Кое е най- шантавото ЛС, което сте получавали във форума от непознат потребител?

  • 11 802
  • 244
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 392
Питам, защото вчера получих това:



Цитат
?????
  от потребител с две публикации.
Чудя се, какво трябваше да му отговоря. Thinking
Единственият ми "контакт"  Rolling Eyes с него беше, че се зачетох в тема, която беше пуснал и той също беше онлайн в същото време.  smile3506

# 1
  • Мнения: 3 521
 Mr. Green - "!!!!!!"

Много са.
Като че ли най-странно ми бяха две - едното за това какво да прави момичето, че да и дойде цикъла(била прочела някъде нещо си за мои проблеми от преди 15 години) и второто от друга мацка какви витамини да пие докато е бременна newsm78.

# 2
  • Мнения: 6 904
Някакво момиче ме беше питало за ечемика ми, дали съм се оправила и как или нещо от сорта. А изобщо не помня някога да съм писала нещо зе ечемик Crazy

# 3
  • Мнения: 5 468
Ороспийо гадна,мръсна!!!!все някой ще се намери да ти затвори големите оста завинаги!!!!!

 Laughing Joy

# 4
  • Мнения: 4 392

Да, логичен отговор, но само на пръв поглед. Темата беше в Здравния. Щеше да излезе, че аз съм виновна за епидемията, за която съобщава. Луда работа! . #Crazy
Реших да го пека на шиш с мълчанието си! Laughing

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 21:25 от ЧерешОвка

# 5
  • Мнения: 4 392
Ороспийо гадна,мръсна!!!!все някой ще се намери да ти затвори големите оста завинаги!!!!!

 Laughing Joy

Навря ли го... в Бисерите? hahaha

# 6
  • Мнения: 5 468
Навря ли го... в Бисерите? hahaha
Ами не, щото тогава още нямаше Бисери Crazy.

# 7
  • Мнения: 9 865
Май повечето са били погрешка изпратени, а?!
Пък аз не съм получавала странни, последното
беше да обясня на една нова юзърка що е
ССФ, че нямало кой да пита... излагате се.

# 8
  • Мнения: 677
"Виж снимката ми и ще намериш отговор на въпросите си, ако не успееш значи ще затвърдиш мнението ми, че мъж в женски форум си е обикновен педал.

Една жена, която е нежна, леко прикрита, загадачна е много по секси, но това го знаят само истинските мъже.

Стой си тука при отверките и си говорете за шунди и пръдни.


п.п жалко, че не можеш да разбереш къде са ти ЛС, колкото видя банера"

А най-яките са ми от еди!

# 9
  • Мнения: 1 629
Покрай една тема за абортите в ДИС, получих няколко неимоверно нравоучителни и учудващо немилосърдни, но пък християнски Лста. Ще горя в Ада. Знам си.

# 10
  • Мнения: 7 837
И аз имах изпълнени със странно-нравоучително-библейски характер ЛС, но получени покрай един спор за поръчковия филм за Иисус.

# 11
  • Мнения: 6 167
нямам. тоест, имах от едно психично болно същество, но не го броя към комедиите, а към трагедиите.
не е редно да я изтипосам.

но съм чела една тема, където една девойка искаше ( на лични) да се запознава със съпрузите на пишещите.
беше зловеща история - от мили комплименти, настъпваше към предположения за потентност на съпруга и тн.

# 12
  • Мнения: 2 849
Нямам шантаво ЛС .  Rolling EyesНо никога не е късно .

# 13
  • Мнения: 5 622
Странни имам много. А най-странното е, че тези хора си мислят, че остават анонимни...

# 14
  • Мнения: 2 013
И аз нямам.
Само веднъж една съфорумка ме руга, че съм нарекла името й префърцунено... Бях се разписала в една от темите "Име на дете с Ь" и написах, че едикое си предложение ми звучи префърцунено. Тя пък се почувствала обидена, защото така се казва, и ми писа гневно да ми каже, че моят ник звучи като диване. С което хич не ме обиди, защото аз така си избрах ника...

# 15
  • Мнения: 2 401
Нямам нито странни нито кофти ЛС. Всички са ми такива, които ме радват.

# 16
  • Мнения: X
Нямам шантави ЛС.
Което е от странно,  по-странно, защото винаги съм привличала шантавите. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 616
Аз също не съм получавала странни или обидни ЛС-та. Най-много съобщения получавам с питанки за чепиците в аватара и подписа ми. Wink

# 18
  • Мнения: 1 526
А, имам си няколко бисери. Весели, та чак смешни...
Но незабравимото, е че ми пожелаха скорошна смърт.

# 19
  • Мнения: 5 370
А, имам си няколко бисери. Весели, та чак смешни...
Но незабравимото, е че ми пожелаха скорошна смърт.
Shocked Shocked
Имах едно ЛС, в което една , представяща себе си за работеща в Мтел, се беше опитала да ме наругае.....по повод на кампанията за желаието и Лууп -абонатът, ако се сещате, дето това беше първата инициатива да събираме пари за Дарето-лека и пръст. Cry
Тя ми писа на ЛС, аз и отговорих на обща. Laughing

# 20
  • Мнения: 14 489
никакви шантави лс. скука

# 21
  • Мнения: 2 792
  Аз нямам шантави ЛС,  всички са ми умни и сериозни.

# 22
  • Мнения: 1 113
И аз нямам шантави. Нито пък обидни.

Хайде, пускайте нравоучителните и библейските, че темата започна да клони към отчетна.

# 23
  • Мнения: 1 052
Баси и аз нямам, а се водя конфликтна и непримирима личност (според мъжа ми).
Хайде момичета, все някоя от вас съм засегнала, спала с мъжа на някоя, хайде де де....
Чакам hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 25 610
Като оставя настрана няколко куриозни ЛС от едно детенце, което обича да чете и пише на места, където няма работа, единственото странно ЛС беше още в началото, когато започнах да пиша и другаде, освен в Готварския.
Съобщението беше от човек с 0 мнения и гласеше: "Той не те заслужава!"  Crazy
Отговорих с " newsm78", но пояснение не получих. От което си направих извода, че или някой е бил много на зор в момента, или е объркал адресата.  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 392
п.п жалко, че не можеш да разбереш къде са ти ЛС, колкото видя банера"
Тук нещо ми се губи! newsm78


Покрай една тема за абортите в ДИС, получих няколко неимоверно нравоучителни и учудващо немилосърдни, но пък християнски Лста. Ще горя в Ада. Знам си.
Тя пък не знае ли, че адът- това са другите. Hug

И аз нямам.
Само веднъж една съфорумка ме руга, че съм нарекла името й префърцунено... Бях се разписала в една от темите "Име на дете с Ь" и написах, че едикое си предложение ми звучи префърцунено. Тя пък се почувствала обидена, защото така се казва, и ми писа гневно да ми каже, че моят ник звучи като диване. С което хич не ме обиди, защото аз така си избрах ника...
Това ме разсмя. Представих си я. Почти знам, къде и какво пише. Mr. Green

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 21:40 от ЧерешОвка

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И аз не съм получавала шантави ЛС  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 2 070
Добре де, ще го споделя, въпреки, че е наистина лично, от бащата на Яна. Има предистория - миналата година, когато бях обсебена от форума и най-вече ангажирана с организирането на протеста в Плевен, на майките... Той беше в София. Бях зарязала и айсикю и телефони и така нататък, нЕмаше такава кауза... И съобщението е бъзик-начин да ми привлече вниманието-закачка и т.н... Щото знае, че ако замрънка ще го отрежа и трябва да ме разсмее, за да му обърна внимание. Та ето го съобщението, много се хилих тогава, беше се регистрирал специално:

Деси-Яна /тогава ника ми беше нещо от сорта на деси-Яна-Плевен/, пиша ти това лично съобщение за да изразя  възхищението си на ентусиазма и енергията, които очевидно притежаваш по рождение, ако не бях верен до гроб на съпругата си и ако не я обичах толкова колкото я ообичам ( неописуемо с думи ) сигурно щях да ти предложа на теб да създадем връзка от семеен тип, базирана на любов разбирателство и чувство на взаимна подкрепа във всяко начинание. Ако живеех в Плевен или ако можех да дойда поне за ден аз щях да бъда най_верния ти помощник в това дело, целящо една чиста цел. Да знаеш, че те чакам толкова колкото е необходимо, ако трябва цял живот и ще се боря за да те имам със цялата енергия на вселената защото ти си жената, която си представям за най подходяща на моя буен и своенравен характер.

Ясно ви е, че "съпругата" съм също аз /нищо, че по принцип не съм съпруга по документ/.

# 28
  • Мнения: 4 555
 Joy
Ти кога разбра, че той е авторът? В смисъл, личеше ли си по ника или по нещо друго разбра?

# 29
# 30
  • Мнения: 2 070
Joy
Ти кога разбра, че той е авторът? В смисъл, личеше ли си по ника или по нещо друго разбра?

Е, то се разбира, познавам му стила, правописните и граматичните грешки /даже пооправих няколко и пак има, като го пуснах забелязах/. Пише бързо и не редактира и пише както говори. а и се хилеше нещо много потайно по телефона. После си потвърди.

Мен ме кефи патетиката, култова е.

# 31
  • Мнения: 3 205
"Трябва да ми дойде след няколко дни, но имам имам леко кървене и ми се гади, според теб възможно ли е да съм бременна" - това преди 2 месеца, а при това не съм влизала в "Искам бебе" от много отдавна, видно е защо. Опулих се доста, но явно момичето е било на зор и просто е цъкнало на първия му попаднал пред погледа.

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм изключително мила, любезна и добра. Шантави ЛСта не получавам. Само от Василиса чат-пат, но те пък не са злобни Laughing

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Шантави и злобни не съм получавала, но пък все още получавам запитвания  за косата , вече сигурно 250 момичета са ме питали!  Tired

# 34
  • Мнения: 2 386
Хм..нищо особено при мен.
Често ме питат (прекалено) как да си забъркат смес за хена - татуировка или откъде да си купятеди-какво-си за нея...
Също толкова често ме молят за снимки от Огняново. Смятам да си ги сложа в подписа  Mr. Green

И едно '' Последно 176 или 177см?'' - авторът сам ще се познае  Laughing


Карен..какво за косата ти?   Mr. Green

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Карен има прекрасна коса. Сигурно я питат как я поддържа.

# 36
  • Мнения: 505
Бях пуснала тема за Озор - отзиви и т.н., а получих това:
"не ходи в обзор за да има повече място за нас ! ха ха ха ха!"

А това заради аватара ми  :mrgreen, но е от близък на сърцето ми човек:
" smile3511 smile3511  кучкааааааааааааааа искам КЕВИН"

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Карен има прекрасна коса. Сигурно я питат как я поддържа.
Не, питат ме от къде съм я купила и за колко!  Joy Joy

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Shocked Верно? И откъде? Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 861
искам и аз шантави лс

защо никой не ми пише такива

# 40
  • Мнения: 2 386
Карен има прекрасна коса. Сигурно я питат как я поддържа.

Ee, не ми позволи да бъда 251-вата питаща  Mr. Green
Знам за косата, разбира се.  Wink

Сетих се,че преди време получих ЛС, в което пишеше само ''Искам и толкова''  Rolling Eyes Laughing
Подминах го, подозирам, че беше грешка  Laughing
.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не съм получавала обидни и шантави съобщения.
 
 Имах едно странно от непозната потребителка - поздравяваме за рожденният ми ден(много хубаво) и накрая завършва - ако можеш да гласуваш за нашата снимка еди къде си (не си спомням вече за какъв конкурс е ставало дума).

 

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сетих се,че преди време получих ЛС, в което пишеше само ''Искам и толкова''  Rolling Eyes Laughing

Ти защо не отговори с "Не давам и толкова".

И аз, като Мю, ще ревна за злобни и заядливи ЛСта. Искам и толкова! Mr. Green Joy

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Шантави ЛСта не получавам. Само от Василиса чат-пат, но те пък не са злобни Laughing
Пак ще ти пиша, не се бой.  Joy Joy Joy
Обидни не съм получавала. Едно странно получих. Някакво момиче прочело, че съм завършила СУ и НБУ. Какво точно съм била завършила. И тя смятала да учи в двата.
Написах й какво точно, не виждам защо да го крия. Обаче подбудите й не ми бяха ясни - и в двата университета има по сто специалности, каква е възможността да съчетае точно моите две (а те са си "несъчетаеми"). ooooh! Не ми отговори. 

# 44
  • Мнения: X

 Имах едно странно от непозната потребителка - поздравяваме за рожденният ми ден(много хубаво) и накрая завършва - ако можеш да гласуваш за нашата снимка еди къде си (не си спомням вече за какъв конкурс е ставало дума).

 

Аз също съм получавала такова ЛС за рожденият ми ден,но не съм си направила труда да гласувам Mr. Green

# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

 Имах едно странно от непозната потребителка - поздравяваме за рожденният ми ден(много хубаво) и накрая завършва - ако можеш да гласуваш за нашата снимка еди къде си (не си спомням вече за какъв конкурс е ставало дума).

 

Аз също съм получавала такова ЛС за рожденият ми ден,но не съм си направила труда да гласувам Mr. Green

Ей, вярно! Даже го препратих на Дона, та да гласува и тя Mr. Green

# 46
  • Мнения: 14 489
а от непозната и аз съм получавала с поздравления за рожден ден. но нямаше покани за гласувам и т.н. стори ми се мило.

# 47
  • Мнения: 4 733
Получавала съм съобщения от хора, с които не съм контактувала. Не става въпрос за поздрав за рожден ден, а на съвсем лична тематика. Приятни съобщения бих ги
 нарекла, а не шантави.

# 48
  • Мнения: 4 111
И аз нямам шантави ЛС.  Confused

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
а от непозната и аз съм получавала с поздравления за рожден ден. но нямаше покани за гласувам и т.н. стори ми се мило.

То си е мило...Тази година получих няколко такива за рождения ден на Дени и ми стана топло на сърцето. Но те не са шантави...

# 50
  • София
  • Мнения: 3 421
а от непозната и аз съм получавала с поздравления за рожден ден. но нямаше покани за гласувам и т.н. стори ми се мило.

Разбира се, че е мило, но в моят случай(а както се оказа и в други ooooh!) - просто се използва повода за да те поканят да гласуваш, което вече не е мило.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 10:37 от Етиа

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Така и така сте пуснали тема, да взема да си кажа. Имам подозрения, че някой от вас е получил ЛС от мен, съдържащо нещо такова:"нннннннннннннннннннннннн". Не се чудете, тва е лапишонко. Издебва ме като стана от компютъра и се настанява. Научил се е да си пуска този форум и оттам нататък...  ooooh! Моля, не ми се сърдете.  Grinning
По темата-досега не съм получавала странни лични съобщения. Винаги са били във връзка с някакъв повод. И тези, които са ми писали са били винаги мили и любезни.  Grinning

# 52
  • Мнения: 5 539
Не съм получавала обидни и шантави съобщения.
 
 Имах едно странно от непозната потребителка - поздравяваме за рожденният ми ден(много хубаво) и накрая завършва - ако можеш да гласуваш за нашата снимка еди къде си (не си спомням вече за какъв конкурс е ставало дума).

 

И аз съм го получавала това същото Confused Дали е един и също човек?
Даже гласувах по инерция и после се ядосах на себе си, че съм се поддала така лесно и й дръпнах едно контрасъобщение-конско, че не трябва да прави така Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 891
И мен са ме облъчвали за такова за гласуване. А дори нямах празник, че да ме поздравят.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 10:49 от jj okocha

# 54
  • Мнения: 4 473
Нямам шантави ЛС. Скука  Tired

# 55
  • Мнения: 1 404
Не съм получавала,но съм писала Mr. GreenЕдин път зададох много,ама много личен въпрос на момиче,което не познавам,но бях сигурна,че точно нея искам да питам,не знам какво си е помислила,а втория път просто сбърках и пратих едно много дълго и объркано съобщение на религиозна тематика на друг човек,в отговор получих-"не знам коя си и за какво говориш Rolling Eyes",много се смях.

# 56
  • Мнения: 985
Не съм получавала много ЛС-та, но малкото, които имам, са от прекрасни умни дами, които поздравявам! Hug  bouquet

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ще копирам само извадки:

.....от сега нататък, провинциалният ти ГЪЗ, ще сере кръв в септичната яма на двора.
Тъпа селянка!


Я кажи първо да не си ромка?........Питам, защото, ако си, поне да знам да не те взимам на сериозно.

Пазя си ги, те са цяла поредица.

# 58
  • Мнения: 4 473
 Shocked Lilqna, на това му се казва да имаш честта... ooooh!

# 59
  • София
  • Мнения: 3 421
  Лиляна направо не мога да повярвам - с какво толкова можеш да ядосаш в нета човек, че да изпраща такива неща...сигурно аз съм наивната.

# 60
  • Мнения: X
Ще копирам само извадки:

.....от сега нататък, провинциалният ти ГЪЗ, ще сере кръв в септичната яма на двора.
Тъпа селянка!


Я кажи първо да не си ромка?........Питам, защото, ако си, поне да знам да не те взимам на сериозно.

Пазя си ги, те са цяла поредица.

 Sick
Е, кажи подателя, де! Mr. Green
Това с мерак да му пляснеш името на светло Joy

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моля ви, не ме карайте пак да казвам, защото ще отиде темата в отвъдното.

# 62
  • Мнения: 4 392
Кошмар! Даже не мога да го прочета!  ooooh!
Сещам се.. Темата беше заключена, нали? Confused

Аз обидни не съм получавала. Но наскоро получих едно, от което лъхаше много студ. Брр. :
"Нежелани съвети са неуместни." И само това. Без никакви емотикони. Нищо.  Авторката ми се стори странна птица, но сигурно е била права.  Peace

# 63
  • Мнения: 4 392
Впрочем имах предвид ЛС от потребители, с които сте нямали никакъв допир, независимо за какъв допир става дума., не сте си разменяли реплики в тема и т. н.
Иначе не е по темата. Peace

# 64
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ЧерешОвка се уплаши.

Имах и такива. Предполагам че е грешка, но някой ме съветваше да не си купувам някакъв уред.

# 65
  • Мнения: 534
Нямам шантави ЛС  Rolling Eyes
явно не съм събудила нечия лудост  Laughing

# 66
  • Мнения: 4 392


ЧерешОвка се уплаши.


Просто доуточних какво съм имала предвид със заглавието на темата. Wink

# 67
  • Мнения: 4 195
и в моята кутия е скука:(
нищо шантаво, нищо дори нешантаво - само по работа ме търсят, и чат пат едно прекрасно същество, на 10 000 км от тук се сеща за мен Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 1 919
И аз съм получавала поздравление за РД с покана да гласувам за нещо си - много досадно.
Имах и питане за Поморие, където никога не съм била.

# 69
  • Мнения: 4 138
мен никой не ме бръсне за слива. затва нямам и шантави ЛС. само чутчут понякога ми се мазни, щото иска да докопа дъщеря ми hahaha

# 70
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
"6to za spor vie imate? 6to za tema e tova? toku 6to se registrirah i iskah da te pitam dali znae6 kak moga da publikuvm temi i pro4ie??? mersi za pomoshta predvaritelno..¨"


Tова е от последните странни съобщения в кутията ми  Mr. Green

# 71
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще копирам само извадки:

.....от сега нататък, провинциалният ти ГЪЗ, ще сере кръв в септичната яма на двора.
Тъпа селянка!


Я кажи първо да не си ромка?........Питам, защото, ако си, поне да знам да не те взимам на сериозно.

Пазя си ги, те са цяла поредица.

 Sick
Е, кажи подателя, де! Mr. Green
Това с мерак да му пляснеш името на светло Joy

Вденах от първия път кой. Много сложен характер- десетина личности в едно. Нещо като близначката на овцата Доли.

# 72
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ох, а аз имах поредица от ЛС-та по повод на това: една форумка споменава в тема, че кара Сеат Ибиса. На майтап написах вица: -Аз карам Сеат Ибиса; -Аз пък карам Мерцедес- иби са ти!  Grinning
Леле мацката откачи- "как може, ти си модератор, какъв е този език, недопустимо, не търпя цинизми, завистница, простачка, идиотка..."  Shocked Joy

# 73
  • София
  • Мнения: 7 097
Шантави май нямам  Thinking
Айде и аз като Сопраното да се изфукам със загадъчни с еротичен привкус...:"Отдавна те забелязах..."... Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 2 013
Ох, а аз имах поредица от ЛС-та по повод на това: една форумка споменава в тема, че кара Сеат Ибиса. На майтап написах вица: -Аз карам Сеат Ибиса; -Аз пък карам Мерцедес- иби са ти!  Grinning
Леле мацката откачи- "как може, ти си модератор, какъв е този език, недопустимо, не търпя цинизми, завистница, простачка, идиотка..."  Shocked Joy

 Joy Joy Joy Тук чувството за хумор на мнозина изчезва, щом решат да се почувстват лично засегнати.
А не може ли да се баМне временно потребител за обидни ЛС-та? Това с циганката и провинциалният гъз си плаче за бан. Откъде накъде някой ще си позволява такъв език! А щом всички се сещат за него, явно е някоя от редовните потребителки.

# 75
  • София
  • Мнения: 6 743
Не съм имала шантави, но пък за сметка на това много мили пожелания за празници, от хора които не съм очаквала  Hug  Heart Eyes Става ти едно такова хуууууубаво  Blush

# 76
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз  като Дамаянти , нямам шантави.
Имам прекрасни ЛС с поздрави без повод, с пожелания за РД на мен и децата. Пазя си ги. Heart Eyes
Непознати са ми искали телефон на лекарката ,при която родих или друга информация от този род. Нямам такива  с обидно съдържание. Peace

# 77
  • Мнения: 417
Нямам такива ЛС,явно още никой не съм засегнала,но има време. Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 3 249
Цитат
smile3511

От една съфорумка, когато й отговорих на въпроса с колко кг съм отслабнала от раждането. Laughing

# 79
  • Мнения: 417
А с колко си отслабнала?

# 80
  • София
  • Мнения: 3 249
Не помня тогава колко бяха, сега са 27 кг и ми остават още 10 до фигурата от първи курс студентка. Laughing Не мога да не сЪ поФала, като се има предвид какво ужасяващо НЕЩО бях, след като родих.  bowuu

# 81
  • Мнения: 185
Не съм получавала такова,време ли е Thinking

# 82
  • Мнения: 2 161
Не получавам такива съобщения.Няма кой да пише на полковника,както е казал Маркес.

# 83
  • Мнения: 2 379
"Нова съм и от снощи се боря като прасе с тиква с форума. Ще ми кажеш ли как да се вклЮча в списъка?"

# 84
  • Мнения: X
"Нова съм и от снощи се боря като прасе с тиква с форума. Ще ми кажеш ли как да се вклЮча в списъка?"


 rotfImao

# 85
  • Мнения: 4 053
"не, я, ли хвана вече тая пеперуда"

# 86
  • Мнения: 9 903
едно момче пусна тема в Искам бебе, че иска бебе и си търси партньорка....отговорих му, че точно тук жените вече са обвързани, а той веднага ми изплака на лични - аз съм гей, но искам бебе, много искам, помогни ми.... Mr. Green

# 87
  • Мнения: X
Тити, ти помогна ли му?

# 88
  • Мнения: 9 903
той беше новак с право на само 2 ЛС. Явно вече беше получил едно, защото аз не можах да изпратя второ  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 4 053
той беше новак с право на само 2 ЛС. Явно вече беше получил едно, защото аз не можах да изпратя второ  Mr. Green

а,ти какво му беше написала  Rolling Eyes

# 90
  • Мнения: 648
   Нямала съм.

# 91
  • Мнения: 9 903
той беше новак с право на само 2 ЛС. Явно вече беше получил едно, защото аз не можах да изпратя второ  Mr. Green

а,ти какво му беше написала  Rolling Eyes

e не помня, това беше преди 2,5 години.....

# 92
  • Мнения: 2 768
Получих веднъж едно супер шантаво ЛС от абсолютно непознат потребител с 4 мнения.

Беше от сорта, че приятелят й много обичал да гледа хард порно и тя се дразнила. Изобилстваше от правописни грешки и си имаше продължение във второ ЛС.  Mr. Green

Как ме е яд, че си чистих скоро кутията!  doh

# 93
  • Мнения: 3 091
имах едно ужасно тъпо - направо не ми се сеща!
една форОмка, иска ми се да мисля, че е добронамерена, ми беше писала, че и те имали куче на име Сара, което също като моето  #Crazy починало!

уточних, че не само кучетата се казват Сара!

Нямам коментар!

# 94
# 95
  • Мнения: 3 091

По обясними причини го изтрих! чудех се тази жена нормална ли е, наистина ли не се сеща за какво става дума? или нарочно иска да ми се подиграе? Заради това ЛС си направих подписа по-конкретен.

# 96
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Косата ми настръхна

# 97
  • Мнения: X
Ужасно!Как може да има такива хора?!

# 98
  • Мнения: 2 891
Според мен е станало неволно. Представям си как се е почувствала, когато се е усетила, какво ти е причинила.

# 99
  • Мнения: 4 392
Не мога да повярвам, че може да е нарочно... ooooh!

# 100
  • Мнения: 3 091
Според мен е станало неволно. Представям си как се е почувствала, когато се е усетила, какво ти е причинила.


И аз така приех, че е станало.

# 101
  • Мнения: X
Най-малкото е несъобразително.

# 102
  • Мнения: 188
Аз имам 3 странни ЛС от човек който никога не съм виждала.
Настояща съпруга на мое бившо гадже, с което не сме се чували и виждали от поне 4 год.
Изобщо не знаех нищо за него и изведнъж, съпругата му ме намира в този форум. /доколкото знам още не е майка, а и двамата са в САЩ/
Л С бяха отговор на мое мнение в форума, това ме накара да се почуствам следена, стана ми гадно.
Сега знам, че всяко мое мнение се чете от нея и затова ми е гадно да пиша и много рядко го правя.

# 103
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен е станало неволно. Представям си как се е почувствала, когато се е усетила, какво ти е причинила.


И аз така приех, че е станало.

уф, предполагам, че жената се е опитала да изкаже съчувствие, а се е получило много кофти .... не ми се ще да има хора, които нарочнио пишат такива неща ...гуш Hug

# 104
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами една форумка ми се обясни.........?Почувствах се много странно! #Crazy

# 105
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами една форумка ми се обясни.........?Почувствах се много странно! #Crazy

Ами, с този секси слон  Crazy

# 106
  • Мнения: 4 392
Аз имам 3 странни ЛС от човек който никога не съм виждала.
Настояща съпруга на мое бившо гадже, с което не сме се чували и виждали от поне 4 год.
Изобщо не знаех нищо за него и изведнъж, съпругата му ме намира в този форум. /доколкото знам още не е майка, а и двамата са в САЩ/
Л С бяха отговор на мое мнение в форума, това ме накара да се почуствам следена, стана ми гадно.
Сега знам, че всяко мое мнение се чете от нея и затова ми е гадно да пиша и много рядко го правя.
Да не си изтипосала мъжа и в онази тема за ... (по - добре да не казвам Blush..) ?
Гадно е това със следенето? Явно си няма друга работа..

"не, я, ли хвана вече тая пеперуда"
Точно така бъркаше в очите на форумките мухата на Кифлата. hahaha

# 107
  • Мнения: 5 468
Ох, а аз имах поредица от ЛС-та по повод на това: една форумка споменава в тема, че кара Сеат Ибиса. На майтап написах вица: -Аз карам Сеат Ибиса; -Аз пък карам Мерцедес- иби са ти!  Grinning
Леле мацката откачи- "как може, ти си модератор, какъв е този език, недопустимо, не търпя цинизми, завистница, простачка, идиотка..."  Shocked Joy
Joy Joy Joy eeee, модератор така да говори - нередно, нередно!

# 108
  • Мнения: X
Чак шантави,не...но странни....например,веднъж в три през нощта ми пристигна едно ЛС,в което непозната за мен потребителка ме питаше дали знам колко грама е един пакет амонячна сода...отначало помислих,че е грешка/щото аз в Готварския почти не се вясвам...или само чета от дъжд на вятър/,после видях в подписа й,че момичето живее извън Бг и  приех запитването на сериозно,че чак си прерових шкафовете за да и отговоря.......А ,иначе съм имала неблагоразумието да вляза в конфликт в отчетни....е там какви съобщения последваха Shocked...но трудно могат да се преразкажат...че бяха едни пространни и толкова сложни за разбиране...../а се оказа и ,че имам доста ревностни почитателки, следящи цялостното ми форумско творчество/

# 109
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
А ,иначе съм имала неблагоразумието да вляза в конфликт в отчетни....е там какви съобщения последваха Shocked...но трудно могат да се преразкажат...че бяха едни пространни и толкова сложни за разбиране...../а се оказа и ,че имам доста ревностни почитателки, следящи цялостното ми форумско творчество/

Аз,моите от въпросната потребителка си ги пазя като очите Mr. Green

# 110
  • Мнения: 27 524
Имаше някаква дама. Хем ме обиждаше, хем беше супер поучителна, хем се правеше /или може би беше/ на супер ерудирана и начетена, не знам, но жената определно имаше проблеми. Беше се регистрирала само, за да отговори на мой постинг и след явното ни несъгласие по темата ме засипа с обидни, странни и явно откачени лични бележки. Опитах да отговарям адекватно, но се видя, че си имам работа с пълно хахо и бих отбой. Персоната повече нито писа, нито се появи другаде. Не пазя бележките, ника го спестявам.  Peace

А иначе съм получавала и други шантави, луд народ да искаш във виртуалното пространство  Laughing

# 111
  • Мнения: 4 053
Ами една форумка ми се обясни.........?Почувствах се много странно! #Crazy

как така  newsm78

# 112
  • Мнения: 7 716
Аз един път получих от нова потребителка съобщение: "Влез в чата, че искам да си поговоря с някой".
Естествено не реагирах и последва второ с луд скандал -  защо не съм влязла в чата веднага, как не ме е срам, че не съм и обърнала внимание, колко съм високомерна, безотговорна и т.н. Mr. Green

# 113
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами така! Много те харесвам и искам да се запозная с тебе -и бла-бла-бла!!
Четяла ме от самото начало и не помня още какви неща, но на мене ми стана кофти и го изтрих!
Жалко , че не го запазих ЛС, ама за какво ли ми е?? newsm78

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
със сигурност е техническа грешка, но:
Супер.
Ето домашен-920 ** **,К*** се казвам.
И мобилен- 0899 ** 99 **
писах и че това вероятно не е предназначено за мен и някой го очаква и ... просто да го прати отново на правилния човек. В първият момент обаче бях  Shocked

# 115
  • Мнения: 188
Да не си изтипосала мъжа и в онази тема за ... (по - добре да не казвам Blush..) ?
Гадно е това със следенето? Явно си няма друга работа..


Не съм писала нищо за мъжът и.  newsm78 Още не мога да разбера как ме намери в този форум.
Аз пишех  основно в "отчетни". Откъде ми знае ника, как ме позна ...  newsm78
Аз не знам нищо за бившите на мъжът ми, а и не ме интересуват, нали са бивши.
Изобщо не ми е хрумвало да ги търся.
А и мъжът и вече от 4г. не ме интересува, а и не съм го чувала. Имам си семейство, обичаме се.

# 116
  • Мнения: 4 392


Не съм писала нищо за мъжът и.  newsm78 Още не мога да разбера как ме намери в този форум.

Хич не се чуди. Мен една потребителка ме разконспирира вече в два форума. Shocked Явно съм като отворена книга за хората. Rolling Eyes И то само по писанията ми тук. А иначе не се познаваме лично. Thinking

# 117
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Шантави не съм получавала никога. Но пък имах няколко полезни от мои приятелки и съученички, които ме намериха и ми писаха  Peace

# 118
  • Мнения: 918
 В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

# 119
  • Мнения: 4 392
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.
Някои не разбират от майтап. Rolling Eyes Приел го е като покана! hahaha

# 120
  • Мнения: X
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

Аз пък имам предположения кой е този господин...

# 121
  • Мнения: 4 392
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

Аз пък имам предположения кой е този господин...
100ян?

# 122
# 123
  • Мнения: 3 423
Всичките ЛС, които
съм получавала, са
в реда на нещата.

# 124
  • Мнения: X
Една потребителка "психоложка" (всъщност наистина е работи като психоложка) ми дръпна едно конско с обиди, че съм кукувица, изглеждам 10 години по - стара  и мъжът ми ме намира за смешна.
И това по аватар.  Whistling

# 125
  • Мнения: 918
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

Аз пък имам предположения кой е този господин...

 Laughing Laughing Може да ми припомниш и на мен, защото заедно с ЛС-то изтрих и спомена  за ника му.

# 126
  • Мнения: 6 206
Ами интелегентното си интелегентно. Разконспирирал те е човека, звезделинка!

# 127
  • Мнения: 918
Ами интелегентното си интелегентно. Разконспирирал те е човека, звезделинка!

Ей, Поля Laughing напиши ми ЛС, ще си го запазя.

# 128
  • Мнения: 677
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.

Аз пък имам предположения кой е този господин...

Не съм аз, не ме кефи аналния.
Стана гузен негонен бяга  Grinning

# 129
  • Мнения: X
Тони, въобще нямах предвид теб.
Ние със звезделина се разбрахме на лични.

# 130
  • Мнения: 442
Една потребителка "психоложка" (всъщност наистина е работи като психоложка) ми дръпна едно конско с обиди, че съм кукувица, изглеждам 10 години по - стара  и мъжът ми ме намира за смешна.
И това по аватар.  Whistling

по ТОЗИ аватар ли?  Shocked

# 131
  • Мнения: 491
В някаква тема се питаше от колко годишни водим децата си на цирк. Писах, че Симеон съм го водила на няма и две години и е гледал с удоволствие, държал се е добре и т.н. Получих супер гневно лично как заради моя "мерак да си изтипосвам детето навсякъде"  нейните деца не можели да се насладят на представлението. Госпожата беше от София , не знам как реши, че точно аз съм и попречила  newsm78

Наскоро пък като обсъждахме редно ли е дебелите да се показват на плажа, потребителка, която въобще не беше писала в темата, ми писа, че съвсем добросъвестно ме съветва да почна диета, а не да се тъпча пред монитора и да моля за толерантност, защото в това общество няма да я намеря. Аз обаче нито съм дебела, нито съм молила някой да е толерантен с мен. Призовавах си за обща толерантност.

Малко се чувствам като предателка в тази тема. Това са лични съобщения, май не е много редно да ги коментираме. Ама ме досърбяха ръцете да напиша за тези.

Иначе имам мили, имам така наречените "работни", имам доуточняващи, имам и критични.

# 132
  • Мнения: 3 447
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.
И аз имах оферта за анален секс плюс номер на кю... може да е бил същият  Tired

# 133
  • Мнения: 677
Аз съм по сайбъра, Доне, нали не е било от мен, а?

# 134
  • Мнения: X
В някаква тема, за изневярата, след неНам колко страници спорове, написах на шега, че за мен аналният секс не е изневяра. Получух ЛС, от някакъв господин, че съм много интелЕгнтна жена и той също обичал разнообразието. Crazy Даже не бях мяркала ника-МУ в темата, но много се смях.
И аз имах оферта за анален секс плюс номер на кю... може да е бил същият  Tired

Всъщност съм сигурна, че е бил същият.
Брей, че потентен тоя господин! ooooh!

# 135
  • Мнения: 3 447
Аз съм по сайбъра, Доне, нали не е било от мен, а?
Шшшт, трай бе Whistling

# 136
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Шантави май не съм получавала.Когато писах,че подготвям документи да правя агенция за детегледачки няколко момичета ме питаха на лични какви документи са нужни, какви са процедурите изобщо и аз отговорих най-изчерпателно.Но повече не ми отговориха. Стана ми не особено приятно.

# 137
  • Мнения: 2 891
Шантави май не съм получавала.Когато писах,че подготвям документи да правя агенция за детегледачки няколко момичета ме питаха на лични какви документи са нужни, какви са процедурите изобщо и аз отговорих най-изчерпателно.Но повече не ми отговориха. Стана ми не особено приятно.

Че за какво да ти отговарят? Нали си им свършила черната работа  Laughing

# 138
  • Мнения: 2 323
Аз имах едно от непозната за мен потребителка - Пиите кока-кола тогава Mr. Green Това заради подписа ми....И нищо - само съвет какво да правя  Laughing

А и едно от много отдавна - ,,Важното е, че сме 2 щастливи майки,, ShockedПак от непозната. Аз върнах ,,Може би има грешка,, - хм - не, за мен си било, и тя била родила март и била много щастлива Mr. Green

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ха ... като четох за предложението за анален .. преди известно време в кю-то ми се включи един, който каза че е чел мое мнение тук във форума и после ми отправи директна покана за анален  ... може да е същият Thinking

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Ами като съм добра душа...Голяма работа, информация не ми се свиди.

# 141
  • Мнения: 3 447
Ха ... като четох за предложението за анален .. преди известно време в кю-то ми се включи един, който каза че е чел мое мнение тук във форума и после ми отправи директна покана за анален  ... може да е същият Thinking
Съ-брах-ме се!

# 142
  • Мнения: 4 392
Вие да вземете един фен- клуб да му направите на тоя! hahaha

# 143
# 144
  • Мнения: 4 733
Аз защо не съм получавала такова съобщение? Срамота Crossing Arms

# 145
  • Мнения: X
Аз защо не съм получавала такова съобщение? Срамота Crossing Arms

А падаш ли си по аналния секс? Mr. Green

# 146
  • Мнения: 4 733
Ми щом се възмущавам публично, много ясно Crossing Arms

# 147
  • Мнения: 3 447
Ми ето затова не си... аз дори на майтап не бих написала, че го харесвам, ама ей на  Mr. Green

# 148
  • Мнения: X
Касиди, да си го споменала когато е имало тема. Сега се сърди на себе си. Mr. Green

# 149
  • Мнения: 4 392
Ми ето затова не си... аз дори на майтап не бих написала, че го харесвам, ама ей на  Mr. Green
Сигурно си е помислил, че се правиш на недостъпна.... Joy

# 150
  • Мнения: 4 733
Не си права Dona, вече имам оферта на лична Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аналният маниак не спи, както се казва  Twisted Evil

# 151
  • Мнения: 4 392
Явно още не са му угаснали мераците.. Joy

# 152
  • Мнения: 4 733
Да допълня, че списващ тук обект от мъжки пол ми предложи на кю да ми покаже члена си  Flutter Беше много мил и любезен, както се казва не ми го показа от раз Mr. Green
 Подробностите на лична. Тук има още една съфорумка, която беше поканена в конфернтна чат-връзка за да гледа и тя Mr. Green

# 153
  • Мнения: 3 447
Беше много мил и любезен, както се казва не ми го показа от раз Mr. Green
Да разбираме ли, че ти го е показал все пак  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 4 733
Не, отказах. За съжаление около мен имаше и други хора, но предолагам офертата важи още...Ако има желаещи, чевека ще се радва да ги плесне през монитора  Whistling

# 155
  • Мнения: X
Тук има още една съфорумка, която беше поканена в конфернтна чат-връзка за да гледа и тя Mr. Green

Струва ми се, че не е само една. Whistling

# 156
# 157
  • Мнения: X
 Naughty

Не проявявам интерес към чужди шмайзери.

# 158
  • Мнения: 4 733
Аз за миг дори го съжалих. Викам си " Баси, да взема да му го погледна ли? Горкия, сигурно не са впервали очи в него от доста време " Колко мъка има по тоя свят, колко... Tired

# 159
  • Мнения: X
Ако беше го погледнала  сега щеше да го обсъдим. Whistling

Айде стига  спам.

# 160
  • Мнения: 2 891

Аз за миг дори го съжалих. Викам си " Баси, да взема да му го погледна ли? Горкия, сигурно не са впервали очи в него от доста време " Колко мъка има по тоя свят, колко... Tired

 Joy Joy Joy

# 161
  • София
  • Мнения: 7 097
Да допълня, че списващ тук обект от мъжки пол ми предложи на кю да ми покаже члена си  Flutter

Теб поне те питат, а на мен ми го развя директно на кю... Shocked Е, може да не е същият, де... Thinking

# 162
  • Мнения: 4 733
Погледни си личните и сподели моля Twisted Evil

# 163
  • София
  • Мнения: 7 097
Касиди, пощата ти е пълна  Crossing Arms

Сори за оффа

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ха ... като четох за предложението за анален .. преди известно време в кю-то ми се включи един, който каза че е чел мое мнение тук във форума и после ми отправи директна покана за анален  ... може да е същият Thinking
Съ-брах-ме се!

Да, и още как ...   Tired

# 165
  • Мнения: 7 837
С изненада преди малко чета това, явно изпратено от една мила мама, която добре ме познава

Цитат
... И ще се научиш да преглъщаш лилнята, защото ми писна да ти засичам ника и колкото и да не искам да те чета, не става, все там отварям.
И пуканките ще ги тъпчеш.
И дано след 2 месеца в родилната зала изплюеш нещо, което да издава звук, а не да е обвито в мълчалив протест...

 Hug

# 166
# 167
  • Мнения: 2 161
С изненада преди малко чета това, явно изпратено от една мила мама, която добре ме познава

Цитат
... И ще се научиш да преглъщаш лилнята, защото ми писна да ти засичам ника и колкото и да не искам да те чета, не става, все там отварям.
И пуканките ще ги тъпчеш.
И дано след 2 месеца в родилната зала изплюеш нещо, което да издава звук, а не да е обвито в мълчалив протест...

 Hug


Много гадно,бе!

И аз получих вчера писмо от моята фенка Ягодка.Съобщаваше ми за някаква тема,пусната от нея,в която ме класирала като най-противна или нещо такова.Радваше се,че и други мислят като нея. GrinningОбаче темата била изтрита.Странно беше съобщението й до мен.Не ме наричаше "свиркаджийке" и накрая завършваше с букет.

# 168
  • София
  • Мнения: 3 421
Кейси много гадно Shocked
Но не разбрах какво е "лилнята"?

# 169
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
С изненада преди малко чета това, явно изпратено от една мила мама, която добре ме познава

Цитат
... И ще се научиш да преглъщаш лилнята, защото ми писна да ти засичам ника и колкото и да не искам да те чета, не става, все там отварям.
И пуканките ще ги тъпчеш.
И дано след 2 месеца в родилната зала изплюеш нещо, което да издава звук, а не да е обвито в мълчалив протест...

 Hug



Представям си, че това са нещастни хора, Кейси ... и не много нормални, някак

# 170
  • Мнения: 2 161
Кейси много гадно Shocked
Но не разбрах какво е "лилнята"?
лигня,сигурно

# 171
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
До тук цитираното от Кейси печели приза за най-най...
От което не става по-приятно. Бляк.

# 172
# 173
  • Мнения: 2 161
До тук цитираното от Кейси печели приза за най-най...
От което не става по-приятно. Бляк.
Печели,щото не си чела първото послание на Ягодка до мен.

# 174
  • Мнения: 4 053
До тук цитираното от Кейси печели приза за най-най...
От което не става по-приятно. Бляк.
Печели,щото не си чела първото послание на Ягодка до мен.

давай го Praynig

# 175
  • Мнения: 2 161
До тук цитираното от Кейси печели приза за най-най...
От което не става по-приятно. Бляк.
Печели,щото не си чела първото послание на Ягодка до мен.

давай го Praynig
Само на лични.

# 176
  • Мнения: 4 451
Chanel, трябва да си горда, че някой пуска тема специално за теб. Flutter Четох темата, голям смях беше. hahaha Някои хора си нямат работа.

# 177
# 178
  • Мнения: 4 451
Дай го тук, че да се посмеем дружно.

# 179
  • Мнения: 2 161
Chanel, трябва да си горда, че някой пуска тема специално за теб. Flutter Четох темата, голям смях беше. hahaha Някои хора си нямат работа.
Нейното беше Империята отвръща на удара.

# 180
  • Мнения: 7 837
Не че се хваля. Но, наистина за трите години, в които пиша тук, това е пика. Не очаквах че някой толкова насериозно ще взима нещата в този форум, включително и тези, които аз пиша.

# 181
  • Мнения: 4 451
Та по темата. Получавала съм шантави ЛС-та, чудя се аз за какво иде реч, а то се оказва, че някой объркал се потребител е изпратил текста на погрешен адрес. Mr. Green Иначе такива фенове дето искат да си показват не знам си какво, нямам. Crossing Arms

# 182
  • Мнения: 2 161
Не че се хваля. Но, наистина за трите години, в които пиша тук, това е пика. Не очаквах че някой толкова насериозно ще взима нещата в този форум, включително и тези, които аз пиша.

Кой ти изпрати това съобщение?

# 183
  • Мнения: 1 533
С изненада преди малко чета това, явно изпратено от една мила мама, която добре ме познава

Цитат
... И ще се научиш да преглъщаш лилнята, защото ми писна да ти засичам ника и колкото и да не искам да те чета, не става, все там отварям.
И пуканките ще ги тъпчеш.
И дано след 2 месеца в родилната зала изплюеш нещо, което да издава звук, а не да е обвито в мълчалив протест...

 Hug

Колко трябва да е е повреден в кофата някой, че да напише подобна мизерия. Говоря за частта след пуканките. ... Нямам думи, нито емотикони...

# 184
  • Мнения: 4 053
Chanel,и твойто е много добро

# 185
  • Мнения: 7 837
Съобщението е през ICQ. Никът беше нещо от рода на megi-bgmamma, та затова отворих съобщението.
Уотевър.

# 186
  • Мнения: 4 451
Кейси и аз останах потресена. Shocked

# 187
  • Мнения: 742
това го получих от една субектка, която беше решила да ми отваря очите:

"Zdravei az sam "virtualnata dama"za koqto te e jal  ot dosta vreme sam tuk i te nabludavam daje tuk te otkrih i ti poiskah telefona za da pogovorim i ti sama go publikuva,ta ti dori ne pojela da sednesh i da  pogovorim to ne 4e ima kakvo da govorim i ne 4e az imam osobeno jelanie da se vijdam s teb no tova kakto i da e ....." - това е само началото, по-нататък просто ми е неудобно  да го пусна, бъка от вулгаризми и опити да ми докаже значимостта си.

След като й казах да не ме занимава и да си живее живота, получих това:

Hahahaha molq te ne mi izlizai s takiva filmi moje da ne te poznavam li4no no si mi napulno qsna ...........az odeve bqh dostatu4no qsna 4e ne jelaq pove4e da kontaktuvam s teb i dori ne jelaq da mi otgovarq6......tozi profil 6te bude iztrit taka 4e ako obi4ash ti su6to ne me zanimavai......

Мда.  Поне съм спокойна, че на някой съм му напълно ясна.

# 188
  • Мнения: 742
Кейси,   bouquet

# 189
  • Мнения: 742
а това ми е любимо:
"продавам евтино порно снимки с мъжа ти"

следва второ, явно ги е броила през това време:

"по 10 лева без ДДС - общо са около 74 броя снимки и 18 пълнометражни филма по 300 лв без ДДС"
 ooooh!

яд ме е, че не отговорих, сега щях и снимка да ви пусна. Мъжа ми - порно-звяр, кеф.

# 190
  • Мнения: 3 521
Кейси, твоята фенка кърти мивки ooooh!...такава жлъч отдавна не бях засичала Shocked.

# 191
  • Мнения: 2 161
При толкова много хора е нормално да прихвърчат искри,да се оплюват персони и всеки път различни.Все пак всички сме в един голям кош.Тук срещаме индивиди,които имат нулеви шансове да присъстват в истинският ни живот.И е нормално да се подиграеш с нечие абсурдно мнение,и е човешко дори да си поиграеш с нечия нервна система.Но без дълбоки лоши чуства.А изглежда има хора,като жената,която е пратила съобщение на Кейси,които не правят разлика и не познават границите.Това,което е написала тя е мръсно.Явно има болни хора тук,с болни мозъци.

# 192
  • Мнения: X
Кейси, нямам думи!
Боже, наистина трябва тотално да си врътнал буркана, за да мислиш и пишеш такива неща!

# 193
  • Мнения: 7 837
Далеч съм от мисълта, че всички тук сме мили и добри. Постнах го тук, не толкова за възмута, колкото с призив да не се приемат вътрешно форумските писания, защото вредят на нервната система.
Едно такова любовно писмо не би ме накарало да се преместя да пиша само в отчетните теми  Mr. Green

# 194
  • Мнения: 2 161
Eй,Кейси,чакай да те развеселя,ако имаш нужда.Виж какво си е сложила другарката Ягодка като подпис:Само човек , който излъчва неприятна миризма, би си измислил ник с името на парфюм
 newsm53 Какво ли е искала да каже,тази лирическа героиня?За кого ли се отнася?Аз незнам.

# 195
  • Мнения: 25 610
Кейси, съжалявам много за това, което се е наложило да прочетеш!  Cry

Още повече съжалявам за това, което ти написах аз в някоя от темите!  Embarassed
Прости ми и ми позволи да се коригирам - кърми колкото щеш, ще стисна зъби и ще те изтрая!  Hug
Обещавам!  Peace Wink Laughing

# 196
  • Мнения: 1 533
Шанел, аз чак сега разбирам на Лилита шегичката.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212433.msg4648119#msg4648119

(трия емотиконя с треперещата устна, сетих се че не те кефи Simple Smile))

# 197
  • Мнения: 2 161
Шанел, аз чак сега разбирам на Лилита шегичката.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212433.msg4648119#msg4648119

(трия емотиконя с треперещата устна, сетих се че не те кефи Simple Smile))
Много добре го беше казала Лилита.О,то бяха драми,то бяха чудесии...
ПП.Така и не разбрах какво означава да ти трепери горната устна.Радват ли ти се или не могат да те понасят?

# 198
  • София
  • Мнения: 7 097
ПП.Така и не разбрах какво означава да ти трепери горната устна.Радват ли ти се или не могат да те понасят?[/b]

Един вид - пезевенско /каквото и да значи тази дума... Thinking

# 199
  • Мнения: 2 161
ПП.Така и не разбрах какво означава да ти трепери горната устна.Радват ли ти се или не могат да те понасят?[/b]

Един вид - пезевенско /каквото и да значи тази дума... Thinking
Тарикатско?Иронично?Снизходително?

# 200
  • София
  • Мнения: 7 097
Тарикатско?Иронично?Снизходително?

Тарикатско, закачливо...поне така аз го разбирам  Thinking

# 201
  • Мнения: 2 161
Тарикатско?Иронично?Снизходително?

Тарикатско, закачливо...поне така аз го разбирам  Thinking
Ясно.

# 202
  • Мнения: 1 533
Ами на мен ми изглежда като внезапно напушване на смях, ама реших да изтрия, да не остана неразбрана.

# 203
  • Мнения: 2 161
Ами на мен ми изглежда като внезапно напушване на смях, ама реших да изтрия, да не остана неразбрана.
Теб винаги ще се постарая да те разбера.

# 204
  • Мнения: 2 829
аз нямам такива съобщения Wink
обаче се потресох от постнатите до вас ooooh! ooooh!
ебаси,а това за господина през монитора, ooooh!егати ooooh!

# 205
  • Мнения: 5 299
Шантави - Не.....само едно предложение за тройка Mr. Green

# 206
  • Мнения: 3 091
Кейси, отврат!

Злоба - ясно, ама виртуалната май е доста силничка
Болни мозъци ...

# 207
  • Мнения: 2 550
мислех си, че нямам странни ЛС-та, но се сетих, че един младеж ми беше пратил ЛС...с предложение за среща, обичал по-възрастни и нали...да си чукнем среща, пък ако се харесаме - креватна гимнастика  Joy

# 208
  • Мнения: 5 299
мислех си, че нямам странни ЛС-та, но се сетих, че един младеж ми беше пратил ЛС...с предложение за среща, обичал по-възрастни и нали...да си чукнем среща, пък ако се харесаме - креватна гимнастика  Joy
Той само един да беше.... Flutter А още колко си го мислят... Mr. Green

# 209
  • Мнения: 2 550
ма това по повод едно мое изказване, че обичам да изневерявам
това в кръга на лигнята и майтапа, разбира се...
даже ми се стори невероятно, че се е вързал  Laughing

# 210
  • София
  • Мнения: 4 423
Едно единствено съобщение получих от мама Кенга, и то беше върха на цинизма и злобата, от отврат го изтрих веднага и не й отговорих.
Много зле се почувствах, бях в начална бременност ( тя го знаеше), и трудно преживях факта, че в един форум наистина хората се вземат много на сериозно, че можеш да мразиш истински, че си позволяваш да обиждаш.... Confused..
Няколко потребителки страшно много са ме дразнели, но аз имам лек - не чета това, което пишат, но и те имат лек - пишат в мойте теми с цел заяждане. Crazy Flutter

# 211
  • Мнения: 2 196
Тъкмо си мислех,че никога няма да получа шантаво съобщение и взеха,та ме уважиха.
На Кю-то.Със съвет да си протестирам мълчаливо,за да не ме наврът в кучи гъз при една друга съфорумка/няма да и пиша ника/.Обръщението към мен беше ''бъдеща яловице''.
Шантав народ без работа.

# 212
  • Мнения: 2 550
 Joy Joy Joy
ахаххахахахахахахах, това да не са девойките от 20+, които бяха силно засегнати  Laughing
ама не ми се верва нещо  Thinking

# 213
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, ама прекаляват тези бееее #Cussing out, защо не им пишете никовете тук, поне да се видят какво представляват? Sick

# 214
  • Мнения: 2 196
Joy Joy Joy
ахаххахахахахахахах, това да не са девойките от 20+, които бяха силно засегнати  Laughing
ама не ми се верва нещо  Thinking
Не,не вярвам. Naughty

# 215
  • Мнения: 216
аз все още нямам( явно споря с по-културни съфорумки) ама тези вашите направо ме разбиха, и то не толко за езика ами за наглостта да ти пишат тайно на ЛС, толко ли не може да си свалиш картите и да кажеш какво и защо мислиш по културен начин bowuu( и повечето са доведени заради недоразбиране- липса на интюнация като пишем- кофти)  ooooh!

# 216
  • Мнения: 1 732
Тъкмо си мислех,че никога няма да получа шантаво съобщение и взеха,та ме уважиха.
На Кю-то.Със съвет да си протестирам мълчаливо,за да не ме наврът в кучи гъз при една друга съфорумка/няма да и пиша ника/.Обръщението към мен беше ''бъдеща яловице''.
Шантав народ без работа.
Shocked #Crazy Shocked

# 217
  • Мнения: 984
Кейси, ужас!
Бъди здрава и щастлива, леко раждане от нас Ния! Hug
А бе хора, като виждате какви луди има, ми, не се навирайте бе! Добросърдечно го казвам, към всички. Tired

# 218
  • Мнения: X
...защо не им пишете никовете тук, поне да се видят какво представляват? Sick

Да, защо наистина?

# 219
  • Мнения: 216
...защо не им пишете никовете тук, поне да се видят какво представляват? Sick

Да, защо наистина?
Peace

# 220
  • Мнения: 2 849
Разбихте ме ,но Кейси води . ShockedКакви са тези хора,луда работа ,много болни мозъци .

# 221
  • Мнения: 3 423
Наистина има големи смешници тука!
Кейси, ти си ударила бингото обаче!

# 222
  • Мнения: 7 837
Тъкмо си мислех,че никога няма да получа шантаво съобщение и взеха,та ме уважиха.
На Кю-то.Със съвет да си протестирам мълчаливо,за да не ме наврът в кучи гъз при една друга съфорумка/няма да и пиша ника/.Обръщението към мен беше ''бъдеща яловице''.
Шантав народ без работа.

Мда, става трагично смешно.
И с тези ръце, дето ги пишат тия неща, прегръщат деца. Брррррр...

# 223
  • Мнения: 17 546
Изцяло по темата: получих съобщение от една ... форумка, с която никога не съм имала допирни точки, т.е. този ник го виждах за първи път, която не ми обясни защо, но много искала да се запознаем и да си пишем! За какво - не знам, защото не съм чела нито едно нейно мнение, за да имам каквато и да било представа за нея. Даже ако съм ходела към нейния град и на гости ме покани. Може да е била съвсем добронамерена, но не можах да разбера, като никога не съм контактувала с нея защо ме беше почувствала толкова "близка"!? Ми всъщност не си писахме... Друго, за сега, слава Богу няма.

# 224
  • Мнения: 5 370
Лееееелеееееее, това на Бианка е разбиващо. Shocked
Малко офф, ама вие как разбирате, че някой ви е писал в Кю? Нали се иска оторизация? newsm78

# 225
  • Мнения: 184
Нито съм получавала,нито съм писала. Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 216
Нито съм получавала,нито съм писала. Rolling Eyes
хайде тогава- аз на теб а ти на мен, да не се делим от колектива Joy

# 227
  • Мнения: 2 196
Лееееелеееееее, това на Бианка е разбиващо. Shocked
Малко офф, ама вие как разбирате, че някой ви е писал в Кю? Нали се иска оторизация? newsm78
Само ми изписва,че еди кой си ме е добавил в списъка си с контакти.

# 228
  • Мнения: 25 610
Мда, става трагично смешно.
И с тези ръце, дето ги пишат тия неща, прегръщат деца. Брррррр...

Мислиш ли?  newsm78

# 229
  • Мнения: 184
Нито съм получавала,нито съм писала. Rolling Eyes
хайде тогава- аз на теб а ти на мен, да не се делим от колектива Joy

Честито ти първо ЛС.  smile3525

# 230
  • Мнения: 5 370
Лееееелеееееее, това на Бианка е разбиващо. Shocked
Малко офф, ама вие как разбирате, че някой ви е писал в Кю? Нали се иска оторизация? newsm78
Само ми изписва,че еди кой си ме е добавил в списъка си с контакти.
Ти си интелигентна жена и вярвам, че не си обърнала внимание на подобни помии. Heart Eyes  bouquet

# 231
  • Мнения: 2 196
Лееееелеееееее, това на Бианка е разбиващо. Shocked
Малко офф, ама вие как разбирате, че някой ви е писал в Кю? Нали се иска оторизация? newsm78
Само ми изписва,че еди кой си ме е добавил в списъка си с контакти.
Ти си интелигентна жена и вярвам, че не си обърнала внимание на подобни помии. Heart Eyes  bouquet
Разбира се,че не обръщам внимание. Laughing

# 232
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И аз получих един убийствен  #2gunfire#Cussing out Жалко, че го изтрих.

От една полуграмотна новорегистрирана, дето твърдеше, че има 2деца, пък сега трябва да прави аборт, или пък не трябва newsm78. Така и не разбрах за какво иде реч. Май пари търсеше.
 Позволих си да кажа, че много не вярвам на думите й, и няма да ви казвам какво последва. Много ми се искаше да цитирам събщението й във форума, но се въздържах. Пък то можело и тука.

# 233
  • Мнения: 6 155
Имам едно шантаво и неразбираемо - " Close Wink Crazy Hug  bouquet" (нещо подобно беше). Така и не разбрах какво искат да ми кажат Laughing


Имах 2 шантави монолога от типа "набивам канче" от Роза  Crazy Но на нея цялото й творчество е шантаво, така че... Mr. Green


Имах и няколко "любезности" от една снобска чанта  Mr. Green

Имам и едно с тел. номера и име без нищо друго. А потребителката от която са въобще не ми е позната Rolling Eyes

# 234
  • Мнения: 5 468
Имам и едно с тел. номера и име без нищо друго. А потребителката от която са въобще не ми е позната Rolling Eyes
Ами хората си търсят приятели и запознанства. Вдигни телефона и й се обади на жената, не бъди темерут Crazy.

# 235
  • Мнения: 6 155
Имам и едно с тел. номера и име без нищо друго. А потребителката от която са въобще не ми е позната Rolling Eyes
Ами хората си търсят приятели и запознанства. Вдигни телефона и й се обади на жената, не бъди темерут Crazy.
Сигурно е имало някаква предистория newsm78
Ама не помня  Blush

# 236
  • Мнения: 918
Имам и едно с тел. номера и име без нищо друго. А потребителката от която са въобще не ми е позната Rolling Eyes
Ами хората си търсят приятели и запознанства. Вдигни телефона и й се обади на жената, не бъди темерут Crazy.
Сигурно е имало някаква предистория newsm78
Ама не помня  Blush

Да не си и обещала да и платиш сметката. Sunglasses

# 237
  • Мнения: 6 155

Да не си и обещала да и платиш сметката. Sunglasses
Не съм такъм човек  Stop Такива обещания и през ум не ми минават  Joy

# 238
  • София
  • Мнения: 15 465
Я и аз да си призная без бой - веднъж писах на Дивана, че ми се струва злобна и , че ника и ми звучи като диван Embarassed!Не помня по какъв повод беше, май не ми хареса нейно мнение в някаква тема.

# 239
  • Мнения: 2 013
Я и аз да си призная без бой - веднъж писах на Дивана, че ми се струва злобна и , че ника и ми звучи като диван Embarassed!Не помня по какъв повод беше, май не ми хареса нейно мнение в някаква тема.

А, верно, че получих и едно такова ЛС. Ама така и не разбрах за кое мнение е било. Сигурно съм ти отговорила, че ника ми означава луда или шашава на персийски....

# 240
  • София
  • Мнения: 15 465
Я и аз да си призная без бой - веднъж писах на Дивана, че ми се струва злобна и , че ника и ми звучи като диван Embarassed!Не помня по какъв повод беше, май не ми хареса нейно мнение в някаква тема.

А, верно, че получих и едно такова ЛС. Ама така и не разбрах за кое мнение е било. Сигурно съм ти отговорила, че ника ми означава луда или шашава на персийски....
Каза ми нещо в смисъл, че не те интересува какво си мисля.... но не помня точно. Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 2 013
Прегледах си личните, не съм го запазила. Но се оказа, че си пазя всички отговори, не съм се сетила да ги трия.
Ето го.

-----
И за какво ми пишеш?
Не мога да схвана нещо...
Мислиш, че съм злобна - ОК.
Мислиш, че няма какво да кажа - ОК.
Защо трябва да ми пълниш пощенската кутия?

Бъди жива и здрава

--------

 Grinning Пак да си жива и здрава и дъщеря ти да се оправя максимално бързо.   bouquet

# 242
  • Мнения: 4 392
Я и аз да си призная без бой - веднъж писах на Дивана, че ми се струва злобна и , че ника и ми звучи като диван Embarassed!Не помня по какъв повод беше, май не ми хареса нейно мнение в някаква тема.

И аз нямам.
Само веднъж една съфорумка ме руга, че съм нарекла името й префърцунено... Бях се разписала в една от темите "Име на дете с Ь" и написах, че едикое си предложение ми звучи префърцунено. Тя пък се почувствала обидена, защото така се казва, и ми писа гневно да ми каже, че моят ник звучи като диване. С което хич не ме обиди, защото аз така си избрах ника...

 Joy
Явно не си единствената..
Divana , явно много дразниш хората с този ник.. Laughing
не беше ли написан по едно време на арабски? Спомням си, че се мъчих да го разгадая по един смешен начин.. Blush

# 243
  • Мнения: 3 423
Досега съм получавала само две гневни
лични съобщения. Отговарях, разбира се.
Последвалите бяха мили. Много странно.
А с една мама, дето се бяхме хванали за
косите преди време, станахме приятелки.
Нещо като "бий ме, обичам те", хохохо.

# 244
  • Мнения: 1 938
"Познаваш ли потребител с име Anda?"
Изпратено ми от navona.

 newsm78 newsm78 newsm78

Ами не я познавам лично Anda, но веднага и го препратих на ЛС това.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт