Отговори
  • Мнения: 1 209
Хайде на новата темичка, дано донесе късмет на всички НЕчакащи  Praynig Praynig Praynig

А докато си пиете първото понеделнишко кафенце, което Голделинка ще ни пусне ви предлагам интересно четиво и зяпно...

ЖУЛИ БАТ МИНЧООО
 

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 00:33 от Veri4

# 1
  • Мнения: 340
Някои купонясвате, а някои като мен цял ден до късно работят по ново жилище.  Laughing

Успех на всички през новата седмичка: които НЕчакат, да си видят двете чертички, които ще се трудят усърдно, спорна седмица!  Sunglasses luvbed Нека надежди се оправдават и усмивки греят по лицата на всички момичета във форума!  Hug Кой синьо, кой розово щъркелче, както си требе да се разпределят!

Ние също започваме да се трудим тези дни  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро и честита нова темичка на всички!
  bouquetНека тази седмица се сбъднат повече мечти и очаквания и кой каквото чака ( EFP) - да го дочака! Peace Кой каквото лови  fertilization luvbed - да го улови  preggo! А който не чака - да не го дочака! (гадината мръсна)  Peace
Успешна и спокойна седмица на всички ви! Нека е изпълнена с много  EFP, само радостни и положителни емоции и ведро настроение!  bouquet newsm51
Верич, къде е "четивото"? Да не го забравихте на Копринка? Party Оттам със сигурност сте донесли "нови сериали", но все пак- пусни и предишното, за да следим останалите! Peace

# 3
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро ви утроооо! Алоуууу, Копринка, спите още! Къде ми е кафето???
Сега, честита нова седмичка! Нека е много слънчева, бебеносна и емоционална! На всички НЕчакащи - стискам палци, на всички ловуващи - успешен лов!
Искам още веднъж да споделя, че изкарах прекрасен уикенд с най-приятната компания! Беше неописуемо, снимките са частичка само от това, което беше в действителност! Заредихме се с много хубави емоции и най-хубавото е, че вдички сме бременни! Mr. Green Сега ще следя кой ще се похвали пръв! Wink
Хайде хубава седмица и само хубави новини! Hug

# 4
  • Мнения: 1 369
Хайде честита ни нова темичка и само хубави новини в нея!
Ама от сутринта гледам снимки и малко ви завидях:))) Много хубаво сте си изкарали май,а:)) Сега вече свързах имена с лица или по-скоро с купонясващи физиономийки:))
 
 Хубава седмица на всички!

# 5
  • Мнения: 1 792
ЖУЛИИИ БАТ МИНЧОООООО. Laughing Drunk

# 6
  • Мнения: 1 247
ЕЙ Верич страхотна си  love001 желая всички късмет smile3525

# 7
  • Мнения: 660
Ееех, купон, а?! А някои се скапаха от лежане!  Whistling Whistling Не ви е срам!!! А алкохолните пари от Копринка, не знам дали Ели ги е усетила (кой беше писал), но днес се събудих с главоболие!!! От вас ще да е! Срамота!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Радвам се, че сте изкарали супер! Дано на следващата среща и аз мога да се присъединя!!

Да кажа също, че Крумчо, Сами и Голделинче са ужасно сладки!!! Да са ви живи и здрави и много радост да ви носят!  Hug Hug

Катерино моме, чудесна си, ей!   bouquet Трябва да ти кажа, че и аз напредвам с корема, ама ме досрамя да участвам с конкурса!  Blush Blush Аз вече мога да се поразхождам по малко, така че, ако имаш желание събота-неделя поне за една врътка в парка може да се чуем!  Hug

Кафе явно няма, поне да пожелая на всички успешна седмица и на всеки каквото иска да се случи! Целувки от мен, отивам сама да си правя кафе.  Confused

# 8
  • Мнения: 7 201
Добро утро и от мен!За 1-ви път се включвам при вас,мили момичета!Отскоро и ние се "трудим" усилено за бебче. newsm51Успех на всички!

# 9
  • Мнения: 202
Здравейте и от мен!и аз се включвам за първи път, макар че чета форума вече от близо месец,откакто и правим опити за бебе Embarassedвече имам дъщеря на 7 г и се надявам съвсем скоро щъркела да й донесе братче или сестриче Praynigрадвам се че ви има и че сме на една вълна всички Hug

# 10
  • Мнения: 167
Здравейте момичета.

И аз да се разпиша в новата тема....

Пожелавам на всички прекрасна седмица изпълнена с много положителни емоции.

На тези които не чакат да не дочакат и да видят най хубавите
 EFP.
На тези които ще ловуват- успешен лов.

КикиНики дано да не те навестява.

Пух голям ето това са координатите на д-р Мариана Цанкова:

Денонощен мед център"Св.Панталеймон"
София,ул.Княз Борис 1, Nо: 21
тел.951051062,954095088
GSM:0888 40 11 44


Искам да ви кажа,че и ние ще ловим тези дни и да ви предупредя,че следващите две седмици ще ми е много натоварено в работата и не знам дали ще имам много време да пиша ,но поне ще се постарая да ви чета.

Чао от мен.

# 11
  • Мнения: 481
Добрутро и от мен, мили купонджийки и не купонджийки!
 newsm68Бе то купона се беше завихрил още в петък май, с една песен от vbox7   newsm08  , ама явно вихъра на купона е бил в Копринка bigdance2
Разгледах снимките, големи убавици и убавци сте, а за малчуганите да не говоря!
Ай дано скоро идат и двете чертички, както е името на темата,  Wink
Добре дошли и на новите във форума "ИСкам бебе", и скоро да се сбъдне мечтата ви   bouquet
Хубав ден за всички!

# 12
  • Видин
  • Мнения: 961
Добър ден!  bouquet

Чаках,чаках кафето на Голделина...ама го няма Crossing ArmsТова на нищо не прилича да си знаеш Crossing Arms

Разписвам се в темата, ние тази седмица ще гоним яйцето, пък ще видим да ли ще го хванем...
Алооо, бременните от Копринка, то с тези алкохолни пари сте уморили и яйцеклетки и човечета и всичко живо hahaha Joy

http://iskam-bebe-chat.hit.bg/

# 13
  • Мнения: 256


Добър ден от мен момичета!Честита ни нова тема и седмичка!Нека тази седмица бъде изпълнена с много положителни тестчета!Стискам палци на всички НЕчакащи и скоро да се похвалят!

# 14
  • Мнения: 2 660
Докато схвана какво е ставало на Копринка... Grinning

Хайде, успешна седмица на всички и от другия месец половината да не ви виждам тук, а в отчетни  Mr. Green

Ние прекарахме много хубава събота и неделя, изцяло в плажуване. Сега отново се залавяме за работата. Жалко, че няма да има скоро пак моренце ..

# 15
  • София
  • Мнения: 1 220
Аааааа  мацки голям купон , голяма нещо сте заформили, браво на вас така трябва само дето още спите, но ви е простено  Hug Hug Hug

Ха добро утро и честита нова темичка, да е на късмет на всички, който са на ред да видят двете чертички и на ловуващите красавици  luvbed fingerscrossed fingerscrossed… На новите момичета добре дошли и с пожелания да не се задържат дълго, а по- скоро да се причислят към отчетени… Hug  bouquet
 
На всички  от сърце хубава седмица с много положителни емоции EFP fertilization stork-boy stork-girl и дано има много хубави новини, късмет момичета 
  Hug Praynig Peace

# 16
  • Мнения: 2 751
Мацкиии  Hug
Снощи се върнах от море и се чувствам като нова  Mr. Green
Гледах ви снимките от Копринка и така ви завиждам  smile3516
Ама не може няколко дини под една мишница  Thinking

Вили, честито, видяхме се с Голди на морето и ми издаде новината   bouquet
Сега ще прегледам и другите клюкини  Grinning

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Я да се запиша и аз тука. Mr. Green
Страхотно сте си изкарали на Копринка(завиждам ви) и всички сте много хубави. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 9 092
Кали, пусни снимки да изплакнем очо с морка водица Mr. Green
Браво на купонджийките от Копринка - да се представите достойно на тазмесечните квалификации Mr. Green

Весела седмица ви желая и много усмивки Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 789
Ей, Кали! Толкова дебнех тези дни из форума да те мерна, защото все ми се губеше от полезрението....знаех, че си на море, ама много време, бе жена! Hug
Ти какво направи там- свършихте ли работата? Wink
Радвам се, че сте изкарали добре и че сте си отпочинали!
Ето нещо за разхлаждане в тази жега (поне при нас е мор в офиса, защото нямаме климатик Cry)

Хубав ден на всички!  bouquet

# 20
  • Мнения: 534
И аз да се разпиша в новата темичка  Laughing
дано кой каквото иска да стане:
-който ловува да хване,
-никой да не го посещава неканена лелка
и да има много,ама много fertilization  EFP  stork-boy stork-girl preggo и накрая  newsm32

# 21
  • Мнения: 1 209
Малко със закъснение, но да ви пусна четиво от днешната преса...

Най-прекрасното списъче на УСПЕХА   EFP от 01.05.2007 г.  newsm51
1. Сноуфлауър  stork-girl; 2. Усмивка !  stork-boy; 3. Morgy  stork-girl; 4. biko stork-boy; 5. Desan4e  stork-girl; 6. juleto18 stork-boy; 7. slan4ogled  stork-girl; 8. iramira stork-boy; 9. DesiT  stork-girl; 10. dama stork-boy; 11. didikar  stork-girl; 12. Skiorche stork-boy; 13. izabela83  stork-girl; 14. Мери stork-boy; 15. Iveto_86  stork-girl; 16. anita7 stork-boy; 17. жаси  stork-girl; 18. evelinar stork-boy; 19. Славундер  stork-girl; 20. alina_si stork-boy; 21. myran  stork-girl; 22. Gigamiga stork-boy; 23. Вили_ stork-girl; 24. mimeto-rz  stork-boy; 25. Andjela81 stork-girl;


Хубавото списъче на НАДЕЖДАТА... Praynig

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец МАЙ ще види две черти!!!

22.04 - bikoEFP
24.04 - Desan4eEFP
01.05 - MorgyEFP     
02.05 - slan4ogledEFP   
07.05 - Усмивка !EFP
16.05 - DesiTEFP ; damaEFP
19.05 - SkiorcheEFP
24.05 - Bubeto
27.05 - izabela83EFP
30.05 - МериEFP


НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮНИ ще види две черти!!!

04.06 - anita7EFP
07.06 - Menta
10.06 - жасиEFP
17.06 - evelinarEFP
18.06 - alina_si EFP
24.06 - doddo
26.06 - Slavunder EFP; myranEFP
28.06 - KorNeliq
30.06 - skygirl

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮЛИ ще види две черти!!!

07.07 - mimeto-rzEFP
09.07 - Вили_EFP
10.07 - dari75
12.07 - Andjela81EFP; КРИСИ; г-жа Ен4ева
13.07 - ritka
15.07 - didi-2; Maya_M
16.07 - Martina75
17.07 - KikiNiki
22.07 - Juturna
23.07 - samimami; Луда гъба; diksis
25.07 - tai; kalli; galita84; koalkata
26.07 - ro6ko_; Аз съм си; silvi 35
28.07 - kalinkish
30.07 - dzimbi

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец АВГУСТ ще види две черти!!!

