Помогнете! От кои каши сте най доволни

  • 4 142
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23
Милупа просто са страшно вкусни (дори и за мен). Малчо ги хапва с удоволствие. Хумана също, Хип, разбира се. feeding

# 61
  • Мнения: 1 092
Моя бебок хапва с удоволствие единствено кашите Хумана  bouquet

# 62
  • Мнения: 110
Аз съм най-доволна от Милупа. Като за начало взех оризова млечна, защото малката и без това беше на АМ.
И аз Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 3 099
Нестле Алете

# 64
  • Мнения: 753
Банановата каша на Слънчо - моето дете я обожава Peace

# 65
  • Мнения: 24 467
Започнахме /и все още ползваме/ с млечни каши, без добавена захар. Такива са на Хумана и Хипп, но има и други. По- конкретно започнахме с банановата на Хумана за деца над 4 месеца.

# 66
Аз съм пробвала почти всички каши на пазара със децата и сега давам само Милупа, въпреки, че е най-скъпа, Хумана също е хубава и се харесва от всички вкъщи. От Хип само Елда се яде, но аз по принцип си купувам и не давам, Един пърт взех Бебевита със банан и сухар инцидентно, хареса се, но не съм повторила. Хаме също инцидентно, изяде се без кеф обаче. Фризокрем ни е отвратителен, физиономията ни е  Sick, и естествено не давам, Нестле от буркачтета ни е вкусно, но и него не давам, от кутиите давам рядко.
Та за тези се сещам.

# 67
  • Мнения: 520
На Милупа предимно, някои на Хумана и елда на Хип.

# 68
  • Мнения: 4 784
Захраних с Милупа, но иначе като цяло съм най-доволна от кашите на Хумана - бебчо най - ги харесва.

# 69
  • Мнения: 5 026
Милупа  Peace Установих,че е с най-добро качество.Пробвала съм почти всички марки.

# 70
Milupa-ориз и царевица eat

# 71
  • Мнения: 8
Milupa sa nai-vkusni,no v nikakuv sluchai bananova,ako bebeto e pod 6 meseca,pone taka kazva moia pediatur. Na HIPP sushto sa hubavi, no niama mnogo goliam izbor.

# 72
  • Мнения: 887
Когато захранвах сина си започнах с оризова каша на Хип, но всяка марка предлага такава каша. Мисля, че на Милупа и Хумана са най-вкусни и най се харесват от бебетата. За кашите на Хип не мога да кажа същото.

# 73
  • Мнения: 4 447
Давам на Слънчо.

# 74
  • Мнения: 314
И според Милупа са едни от най - добрите ,Блевитските например не се разтварят хубаво а и малката не иска да ги яде

Общи условия

Активация на акаунт