага, е болно и другата седмица се надявам да го оправят.
Изгоря му дъното и захранването дава на късо, та ще ми ги сменят.
Понатъй ще те удостоя с тази чест да ти ги пратя ... или да ги лепна тук кат афиш Mr. Green
Ни ма лепвай тук, че с таз снага кат топола много мъжки очи ще събера и сержи ще ревнува Mr. Green

П.П и аз гласувах

# 182
  • Мнения: 855
Eeе не останала свободна змия, да се впиша и аз в темата  Mr. Green

Иве, моята помпа също е свободна, ако решиш ще ти я дам  Peace

# 183
  • Мнения: 449
Жената на таралежа, аз съм бившата Августа/понеже питаш кой кой е, а не съм отразена в списъка на Анакондьо-още не си бях получила официално змийската титла/. А пък за имената остава, що, искаш ли да те кръстим усойница, например Laughing
Добре дошъл на мъжа на Зелената мамба, ах колко е уютно и топличко при нас в змийското гнезденцеее сссссссс

# 184
  • Мнения: 855
Жената на таралежа, аз съм бившата Августа/понеже питаш кой кой е, а не съм отразена в списъка на Анакондьо-още не си бях получила официално змийската титла/. А пък за имената остава, що, искаш ли да те кръстим усойница, например Laughing

Вече се ориентирах долу-горе кои са змиите  Mr. Green  Вярно, че имало още змии  Thinking ама май така ще си остана, само да не ме нападнете групово, че няма да се справя с всички  Mr. Green

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мен трябва да си ме познала Mr. Green

# 186
  • Мнения: 855
Мен трябва да си ме познала Mr. Green
Естествено  Mr. Green (сега и нещо друго трябва да напиша, че нали някой протестираше като се пише само по една дума  Wink )

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тоя дето протестираше не знам вече може ли да си намери място от сърбеж на гъза... Mr. Green

# 188
Особенно, ако са Сони и Олимпус. (За олимпуса и без това си го мисля, но ако бях се объркал да не го спомена вече щях да бъда обявен за Пресона нон-грата в квартала на Хера.)
.
И в моя, тъй да знаеш.
Много я уважавам таз марка. Направо си е божествена.
Сони е за простолюдието Wink

Браво! Има и друг фен освен мен на "Олимпийската" марка. След като вече направих няколко фотоса мога да кажа доста добри неща за Сонито на Бялата, но съм си фен на Олимпус и това е! И не само на олимпусите, а на големите олимпуси. Може и да се направи аналогия, че избивам мъжки комплекси с размера на фотоапарата, но само за процедурата ще кажа, че на Анакнондьо фотото е по-голям. Е, и на Бялата змия фотоапарата е голям колкото моя, но пък тя няма мъжки комплекси за избиване. Най-много да създаде комплекси на някой мъж...

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 15:20 от Смок

# 189
  • Мнения: 6 243
Стига сте си мерили това - онова, че на кокошки заприличахме, не на змии.

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Стига сте си мерили това - онова, че на кокошки заприличахме, не на змии.

Ха, че кой започна...? Главната змия-кокошкар - ти... Mr. Green

СМОК, изключително много ми допадна www.photobucket.com... Много добра функционалност, компресиране и незаменим интерфейс при постване на thumbnails... Ако трябваше това да го направя със www.snimka.bg... Щеше да ми отнеме повече от 4-5 часа... И да, ъплоудвам ги директно с уиндоус експлоуръра... Дори няма нищо за инсталиране... Само се добавя един ред в регистрите... За да ти се появи Photobucket като дестинация за ъплоуд в Web publishing wizard-a... Също така, този сайт ме изуми с машината си за компресиране и по-точно запазването на качеството при хипер смаляване на размера в байтове... Моите 51 снимки с резолюция 1280 х 960, с общ обем 26,1 мб, се компресираха до 51 снимки с резолюция 1024 х 768 и общ обем 3 мб... С най-прости изчисления... На единия гигабайт свободно място за ъплоуд, мога да сложа цели 16 500 снимки... Което си е много, както и да го погледнеш... Така че, определено много ми хареса Photbucket-a... Препоръчвам горещо...!

# 191
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Анакондьо може ли на булгарски език...тенкю bowuu Mr. Green

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Анакондьо може ли на булгарски език...тенкю bowuu Mr. Green

Кой е тоя език, мари Зелена мамбо... Да не би да искаш да ми кажеш нещо за Булгарплод...? И какво общо има езика с Булгарплод... Да не би да е имало няк`ва смешка за нечий език и консервите на Булгарплод...? Да е близал етикети или консерви в тенекиени кутии...? Компоти от сини сливи или томатено пюре в стъклени буркани...? Нищо не сфанах, обяснявай се подробно де...!

# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
СМОК, изключително много ми допадна www.photobucket.com... Много добра функционалност, компресиране и незаменим интерфейс при постване на thumbnails... Ако трябваше това да го направя със www.snimka.bg... Щеше да ми отнеме повече от 4-5 часа... И да, ъплоудвам ги директно с уиндоус експлоуръра... Дори няма нищо за инсталиране... Само се добавя един ред в регистрите... За да ти се появи Photobucket като дестинация за ъплоуд в Web publishing wizard-a... Също така, този сайт ме изуми с машината си за компресиране и по-точно запазването на качеството при хипер смаляване на размера в байтове... Моите 51 снимки с резолюция 1280 х 960, с общ обем 26,1 мб, се компресираха до 51 снимки с резолюция 1024 х 768 и общ обем 3 мб... С най-прости изчисления... На единия гигабайт свободно място за ъплоуд, мога да сложа цели 16 500 снимки... Което си е много, както и да го погледнеш... Така че, определено много ми хареса Photbucket-a... Препоръчвам горещо...![/color]
А освен с този публишър може да се ъплоудва и с техен софтуер, нали?
Защото аз така и не открих подобна функция във Вистата newsm78

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Анакондьо може ли на булгарски език...тенкю bowuu Mr. Green

Кой е тоя език, мари Зелена мамбо... Да не би да искаш да ми кажеш нещо за Булгарплод...? И какво общо има езика с Булгарплод... Да не би да е имало няк`ва смешка за нечий език и консервите на Булгарплод...? Да е близал етикети или консерви в тенекиени кутии...? Компоти от сини сливи или томатено пюре в стъклени буркани...? Нищо не сфанах, обяснявай се подробно де...!
Булгарплод-и разни...етикети..консерви..и други работи ...нцъ Twisted Evil Говоря за този език....ссссссссссссссссссссссссссссссс


П.П разбра ли ме Mr. Green

# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сичко разбрах от "ссссссссссссссссссссссссссссссс"-то...
Че туй мегабайти, мандабайти, мегапиксели - ништу не си вдянала...

# 196
  • Мнения: 6 243
Що не питахте кака си, бе! От две години си слагам снимките във Фотобъкета, Кондьо чак сега се светна  hahaha

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Сичко разбрах от "ссссссссссссссссссссссссссссссс"-то...
Че туй мегабайти, мандабайти, мегапиксели - ништу не си вдянала...

Вдявам само от сссссъссскобайт-и  Mr. Green
И от Митя и от Джери...че и от Стефи  Mr. Green /Смокинята да не чете моля Twisted Evil/

# 198
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Анакондьо може ли на булгарски език...тенкю bowuu Mr. Green
Мамбо, ти на студентски лекции не си ли ходила, че да си се научила да приемаш всичко, което ти се казва и да гледаш разбиращо?
Нали знаеш, важното е казаното да звучи максимално сложно Wink
Едно е да кажеш "слагам спирала", а съвсем друго "поставям интраутеринен песар".
Не е целта ти да разбираш, важно е говорещия да покаже колко е наясно  Mr. Green

# 199
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Греховната дори и пенджурите сложих да излеждам по-научно и по-начетена  Mr. Green А ти нали знаеш...чета първата и последната буква  Crazy
Цъцъра се гаврътна от корем по гръб, че и ръката си извади и навири гъза...и после се върна по гърб пак  Crazy

# 200
  • Мнения: 315
Хахахахахаха веселяци  Joy  hahaha  Laughing
Като заговорихме много за животни, освен змиярник (темата) да направим тема: Животни.
Да може всеки да се пише, кой както си иска.  Heart Eyes
Това за http://photobucket.com го знам отдавна, мн. е хубаво  Simple Smile , а и http://snimka.bg е мн. хубав сайт за снимки.  Heart Eyes

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мамбо, ти на студентски лекции не си ли ходила, че да си се научила да приемаш всичко, което ти се казва и да гледаш разбиращо?
Нали знаеш, важното е казаното да звучи максимално сложно Wink
Едно е да кажеш "слагам спирала", а съвсем друго "поставям интраутеринен песар".
Не е целта ти да разбираш, важно е говорещия да покаже колко е наясно  Mr. Green

Мари грешната, ти голАма стЮденка си била...

# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Поне се научих да гледам умно и да се разсмивам от доцентски обяснения Wink
Заслужаваха си хилядите левове за такси  Mr. Green

# 203
# 204
  • Мнения: 11 315
И като стана дума за снимки, компресии и обработка, да ви кажа нещо.
Разочаровах се от Пикаса, защото прави кофти компресия на снимките при обработка и след това става едно мазало....
В Уебшотс понякога има проблем с компресията, но в Мултиплай не съм имала.
Българските не ги ползвам все още, че тукашните ми стигат.
Открих още един сайт за качване на снимки - тукашен е. www.fotki.com

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Честито ви обръщане Зелена Мамбо . Heart Eyes

# 206
Що не питахте кака си, бе! От две години си слагам снимките във Фотобъкета, Кондьо чак сега се светна  hahaha

Гениалните мозъци достигат до гениалните решения по различни пътища.

P.S. Това бяха думи на един мой преподавател от университета. Боя се, че това е единственото, което съм запомнил от неговите лекции. Бяха по философия.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 22:40 от Смок

# 207
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Умряхте тая вечер, ник`ви ви нямаше... Дори и аз сам не успях да поддържам огъня...
Темата изпаднала назад...
Аз ви зарязвам... Отивам до Свищов и назад... Mr. Green

# 208
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес?
Кафе?
Къде?

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мишорииииии  Twisted Evil

# 210

Аз ви зарязвам... Отивам до Свищов и назад... Mr. Green


Блазе ти. И пътя е интересен и града си го бива. А аз отивам в Гълъбово... Това град ли е, село ли е, махала ли е? Може би рудник. Обаче щом съд откриха там...

P.S. И пак нещо да добро утро:
Индийски йога:


И йога по руски:

Столичная дава крилаа-ааа...

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 09:48 от Смок

# 211
# 212
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Айде по обед на Бирхалето.

# 213
# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Не спами...спазвай правилата, че пак ще наскочат  Twisted Evil Mr. Green

# 215
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
М-да нали ни следят.
И аз ще дойда -  дано  успея, че имам работа доста.

# 216
  • Мнения: 315
Днес времето е много хубаво, слънчево. Ще дойдем с Криско на Бирхалето. Там сме.  baby_neutral

# 217
  • Мнения: 855
И аз ще опитам да стигна навреме, че кафето в нас свършило....  Grinning

# 218
  • Мнения: 619
Аз пък (нали съм мишора) няма да дойда.

# 219
  • Мнения: 855
Ми то и аз като гледам няма да успея...  Embarassed

# 220
  • Мнения: 23
как сте бе дами? newsm78

# 221
  • Мнения: 23
и доспода
и разни съска  Grinning Grinning Grinning

# 222
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
как къде..... newsm78
по улиците Mr. Green
пълзим и си съскаме Crazy

# 223
  • Мнения: 183
Здравейте Simple Smile Гледам , че много съскате Simple Smile много отрова имате , надявам се до другата темичка да не е останала много от тази отрова , че да можем по - често да се включваме и ние Simple Smile Гледам , че сте изкарали много добре в Мароканския ресторант , жалко , че не съм била  с вас Simple Smile

# 224
  • Мнения: 23
трябва ми таткото на ива

# 225
  • Мнения: 6 243
трябва ми таткото на ива
Само гледай да не те чуе майката на ива.  Mr. Green

# 226
Еййй, тцъ-тцъ-тцъ... Само ти дето не си ме искала до сега. Ама ще издържа, ще знаеш. Казвай си тревогата.

# 227
  • Мнения: 23
ееееееееееееееееее
човек да не потърси чуж мъж начи Mr. Green Mr. Green

# 228
Ами казвай де! Аз съм и таткото на Ива, и таткото на Иван и на който още се обади, стига да го подкрепи с надлежния ДНК тест...

# 229
  • Мнения: 23
провери си личните съобщения

# 230
  • Мнения: 23
видя  ли?

# 231
  • Мнения: 619
Еййй, тцъ-тцъ-тцъ... Само ти дето не си ме искала до сега. Ама ще издържа, ще знаеш. Казвай си тревогата.
И аз не съм. Naughty

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Еййй, тцъ-тцъ-тцъ... Само ти дето не си ме искала до сега. Ама ще издържа, ще знаеш. Казвай си тревогата.
И аз не съм. Naughty
Aз пък сссссъм!!!

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Еййй, тцъ-тцъ-тцъ... Само ти дето не си ме искала до сега. Ама ще издържа, ще знаеш. Казвай си тревогата.
И аз не съм. Naughty
Aз пък сссссъм!!!
И аз съм и аз.....ссссссссссссссс  Mr. Green

# 234
Значи ще излизаме на разходка само с Ива с Ави, защото само тя не ме гледа похотливо! Ах, вие, пакостнициииии...

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ах, вие, пакостнициииии...
4470

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тук съм, следя ви, оглеждам ви... Сссссссссъссссскам...
Днес си поссссъсссках малко до Свищов и назад...
Весело е да си посссссссъссссскаш така...
Grinning

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Aз пък утре може да си поссъссскам до Габрово. Голямо съскане ще е по тия завои  Sick

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Винаги казвам на моя мъж , че ако започна да приказвам за трето дете  да ме заведе веднъж до Габрово . Аз сама ще се откажа . Мноооооого лошо ми става  Sick . Така че приятно прекарване Sinuous Sin    Tired

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Винаги казвам на моя мъж , че ако започна да приказвам за трето дете  да ме заведе веднъж до Габрово . Аз сама ще се откажа . Мноооооого лошо ми става  Sick . Така че приятно прекарване Sinuous Sin    Tired
Всъщност на мен завоите не ми пречат, ако аз шофирам. А май се оказва, че ще ходя сама, ако въобще отида...

# 240
  • Мнения: 280
И какви ще ги вършиш в Габрово?Да дойдем с бебко да ти правм компания?
Аз излизам и в 12 ще съм на Бирхалето.Ако има промяна в плановете,на гесеме-то съм.

# 241
  • Мнения: 57
И аз ще гледам да намина, въпреки че пак ще сме със свекито сигурно. Ама напоследък доста помага жената, та как да я лиша от разходка с бебока.

Хайде, до виждане по главната  Hug

# 242
  • Мнения: 619
пак ще сме със свекито
И аз ще съм с мойто...
Бяла змийо,ако искаш да ставиш помпата на Мамбата...с нея се виждам за разлика от теб.Все нещо става и немога да дойда навреме...

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И какви ще ги вършиш в Габрово?Да дойдем с бебко да ти правм компания?
Аз излизам и в 12 ще съм на Бирхалето.Ако има промяна в плановете,на гесеме-то съм.

Пътуването май се отлага за утре, но с удоволствие ще те вземем, стига да ти се пътува през Шипка.

# 244
  • Мнения: 619
Таралежова ще ми даде нейната помпа,Роси!

# 245
  • Мнения: 6 243
Таралежова ще ми даде нейната помпа,Роси!
ОК!
Ако решиш да си  правиш друстранно стимулиране, ще ти дам и моята  Grinning

# 246
  • Мнения: 140
Здравейте!Някой чувал ли е за частен родилен дом в нашия град?Нещо такова подочух,но незнам подробности

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Здравейте!Някой чувал ли е за частен родилен дом в нашия град?Нещо такова подочух,но незнам подробности
Ще има уж, но не е ясно кога. Частната АГ клиника е построена вече, намира се зад новия магазин на Па-па. Кога ще отвори врати за пациенати обаче е мистерия.

# 248
# 249
  • Мнения: 23
как  сте бе хора ?
как е в зарата ?
съъъъъъъъъъъъсссскахте ли днес по берхала?

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Съскахме, да сега съскам на мъжа ми.
Малката май е с конюктивит сълзи й едното оченце, от яслата като я взех имаше гурелче и много се учудих защото постоянно ги мият, беше засъхнало и оттогава 5-6 пъти я бърсах и все излиза newsm78.
Сега варя лайка друго незнам какво да направя, и как да съм сигурна, че е конюктивит.
Мимо, ти няма ли да дойдеш скоро да се видим.

# 251
  • Мнения: 23
някой да ми каже какво решихте за велик ден
аз пак съм  изостанала newsm12

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?

Таня, дали е конюнктивит може да ти каже със сигурност офталмолог... И добрите педиатри, само с поглед познават... Обаче... Има едно голямо ОБАЧЕ... Какъвто и антибиотичен препарат да ти изпишат... Искай микробиологично излесдване на секрет... За да си сигурна, точно тия бактерии, които се намират в оченцето на малката... От кой антибиотик ще бъдат уморени... Щото Росито, като беше с конюнктивит... Росица Кроснева изписа два антибиотика... В окото й се оказа, че има два гада... Единия се мореше от двата антибиотика, а другия от нито един от двата... И тогава включихме лечение с такъв, който мореше и двата гада... Така че, моят съвет - микробиологично изследване...

Шумковата... Шъ мъ звиняваш...! Първо, казва се Бирхале... Второ, ко само подпитваш и разпитваш съскали ли сме и ко сме правили в Зарата... Ми ела и виж... И трето... Ако скоро не се появиш... Автоматично получаваш титлата УНО ГРАНДЕ МИШОРА... Директно изместваш Пиперлянката от първото място... А-аа-а-ма-ха...!

# 253
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?


Нищо случайно няма! Нищо!

# 254
  • Мнения: 6 243
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?

На втория въпрос Смокинята знае отговора.

# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?

На втория въпрос Смокинята знае отговора.


Имам леки съмнения, че и на първия го знае  Mr. Green

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?

На първия въпрос си отговорих сам... Кой да се сети да погледне името на файла... chistka_monitor_007.gif
Обаче втория въпрос определено е от компетенциите на СМОКинята...
Но пък и СМОК-а казва, че няма нищо случайно... Може и да няма нищо общо с чистката на монитора... Може да е "чистка" на нещо друго... It's a metaphore... Перифраза демек, един вид, дет съ вика...

# 257
  • Мнения: 280
Eййй,пак сте ми дъвкали краката вчера.А аз отходене по улиците не съм разбрала.
и стига с тия кучета вечеНе разбрахте ли,че отдавна не сънувам еротични сънища.Никакви сънища не сънувам...Защотото почти не спя ConfusedИ не го разпитвайте Смок-а ми дайте да измислим как да го събуждаме,та и той да се грижи понякога за наследството по ранни доби.

# 258
  • Мнения: 23
как сте днессс?

# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
сссссссссссссссссс  Mr. Green

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ще излизате ли бе?
Аз да..ку някой има желание да ми звънка...по улиците съм.

# 261
  • Мнения: 855
И аз, ама след 12ч  Wink Ако не ви засека някъде, ще звънна  Peace

# 262
  • Мнения: 619
Някой да ми каже мога ли да изведа детето като снощи  е имало 39Т и е повръщало?(Ама цялата история продължи около 2 часа-после детето се оправи и си заспа,а сега му няма нищо.)

# 263
  • Мнения: 6 243
Ако детето е свежо и бодро, ти също (след снощните изпълнения), извеждай я.

# 264
  • Мнения: 619
Ами те изпълненията бяха до 22ч(т.е. в нормално време) и после Ави заспа и не се е събуждала,освен за 1 хранене.Педи също каза да я изведа.
Искам да ви разкажа за педито(жена беше) в спешния център.Пита ме тя на каква храна е детето,яде ли кухня и пюрета и аз й обяснявам,че яде ,но рядко.Педи заключи:"Значи основно е на кърма." и то с такъв тон,сякаш всички бебета на 9м са основно на кърма и това е най-естественото нещо на света.После ми обясни как ако детето неможе да успокои и все си мрънка,да му дам гърда  Shockedи да си гледам рахата.При което само дето не паднах.Сега съжалявам,че не попитах за името й.....Освен това не изписа никакви лекарства,а само неща против повръщане за да задържим панадола в Ави  Sick(Подозирам,че Кайракова щеше да й изпише и някое хапченце...)

# 265
Значи съвсем адекватно се е държала жената. Аз имам подозрение и коя може да е. Като цяло в спешния център педиатрите са виждали 2 и двеста, така че не можеш да ги учудиш.

# 266
  • Мнения: 619
Пак е с 39Т.

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Според мен, обаче... Ива и Ави няма в предвид Центъра за Спешна Медицинска Помощ (ЦСМП) или така наречената "Бърза Помощ"... Телефон 150, линейките... А има в предвид Центъра за неотложна медицинска помощ, който се поддържа от Асоциацията на семейните лекари и кабинета му се помещава в двора на бившата Военна болница... Там дежурят общопрактикуващ лекра и педиатър... Еженощно от 19:00 до 7:00 сутринта и през събота и неделя... Така ли е Ивата...?



П.С. Ми не са ли зъби...?

# 268
  • Мнения: 619
Така е Експри и нашето педи смята,че са зъби. Предложения да имате?Детето изглежда отвратително и е полузаспало,освен,че гори цялото.Дадох й 3 панадол-смятам да дам още 2-3 мг след малко.

# 269
  • Мнения: 855
Светли е хремав и сега му измерих температурата- 37,8 До сега не се е разболявал и незнам какво да правя  Sad Да му давам ли нещо за Т? В нослето пръскам Стеримар. Знаех си, че ще направим някоя беля в този вятър  ooooh!

# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ивелина, нищо не си направила в този вятър... Спокойно...!
А температурата е много ниска, за да се третира с препарат... Когато започне да става 38,5 - 39,0 - тогава можеш да даваш нещо против нея... До тогава, остави детенцето така... Температурата е защитна реакция на тялото... Тя помага да се морят гадовете (ако изобщо има такива) в организма му...

Само я следи постоянно, че малките вдигат бързо температура и са "по-устойчиви" - в смисъл, жизнени са и не им личи температурата... Събаря ги на по-висока стойност... Аз предполагам, че вие няма да вдигате повече...
Всички да оздравявате...! Бързо...!
newsm10

# 271
  • Мнения: 855
Тя и Ива ми писа на Скайпа, ама ме притесни малкия разбойник  Confused Сега спи, като се събудя пак ще меря, ние сме с един биберон термометър, дали измерва правилно  newsm78

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За твое успокоение... Живачния термометър - в дупето... Показанието на термометъра намали с 0,5 градуса... например - ако термометъра показва 37,8 градуса, това означава, че температурата му е 37,3 градуса... Ама да не му ръгнеш половината термометър в мънечкото гъзе... Mr. Green Само металното връхче и задължително го намажи с нещо мазничко - кремче или бебешко олио...

# 273
  • Мнения: 619
Аз я  меря под мишница.

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За твое успокоение... Живачния термометър - в дупето... Показанието на термометъра намали с 0,5 градуса... например - ако термометъра показва 37,8 градуса, това означава, че температурата му е 37,3 градуса... Ама да не му ръгнеш половината термометър в мънечкото гъзе... Mr. Green Само металното връхче и задължително го намажи с нещо мазничко - кремче или бебешко олио...
Ела аз да ти премеря така температурата, да знаеш какво препоръчваш. Нищо лично  Wink

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз я  меря под мишница.

Ама определено е трудно да задържиш 2-3 минути такова малко дете неподвижно, за да е стопроцентово допрян върха на термометъра до тялото и така наречена аксиларна ямка, бе иначе казано - под мишничката...



Змийо греховна, внимавай какво пожелаваш на ближния си... Да не те връхлети същото със стократна сила... И повярвай ми, няма да ти хареса...!!! Mr. Green

# 276
  • Мнения: 619
Аз я  меря под мишница.

Ама определено е трудно да задържиш 2-3 минути такова малко дете неподвижно, за да е стопроцентово допрян върха на термометъра до тялото и така наречена аксиларна ямка, бе иначе казано - под мишничката...

Mеря докато суче  Mr. Green .

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И повярвай ми, няма да ти хареса...!!! Mr. Green[/color]
Разбира се, че няма да ми хареса... ако диаметърът с който ме заплашваш е колкото на термометъра  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 6 243
Абе вие за детски болести ли си говорите или пак на глупости го избихте!

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ми аз говорех за детски болести, докато не се появи оная простачка, грешната змия...!

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бегоооооооооом, към новата темаааааа& … 72;аа...

Общи условия

Активация на акаунт