01.08 - *milenna*; roxanne25; SLADKA MAMA
03.08 - Жаклин; Iris_blu
04.08 - geri-meri(popins); pav111
05.08 - Veri4; mu6morok; puh golqm
06.08 - joli75
08.08 - koteto7975; ral4e
11.08 - lanna
13.08 - Катето

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 23:48 от Veri4

# 22
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, мацки!!! Да ви кажа, че в момента имам огромна нужда от всички вас!!! Бяхме на преглед в Селена с мъжо-нали планувах снимка на тръбите. Мислех да я отложа за септември, но вече наистина ми се изчерпа всякакво търпение. Бях при д-р Топалова, тъй като за нея чух много добри отзиви...Спермограмата на мъжо, която правихме миналата седмица се оказа отлична...Но при мен възникна проблем. Имам удебелена обвивка на яйчниците и затова образувам малки кистички, а фоликулите се пукат но когато станат по-големи, а дотогава яйцеклетката умира още в тях, тъй като не могат да пробият дебелата обвивка на яйчника...И добре че отидох-заключението е че снимката няма да ми помогне и трябва да се направи директно лапароскопия, за да се олющи прословутата обвивка, да се огледат тръбите и матката и ако има допълнителни проблеми да се отстранят веднага...И така утре сутринта съм на предварителни изследвания на кръв и при анестезиолог и в сряда постъпвам в Селена за лапароскопия...Май часът на истината настъпи...Малко съм притеснена, малко ме е страх, но искам целия този кошмар вече да свърши. Моля ви стискайте ми палци всичко да мине добре и да няма големи проблеми-имам нужда от молитви...Обичам ви и ви благодаря!!!

# 23
  • Мнения: 1 209
Катенце миличка, всичко ще бъде наред, ние сме с теб и ти го знаеш много добре...  Hug Hug Hug

Важното е, че причината е открита и вървиш напред... Ей, такива сме ние жените, няма да се даваме на някакви обвивки я    love001

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 12:06 от Veri4

# 24
  • София
  • Мнения: 3 789
Кате, стискам палци всичко да мине бързо, възможно най-безболезнено за теб, а резултата да е налице още следващият, най-късно по-следващият месец! Praynig
Не съм много запозната, но доколкото знам, при такава процедура яйчниците се "надупчват" с цел по-добро функциониране и обикновено резултата не закъснява! Ако греша- нека някой ме поправи!
Стискам палци, имаш подкрепата ми (емоционална)!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 792
Кате нама да се плашиш.лапарото ще мине бързо а после ще забременееш .сигурна съм.за да ти дам кураж вадя доводи и статистика.на майка ми 2 приятелки след дълги години безплодие родиха след лапаро скопия.аз също познавам момиче след лапароскопия дето забременя и роди.тъй че душко с теб сме стискаме палци да минава и да идва бебончо вече Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Кате и аз ти стискам палци всичко да е наред и скоро да се похвалиш с добри новини. Praynig

# 27
  • Видин
  • Мнения: 961
Катенце, стискаме палци, с теб сме!!! newsm10Кураж!!! Hug Hug

# 28
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Кате, голяма прегръдка и от мен! Стискам палци всичко да мине бързо и безпроблемно и скоро да се похвалиш с резултата! Знаеш, че те обичаме и те подкрепяме! Не се плаши, стегни се за последно, защото след това те чакат само хубави емоции и преживявания! Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 1 247
котенце стискам ти палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 30
  • Мнения: 9 092
Катенце, лапарото е хубаво нещо и често премахва проблема - зат'ва няма да се плашиш, всичко ще е ок.
В съседния форум има темичка за лапароскопиите, прочети отзивите на момичета, дето са минали през това - усещане, възстановяване, самата процедура и т.н.
Радвам се, че сте решили сега да я направите Wink

# 31
  • Мнения: 1 446
Кате, Стеф точно ми е взела думите от устата. Това щях да ти кажа и аз - от нас имаш мн стиснати палци, а ти не се бой - тъкмо ще отстраните проблема.

Вери4, супер заглавив. Само се надявам да се отнася до женската част - да не хване някой от мъжете  Mr. Green

Аз да питам нещо, щото моята спортна натура не се сдържа. Вери4а като ни е насложила едни щъркели - кой син, кой червен, ловим ли бас колко ще познае?!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 248
Леле колко хубави думи по мой адрес...Направо се просълзих!!! Благодаря ви, милички...Незнаете колко много значите за мен, колко е ценна вашата подкрепа и колко ви обичам!!! Hug

# 33
  • Мнения: 481
Катенце и аз ти пожелавам след лапароскопията да ни зарадваш с така желаните  EFP Важно е че така проблема ще бъде отстранен, и те  Hug за кураж и успех!
(между другото и аз ходя на гинеколог при д-р Топалова, в частния й кабинет- ти доволна ли остана от нея?А след като му дойде времето се надявам да раждам  в новата Селена, и дай Боже да се видим там  Praynig)   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 369
Катенце,имаш и моите стиснати палци!!!
 Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 1 209
Аз да питам нещо, щото моята спортна натура не се сдържа. Вери4а като ни е насложила едни щъркели - кой син, кой червен, ловим ли бас колко ще познае?! [/b]

Аз много залагам на тези щъркели Слав  Joy Звездите проговориха и в мен преди два месеца...  smile3534

# 36
  • София
  • Мнения: 1 220
И аз ти стискам палци Кате  Hug всичко ще мине и замине и после ще гушкаш едно сладко бебче , кураж мила до теб сме .. Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 167
Kате и аз стискам палци,дано всичко да е наред и  след лапарото  да ни се похвалиш с  EFP.

Veri4 пиши ме за 1.08. моля те, евентуално не чакам за тогава.

Мерси и ЧАО,.

# 38
  • Мнения: 2 751
Катенце, имах същия проблем преди.
Директно ми направиха лапаро, което е най-доброто речение.
Резултатът е в подписа ми  Grinning Mr. Green
Стана веднага след лапарото   bouquet

Стеф, само да ги оправя снимките и веднага ще се похваля  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 751
Който иска да плакне очи и да вдъхне от морския въздух, да зяпа (и който има свободно време за губене  Mr. Green)

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153868

# 40
  • Мнения: 9 092
Ох, страхотно е Embarassed
Кали, къде е това?
Направи ми впечатление, поне от снимките, че плажът и морето са доста чисти, така ли беше наистина?

# 41
  • Мнения: 2 751
Ох, страхотно е Embarassed
Кали, къде е това?
Направи ми впечатление, поне от снимките, че плажът и морето са доста чисти, така ли беше наистина?
ДА, морето беше страхотно, като езеро. Имаше малки рибки, които ти плуват около краката, направо супер беше плажът и морето тая година.
Това е к-г Градина, до Созопол.
Ходим там от години, на палатка. Тая година бяхме на 1ва линия, демек направо на плажа  Mr. Green
Тази година видяхме 2 пъти делфини, даже единият път ходили при мъжа ми, до лодката-надълбокото, и му скачали наоколо. Явно са си мислели, че е рибар и са искали да им хвърли риба. Каза, че било уникално преживяване. Grinning
Надявам се август пак да успеем да отидем  Praynig

# 42
  • Мнения: 1 446
Катенце и аз ти пожелавам след лапароскопията да ни зарадваш с така желаните  EFP Важно е че така проблема ще бъде отстранен, и те  Hug за кураж и успех!
(между другото и аз ходя на гинеколог при д-р Топалова, в частния й кабинет- ти доволна ли остана от нея?А след като му дойде времето се надявам да раждам  в новата Селена, и дай Боже да се видим там  Praynig)   bouquet

Таи, и аз смятам да отида тази седмица. Можеш ли да ми кажеш дали работи със Здравна каса, какво й е работното време и колко взима за преглед на частно?

# 43
  • Мнения: 1 446
Който иска да плакне очи и да вдъхне от морския въздух, да зяпа (и който има свободно време за губене  Mr. Green)

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153868

Мали, голЕм кеф! Кали, ама и ти си голяма мацка!

А бе тази седмица никой дума за овулация не е обелил!

# 44
  • Мнения: 481
Славундерче, за съжаление не работи със здравна каса  Sad А работното й време е доста плаващо, защото работи и в клиника Селена, та когато някоя нейна пациентка ражда, независимо по кое време, не може да бъде в кабинета си. Общо взето обаче не работи в сряда, а в другите дни е от 10ч. докъм 18,30ч. Да ти кажа и малко скъпичко взема - зависи за какво точно отиваш, но ако си за преглед като бременна поне 20-30 лв за да те гледа на вагинален видеозон. Обаче е много добра специалистка, изключително спокойна натура, никога с нищо не те плаши, малко мълчалива е - все трябва да я питаш за нещо конкретно, което те интересува. Работи от най-малко 20 години в тази област. Записването при нея става по телефона, давам ти го: 64-28-19, просто трябва да си вземеш час и ден, че както ти казах не винаги е в кабинета си. Успех ти желая, дано си доволна!  bouquet
Кали, снимките са супер, а дечко - аз вече ти бях правила комплимент, ама пак не мога да се сдържа - хубавец си е и туйто! Laughing.... ама и майка му си я бива!  Laughing

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 15:23 от tai

# 45
  • Мнения: 1 446
Инфо за пловдивчанки.

Току-що се обадих в кабинета на Д-р Топалова. Не работи с касата, но аз си записах час за всеки случай.

Ходих в Селена миналата седмица, там ми взеха 25 лв общо за преглед + коремен + вагинален. Досега ходех в Торакс /от години си ходя там/, но взе да ме удря по джоба, защото преглед + ехограф е 37 лв.

П.С. Момичета, можете ли да ми помогнете по тази тема : тук Не ме интересуват толкова координатите, колкото дали е задължително да ме преглеждат на държавно, за да ми признаят майчинството

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 15:28 от Славундер

# 46
  • Мнения: 155
Здравейте, да се включа и аз, последната Копринка...
Малко късно ама мъжо днеска ми е измислил една тежка програма, та време за нищо не остана!
Гледам всички сте добре и в настроение!
Само на Катето искам да кажа: Не се притеснявай, приеми го като най-положителното, защото да направиш постъпки в посока решаване на проблема си е направо положително!
На новите момичета- Добре дошли!
На бременните цунки по коремите!
На Копринките, много сте готини!
Аз зачезвам, чак утре ще се включа! Hug

# 47
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Днес имам повод да ви почерпя - с милото имаме годишнина:

В тези жеги така ми се пийва едно мартини...
Кате, стискам палци за лапарото!  Praynig Доколкото съм запозната минава леко. Бях се интересувала заради моя позната, при нея мина много леко и на следващия месец забременя с едно бандитче. Пожелавам ти го и на теб! Hug
Така хубаво сте си изкарали на Копринка!
Добре дошли на новите момичета!   bouquet
Лек ден и  Hug!

# 48
  • Мнения: 117
evelinar, честита годишнина! Много да се обичате и задължително да си пийнеш мартини!  1dating

Катето, не се притеснявай! Радвай се, че ще се справите с проблема и после  smile3504

# 49
  • София
  • Мнения: 1 248
Още веднъж ви благодаря сладурки, за успокоителните думички!!!
Тай-и аз искрено се надявам скоро да ходим с коремчетата по хубави поводи!!! Heart Eyes
Кали-много сте сладки, толкова е хубаво и моренцето...явно наистина сте си изкарали страхотно...

# 50
  • Мнения: 712
Здравейте, момичета, време ми е пак да се включа - не съм ви чела от сряда, а мно-о-ого вода е изтекла...
Най-важното - имаме си бебе Константин!!! Така се зарадвах като разбрах, все едно с племенник се сдобих  Laughing Ама нали сме си едно голямо форумско семейство...  Blush Айде, живи и здрави мама и бебе, скоро вкъщи и да се завърти около тях живота - истинския, пълнокръвния - вече са Ели, Ицо и Косьо - завършено семейство!  Hug
Катенце, съчувствам ти за предстоящата манипулация - представям си колко е стресиращо и даже страшно  Hug Ако ще ти помогне, повтаряй си, че това е стъпка напред към бебо и че когато махнеш тази пречка, неминуемо ще дойде  Hug Успех!
Ей, копринковци, добре сте си изкарали вие... айде, да ви е плодотворно джамбурето и чакаме резултатите  Wink Hug

Аз този уикенд, като всяка вярна и любяща жена, придружих мъжа си до толкова важното за него състезание по риболов  Mr. Green Обаче любовта и вярата не ми стигнаха, за да ставам в 5.30 всяка сутрин и да висвам 7-8 часа около напечения преливник, където мъжете си мереха... рибите  Blush И вместо това около 11 заемах позиция под един хубав чадър на 50см от вълните  Sunglasses Кеф голям! Мини ваканция с макси изживявания  Laughing.  Хапвахме, пийвахме, тези три-четири неща, а на мен като ми се отвори една хапка  Shocked... Много хубаво не е на хубаво... Добре ме съветваха да не си поръчвам таратор, защото водата е специфична, ама пуста лакомия... Прибрах се снощи със страхотен тен. И със страхотен вирус  Sick Цялата гама стомашно-чревни смущения, плюс температура и болки в цялото тяло. Нямаше как, трябваше да се замъкна на работа и това е най-дългия работен ден от как се помня ooooh! Не съм хапвала нищо, само се наливам с вода с лимонов сок, че да не  Sick всичко наоколо...
Е, щом се наоплаквах, време е вече да приключа дългия пост  Wink Поздрави на всички и ще ви нагледам в сряда (утре ще се лекувам вкъщи), а после живот и здраве, забегвам към Варна. Така че ще се "видим" по-нататък - и да ме посрещнете с куп положителни тестчета!!! Hug
Така че, мили дами, ако ще ходите на море южно от Бургас - внимавайте с храната и водата!

# 51
  • Мнения: 1 369
Евелинче,честита ви годишнина!  bouquet  bouquet

Кали,добре си дошла обратно в София. Снимките са супер,ама тоз Калоян мнооооо готин, един такъв чаровен, и все сладолед яде:)) Никога не съм ходила на къмпинг...ееех,размечтах се...

# 52
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Кали, радвам се ,че сте изкарали хубаво на почивката! И ние ще ходим на Созопол, та може да прескочим до Вашто местенце, щом е хубав плажа.
Кате, стискам палци за лапарото! Не се притеснявай, имам братовчедка, на която и правиха подобна процедура и после забременя след осем години стерилитет.
evelinar ,честита годишнина! Много да се обичате и скоро да гушкаш най-сладкия newsm32.
Добре дошли на новите момичета!
А на купонджийките ,браво личи си че сте си прекарали супер!  Всички сте големи сладурани. )ак ме хвана яд ,че не съм била там.

# 53
  • Мнения: 2 309
Кате,стискам ти палци в сряда всичко да мине безаварийно и да отстранят причините,които са пречка за появата на вашето бебче PraynigСъвсем скоро,в една от следващите ни срещи да мерим,не силикони,а "балони" Laughing

# 54
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Хайде здравейте и от мен!
Аз не че имам шанс за две чертички, ама пък от Копринка хич newsm47! Нали сме ранени, моя е на сух режим за сега! Ама и аз, де Weary! То оставаше и аз да не съм tooth smile3533!
Късмет на всички гонеши и НЕчакащи!

Кате, сптискам палци! Всичко ще е наред! newsm10 newsm10 newsm10

# 55
  • Мнения: 112
Здравейте, сладурчета!  wavey wavey wavey
Последните дни нямам никакво свободно време да се включа в темичката, но ви следя мнооого внимателно!  smile3556
Гледам купончета яки сте претнали, и снимките разгледах, човек само може да ви завиди! Страхотни сте! Виждам и Кали се е завърнала от море, направила един як тен и се е заредила с положителна енергия!
Кате, силно ти стискам палци, мила! Ние сме с тебе!  Hug  Hug  Hug
Евелинар, честита годишнина!   bouquet   bouquet   bouquet Много щастие, любов и топлина да изпълват дома ви!
Аз тия дни започвам с тестовете за овулация!  fertilization
А от четвъртък съм в отпуска за 2 седмици. Няма да мога да ви следя, но като се завърна очаквам да видя мнооого  EFP EFP EFP

Целувки на всички!  lovekiss lovekiss lovekiss

# 56
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте и пак благодаря на всички ви!!! Hug
Току що се върнах от предварителните изследвания...Източиха ми 3 епруветки кръв, дадох урина и говорих с анестезиолога за утре...Слава Богу поне до довечера мога да си ям и да пия вода, защото това по принцип ми е голям проблем. Не издържам без вода и 2 часа, но ще го преживея...И така утре в 8:00 съм на линия, пък каквото Господ е решил...Искам по-бързо да минава и да съм наясно какво става...Вече съм се прежалила и не ме е толкова страх, пък и с ваша помощ смее ли човек да се страхува...Ще ми липсвате докато съм в болницата, но аз си знам че ще бъдете с мен и това ми вдъхва допълнително кураж и смелост...

# 57
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен момичета Grinning
Малко късно се включвам тази седмица, ама от вчера е лудница в работата, като че ли ейййй няма мира вече #Crazy
За съм малко притеснена и ви моля да стискате и на мен палци, направо ми се е свил корема от притеснение. Нали имах някакви болежки преди време (естествено мрънках ви тук) и миналата седмица ходих на лекар, каза че матката е ок, няма ранички и др., вземи секрет за цито и микробиология и днес каза да се обадя за резултатите - направо ще се пръсна, такива мисли са ми в главата ooooh!
Стискайте палци всичко да е ок, ще докладвам естествено после Heart Eyes

# 58
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ЗДРАВЕЙТЕ МАЦКИ
ГЛЕДАМ ДОБРЕ СТЕ СЕ ЗАБАВЛЯВАЛИ НА КОПРИНКА
САМО ТАКА
АЗ МИНАВАМ САМО ДА ВИ КАЖА ЧЕ СЪМ ДОБРЕ НО ИМАМ МНИОГО РАБОТА И ВСЕ ПО МАЛКО  СВОБОДНО ВРЕМЕ ДА ПИША,НО ВИ ЧЕТА РЕДОВНО
ПО ПРИНЦИП  МНОГО   МИ СЕ ИСКА  ДА ВИ ЗАРАЗЯ С СТРАХОТНОТО СИ НАСТРОЕНИЕ-ДАНО ДА УСПЕЯ
КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ Hug Hug Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 481
Добър ден и от мен, дами   bouquet
Кате, с теб сме душицо! Дано всичко мине успешно, и резултата ти да е единствено този  EFP
ЕВЕЛИНА, честита ви годишнина, макар и с ден закъснение!! Много да се  hug с милото и още дълги години да е така!
Диди-2, браво че всичко е наред! Бъди спокойна  Hug резултатите ще са хубаави!
От мен само прегръдки за всички!!!(нечакащи и бебеправещи)  Hug Hug Hug

# 60
  • Мнения: 851
Здравейте сладурани  Hug
И тук да ви се израдвам на всички купонджии и купонджийки от Копринка - страхотни сте  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Катето, стискам палци всичко да мине ОК и ще видиш, че веднага след това ще последваш примера на Кали   Wink  newsm10 и ще видите резултата след девет месеца   newsm32

Евелинар, Честита годишнина мила  Hug Бъдете много щастливи, обичайте се и се радвайте на живота  newsm51

Диди-2: Не го мисли мила - ще видиш, че резултатите ще са чудесни  newsm10

На всички останали желая успешен лов  fertilization и дано всички тестващи се видят две дебели  EFP

Целувки от мен, желая ви хубав ден и много СЛЪНЧЕВИ УСМИВКИ  Hug

# 61
  • Мнения: 989
Кате, с теб сме.  Hug Писах ти в темата за лапароскопиите в проблемното, но ще ти кажа и тука - няма абсолютно нищо страшно. Нищо няма да усетиш, повярвай ми. Аз днес ще правя цветна снимка за втори път и мога да кажа, че предпочитам лапарото  hahaha Успех, мила!  Hug

# 62
  • Мнения: 304
Запис и от мен в новта темичка  Wink
Първо честито на Рони    bouquet
Второ изглежда сте си изкарали супер в Копринка  Laughing Много са готини снимчиците и вие разбира се  Hug Peace
Трето аз се олелих днес  #Cussing out Но най-лошото е че мъжО заминава скоро за Холандия ( не за Испания както си мислех) и май нема да има време да гоним яйцето тоз месец  Cry Мисля да го карам да пробваме с лИбоФ от разстояние  Crazy Само това не сме пробвали Може пък да стане  Mr. Green Иначе трябва да се разделя с вас А АЗ НИЩА  Tired
Лек ден   bouquet

# 63
  • Мнения: 155
Здравейте и от мен, ей ся се събудих, ужас... Това зверско спане незнам какво ще го правя!
Soul   Hug- дано любовта от растояние свърши работа-хихи!
Гери Мери благодаря за страхотното настроение и за заразата!
Кате стискам палци!

Аз сега ще стягам обяда, че мъжо ще се прибере всеки момент, след обяд пак ще ви нагледам!
Успешен ден!

# 64
  • Мнения: 481
Девойкииииииии! Обзе ме творческа идея и имам предложение за заглавието на следващата седмична тема, чуйте и ако искате редактирайте, приемайте или неприемайте, аз да си го кажа, че от утре до неделя ме няма, и затова още сега ще предложа заглавието
Ето го и него: "ЗА ПЪРВИ ПЪТ, НО С ДВЕ ЧЕРТИ СВЕТЪТ Е ВЕЧЕ ДРУГ" Sunglasses
Верич, ако ти пишеш заглавията, ако другите го харесат, напиши го, моля те Hug
Чао засега, пък пак ще се видим   bouquet

П.п. човечето с очилцата е част от предложението, хихи

# 65
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Запис и от мен в новата темичка , честито на Елито ,
Кате стискаме палци на теб всичко да е наред и да ни носиш добри новини в най скоро време.
Тай именцето на новата тема е супер, целувки на всички и доскоро писане

# 66
  • Мнения: 2 660
Момичета, ходих на гинеколог  и от мен днес има хубава и лоша новина...

Хубавата е, че нямам нито едно от страшните усложнения, които си представях. Лошата е, че ми откриха мини кистичка и псевдораничка на шийката на матката.

Много ще се радвам, ако някой ми препоръча лекар за проследяването на двете неща, че нещо не съм доволна от този, при когото ходих днес.

# 67
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Благодаря за пожеланията!
Кате, стискам палци! Всичко ще е наред!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Patishonka, мен ме лекува Начев и съм много доволна. Бяха ми открили раничка при раждането, оказа се май нещо такова, с едни глобулки ме излекува напълно.
didi-2, дано резултатите са отлични! Praynig
КикиНики, днес се засякох с Милена. Кога ще идваш на разходка към НДК?
Лек ден и  Hug!

# 68
  • Мнения: 2 660
evelinar, от коя болница е Начев?

# 69
  • Мнения: 802
Здравейте банда,
влизам само да надникна какво си правите и да ви се усмихна newsm53
Виждам снимки и разбирам, че купона е бил на ниво  newsm44 newsm68 newsm44

Някой не ме  познават, но пък някой ме познават  Naughty
както и да е ...

Стискам палци на НЕ чакащите  Peace Peace Peace

# 70
  • Мнения: 225
Както обещах включвам се с резултатите (казани по телефона, не съм ходила лично) ще отида в четвъртък.
Цитото е перфектно - няма нищо. Незнам коя група е обаче, но няма значение щом ми казаха, че всичко е наред. Секретът от микробиологията е дал някакви бактерии (пак не казаха какви, като се чуя с лекаря ще ми каже), за които щял да ми предпише някакви глобулки за влагалището. Казаха, че няма място за никакви притеснения.
Това е от мен засега, благодаря на всички  bouquet

# 71
  • Мнения: 155
Усмивка време беше да надникнеш, съвсем ни заряза...
Надявам се всичко около теб и бебо е наред и да се видим, че се забравихме!
Диди, много се радвам, че резултатите са добри и ти пожелавам много бързо да се разделиш с бактериите и да се похвалиш скоро време!
Патишонка дано нещата се наредят по най-бързия начин! Успех ти пожелавам!
Таи много готино заглавийце!

# 72
  • Мнения: 802
Усмивка време беше да надникнеш, съвсем ни заряза...
Надявам се всичко около теб и бебо е наред и да се видим, че се забравихме!

Благодаря ти, че ме спомена  Hug Hug Hug
не съм ви зарязала, аз често надничам, но вече има доста нови момичета и аз не ги познавам, а и те мен и за това ми е малко неудобно ...
За сега съм добре, Дай Боже така да е ...
Пожелавам на всички да изпитат тази радост !  Hug
нямам нищо против да се видим  Hug

# 73
  • Мнения: 1 671
Patishonka , работи в МД. Преглежда в поликлиниката, на 2 етаж. Мисля, че в понеделник следобед. Прегледът - ехография, колпоскопия и цитонамазка ми беше 60 лв. Това беше средата на януари. Може би трябва да се обадиш да питаш на място, може да има някаква промяна.

# 74
  • Мнения: 163
Само да свирна, че пак съм на линия. Както се очакваше, пътуването ме разтовари и сега започвам с нови сили(емоционални). Замислям се да повегетарианствам известно време - на приятелката, на която бях на гости, сестрата 10 години чака детенце. За това време нищо сериозно не им откриха нито на нея нито на мъж й и те от зор накрая повегетарианствали 2 години по нечия препоръка и сега имат две момиченца. Може да е самовнушение или каквото и да е, но не пречи човек да опита - най-малкото ще се попречисти...
Чувствам се чудесно - едно спокойствие ме налегна. Не знам дали се дължи на това, че смлях и осмислих нещата и приех, че трябва да си платя за всичко пък пари от къде, ще му мисля в крачка или пък спокойствието ми е от многото посръбната биричка в жегите... ама ми е кефффффф  cheers  yesyes  ukliam1

# 75
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Гъбич, радвам се че се чувстваш по-добре и си по-спокойна!
Скарах ти се в предната седмична тема, ама и тук ще ти се скарам!
Защо изчезна бе жена? И нищичко не каза за прегледа? Сума ти време ти се чудехме какво е станало! Ааааааа, няма да правиш тъй!!! box
Радвам се, че си пак тук! Липсваше ни!  love001
Ако опитам да накарам мъжо да повегетарианстваме е най-сигурния начин да го тръшна  newsm62!

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 22:24 от dari75

# 76
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте и от мен!
Луда гъба ,за вегетарианството - мойта етърва реши ,че ще бъдат вегетарианци с мъжа й и вече повече от 10 години са такива. Сега са на 42 и 45 години , а изглеждат поне с 10 по-малко. Чувстват се много добре, нямат излишни кг., а тя имаше и почти не боледуват.
Кате, с теб сме!!! Hug

# 77
  • Мнения: 1 436
Кате, стискам палци лапарото да мине бързо, безболезнено и най-вече успешно  Hug

Копринките, големи сте купонджийки  newsm19 Drunk cheers  newsm24smile3559. Аз се чудя що темата върви толкоз бавно, 'ми то вие сте махмурлийки още  Mr. Green

Гъбич, хубаво сте го решили с вегетарианството Hands Thumbsup. Аз ако се опитам да пробутам такъв номер, ще се вдигне бунта на робите. Според мъжа ми, най-добрата гарнитура за пържоли са малки пържолчета  hahaha

евелина, честита годишнина на патерици   bouquet

# 78
  • Мнения: 100
Дайте нещо ориентировъчно,че се чудя дали да не си направя такъв.... ThinkingНямам търпение да разбера какво става...,а се просветлих  от вас,че кръвният тест е достатъчно точен дори  и 2-3дни преди датата за М. Heart Eyes
Успех на всички НЕчакащи!  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 209
Хайдееееее на Бургаска срещааааа... Кой разбира тук се спира...   Joy  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm62 luvbed beer3 eat cook cook travel

# 80
  • Мнения: 1 446
Гъбче, и аз да се изходя по темата: факт е, че когато видяхме двете чертички, и аз, и Вили_ бяхме на диета. Така че успех!

Усмивка, радвам се да видя, че с бебо сте добре  Hug

Бараборка, извинявай, но не разбрах какво точно доуточняване те интересува за кръвния. Питай Simple Smile

Стиснати уши за Катето!

Скарлет, радвам се да те видя, драсни някой ред как си!

# 81
  • Мнения: 2 309
Ей Вери,не си пропуснала сексащите имотки HugАко се напиете като преди,няма да уцелите дупките Whistling Joy
Катито днес е на операция,дано мине наред всичко и да се похвали скоро...
Аз когато ги видях преди сто хиляди години,двете черти,от диета минах на мащабно угояване...преди това не закусвах.Знам ли,може би промяна в менюто оказва влияние ThinkingДа взема да пробвам с гладна стачка към Лелята baby_neutral

# 82
  • Мнения: 1 209
"Тяло под наем! Дуди - 5 г.с."
Хей Славундер не мислиш за туй дуди ти!!! Води му по-стриктно дневника на детето...  Joy

# 83
  • Мнения: 1 446
Мисля бе. Утре сменям подписа с 6 г.с. 1 седмична тема, един подпис. Ако питаш гинеколожката Дуди е в 8-ма или 9-та, ама аз Дуди го правих на 7-ми юни - който иска да брои.

П.С. Ще му го водя аз! Баща му ме ядосва отвън, то ме ядосва отвътре, мене никой ме не пита! Тва не яж, онуй не пий, секс не може, за дискотеки да не говорим, в кръчмите ми се повръща! Така че всички Ову-гонещи - я си гледайте живота, преди да се е появило бебето!

# 84
  • Мнения: 245
ЗДравейте,

Кате стискаме ти палци мила.....
Всичко ще бъде наред и на септември си с гърди и корем напред Wink
Стискаме палци!

Целувки!

# 85
  • Мнения: 802
Усмивка, радвам се да видя, че с бебо сте добре  Hug



Благодаря за вниманието !

Аз честичко ви надничам и ви стискам палци !


http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1487
Гласувайте  за мен и моето бебе !

Всеки глас увилечава шанса ми да спечеля !
Изпрати го на своите приятели и ме подкрепи !
Благодаря ти !

# 86
  • Мнения: 1 446
Диляна, това ти ли си? За теб ли гласуваме?

# 87
  • Мнения: 163
Благодаря ви за съветите и подкрепата!

Аз почти постоянно съм на диета, но този път мисля да пробвам това с неяденето на месо. А що се отнася до съкровището - за него най-добрата гарнитура към пържолите са даже не малките пържолчета, а още няколко големи  Laughing Нито за миг не се заблуждавам, че някаква сила - земна или не, би могла да го накара да се откаже от мръвките - хич не мисля и да го карам - най-много да си заформим военно положение  Crazy

Дари, писах в старата тема - наистина ми стана много криво след прегледа, но вече съм ОК! Надявам се и вие да сте така с половинката  Hug

Славундерче, съкровище, ти упорито отказваш да приемеш, че гестационните седмици започват да се броят от първия ден на последната менструация - не всички жени си следят овулацията и знаят кога са си правили бебчетата, затова лекарите броят от първия ден на последната М. Макар да звучи малко нелогично, но излиза, че когато си правим бебетата вече сме във потенциална 2ра г.с. (ако стане бебо, тя става реална Laughing) - демек докторите те броят около 7-ми вече втора г.с. Знам, че няма да го приемеш, ама в интерес на правилно проследяване на бременността ти е редно с гинеколожката ти да вървите по едни и същи календари  Wink Пускам ти тук едно цитатче, а ако ти се чете, давам и линка да прочетеш цялото инфо  Hug

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/643/37/

Изчисляването на бременността по този начин /от първия ден на последната менструация/ се използва от повечето доктори и акушерки днес. Този метод изчислява така наречената гестационна възраст на бебчето. Тя е различна от биологичната възраст, която е с 2 седмици по-малко и се брои от датата на зачеването.




# 88
  • Мнения: 2 309
Мисля бе. Утре сменям подписа с 6 г.с. 1 седмична тема, един подпис. Ако питаш гинеколожката Дуди е в 8-ма или 9-та, ама аз Дуди го правих на 7-ми юни - който иска да брои.

П.С. Ще му го водя аз! Баща му ме ядосва отвън, то ме ядосва отвътре, мене никой ме не пита! Тва не яж, онуй не пий, секс не може, за дискотеки да не говорим, в кръчмите ми се повръща! Така че всички Ову-гонещи - я си гледайте живота, преди да се е появило бебето!
Абе,лудо, Mr. Green не така мари,докторката смята правилно.Ти като идеш да раждаш няма да кажеш,ааааааа не още имам две седмици поне NaughtyА на Дуди главата му виси м/у краката ти JoyГолям си образ... hahaha Joy

# 89
  • Мнения: 802
Диляна, това ти ли си? За теб ли гласуваме?

аз съм си ! Hug
надникнах да ви видя кво си правите и реших да ви помоля да дадете един глас за мен !
то не че ще спечеля, ама така за густо ..

# 90
  • Мнения: 1 446
Мисля бе. Утре сменям подписа с 6 г.с. 1 седмична тема, един подпис. Ако питаш гинеколожката Дуди е в 8-ма или 9-та, ама аз Дуди го правих на 7-ми юни - който иска да брои.

П.С. Ще му го водя аз! Баща му ме ядосва отвън, то ме ядосва отвътре, мене никой ме не пита! Тва не яж, онуй не пий, секс не може, за дискотеки да не говорим, в кръчмите ми се повръща! Така че всички Ову-гонещи - я си гледайте живота, преди да се е появило бебето!
Абе,лудо, Mr. Green не така мари,докторката смята правилно.Ти като идеш да раждаш няма да кажеш,ааааааа не още имам две седмици поне NaughtyА на Дуди главата му виси м/у краката ти JoyГолям си образ... hahaha Joy


Няма да се дам без бой - едно е сигурно!

Ами утре направо сменям подписа с Дуди - 9г.с.

Т.е. По лекарски изчисления - Всички сте бременни до доказвано на противното!

# 91
  • Мнения: 1 369
Правилно,Славундер,сменяй подписа на 9 г.с. И сега се сетих,че всъщност трябва да смяташ 40 седмици не от овуто,т.е. когато сте го правили,а от 2 седмици преди това. Или пък от овуто смятай 38седмици и така термина ти ще излезе края на февруари,а не през март. А и ти не се натискай много да си правиш бременността по-дълга,сигурна съм,че накрая ще се биеш по главата и ще се чудиш не можеш ли да скъсиш това време с още 2 седмици отнякъде:))) Така и така,той Дуди все на риба отива:)) Hug Hug Hug

# 92
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
ЗДравейте банда! Копринките май пак за купон мислят. Ама аз съм чак от 12 август по морето, не може ли да почака тоя купон?
Славундер ,аз като бях бременна, също като теб си смятах гестанционните седмици и много се издразних на една акушерка, която искаше да ме вкара да раждам дори не когато ми беше термина според тях, а още по-рано ,та по мойте изчисления четири седмици по-рано. Накрая родих точно девет месеца след датата на зачеването.
Аз да се похваля свалила съм три кг.

# 93
  • София
  • Мнения: 639
Здравейте момичета завърнах се  Hug
благодаря на всички който са се сетили за пожеланията на моя сватбен ден  Hug стана ми мило като ги прочетох  Heart Eyes
На всички видяли двете черти честито, после ще ви изброявам поименно , защото сега отивам да чета назад какво се е случило последните 3 седмици  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 1 209
Здравейте момичета завърнах се  Hug
благодаря на всички който са се сетили за пожеланията на моя сватбен ден  Hug стана ми мило като ги прочетох  Heart Eyes
На всички видяли двете черти честито, после ще ви изброявам поименно , защото сега отивам да чета назад какво се е случило последните 3 седмици  Simple Smile

Хей Нелка, най-сетне се появи. Честито отново мила, много любов и разбирателство ти пожелавам...
Хайде разказвай как мина това незабравимо събитие!!! Само с три реда пост ли искаш да минеш? А снимките къде са?   bouquet

# 95
  • Мнения: 2 660
Е, момичета, до тук беше с бебеправенето до второ нареждане. Днес ходих на още един специалист - раничката на шийката била доста голяма и казаха да преустановим бебеправенето докато не се ликвидира проблема. Cry
Иде ми да си ударя главата в стената, но ще сащисам свекитата.

# 96
  • Мнения: 155
Патишонка силно те прегръщам! Вярвай, че нещата ще се наредят и скоро всичко ще е перфектно! Много успех и силна воля!

# 97
  • Мнения: 2 660
Благодаря, Галита! Дано това да е тъмния час преди изгрева  Wink

# 98
  • Мнения: 256




Добро утро мацки!Черпя ви с едно кафе.

# 99
  • Мнения: 2 751
Мацкииии  Mr. Green
Не мислите ли, че е време за софийска среща другия четвъртък, ааааааааааааааа?  Thinking Party

# 100
  • София
  • Мнения: 3 789
Привет на всички!  bouquet
Как сте, дами? Как я карате в тези жеги?
Кали, идеята ти е страхотна, аз с удоволствие бих се включила в такава среща, но точно в четвъртък съм на преглед вечерта след 19ч30...... Ако е за друг ден- с най-голямо удоволствие! Hug
Не съм поглеждала към списъчето на Верича- няма ли някой да ни зарадва тези дни!?! Praynig Peace
Момичета, хубав ден ви пожелавам! А ето и нещо разхладително, за тонус и настроение!

# 101
  • Мнения: 155
Иха, тоя форум стана пиянска среща... Само купони са ви в главите...Ни въй срам, ама веднъж кът изтризнейми, как шъ съ напийм, не е истина! Hug
А добро утро ся, да сте живи и здрави!
Една булка сме имали на 07.07.2007, честито на големи патерици, здраве и дълъг семеен живот!
И чакам фотоси, щото съм клюкарка намбър уан!
Аре ся всички на работа! Laughing
лек ден!

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ, НЕМОГА ВЕЧЕ ВТОРИ ДЕН ДА ИЗПОЛЗВАМ ЧАТА!
КАТО ВЛЯЗА МИ ИСКА КОРЕКТНА ПАРОЛА ЗА НИК СЪРВЪР, ИЛИ НЕ МИ ДАВА ДА СИ ИЗПРАЩАМ СЪОБШЕНИЯТА! нА НЯКОЙ СЛУЧВАЛО ЛИ МУ СЕ Е, ДАВАЙТЕ АКЪЛ НИЩО НЕ СЪМ МУ НАПРАВИЛА, ЯВНО НЕЩО ИЗПЕРКВА!

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 10:24 от galita84

# 102
  • Мнения: 1 792
Гале а антивирусната програма?ако си я барала,сменяла или нещо човъркала от нея е Peace

# 103
  • Мнения: 1 209
Гале, Гале два дни ни простуди ти в този чат, цялата съм схваната вече, искам масаж...  Joy

Ето и малко интересно четиво за любопитните  smile3534

Най-прекрасното списъче на УСПЕХА   EFP от 01.05.2007 г.  newsm51
1. Сноуфлауър  stork-girl; 2. Усмивка !  stork-boy; 3. Morgy  stork-girl; 4. biko stork-boy; 5. Desan4e  stork-girl; 6. juleto18 stork-boy; 7. slan4ogled  stork-girl; 8. iramira stork-boy; 9. DesiT  stork-girl; 10. dama stork-boy; 11. didikar  stork-girl; 12. Skiorche stork-boy; 13. izabela83  stork-girl; 14. Мери stork-boy; 15. Iveto_86  stork-girl; 16. anita7 stork-boy; 17. жаси  stork-girl; 18. evelinar stork-boy; 19. Славундер  stork-girl; 20. alina_si stork-boy; 21. myran  stork-girl; 22. Gigamiga stork-boy; 23. Вили_ stork-girl; 24. mimeto-rz  stork-boy; 25. Andjela81 stork-girl;


Хубавото списъче на НАДЕЖДАТА... Praynig

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец МАЙ ще види две черти!!!

22.04 - bikoEFP
24.04 - Desan4eEFP
01.05 - MorgyEFP     
02.05 - slan4ogledEFP   
07.05 - Усмивка !EFP
16.05 - DesiTEFP ; damaEFP
19.05 - SkiorcheEFP
24.05 - Bubeto
27.05 - izabela83EFP
30.05 - МериEFP


НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮНИ ще види две черти!!!

04.06 - anita7EFP
07.06 - Menta
10.06 - жасиEFP
17.06 - evelinarEFP
18.06 - alina_si EFP
24.06 - doddo
26.06 - Slavunder EFP; myranEFP
28.06 - KorNeliq
30.06 - skygirl

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮЛИ ще види две черти!!!

07.07 - mimeto-rzEFP
09.07 - Вили_EFP
10.07 - dari75
12.07 - Andjela81EFP; КРИСИ; г-жа Ен4ева
13.07 - ritka
15.07 - didi-2; Maya_M
16.07 - Martina75
17.07 - KikiNiki
22.07 - Juturna
23.07 - samimami; Луда гъба; diksis
25.07 - tai; kalli; galita84; koalkata
26.07 - ro6ko_; Аз съм си; silvi 35
28.07 - kalinkish
30.07 - dzimbi

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец АВГУСТ ще види две черти!!!

01.08 - *milenna*; roxanne25; SLADKA MAMA
03.08 - Жаклин; Iris_blu
04.08 - geri-meri(popins); pav111
05.08 - Veri4; mu6morok; puh golqm
06.08 - joli75
08.08 - koteto7975; ral4e
11.08 - lanna
13.08 - Катето

# 104
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Добро утро и от мен мили момичета , темичката ни бързо върви .Патишонка дай си кураж , всичко ще е наред , раничката ще я оправиш набързо , те са лечими и не са опасни, дано всичко отшуми бързо бързо и пак да започвате с опитите.
Успех на всички през уикенда и на утрешния празник, може да ни донесе късмет. Peace

# 105
  • Мнения: 155
Гале а антивирусната програма?ако си я барала,сменяла или нещо човъркала от нея е Peace

Ми не съм я барала, просто от момента в който я инсталирах ми изписа съобщение за чата и нищо от тогава немога да вляза! Сега ще я махна и ще инсталирам дрруга!

Верич ела щъ изликувам ма душата, проблеми никви!

Ха очите ли ме лъжат или Муша е в седмичната ?! Shocked
Ей много мъ кефиш, парцал.... Joy

# 106
  • Мнения: 2 751
Хайде, женки! Ето ви предложение за СОФИЙСКА СРЕЩА!  Crazy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208029.0

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Хайде, женки! Ето ви предложение за СОФИЙСКА СРЕЩА!  Crazy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208029.0
А Варненскааааааааааа?????????

# 108
  • София
  • Мнения: 303
Здравейте мацки!
 
О Нели!!!!Казвай какво стана със сватбата,искаме подробности,а и снимчици разбира се.

На всички желая хубав ден и повече усмивки Laughing Hug Laughing

# 109
  • Мнения: 1 792
одеве говорих с Катето поздрави на всички.лапарото е минало вчера а резултатат е има една запушена тръба а другата си е ок.надупчили са яйчниците и сега доктора и е казал че има големи шансове да забременей.
стискам и палци и дано още другия месец се похвали Hug
а снощи Ели ми писа смс и каза да поздравя всички и каза че днес може да ги изпишат.чакаме я скоро да покаце малкия сладур Hug

# 110
  • Видин
  • Мнения: 961
Добър ден!  bouquet

Нещо мудно върви темата тия дни...никой не се хвали с две черти. Май на всички ни е жега...
Ние гоним яйцето, ама дали ще го хванем само господ знае и пияна бабичка Joy

Нелка, дай малко снимки де, да видим и ние тая хубава сватба Wink

Радвам се за Катето, герой е тя!
Сега остава най- лесното - да забременее и да се похвали Hug
Момичета, целувки и стойте на хладно в тия жеги...  love001

# 111
  • Мнения: 1 369
Браво на Катето! Стискам палци бързо да се похвали:))

# 112
  • Мнения: 802
Здравейте момичета ,
наминавам да хвърля едно око и да ви видя !
Искам да изкажа специална благодарност на Veri4  
за това, че все още си стоя в списъчето !
Наистина като си видях името много се зарадвах !
Прегръщам ви !  Hug
Стискам палци на всички ви !  Peace

# 113
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Кате, браво!
Верич, направо ме смая на онази снимка! Дано тоя път като стане да съм като теб.
Стискам палци на всички и за всичко! И вие стискайте за мен! После ще Ви кажа защо.Другата седмица.

# 114
  • Мнения: 1 446
Браво на Катето - скоро ще припка към отчетни!

Браво на Ели - нямам търпение да се върне и да ни даде да оплакнем окото с нейния хубав бебок!

А бе аз КикиНики гледам, че НЕчака тези дни - големи палци съм стиснала!

Корнелия, тоз отчет от три реда не се брои, моме. Снимки, протоколи - какви са тези отсъствия от форума и то без обяснение!

Галита, да не си пуснала файъруола - на мен обикновено оттам ми прави проблеми.

Значи Дуди баш си се нареди за 29 февруари по вашите сметки. И на всичкото отгоре доскоро си мислех, че съм в началото на втория - вие ме изкарахте, че скоро ще влизам в третия. Изпуснах си един месец от бременността заради вас  Mr. Green

И да се похваля - отслабнала съм две кила! Сега изглеждм така - представете си нежен слон с големи цици !

# 115
  • Мнения: 2 751

И да се похваля - отслабнала съм две кила! Сега изглеждм така - представете си нежен слон с големи цици ! [/b]
Снимки! Снимки! Снимки!!!!
Без снимки не си представяме  Mr. Green

# 116
  • Варна
  • Мнения: 1 023



Значи Дуди баш си се нареди за 29 февруари по вашите сметки. И на всичкото отгоре доскоро си мислех, че съм в началото на втория - вие ме изкарахте, че скоро ще влизам в третия. Изпуснах си един месец от бременността заради вас  Mr. Green


Ние като ти казахме да си стоиш при февруарките ти не ни послуша. Mr. Green

# 117
  • Мнения: 1 446

И да се похваля - отслабнала съм две кила! Сега изглеждм така - представете си нежен слон с големи цици !
Снимки! Снимки! Снимки!!!!
Без снимки не си представяме  Mr. Green

Ще гледам тази събота и неделя да накича малко, отдавна съм обещала, трябва да се отсрамя.  Embarassed

Жаси, на коя дата ти беше последния цикъл?

Патишонка, исках да ти кажа, да не се притесняваш - ще отстраните проблема и скоро всичко ще бъде наред. Вервай ми!
   bouquet

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Слав на 12.05. беше. Laughing
А термина ехографа го изчисли на 20.02.2008г.

# 119
  • Мнения: 2 309
Бребребребрееееее...Дуди за един ден пораснал с 4 седмици HugСлав,чакаме снимки на малкото дупе с големите цици Mr. Green
Бре момичета,аз съм се чалнала от към вкусове и миризми...Все ми е солено,безсолно,сладко,кисело с три думи,не ми е наред ooooh! Навън е над 40 градуса,аз се усещам идеално HugВлизам в климакса - така ли се казва newsm78
Не съм бременна,защото до вчера бях олелена Flutter
 Кате, стискам палци скоро да се похвалиш... Peace
 Да бе,Мушинката е в седмичната  Hug

# 120
  • Мнения: 1 446
Бребребребрееееее...Дуди за един ден пораснал с 4 седмици HugСлав,чакаме снимки на малкото дупе с големите цици Mr. Green
Бре момичета,аз съм се чалнала от към вкусове и миризми...Все ми е солено,безсолно,сладко,кисело с три думи,не ми е наред ooooh! Навън е над 40 градуса,аз се усещам идеално HugВлизам в климакса - така ли се казва newsm78
Не съм бременна,защото до вчера бях олелена Flutter
 Кате, стискам палци скоро да се похвалиш... Peace
 Да бе,Мушинката е в седмичната  Hug


Ами вече ставаш на 25 - направо си е критическата, ако питаш мен.  Hug Нямам друга теория защо ти е такова размешено  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 155
Абе Слав флауър кво???? Тъпичко съм си аз... Ако имаш нервички, щъ пололя, нъл са сещаш? Embarassed Hug newsm51

# 122
  • Мнения: 560


Айде,грабвайте кой каквто добара,че аз омитам всичко като Тасманийския дявол.Имам киселини се едно съм яла гранясали бутчета от птеродактил и де що добарам сладичко,па и студеничко,го отнасям като куцо пиле-домат.

Как ста,мацките? Hug Hug Hug

# 123
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от мен!
Аз какво да кажа сама не знам! newsm12
Последния ми цикъл беше на 08.06. Трябваше  да ми дойде около 12-13.07, ама на...няма!
Имам и отрицатален тест от вчера - сряда 18.07. Не ме болят гърдите, само имам болки в яйчниците като при цикъл smile3512!
И аз не знам какво да мисля! Малко е вероятно да съм бременна, ама тогава се чудя какво може да е! Ще отида на док, ама като намеря време. Нещо ми е кът на последък! hit (това е служебния)
Ми толкова за сега от мен!  love001  love001  love001


Бре момичета,аз съм се чалнала от към вкусове и миризми...Все ми е солено,безсолно,сладко,кисело с три думи,не ми е наред ooooh! Навън е над 40 градуса,аз се усещам идеално HugВлизам в климакса - така ли се казва newsm78
Не съм бременна,защото до вчера бях олелена Flutter
 

Ами вече ставаш на 25 - направо си е критическата, ако питаш мен.  Hug Нямам друга теория защо ти е такова размешено  Mr. Green

Рожбе, ми то като гледам си докарала до възраст! Време  ти е  rotfImao   rotfImbo!!!

Кате, спискам палци! newsm10

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 23:24 от dari75

# 124
  • Мнения: 989
Здравейте, момичета!
Аз отдавна не съм писала, ама като гледам тия дни и вие нещо не сте на себе си - седмицата кажи-речи свърши, а има само 7 странички  hahaha
Честито на патерици на Корнелия! Много щастие и дълги години да си се радвате един на друг и на 2-3 дечица!   bouquet
Моме Катерино, страхотно ти стои коремът  Hug
Верич, сискам палци за петък!  Hug Heart Eyes
Славундер, благодаря, че питаш за мен  Hug При мен има новини, ама и още предстоят  hahaha От лапарото се установи, че си имам само една матка, а не две, но вероятно със септум вътре т.е. нещо като двурога. После направих втора цветна снимка за да го видим тоя септум и това беше най-кошмарното изживяване в живота ми до момента. Първо ми спукаха вената при поставянето на обезболяващото, което пък като излезело извън вената боли зверски, после се отказах да ми пукат и другата вена и като вече минала по тоя път веднъж, казах, че ще издържа. Уви, много съм се лъгала. Оказа се, че предният път просто нищо не е било - сега имах чувството, че ми правят кюретаж без упойка.  Shocked Не, че знам какво е да те кюретират де  hahaha Ревах, крещях, виках да спрат, че не искам да ми правят нищо и какво ли още не. Невероятен кошмар.  Whistling И така, сега чакам док да ми види снимките утре може би и да каже ще правим ли хистероскопия или не и какво следва от тук нататък. Ами това е при мен.

# 125
  • Мнения: 155
Ох милата! Hug Ти си герой! Важното е че е свършило!

# 126
  • Мнения: 1 369
Скарлет,надявам се с този кошмар ходенето ти по мъките да е приключило и скоро да се похвалиш с нещо хубаво:))))))))))))))
 Дари,дано тази липса на лелка да е онуй хубавото нещо. Чувала съм за позитивиран тест чак 2 седмици след закъснението. Момичето се беше побъркало,а сега си има прекрасна щерка:))

Момичета,аз заминавам на море. Като се върна искам да видя резултатите от Копринка и целият списък да е изпълнен с положителни тестчета:))) Стискам ви палци,стискайте ми и на мен:))

# 127
  • Мнения: 2 660
Kati peal, Славундер, мерси за куража!  Grinning Вече посвикнах с идеята, че ще има прекъсване и сега ще гледам да оправя всичко по-бързо, за да си направим един голям, ухилен синеок Патишон!

# 128
  • Мнения: 1 436
Олеее, Скарлет, мила  Hug Hug Hug. Така си го описала, чак мен ме сви стомаха  Sick (или матката  hahaha). Какво ще рече двурога матка  newsm78 и пречи ли за EFP?

dari75, стискам палци да е срамежлив бебок   Laughing

сега ще гледам да оправя всичко по-бързо, за да си направим един голям, ухилен синеок Патишон!

 newsm10

Славундер, Дудито колкото и да се опитваш да го объркаш кога трябва да се ражда, то си знае, че го гласим за 29.02  Mr. Green.

# 129
  • Мнения: 205
Добро утро на всички момичета!!

Много съм несериозна, отдавна не съм писала, ама тая пуста работа...

И така, както ви писах, хубавато ми фоликулче и овуто  минаха докато молото беше в командировка, и съответно днес се олелих. Ама след всички цилкли от по 55 дни, това че днес ми идва що годе навреме направо ме зарадва.

Верич, пиши ме за НЕчакащите за 23.08.2007.
Момичета на 27.08 имам рожден ден и така ми се иска да си получа подарак едно бебче, но каквото сабя покаже.

Няма да мога да ви чета през следващата седмица, че с милото заминаваме на планина, но ще се обадя като се върна.

Кате, надявам се да си на линия като се върна.

На всички НЕчакащи пожелавам  EFP

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравейте, момичета!
Минавам да почерпя, че днес си имам двама именници Grinning

Пожелавам на всички, които ще празнуват днес весел празник, на останалите - разкошен уикенд Hug

# 131
  • Мнения: 256
Здравейте момичета!
Голди мерси за почерпката да са ти живи и здрави именниците!
Скарлет мила, голям ужас си изживяла.Дано всичко се оправи и повече да неминаваш през това.
Дари дано скоро ни зарадваш.Стискам ти палци!Лек ден на всички !

# 132
  • Мнения: 202
Здравейте момичета и честит празник на всички именнички  bouquetАз се присъединявам към онези, които НЕчакат другата седмица/22-25.07/ Praynigот овулацията насам имам болезнени гърди, тъпи болки ниско долу, подут корем(газове+запек), дори почнах да си въобразявам, че същото съм го изпитвала преди 8г. когато бях бременна с дъщеря ми, ама дано да не се окаже всичко плод на самовнушение PeaceНа всички НЕчакащи пожелавам да не дочакат, радвам се, че го има този форум, страхотно е човек да "срещне" толкова съмишленици, хора,с които си на една вълна и които могат да те разберат Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 660
Добро утро и от мен!!!

Честит Имен Ден на имениците! Живи и здрави и много щастие!   bouquet

Голди, съвсем се изгуби.  Hug Липсваш ми!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скарлет, душицо, направо лошичко ми стана, като си представих как си се измъчила!  Sick Дано това е последната болка и мъка и нека бебо най-сетне те зарадва!  Hug

Кате, радвам се, че е лапарото е минало и другия месец двете черти в кърпа са ти вързани!  Praynig Praynig

Катерино Моме
, мерси за почерпката. Аз не отказвам!  Whistling Whistling

Славундер
, Дуди много добре се развива, а и отличник дочувам, че бил!!! Браво! Все така!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

На всички много прегръдки и лек ден!  ами сеструва, че скоро никой не се е похвалил?!   newsm78 Или чакаме ГОЛЕМИЯ БУМ от Копринка??!!!  Twisted Evil Twisted Evil

# 134
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте и от мен.
Голди честити ти именници.Да са ти живи и здрави и все така да те радват. smile3525

# 135
  • София
  • Мнения: 303
Здравейте всички!

Честит имен ден на всички именници! newsm51 Gift

Кате, чакаме с нетърпение да се появиш и да разкажеш как е минало лапарото.Да ти кажа мен силно ме вълнува,тъй като и на мен ми предстои това Септември месец най- вероятно.До тогава съм на Диане 35 да не вземе да ми се появи нещо друго пък.Аз също като теб съм с удебелена обвивка на яйчниците и ще ме надупчат здраво,та чак не ми се мисли.
Дано сега при теб вече се решат нещата и като се върна от морето да рабера,че си видяла 2 -те чертички, за да ми вдъхнеш кураж и на мен.

Понеже не знам дали ще мога да пиша утре ,а в неделя хващаме пътя към моренцето, та искам да пожелая на всички да сбъднат мечтите си в най-скоро време и Копринките да почнат да се обаждат една по енда ,те си знаят защо;), че нещо тая седмица голям застой,ама то е така затишие пред буря.

Елпет надявам се скоро и ти да се появиш сред нас,че вече ни липсваш,ама то не е много лесно сега твойто,та ти съчуствам,но ми се ще и аз скоро да съм на твойто дередже,е скоро скоро ....поне следващата година:)

Момичета чао от мен и да знаете след 3 седмици пак съм на линия, освен ако не издържа и не се набутам в някой интернет клуб на морето да видя какви сте ги свършили: Laughing Heart Eyes Laughing

  sport027  grinning039 travel

# 136
  • Мнения: 2 309
Въх,взехте ме за подбив,мръсТници... Crossing Arms
Голдинка,мерси за пастичката Joy имам нужда,в климактериума се нуждаем от сладко Flutter
Скарлет,горката,сетих се и за моята цветна снимка - страшен кошмар изживях тогава,но съм готова да се подложа и сега,въпреки,че не ми е присърце WhistlingСептември ще видим какво ще кажат звездите Hug на Славундерина Flutter
Кате,пиши като се върнеш,как е минало всичко...
Цункам ви,мила съм си зъбитИ Mr. Green Joy

# 137
  • Мнения: 1 209
Голделинче, да са ти живи и здрави именниците и дано малкия Илчо съвсем скоро стане батко на една принцеска.   bouquet /Все още на Крум от устата се чува само "бате,бате,бате,батиии"/

Скарлетче мила, прегръщам те, ето за това ние сме по-силния пол... Hug

Дари  fingerscrossed мойте fingerscrossed на Краси fingerscrossed на Крум

бланш, добре дошла сред нас... Кажи за коя дата да те включа в списъка ако искаш? Пожелавам ти много скоро да те прехвърля в списъка на успелите мамита  Praynig

Катенце ние вярваме в твоя успех. Бързо възтановяване...

Елиииии ама много ми липсваш вече душата...  newsm30

Лек ден момичета и много прохладен...

# 138
  • Мнения: 1 792
добро утро и от мен.
Голди   живи и здрави да са ти именниците.много късмет в живота да имат Hug
Верич успех пиле Hug
Рожбее дърта фуния си ти да знайш hahaha
Морги как си пиле.расте ли бебончо
Галя кво стана бре моме опрай ли връзката и ще те видим ли скоро в чата несериознице. Crossing Arms
Скарлет прекланяма се пред героизма ти мила и дано всичко много скоро даде един прекрасен резултат Hug
Дари незнам как си с времето ама отдели 2 часа и иди на лекар и дано всичко си е наред.стискам палци
СЛАВУНДЕР-ти неможеш да смяташ така че не се занимавай с възраста на Дуди.ти 9 месеца все в 5г.ц. ли шъ седиш мари Sick Laughing
имам новини от Ели -вчера са ги изписали.бебчо спи сладко в новата кошарка а мама е много изтощена и изморена и затова не е идвала още но ви поздравява и целува всичките Hug

# 139
  • Мнения: 155
Здравейте и от мен!
Голди да са ти живи и здрави именниците, много да те радват и НАЗДРАВЕ за довечера!
Рожбе не се притеснявай и климакса си има добрите страни....
Малечка-палечка пожелавам ти най-страхотната ваканция и те чакаме да се завърнеш със снимки, а може и с още нещо...
Бланш, добре дошла и дано тези симптоми не са само неприятни изживяване, чакаме да се похвалиш!

Та така, аз заминавам за Бяла Река на палатки, ще се върна в Неделя, до тогава да сте послушни и дучертичкови!
Аре, чао! Hug Hug Hug

# 140
  • София
  • Мнения: 3 524
Скъпи мои мои,
Благодаря ви от сърце за всички мили думи, за смс-те и за всичко останало! Ние сме вече вкъщи (от вчера) и макар да сме още дезорганизирани малко, сме добре и се гледаме. Влизам за миг да ви пратя линкче с малко снимки и отивам да се кърмим! Много ви целувам и обичам, липсвахте ми и скоро ще се появя отново!
Ето го и малкия принц Константин:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=155089
 Hug

# 141
  • Мнения: 1 446
Скъпи мои мои,
Благодаря ви от сърце за всички мили думи, за смс-те и за всичко останало! Ние сме вече вкъщи (от вчера) и макар да сме още дезорганизирани малко, сме добре и се гледаме. Влизам за миг да ви пратя линкче с малко снимки и отивам да се кърмим! Много ви целувам и обичам, липсвахте ми и скоро ще се появя отново!
Ето го и малкия принц Константин:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=155089
 Hug

Леле, скив къв готин пич! Пу за мен! Първа да му нахапя баджаците!

Голди, честити именници, да са ти живи и здрави! Пак с един масраф ще се отсрамиш, а?! Поне едно кафе да беше сложила към тази паста, да можем да преглъщаме.

Скарлет, прегръщам те. Но скоро всичко ще е наред.

Весело море на КикиНики - да се върне с тен и снимки!

А пък бумът от Копринка го чакам след две седмици, затова съм спокойна
  Mr. Green

# 142
  • Мнения: 155
Ели просълзихте ме направо-такова щастие лъчи от вас!
А вашето съкровище, просто е уникално! Бъдете щастливи и горди!
Честита ви радост!

# 143
  • София
  • Мнения: 303
Леле Ели страхотен е!
Ма той си е направо оформен човек бе!Колко кг се роди?
С толкова много косичка е..Simple Smile)))
Много сте готини и тримата.Още веднъж много щастие и радост във вашето завършено семейство. family6
Виж колко съм ти ги наредила,ще трябва да изпълняваш плана постепенно rotfImbo rotfImao rotfImbo smile3532

# 144
  • Мнения: 1 792
МАЛИИИ БАСИ КВО Е ХУБАВИ НАЩО БЕБЕ.то от майка си и баща си взел най хубавото и го умножил по милион и ей го на наш Константин.пу пу много е сладък.ЧЕСТИТО ВИ РАДОСТ МИЛИ МОИ.
ЕЛИ ДА СЕ ОПРАВЯШ БЪРЗО.И СЛЕД НЯКОЛКО ДНИ КОГАТО ВЕЧЕ ИМА РЕЖИМ БЕБО ЩЕ ИМАШ ПОВЕЧКО ВРЕМЕ ЗА НАС НАЛИ Simple Smile

# 145
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Елиии, душичката ми тя! Честито ви завръщане у дома!  bouquet Поплаках си от радост!
Малкият принц е разкошен! Пу-пу-пу, циганче! На майка си прилича! Mr. Green

# 146
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Ели страхотен е малкия принц,да го нацелуваш и от нас. Heart Eyes

# 147
  • Мнения: 286
Ели, много е сладък бебока. Да ви носи много радост.   bouquet

Скарлет, големи премеждия си изживяла. Дано оттук насетне всичко тръгне наред.  Hug

Голди, честит празник. Представям си довечера какъв празник ще е с двамата именници. cheers

# 148
  • София
  • Мнения: 1 220
Аууу какво виждат очите ми един много сладък бебешонче, ама много готин новия мъж в семейството Hug Ели много да ви е здрав, щастлив и вие покрай него и после една сестричка красива, като златна паричка… Бързо да се оправиш и лошите моменти да забравиш  Hug Hug

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Малееее, зетят ми е страхотен Party
Момичета, благодаря за пожеланията Hug За съжаление големият именник ще почерпи към 14-ти август, но малкият ще го отсрами днес Mr. Green
Слав, тортата е сладоледена Laughing Може да не пиша напоследък много, но съм в час с диетата за забременяване Crazy

# 150
  • Мнения: 1 765
Леле, леле Hug

Форумски Косьо какъв е хубав....миниатюрен мъж...и колко спокоен изглежда, ех така се умилих....сълзички от радост ли виждам... Heart Eyes поциврих си и аз с теб Еленце...голяма радост!  Crazy  bouquet Хайде, чакаме те да разказваш... Hug

Голди, честити ти именници.... Hands Clap baloni

И все пак... smile3558

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 14:20 от комикс

# 151
  • Мнения: 2 309
Коцето е огън Hugсладурче...да е жив и здрав и все така спокоен Peaceпупупупууппупупу  Mr. Green
Ели,бързо въстановяване и влизане в режим,че да имаш време да разправяш FlutterТука сме жадни за клюки Wink
Мушмороче,мискинце мъницко #Cussing out Whistling
Ох,отивам на зъболекар,искат да ми вадят мъдреците...страх ме е Tired

# 152
  • Мнения: 370
Ели, Константин е едно малко слънце от което лъха вашето щастие.Страхотно бебе и има много готин перчем!Бъдете много щасливи и не забравяйте,че трябва с още поне едно такова бебешорче да се отчетете!Целувки!Чакаме те при нас отново!  bouquet  bouquet  bouquet Hug Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 1 792
Розбенцеееее фунийке сладинка ща изям да знайш.
(сори за офаа момичета ама туй е лИбоГ нащо) Mr. Green
ама рожбе ми ся ептеб шъ затапейш ма моме кат ги извадят ония мъдритее.малии почвам са тревожа вече за теб Confused

# 154
  • София
  • Мнения: 1 248
Момичета, оживях!!! Току що се прибрах в къщи...Малко е гадничка процедурата, не е остра болка, но се чувствам като труп...Най-лошото е че гърдите ме стягат и трудно дишам, от някакъв газ дето вкарвали...Иначе резултата е е дясна полузапушена тръба, лява нормална, матка нормална, яйчниците са били с много дебела обвиввка, която са надупчили за да се направи път на яйцеклетките...Шансовете ми за забременяване били големи, но да видим...Важното е че вече съм наясно...Благодаря на всички ви за подкрепата-вие значите много за мен!!!

# 155
Кате, бързо възстановяване и успех още след месец ти пожелавам. резултатите са добри и не се притеснявай. сега се поглези, а любимия да те глези и угажда. Hug  bouquet

# 156
  • Мнения: 2 751
Момичета, оживях!!! Току що се прибрах в къщи...Малко е гадничка процедурата, не е остра болка, но се чувствам като труп...Най-лошото е че гърдите ме стягат и трудно дишам, от някакъв газ дето вкарвали...Иначе резултата е е дясна полузапушена тръба, лява нормална, матка нормална, яйчниците са били с много дебела обвиввка, която са надупчили за да се направи път на яйцеклетките...Шансовете ми за забременяване били големи, но да видим...Важното е че вече съм наясно...Благодаря на всички ви за подкрепата-вие значите много за мен!!!
Катенце, моята диагноза беше ДОСУЩ същата.
Както вече ти писах, след надупчването забременях буквално на следващия месец   bouquet
Болката в гърдите не е от газа, а от тръбите, които ти вкарват, за да те интубират.
С пълна упойка си била, нали? И на системи?
Ако е така, значи съм права за болката. До ден-два ще отшуми  Hug

# 157
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Здравейте ,днес за празника само хубави новини, Кате другия месец да се хвалих, Ели честито ти пич -той е направо страхотен ,желая ти много да те радва.

# 158
  • Мнения: 701
Кате,следващият месец да се похвалиш,а сега успешно възстановяване!

# 159
  • София
  • Мнения: 1 220
Кате  Hug браво сега остава да си починеш хубаво, да събереш сили за бебето и после да ни се похвалиш с две тлъсти чертички  EFP stork-boy stork-girlпожелавам ти го от сърце   Hug Praynig

# 160
  • Видин
  • Мнения: 961
Елииии, душичка сладка, малкия Коко мнооооого хубав!ПУ-пу-пу!Да ви носи само радост и усмивки!Хайде  сега само ядене, спане и гукане.... smile3541  smile3504 1crib newsm32

Кате, дано скоро се похвалиш, сега си почини хубаво! Hug Hug

Голди, честити ти именници!Живи и здрави да са ти!   bouquet  bouquet

Слав, той Дуди много бързо порасна бе! Ако вървите с това темпо след три месеца ще трябва да раждаш Laughing Hug

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 16:54 от Жаклин

# 161
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ели, малкия е страхотен! Да е жив и ждрав! newsm32

Ходих на лекар и познайте...и тя не може да каже защо нямам цикъл newsm12! Нямало никакви симптоми, че ще имам скоро цикъл, но и никакви за евентуална бременост! Всичко си било съвсем нормално, като че ли скоро ми е била овулацията. А тя беше на 27.06  newsm09! Смята че нещо хормоните ми не са наред, но тези на хипофизата или на щитовидната жлеза! Да ама аз съм си правила пролактин на 11.06 и си беше съвсем наред! Утре ще си пусна на щитовидната жлеза!
Често да ви кажа писна ми  smile3514!
И иска септември в клиниката на Щерев за консултация. Лапаро и стимулация! Ох, само ако знам че нещо ще помогне newsm17!

Голди, честити ти именици! Да са живи  и здрави и двамата!  love001

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 22:40 от dari75

# 162
  • Мнения: 2 751
дари, кръвен тест прави ли?  Thinking
Поне да отхвърлиш евентуална бременност или да я потвърдиш  Mr. Green

# 163
   Мами хаиде де вече е ваш ред да се похвалите с EFP Hug Hug Hug

# 164
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
дари, кръвен тест прави ли?  Thinking
Поне да отхвърлиш евентуална бременност или да я потвърдиш  Mr. Green

Не съм! Но гинеколожката дава 99% че няма бременост!

# 165
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте момичета , аз не съм писала цяла седмица и в чата не съм влизала от тази моя работа, направо е кошмар !!!
А аз си мислех че всички са по морето!!
Ели   да ти е жива и здрава рожбата и сте много хубави ! Пу-Пу !
Кате дано мила да стане както казва Кали и другия месец  EFP и дано да повлечеш крак и всички в списъка да имат след името  EFP !
 На тези които отиват на море приятно изкарване на почивката а на останалите  вълнуващ уикенд!

# 166
  • София
  • Мнения: 1 248
Наминавам само да кажа на Ели, че бебчето е страхотно...Голямо сладурче, мила...да ти е живо и здраво...
Милички много ви благодаря, едва сега успях да прочета колко сте били загрижени за мен, докато ме нямаше...Наистина съм трогната от вашето внимание...
Дари-мила като ти дойде не е зле да направиш хормони на 3-ти ден и после на 21-ви ден прогестенрон...А може и да е от стрес или нещо друго...А за кръвен тест, може би наистина е уместно да пуснеш...Дано цикълът ти се нормализира и всичко да е наред.
Иначе днес горе долу съм по-добре...Ама тия гърди все едно са ми притиснати с менгеме...много гадно...Операцията на фона на болката  в гърдите и раменете изобщо не я усещам...и една кръв тече  #Crazy, уж било нормално, защото падали рязко хормоните и се получавало нещо като менструация...Ох-доволна съм, че мина тоя зор, останалото ще го преживея още няколко дни...

# 167
  • Мнения: 660
Момичета-кокичета, как сте? Криете ли се от жегите? В нас е горе-долу хладничко, но само мисълта да изляза и ме задушава.  #Crazy

Имам една молба към всички, които ще ходят до моренцето - топнете се веднъж и за мен и по една мента да изпиете. Че аз тази година ще пропусна, но така поне чрез вас да потопя Д-то  Blush  Mr. Green

Ели, душко, ама той чуден ваш Косьо!!! Пожелавам ти бързо да влезеш в час, никакви проблеми с бебо и да се наслаждаваш на всеки миг!!! И както другите момичета споменаха - жадни сме за клюки, така че - чакаме те с четири очи!!!   bouquet  bouquet

Голдии, уреди се ти с хубав зет!!! Тя твойта принцеска да ти кажа това е чакала! Сега бързо-бързо ще иска да се появи и да се запознае с Косето!  Hug Hug

Кате, наистина важното е, че най-неприятното е минало. Сега вече поне се знае какво е положението и само остава да действате! Стискам палци това да е последното неприятно усещане за теб!  Heart Eyes

Аз вече почвам да изкуквам покрай ремонта. Всичко става ужасно бавно. И понеже аз нищо не мога да пипна и милият ми мъж прави всичко, а има и страшно много работа и все не остава време. Дано поне тази седмица успеем да купим поне паркета... Вече съм си направила списък с неща, които ще си сготвя като проимам отново печка!   chef  chef Така ми се хапват готвени неща и супички...  Whistling

Целювки на всички и ми се ще някой да се похвали вече!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 168
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Eли, ама страхотен е тоя малък Косьо!!! Ще го изям направо! Много радост да Ви носи , а на теб бързичко възтановяване и по-честитчко да ни навестяваш и да ни пращам снимчици как растете!
Кате, радвам се, че всичко е минало ОК, бързо възтановяване сега и дано скоро да се появи и резултата!  fingerscrossed
Голди, честити  именици на патерица!

# 169
  • Мнения: 287
Здравейте ,сладурани! Hug
Голям срам ,4е след като забременях така се затрих-много много ви се извинявам! Flutter Hug  bouquet Добре ,4е ВЕС ми писа февруари  smile3537 и ми се накара-от тогава все си казвам ,4е трябва да драсна някой ред и не мога да се наканя! smile3538 Като 4е ли ме тресна параноята дали вси4ко ще е ОК  Confused....Някои доктори се постараха да ме наплашат.  ooooh! Но вижда му се краят- не остана много място за лоши мисли! Heart Eyes Grinning Praynig
Като гледам ,все пак, повечето от бившите ни съфорумки са се пренесли в От4етни ,което е просто чудесно! Grinning Но има и други мои любими ,които какво чакат ами не поемат щафетите от Елпет ,Мия и Шушон4ето! Grinning Grinning Grinning Хайде ,прекрасни ,взимайте от бремелинските ми вируси ,4е са ми доста в пове4е  Laughing  supermama babydust7
Успех на вси4ки с бебеправенето! luvbed И му се радвайте от сърце ,защото после параноята е голяма! Mr. Green Вече няма търпение да съм родила ,за да се отдам на това усещане както трябва! Peace
Много ви обичам и да знаете ,4е ,въпреки 4е не съм писала съм ви мислила много!!! Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 1 446
Момичета, аз да почерпя. Днес правя 1 година, откакто струвам по-малко /бракувах се/  Mr. Green Черпим!

# 171
  • Мнения: 42
Честита ви годишнина,Славундер,много здраве и щастие ви пожелавам/на тримата/  bouquet

# 172
  • Мнения: 1 817
Мили момичета, аз бях преди време във вашите редици, но поради здравословни проблеми бебеправенето при нас се отложи за неизяснено дълъг срок!  Cry
Искам да ви пожелая на всички скоро да видите така желаните 2 чертички!
Прегръщам ви и ви стискам палци! Hug Heart Eyes

# 173
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утро!!!
Славундерче-ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!!! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЕ ОБИЧКАТЕ!!! И НА СЛЕДВАЩАТА ГОДИШНИНА ДА ПРАЗНУВАТЕ С МАЛКИЯ БЕБЕШОР!!! newsm51 smile3525 newsm51
Крокодилче-ми то не останало, скъпа!!! Леко и безпроблемно раждане ти пожелавам!!! Hug
Зима-дано и ти се похвалиш скоро с двете чертички!!! Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 2 309
Славундеринка,ха честито ти бракуване...
На следващата година,по това време да си бремнна с второто Laughing Hug Heart Eyes

Крокодилка,ама ти наистина ни забрави,но хайде...прощавам ти!Леко раждане ти желая Hug

Колонията нещо изостанала,къде сте всички...спите ли Rolling Eyes

# 175
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравейте!  bouquet
Ние скитосвахме днес в балкана на хладно, но гледам че и другите са избягали от жегата..... Grinning

СЛАВУНДЕРЧЕ, ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА! ЖИВИ, ЗДРАВИ И  ЩАСТЛИВИ!ДО ГОДИНА - ЩЕ СТЕ ТРИМА!!! newsm51
Крокодилче, аз не те познавам, но ти желая леко раждане и здрав бебок! Hug
ZIMA, успех и на теб! Hug

# 176
  • София
  • Мнения: 1 248
Днес, май много малко хора тук...Пък да ви кажа как ми се пие една биричка, но дали мога вече да си пийна...Ма дали пък не зададох тъп въпрос... newsm78. Не че вземам някакви лекарства в момента, ама знам ли дали е минало достатъчно време от упойката...Ква съм алкохоличка, обаче-още конците не са ми махнали и аз на бира налитам...Ми кво да се прави-гладна кокошка, просо сънува!!! Confused

# 177
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Здравейте,мацки!\
Първо: завърнахме се от почивка- 5 дни бяхме на морето и два дни на вилата на мама,направо страхотна почивка си направихме! Оправиха ни компютъра и сега ще се мъча да наваксам да ви изчета.Второ: пукам се от яд ,че не можахме да дойдем на Копринка #Cussing out,нали бяхме на сватба,ама какво да се прави следващия път сме пак на линия. На Катето искам да кажа ,че силно я прегръщам и се надявам вече всичко лошо при нея да е свършило.
При мен нищо ново- нито ову съм следила, нито пък имам симптоми на нещо,така че наесен по доктори.Ако някой се е похвалил с две черти да се счита поздравен от мен!Това е засега от мен Hug
И без малко да забравя: да са живи и здрави малките момченца на Ели и Шушончето  bouquetДа растат безгрижни и да радват мама и тати Hug

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 21:06 от nikkita_deneva

# 178
  • Мнения: 2 751
Днес, май много малко хора тук...Пък да ви кажа как ми се пие една биричка, но дали мога вече да си пийна...Ма дали пък не зададох тъп въпрос... newsm78. Не че вземам някакви лекарства в момента, ама знам ли дали е минало достатъчно време от упойката...Ква съм алкохоличка, обаче-още конците не са ми махнали и аз на бира налитам...Ми кво да се прави-гладна кокошка, просо сънува!!! Confused
ДА ти кажа...няколко дни след операцията направихме голямо парти у нас по случай РД на мъжа ми и толкова вино изпих..., а ти за една биричка се кахъриш  Grinning Wink

# 179
  • София
  • Мнения: 1 248
Мерси, Кали-така съм й се заканила, че като нищо ще цапардосам една  Crazy

# 180
  • Мнения: 2 309
Мерси, Кали-така съм й се заканила, че като нищо ще цапардосам една  Crazy
Кате,внимавай да не изтече през дупките Mr. Green

# 181
  • Мнения: 2 751
Кате,внимавай да не изтече през дупките Mr. Green
smile3532 smile3532

Мацки, утре ще ми е 28ми ден от цикъла и сутринта ще се тествам, че нещо коремът ме понаболява по един особено познат начин  newsm78
Ако цял ден не пиша в темата, значи тестът е отрицателен  hahaha Joy

# 182
  • Мнения: 2 309
Кате,внимавай да не изтече през дупките Mr. Green
smile3532 smile3532

Мацки, утре ще ми е 28ми ден от цикъла и сутринта ще се тествам, че нещо коремът ме понаболява по един особено познат начин  newsm78
Ако цял ден не пиша в темата, значи тестът е отрицателен  hahaha Joy
Ами,ако пишеш... Thinking как да го дешифрираме Thinking newsm78

# 183
  • Мнения: 2 751

Ами,ако пишеш... Thinking как да го дешифрираме Thinking newsm78
Е, то ако пиша, ще си го напиша, няма да крия  Twisted Evil
Абе, нещо съм го ударила на УВО с цялата еуфория покрай бебеправене и тям подобни емоции, та и да е отрицателен, лесно ще го преглътна.  Twisted Evil
Само бирички и моренце са ми в главата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт