С какво почиствате лицето си?

  • 5 333
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 483
Въпросът ми е към тези от вас, които имат мазна или смесена кожа, и проблеми с разширени пори, пъпчици и т.н. Какви марки продукти използвате, колко често ходите на козметик, какви маски си правите, въобще споделете всичко , което може да ни е от полза в стремежа за чиста и гладка кожа  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 173
Използвам 3-те стъпки на Клиник - 3 номер. И 2 пъти в седмицата ексфолирам с 1 евтино

# 2
Здравейте и от мен!
Аз използвам L`Oreal Pure Zone c ISOBacter и съм много доволна. Моята кожа е по принцип нормална, на моменти дехидратирана. За мазна кожа Garnier Pure върши добра работа. Все пак всичко колкото и да е направено за определен тип кожа е доста индивидуално. Трябва да откриеш това, което ти действа добре и така...
Успех  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 859
Напоследък с това:

# 4
  • Мнения: 3 622
Използвам продуктите на  L`Oreal

# 5
  • Мнения: 1 111
Aз съм със смесена кожа, по-скоро склонна към омазняване.Тези продукти много добре ми се отразяват. Simple Smile
Ползвам и ексфолианта от същата серия.
 
 

# 6
  • Мнения: 752
Аз съм доволна от Нивеа Визаж - Оксижен пауър.

# 7
  • Мнения: 10 705
Напоследък с тоалетното мляко и лосиона за комбинирана кожа на Талодерма  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 59
Моята кожа е точно такава и сам доволна от Юсерин -измиващ гел,тоник и крем за склонна към омазняване кожа.

# 9
  • Мнения: 265
измиващ гел-"виши-нормадерм",а също 2 пъти в седмицата измиващият гел на "биодерма" с микрочастици и крем -отново на "биодерма" за проблемна кожа.доволна съм.тая комбинация я използвам от около година.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
3-te стъпки на Клиник за почистване.Ексфолиант на Суис Формула/много хубав/,от една седмица и маската за лице на Талодерма/която доста успешно се справя с пъпките/.
Хумата също добре се отразява за смесената кожа.

# 11
  • Мнения: 3 782
Тази кожа е ужасна за поддържане,но това което ме прави щастлива, е че бръчките ще се появят по-късно отколкото при другите жени.
Сутрин и вечер си мия лицето с гелче, след това минава с тапмонче напоено в тоник, нанасям крем. Маски се стремя да правя поне веднъж в седмицата.На козметик ходя веднъж в месеца. Това е. продуктите ми засега са на Орифлейм и съм доволна.

# 12
  • Мнения: 2 255
PUR 2 in 1 - GALENIC
 Peace
много е добро и приятно

# 13
  • Мнения: 35
natashaa, и аз имам такава кожа и предпочитам само медицинска козметика, но в една друга тема обсъждахме страхотно лосионче, което можеш да си направиш сама в домашни условия и те уверявам, че никак няма да съжаляваш и ще останеш очарована. Почиства много добре, стяга порите, излющва пъпките и предотвратява появата на нови. Ако решиш да ми се довериш, пробвай го и после пиши дали си доволна. Приготвя се по следния начин: смесваш 1 шишенце камфоров спирт, 1 шишенце кислородна вода (по-малък процент) и 1 шишенце розова вода. Гледаш да са горе-долу равни количества. Течността става на кристали, заради камфоровия спирт, затова преди употреба се разклаща добре и лицето се почиства 2 пъти дневно. След това мажеш с кремче.
Аз другото което ползвам е Нео страта и ми действа супер Simple Smile

# 14
  • Мнения: 812
Aз съм със смесена кожа, по-скоро склонна към омазняване.Тези продукти много добре ми се отразяват. Simple Smile
Ползвам и ексфолианта от същата серия.
 
 
ползвам същите продукти съм мнОго доволна Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт